1926
  • DJ BP
    #1046
    hogy a fene enné már meg, hogy az élmezőny legkisebb végsebességű motorja Talmáé... Most simán nyehetett volna Faubel motorjával. Faubel örülhet, sokkal gyorsabb motorjával épphogy megveri Talmát. Gratulálok, bocs de ettől már nagyon mérges vagyok, hogy kanyarokban, technikás helyeken sokkal jobban megy, ezek meg egyenesben ráállnak a gázra, és kész...
  • Landren
    #1045
    Faubel rajtol az élről , mivel tegnap még eső előtt tudott egy jó időt menni, és a mai 20. helyével is az első rajtkockát meg tudta őrizni, mivel ma is esett. Talma ma második lett, de ő tegnap nem volt olyan szerencsés, így csak a 3. helyről rajtolhat.
  • DJ BP
    #1044
    én 2.-nak látom hivatalos oldalon :)

    De jó lesz ez, Pesek 7., Faubel csak a 20. (!)
  • JGTC
    #1043
    3.helyről indul Talma!
  • HUNtalicska93
    #1042
    R.I.P:(
    egy újabb motoros:'(
  • Kit--Kat
    #1041
    az ostobasága miatt halt meg, de legalább ártatlanokat nem vitt magával
  • Istencsászár
    #1040
    Természtesen sajnálatos hír, de mi történt? saját hibájából, nem tudta hol a határ vagy valaminek az áldozata lett?
  • fradista91
    #1039
    Nyugodjon békében!

    Részvétem családjának
  • Landren
    #1038
    Sajnálatos hír!

    Nyugodjon Békében!
  • forzajuve5
    #1037
    tudom hogy nem igazán tartozik ide de azért bemásolom

    A hétvégén tragikus autóbalesetben elhunyt Potzner Ferenc, a 2005-ös év freestyle világbajnoka.
    Ferit legtöbben káprázatos motoros bemutatóiról és az Egykerék iskolából ismerhettétek meg, s talán kevesbé közismert, hogy nemzetközileg is hatalmas elismerésnek örvendett.
    Május 19.-én a Le Mans GP-n, Franciaországban tartott bemutatót, valószínűleg az utolsót.
    Potzner Feri idén visszavonulását tervezte, s azt, hogy a motorsportról az autósportra vált.
    Feleségét és kisfiát hagyta hátra, csupán 34 évesen.

    Nyugodjon Békében!

    forrás:www.motogphirek.hu

  • Landren
    #1036
    HBD Talma!
    És persze Hajrá továbbra is!
  • JGTC
    #1035
    HBD Talma!
  • HUNtalicska93
    #1034
    Boldog Szülinapot Talma!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÉS HAJRÁ A KÖV. FUTAMON!!!
    ÉLJEN TALMA,MÉGEGSZER HBD!!!!
  • vikuci
    #1033
    BOLDOG SZÜLINAPOT TALMÁCSI GÁBORNAK!!!
    ÉS HAJRÁ A HÉTVÉGI VERSENYEN, MERT AKKOR MEG AZ ENYÉM LESZ :)
  • forzajuve5
    #1032
    itt pedig a buszjáratok
  • forzajuve5
    #1031
    itt lehet szobát is foglalni
  • vikuci
    #1030
    egynapos jegy nem létezik? régen volt, nem?
  • Landren
    #1029
    tt megtalálsz mindent! Meg is rendelheted!
  • vikuci
    #1028
    és mennyi a legolcsóbb helyre? melyik szektor az?
  • forzajuve5
    #1027
    magyarok többsége a C szektorban van, és 15ezer a jegy oda
  • Landren
    #1026
    A szektorok elrendezése ha érdekel valakit, és még nem tudná:
  • vikuci
    #1025
    köszike, jelenleg asszem nincs több kérdésem, de ha majd lesz tudom kihez kell fordulni :)
  • Kaszi46
    #1024
    Rossi topikban az utazás, és a szállás, már meg lett válaszolva.

    Eddig mi mindíg a helyszínen vettünk jegyet(d-szektor). Könnyű odatalálni, jól ki van táblázva. Kocsival\motorral\tömegközlekedéssel nincs messze a várostól. Lenti parkolókból, ingyenes busszal el tudsz menni közel a választott szektorodhoz.

    Azt mondjuk nem tudom hogy a többi szektornál is könnyen megy-e a jegyvásárlás.

    Mi a D-t választjuk mindíg, mert az a legolcsóbb, egy s kanyart, egy nagy egyenest, és egy enyhébb visszafordítót is be lehet onnan látni, és hálistennek tavaly már volt kivetítő is.

    Magyarok nagy része amugy velünk szemben szokott lenni(talán b szektor), oda asszem 10 eft körül van a jegy.
  • vikuci
    #1023
    ezekre én is kiváncsi lennék? + lehet helyszínen is belépőt venni? milyen messze van a pálya a várostól? könnyű odatalálni?(3 évi nyavajgás után lehet idén végre eljutok a versenyre ! ! ! ) :)
  • forzajuve5
    #1022
    az érdekelne hogy Buszok indulnak-e Brno-ba, valamint milyen szállsálehetőségek vannak?
  • Kaszi46
    #1021
    2000(vagy 2001) óta mind1iken, kérdezz.:P
  • forzajuve5
    #1020
    üdv!

    valaki volt az elmúlt években Brno-ban versenyen? ha igen akkor írjon, mert lenne pár kérdésem
  • JGTC
    #1019
  • DJ BP
    #1018
    Tényleg, elején megtorpant egy pillanatra a visszafordító után.


    mondjuk az is igaz, hogy ugye Talma inkább szereti a kanyargós pályákat, nagyon technikás a srác, meg az ilyen hosszú egyeneses lökdösődéseknél nincs szerencséje valahogy. Ebből a szempontból ennél csak jobb pályák jönnek. Meg kell legyen a VB, aztán jövőre 250-ben már nem lesznek egyenesekben így egymásra tapadva, az jobban fekszik majd neki, testalkatából fakadóan is :)
  • Miguel125
    #1017
    Ne vedd magadra, előfordulhat bárkivel. ;) A kommentem mindenkihez szól aki olvassa ezt a topicot.
  • Landren
    #1016
    Olvasom Talma saját fúrumát rendszeresen, ha megnézed visszamenőleg a bemásolt komenteket, látni fogod, hogy a legtöbbet onnan másoltam, Amit írtam az közvetlenül a futam után írtam, a nyilatkozata előtt, és belátom elhamarkodottan. Sajnálatos, hogy motorhiba neheziti Talma dolgát, nem gondoltam, hogy ezzel a mocival is lehetnek ilyan gondok. Na majd legközelebb... Hajrá Talma!!!
  • Miguel125
    #1015
    jav: *Talma ezeket mondta a futam után, **tájékoztat
  • Miguel125
    #1014
    Talmával ezeket mondta a futam után:
    "Nem elégedett az eredménnyel, dobogóra szeretett volna állni, ami teljesen reális is lett volna.
    Már amikor a felvezető kör után felálltak a rajtrácsra Talma érezte, hogy valami gond van a motorral. A hosszú egyenes végén lévő jobbosban folyton megállt, megtorpont a motor, így nem tudott saját ritmusában motorozni. A visszaváltásoknál próbálta gázfröccsökkel segíteni a motort. Kicsit javult a dolog és sikerült élre állnia, majd Faubel előzése után ismét ritmust vesztett. Ezt követően a folyamatos helyezkedések, az olykor-olykor összeérő motorok érdekes szitukat eredményeztek, és Talmának többször is rosszul jöttek ki az előzgetések. A verseny végén, amikor rákapcsolt, érezte, hogy a dobogót meg tudja kaparintani, de Corsi olyan rosszul előzte meg, majd Talma visszaelőzte, hogy leszakította magukat az első 3-ról.
    Talma azt mondta ha ennél többet kockáztatott volna, biztos, hogy elesik és nem tudja befejezni a versenyt.
    A csapat már megkezdte a motor vizsgálást, hogy mi okozta a problémát.
    Kicsit csalódott Gábor az eredmény miatt, de máris a következő versenyre gondol."

    Szóval nem volt "biztonsági motorozás"...

    Érdemes lenne olvasnotok Tama saját fórumát, mert ott a managment folyamatosan tályékoztat bennünket az aktuális történésekről. Pontos információkat kapunk mindenről. Senkit nem akarok megsérteni/megbántani, de saját szemmel nézve futamok után néha elég érdekes következtetéseket vontok le, ami csak spekuláció de a valóságot nem takarja...
  • vikuci
    #1013
    most mi van Pasinivel? az elején tök jól ment, aztán eltűnt s lett 10.
    Pesek idénre összeszedte magát, ahhoz képest h ő volt 2005-ben az "esőkirály"... emlékeztek?
    remélem a kövi versenyeken Talma jobban megy, nem örülök a 4. helynek...ha legalább dobogó lenne...
  • Landren
    #1012
    Hát tényleg nem Pasinitől kellett tartani. Oké, hogy Talam a biztonságos motorozást választja és nem megy bele a civakodásba, de így nem lesz világbajnok. Most a motorja nagyon jól ment, mégis csak 4. tudott lenni, és az elsőségét is elvesztette. Minden versenyen jönek majd a fiatalok, a többiekről nem is beszélve, szal ez a biztonsági motorozás kevés lesz.
  • JGTC
    #1011
    Tudom, én is nézek minden versenyt! Viszont Pasininél még ott van az is hogy nem keveset perecel, egyszóval rá lehet számítani (Persze én is odasorolom a négy favorit közé a második helyre :))
  • Landren
    #1010
    Alaptalan? Az eddigi 4 kvalifikációból 3-szor az első helyet szerezte meg, az az 1 amikor meg nem , akkor is csak 1 tizeddel maradt el. Ráadásul kétszer az első helyről volt kénytelen kiálni, és nem nagyon tudták tartani vele a tempót. Igaz, hogy eddig nem volt szerencséje a mocijával, de nem lesz ez mingig így, és ha összeáll a moci, akkor a futamokon Pasini lesz a legnagyobb ellenfél, még akkor is, ha pontokban szinte behozhatatlan a hátránya. És itt most nem arról van szó, hogy jobb motoros lenne Talmánál, mert szerintem sem, viszont nagyon gyors, és pl. itt a Kínai nagydíjon is két igen hosszú egyenes van, ahol ez nagyon sokat számit. Persze ez az én véleményem, nem akarok vitát gerjeszteni vele, és temészetesen Talmának drukkolok! Hajrá Talma!
  • JGTC
    #1009
    Szerintem alaptalan ez a tartás Pasintől Talma tud úgy motorozni mint Ő a motorja meg megbízhatóbb!
  • Landren
    #1008
    pont, hogy optimista vagyok, most végre nem fog szétesni alatta :)

    Hajrá Talma!
  • HUNtalicska93
    #1007
    ne légy má ennyire pesszimista,pasininek eddig mindig szétesett a mocija:)
    Hajrá Talma!