1926
  • ddt500
    #1246
    Az RSW-t asszem 11 éve versenyeztetik.Szóval az RSA-t sem fogják egyhamar leváltani.
  • bigapó
    #1245
    nem azt írtam, hogy legyen izgalmasabb, hanem, hogy legalább ilyen izgalams legyen, de lehet úgyis, ahogy Te írtad, még jobb és akkor 3 órát rohangálsz majd:DDD rajtam ne múljon Én benne vagyok:DDD
  • tep
    #1244
    ...már csak az a kérdés , hogy jövőre az RSA-t fogják továbbfejleszteni , vagy egy újabb fejlesztésű(RSA-verő)motor van a láthatáron..?

    ....mert akkor az RSA olyan lenne , mint a mostani RSW...

    (remélem nem hülye kérdés.....nem vágom annyira a témát)

    Hajrá Talma!
  • DJ BP
    #1243
    az eredményről :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na jó ez a második hely, Faubel szépen lekopott róla, ezt a 9 pontot már meg kéne tartani
  • modellmaker
    #1242
    ember, ennél hova legyen izgalmasabb? :D minden verseny után még két óráig csak rohangálok a lakásban. :D
  • bigapó
    #1241
    végre valami jó hír is a mai nap:)) sok sikert neki, remélem legalább ilyen izgalmas lesz a jövő évi szezon is és még jobban remélem, hogy magyar(!) világbajnok lesz az idény végén 125 kcm-ben.
  • Randal
    #1240
    Két év hosszú idő. De ez is nagyszerű eredmény (mi az hogy!) és jó döntést hozott.
  • B0B0
    #1239
    Talmácsi Gábor, a gyorsaságimotoros-világbajnokság 125 kcm-es géposztályának éllovasa két évvel meghosszabbította szerződését az Aspar csapattal. A vezetők elégedettek Talmával, aki a kontraktus értelmében egy év múlva eredményeitől függetlenül kategóriát válthat.


    Bár Talmácsi a 250 köbcentiméter felé kacsingatott, még egy évig marad a 125-ös katgóriábanfotó: Reuters
    Az aláírásra a Motegiben zajló Japán Nagydíjon került sor.

    A közlemény szerint Jorge Martinez, az Aspar Team vezetője, valamint az Aprilia gyár irányítói is maximálisan elégedettek a magyar motoros idei eredményeivel, s meg sem fordult a fejükben, hogy elengedjék őt egy másik alakulathoz, egy másik márkához.

    A tárgyalások már a múlt heti, portugáliai verseny előtt megkezdődtek és mostanra elérkeztek odáig a felek, hogy mindenki érdekeit szem előtt tartva szerződést hosszabbítottak, ráadásul nem egy, hanem két évre szólóan.

    A megállapodás értelmében 2008-ban két gyári RSA Aprilia áll majd Talmácsi rendelkezésére a 125 kcm-es kategóriában, majd a következő esztendőben eredménytől függetlenül, mindenféle opció nélkül biztosítják számára a 250 kcm-es géposztályban történő indulást, két gyári RSA motorral, teljes gyári támogatással.

    „A célunk megvalósult azzal, hogy továbbra is a mi versenyzőnk marad Talmácsi Gábor. Már tavaly biztosak voltunk benne, hogy egy remek pilóta, de hogy ennyire jó lesz? Eszünkbe sem jutott, hogy kiengedjük a kezünkből” - mondta Martinez.

    „Nagyon boldog vagyok, hogy sikerült az Aspar Team-mel két éves szerződést kötnünk feltételek nélkül. Örülök, hogy végre nem kell csapatot váltanom és az Aprilia gyár elsőszámú versenyzőjeként folytathatom tovább. A szívem a 250 kcm felé húzott volna, de ezt a lehetőséget a legnagyobb butaság lett volna elszalasztani” - fogalmazott Talmácsi, aki hozzátette: mindent megtesz azért, hogy megnyerje az idei vb-t és jövőre az 1-es rajtszámmal kezdje a szezont.


    ...
    ...



    A vastag részt ajánlom figyelembe! :)
  • B0B0
    #1238
    Így van, még egyszer sem ült rá! Mert nem nem engedték meg neki, most Valenciában negedték volna meg neki először. Erről ennyit.
  • Miguel125
    #1237
    Stefano beszélt a Radio Cafe-ban, a következőket mondta:

    Több ajánlat van, tárgyalni kell még...
    Az Aspar csapattól is várnak egy döntést, tőlük is kaptak konkrét ajánlatot...
    Nem biztos, hogy jövőre 250...
    Nem biztos, hogy jövőre Aprilia, de valószínű

    Na akkor most agyaljon mindenki...
  • Miguel125
    #1236
    Rosszul tudod még egyszer sem ment RSA-val. Ki sem próbálta, ezen a teszten csütörtökön Valenciában próbálhatta volna ki először ha akarta volna.
  • [Jakuza]
    #1235
    Hat a mai utolso par meteren azert ez eleg kerdeses.
    Ugy gyorsultak le kb 50 meteren mintha allna.
  • fsgh
    #1234
    amúgy félek ha Faubel nem esik ki még valamelyik futamon Talmát be fogja érni:S
  • modellmaker
    #1233
    Azóta jöttek új fejlesztések... Nem kell ezen annyit rágódni, Talma úgy döntött, ahogy. Kész. Felesleges a döntését innen akármelyikünknek is megkérdőjelezni.
  • [Jakuza]
    #1232
    Teszten mar reg kiprobalta.
  • Miguel125
    #1231
    Teszten kipróbálhatta volna, ez volt az ajánlat, nem az hogy üljön át. Megint más, hogy nap végén félig meddig még betegen, egy tapadási gondokkal küzdő pályán mi értelme lett volan menni vele pár kört... Olvasd sűrűbben a Talma fórumot, másképp látnád a dolgokat picit.
  • [Jakuza]
    #1230
    Dehogynem nyilatkozta, nem csak o hanem meg Stefano is.
    Kicsit jarj utana es megtalalod a neten a nyilatkozatokat.
    Raadasul pont ezelott a futam elott ajanlottak fel megint, hogy uljon at, es megint azt mondtak, hogy nem ul ra.
  • Randal
    #1229
    Mondták is hogy az ő döntése volt ez a motor.
    Az RSA még megbízhatatlan, ezért nem váltott. Ne a motoron ússzon el a VB címe. Így sajnos veszített jópár pontot, de még mindig ő vezet.
  • Miguel125
    #1228
    Sry, de sehol nem nyilatkozta, hogy akkor váltana motort amikor csak akarna. Mindig csak annyit mondott, hogy talán ha nagyon akarna akkor kaphatna, de elég nagy hangsúly volt a talánon. Nem ilyen egyszerű ez. Az is tény, hogy egyik futamról másikra motort rászabni valakire, hogy minden jó legyen szinte képtelenség, mint ahogy Modellmaker is leírta. Faubelnak még nem állt meg a motorja futamon? Ez csak mák, lásd ma Gadea-t. Én senkinél nem akarok okosabb lenni, csak elfogadom amit Stefano és Talma managementje leközöl a szurkolóknak, végülis csak a 2000-es első szabadkártyás brno-i VB-futam óta követem a karrierjét folyamatosan, 2002 óta Stefano a managere és azóta amit mondtak az úgy is volt.
  • modellmaker
    #1227
    A butaság meg az volna ha év közben ülne át egy új motorra. Ezzel tesztelt, ezt szokta meg. Sokkal nehezebb lenne, egyik hétről a másikra egy teljesen új felépítésű motorhoz hozzászokni, mint a mostanival ilyen helyezéseket elérni. (szvsz)
  • [Jakuza]
    #1226
    Sry, de Talmacsi sajat nyilatkozatanal, ne akarjal mar okosabb lenni.
  • bigapó
    #1225
    akkor úgy fogalmazok, hogy az olasz pozitív a spanyol meg negatív előjelű nyomás

    hány futam van még hátra?

    a jövőjéről tudunk már valamit? hol folytatja? marad vagy megy 250-be? van erről valami hír?
  • Miguel125
    #1224
    No Offense

    Szerinted, ha csak úgy kaphatna RSA-t, mert váltani akarna, akkor a Gadeanak és Faubelnek miért van még mindig csak 1db(!!!) közös tartalékmotorja? Könnyű úgy károgni és okosnak lenni ha az ember nem lát bele a dolgokba, persze én sem látok bele ezért nem morgok és elfogadom az ő döntésüket. Ők akik ott vannak tudják, hogy mi miért van és mi a jó nekik. Ezért nem érdemes monitor mögül úgyteni mintha mi bármit is jobban tudnánk. Persze mérges az ember, többre számít, jobbat vár, érthető, de törődjünk bele az ő döntésükbe.

    Peace és drukkoljunk tovább, itt még bármi lehet sőt, örüljünk, hogy még mindig vezetjük a pontversenyt!!!
  • [Jakuza]
    #1223
    Hat en kivennem ebbol a parosbol az Olaszokat,sot...
    Szerintem, nagyreszt pont annak koszonheti Talmacsi, hogy versenyben lehet a VB cimert, mert Olasz managere van.
    Ha Magyar lenne a managere, maximum a kozepmezonyben lezenghetne egy gyenge motoron.
  • bigapó
    #1222
    ezaz, elég lenne egyszer megadnia magát, mi már ki lennénk vele békülve:))

    fényévekkel jobb motoros Talma az egész mezőnynél, még egy gyengébb motorral is kenterbe vágja mindegyiket, technikailag sokkal többet tud!!
    szerintem itt azért van "politika" is, úgy értve, hogy nehogy már egy "szaros kis magyar" nyerje meg a vb-t. hatalmas olasz és spanyol nyomás van a háttérben, mindenféle összeesküvés-elmélet nélkül érzem ezt. túl sok pénz forog kockán...
  • [Jakuza]
    #1221
    Az az igazsag, hogy most mar Talmacsi tehet rola csak hogy nem RSA-n ul o is.
    Az ev elejen bolcs dontes volt a regi motorra ulni a megbizhatosaga miatt, de mar ideje lett volna valtani.
    Amilyen okos dontes volt nem raulni az RSA-ra az ev elejen, most olyan butasag nem ra ulni, amikor egyre kevesebb vele a technikai malör.
    Bar cafoljon meg az elet es egyszer adja meg magat Faubel motorja.
    Bar ennek mar nem sok eselyet latom sajnos.
  • B0B0
    #1220
    "Vicces verseny volt, olyan értelemben, hogy feljöttek a fiatalok hátulról, így óriási csata zajlott a finisben. A rajtot rosszul kaptam el, de aztán hamar felkapaszkodtam, és mikor láttam, hogy Pasini elesik, tudtam, innentől lelassul a verseny ritmusa. A futam derekán spóroltunk kicsit, nem előzgettük egymást, a hajrában pedig mindent megtettem, amit lehetett. Hector elment mellettem a célegyenesben, ám fordítva nem működött volna, én nem tudtam volna kihasználni az ő szélárnyékát, így boldog vagyok, fantasztikus érzés, hogy továbbra is vezetem a vb-t"

    Asszem ez a Talma nyilatkozat is mindent elárul :/
  • B0B0
    #1219
    Hát ezaz! A kurva RSA-val sajnos nem lehet bírni az egyenesben. Talma a legtöbbet kihozta ebből a versenyből, az utsó előtti körbn előzte meg Faubelt de nem bírta tartani az egyenesben. A motorjával ez nagyjából lehetetlen feladat is! Az a szomorú, hogy a fafej Martinez még mindig nem veszi észre, hogy a messze legjobb pilótája ül a legrosszabb motoján.
  • REALista
    #1218
    Hát pedig teljesen egyértelmű volt hogy ez lesz.Talmának akkor lett volna esélye ha bejün közéjük valaki az utolsó körben...:(
  • modellmaker
    #1217
    Az ilyenek elveszik az ember kedvét az élettől is... :C

    Gratulálok Gábornak, hatalmas teljesítményt nyújtott a mai verenyen (is), csak már unom hogy az utolsó 10 méteren lenyomja vki akinek bivaly motorja van... :C

    (Faubel amúgy csak egyenesben előzött, de np... -.-')
  • [Jakuza]
    #1216
    Mert egy evvel korabbi fejlesztesu motoron ul.
  • fsgh
    #1215
    de Talma miért nem??? ugyanaz a csapat:(
  • [Jakuza]
    #1214
    Ugy nyert hogy joval erosebb motorja van.
    Amugy a Faubel csak egy atlag motoros, semmi extrat nem tud, csak egy rohadt eros motoron ul.
  • fsgh
    #1213
    ááááááá Faubel hogy nyert már :SSSSs De közel volt!!!!!
  • Miguel125
    #1212
    "Összességében minden rendben volt, Talma végig versenygumikkal ment, mert úgy gondolják, hogy a jó gumiválasztáson is sok múlhat majd holnap. Corsi Talma szélárnyékát használta ki és azzal előzte meg, de Talma nem aggódik mivel ő több körön keresztül is hozni tudta az 1.45 eleji időket, Corsinak és Peseknek viszont csak 1-1 jó köre volt.
    Mindenképpen jó rajt kell holnap és a taktika az, hogy az elején szeretné hozni az 1.45 eleji köröket. Kemény versenyre számít és mindent megtesz."
  • modellmaker
    #1211
    Hoppá! Nem kicsit durva lett az időmérő vége! Talma a legjobb Asparos versenyző! De így is csak a 4.(!) lett! Durva verseny lesz holnap!!

  • Landren
    #1210
    Aki esetleg lemaradt volna róla, az itt megtalálja az összefoglaló videóját.
  • Landren
    #1209
    Ezt nagyon jól csinálta Talma, bár ha nem esnek el, ott akkor is megelőzte volna őket. Viszont azt remélem, hogy nem ez lesz a tendencia, hogy futamról futamra, cserélik az első helyet Faubellel.
  • JGTC
    #1208
    szép volt!!!!! de egyenesben megint esélytelen volt :S
  • otrosinka
    #1207
    gratta talma :)