161
Új GTA klón
  • mucsácsó
    #81
    hát, most úgy értettem hogy be tudsz mászni házakba...mondjuk úgy olyan nagy szabadság nincs...volt egyáltalán olyan game, amiben van szabadság??? GTA-n, Mafián kívül? :DD nemigazán, de szerintem nem is lesz igazán soha...GTA a trónörökös :D
    de azért a 25 to life GTA klón :DD Total overdose is GTA klónnak indult, "vadnyugati GTA", affaszt...ott a GUN, az "igazi vadnyugati GTA"...picsákat... :DDD
  • mila69en
    #80
    szabdság mi hól:D én 6 pályát lenyomtam vele de semmi szabadságot nem találtam a gammába csak menni előre az lőni késsz ennyi:(

    pedig mikor még megsem jelent azt hittem majd lehet menni városba gengszterkedni meg ilyenek... aztán looool az egész
  • mucsácsó
    #79
    ÁÁÁÁÁHHHH....nemhiszem :D ha kicsit az elvárásaim szerint alakultak volna benne a dolgok, pl nagyobb szabadság (van azért néhány pályán így is), vagy ütősebb grafika....ha ezek megvannak, akkor TALÁN lehetne szó róla, ha nem lenne tört...és nem lenne drága :P
  • mila69en
    #78
    :DD de origibe meg-e vennéd?
  • mucsácsó
    #77
    hát...leszedtem a game-et...
    én nagyon nagyon vártam, hogy milyen jó lesz meg minden...de...kicsit rosszabb lett, DE nem sokkal! sztem egészen jó, én elvagyogatok vele, 5. küldinél vagyok éppen, egészen változatos a fegyverarzenál...meg jó, hogy lehet testreszabni egy s mást, és megvan azért a hip-hop, rap hangulat...személy szerint én szeretem, szerintem nagyon jó zenék kerültek a game-be :)
    úgyhogy, szvsz nem lett olyan rossz, viszont a textúrák mosottszarok, de azonkívül...jah...meg igen, a gépigény...hát bakker, nem hiszem el hogy ez a szar akadozni tud néha:DDD hihetetlen :DD
    összvissz aszondom, hogy ezt a game-et már látom előre hogy a magazinok, ilyenek lehúzzák majd mint állat, jó lesz ha kap 60-70%-ot...de azért el lehet vele lenni, ha nem is olyan sokat, de 1-2 óra szórakozást talán nyújthat :) de pl elvoltam én az Evil Dead Regeneration-nel is, pedig 50%-ot kapott a GameStar-ban...
    És aki szerette a Max Payne-t, netán hip-hopot szereti, akkor annak ajánlom, főleg ha elbírja a csúnyácska grafikát mindezek mellett!
    EGY PRÓBÁT MEGÉRT! :)
  • 12346
    #76
    ja bocs:D
  • Thanatos
    #75
    is kia fenének kelel securomhoz midnen szar? na ne fárassz már...
  • ThugEdge
    #74
    gyerekek:
    1.jól látom,hogy gamepad-ot nem támogatja?
    2.nem az volt,hogy választhatunk gangezni akarunk vagy zsaruskodni?vagy majd később?(első pályát csináltam meg)
  • mucsácsó
    #73
    én nem fizettem, ha nekem szólt :D szerváltam egy reget..általában sikerül :)
  • Sland
    #72
    felraktam a játékot az endless skyline torrent oldalra . aki akarja szedheti. ( nem kell fizetni mint a hülye wanadoo-n)
  • dardevil
    #71
    Ez az év első játéka - nekem amit elkezdtem, hogy végig érek-e vele azt még nem tudom.

  • mila69en
    #70
    na kb ezt is úgy képzeljétek el mint a crime life-t csak itt még verekedni sem lehet jóval rondább és még csak szabadon sem futkározhatsz a városban lerak egy pályan aztán jön az ellen lelövöd:DD pálya vége jöhet köv pálya megint lelősz mindenkit és így tovább.... olyassmi mint a max payne csak valami ultragagyi kivitelezésben
  • mila69en
    #69
    olyan is van mikor 20-an jönnek
  • 12346
    #68
    jahjah:D
  • 12346
    #67
    marha jó. másról se szól, csak hogy mész mész, jönnek rád minimum 5en, levered, a köv sarkon ugyanez, és így tovább. tényleg iszonyatosan jó:S főleg változats. gyp játék
  • Gabe18
    #66
    Hát ha a Crime Life ehhez képset jó,akkor ez nem tudom mi lehet...
  • mila69en
    #65
    a crime life az oltári jó ez viszont télleg gagyi
  • 12346
    #64
    ez hasonlóan vérgagyi, mint a crime life?
  • mucsácsó
    #63
    na akkor jóvan...mert általában eléggé elcseszettek szoktak lenni :D
  • mila69en
    #62
    nem azzal minden rendben legalábbis nálam fut szépen(vagyis futott amíg uninstall nem vólt):DDDD
  • grebber
    #61
    Valaki tegyen be képeket!
  • mucsácsó
    #60
    :DDDD
    és legalább jó szarul van optimizálva?
  • mila69en
    #59
    hát nem is csodálkozok rajta:DDDD eza játék tényleg lol semmi fantázia benne

    méghogy gta klónlááál
  • Maxtreme
    #58
    LOL
    http://pc.ign.com/objects/722/722628.html

    IGN Rating
    3,3
    BAD
  • mucsácsó
    #57
    UNNUKED / 25.To.Life-RELOADED - stop.fucking.and.go.to.cry.to.your.mom
    NFOrce fórum egyébként... :)
  • grebber
    #56
    BH-en is fenntvan a reloaded verzsön megmég sok máshelyen.
  • mila69en
    #55
    ezt te hol nézted?... nincs kiírva hogy nuked lenne
  • mila69en
    #54
    hát izé khm...te kérdezted mi a trükk... nincs semmi trükk


  • mila69en
    #53
    sztem jó ha lehuzod az optikai meghajtót:) én nempróbáltam
  • Haversrác
    #52
    Nem mondod? Gondolod sírva könyörögnék valami csodáért, ha az egyértelmű lépéseken nem lennék még túl?
  • mucsácsó
    #51
    és ha csak simán Daemon Tools 4? úgy is jónak kellene lennie...securom 7 nehogy kifogjon már :D
  • mucsácsó
    #50
    NUKED / 25.To.Life-RELOADED - definion.of.crack.is.not.a.small.emulator.coded.in.exe.invalid.crack

    oppá..
  • mila69en
    #49
    semmi trükk játék telepít daemon tools... aztán ha megvan akkor Antisecurom.exe indít kiválasztom a játéknak az exe-filéjét(TTL.exe) azt már indúl is:)
  • Haversrác
    #48
    Mila, ha neked működik az Antisecurom okossággal, akkor sírva kérlek áruld el mi a trükk.
  • M@TriX
    #47
    na pár képet is nyomassatok ;)
  • mucsácsó
    #46
    közben...:

    PC GameISOs 25 To Life (c) Eidos *DVD*-RELOADED
  • mucsácsó
    #45
    én wanadoo-ról szedem most...
  • Csuhai G
    #44
    Honnét szedtétek?
  • fitutufi
    #43
    te hülye vagy

    amugy nem valami nagy durranás :S
  • Csuhai G
    #42
    Zsír! Honnét szedted? Torrent?