403
  • Duddits
    #163
    Van akinek kell! És nagyarok vagyunk, nem??
  • Harly18
    #162
    Én mint VW fan, azon belül is a Bogár megszállotja vagyok nekem biztos tetszeni fog, akármilyen rossz is lesz, már kezdek hozzászokni, hogy olyan játékot, amiben VW van (ritkán van ilyen, de Fordosból....) azt mindig elszúrják......... :(
  • Istencsászár
    #161
    Hát egy autós játékhoz nagyon kell a magyarosítás... Egy RPG pl na ahhoz jóljön....
  • arty
    #160
    Harly18: demo alapján :) persze, a bogár a képeken eléggé vonz, már töbször inditottam a demot, h hátha jó ez ... de elviselhetetlen :( xpand rally alá már nem kellett volna menni ... megtették :(

    Duddits: nem sok game jelenik meg magyarul ... az a kevés meg jó lenne, ha az igényesebb kategoriábol kerülne ki. Egy ilyen lemagyaritása csak az erőforrások elpazarlása másik game elől SZVSZ :)
  • Duddits
    #159
    Inkabb orulnel, hogy megjelenik... Vegre egyre tobb jatek jelenik meg magyarul.
  • Harly18
    #158
    Még meg sem jelent, s már borzalom? Én még reménykedem, hogy azért késik, mert javitgatnak rajta...
  • arty
    #157
    kár h pont egy ilyen borzalomra esik a választás :(
  • hykao #156
    Ehhez kapcsolódva: úgy tűnik a játék itthon teljesen magyarul fog megjelenni.
  • hykao #155
    Magyar oldal
  • Harly18
    #154






  • hykao #153
    Uhh, magyarán szólva a belsőnézetet megoldották úgy, hogy nemes egyszerűséggel a kamerát bepozícionálták a kocsi belsejébe...ami nem lenne baj, ha kidolgozottabbak lennének a belsők, és a műszerek mutatnának is valamit...
    Legalábbis a képek alapján ez jön le.
    A HUD elég "konzolos"-nak tűnik...a törés meg pont negatívja a WR2-nek, itt csak az üvegek törnek, abban meg minden más, csak azok nem... :)
  • arty
    #152






  • Harly18
    #151
    A remény hal meg utoljára, nekem biztos tetszeni fog (VW Forever)....
  • arty
    #150
    xpand rally fura volt, de legalább kellett VEZETNI ... itt nem kell minimálisan sem gépészkedni ... :( jön a kanyar, balra tekered a kormányt/lenyomod a balra nyilat és bekanyarodtál ... oda sem kell figyelni, nézheted közben a tévét is :D

    xpand rallynál sem javitottak semmmit a demohoz képest, itt sem fognak. techland ennyit tud ... :(

    arról még nem is szoltam, FFB nincs, illetve azt hiszed hogy nincs, amig egyik pályán nem mész földes szakaszon ahol rángani kezd :D de addig SEMMI! totál ernyedt a kormány :D

    higyjétek el, ez tényleg játszhatatlan :(
  • Harly18
    #149
    Tényleg ennyire rossz lett a játék? Valamennyire csak játszható, nem? Ha az Xpand Rally-hoz hasonlit, akkor nem lesz nagy baj, meg hát ki tudja, lehet javitanak még rajta a demo után.........
  • Harly18
    #148

  • Istencsászár
    #147
    Van. Grafika gyönyörű ( mivel ez pcre fejlesztett és nem xbox konvert ezért szebb ) , a játék arcade ( wr2 szim modjához nemsok köze van ) , kocsik mozgása "idióta" ( dölöngél jobbra balra a kaszni elég tré.. ).
  • hykao #146
    Aha, tehát akkor azért legalább van valami belsőnézet-szerűség?
    Amúgy WR2-höz képest a többi dolog: fizika (szim mód), grafika, stb?
  • Istencsászár
    #145
    igy összességben a játékkal együtt az:) és nem 1 nagy szám, wr2őhöz képest putri mármint a belső
  • hykao #144
    Belsőnézet felejtős?
  • arty
    #143
  • arty
    #142
    közben leért, kiprobáltam, gyönyörű a grafika, de a tartalom már kevésbé kellemes:
    a vezetéshez skill nemkell (értsd: fékezni SOHA), nem törnek a verdák csak az üveg, az irányitás az egykori lego racernél is gyengébb - ez nem vicc!!! :(

    pedig micsoda lehetőségek lennének az editorban és a grafikában - egy másik készitő gárdával :(

    techland suxxxx, ez már a második kihagyott ziccer :(
  • Harly18
    #141


  • Istencsászár
    #140
    nem is kell, mivel ahogy mondod:)
  • arty
    #139
    utolso: az nv supportról kérdezd meg eccer a tvtool fejlesztőjét, tudna mesélni :D
  • arty
    #138
    "ATI-d van? Vannak vele valamilyen trukkok - mint mindig:)"

    csak nem birom ezt kihagyni komment nélkül ... olyasmiért nvidiát venni, amit irtál: szimpla hozzánemértés :) - nincs valóságtartalma. az ms és a dx kapcsolatát ne firtassuk, az ms konzolban most épp nem nv karesz van, ugyanis nincsenek tul joban az xbox fiasko miatt ... az nv logo pedig nem jelent semmit, nem 1 game van/volt, ami az aktuális ati hardveren gyorsabban futott :)

    A valóságról: aki ért a gépéhez, annak mindegy milyen kártyája van, aki nem annak szintén mind1 ... jo példa erre ez az sg.hu játékforum ... hihetetlen nyűgökről irnak rengetegen, ami nekem sosem jött elő ... pedig ATIm van, volt nvidiám is - azon sem jöt elő semmi :) A megjelenő játékok 50-70% át kiprobálom, minden megy, hiba nincs.

    (Az elmult időkben egyedül az f1c vs. 6600gt volt, ami meghökkentett, de azt betudom annak, h az a motor ATI pártibb, s ezért volt lassu rajta ...)

    Fentiek tények, nem magánvélemény, igy vitatkozni sem érdemes roluk ;)
  • Glpetyus
    #137
    Relatív,nekem pl. kötelező :o)
  • hykao #136
    Szal akkor nem éri meg leszedni azt a majd' 500 megát?
  • DonManó
    #135
    mondtam h kaki lett...:)
  • Istencsászár
    #134
    x800 pro, suhan a TRD3, de ez autókon nincs textura, csak egy csont fehér modell, de a lényeg hogy sikerült ezt a gémet is leegyszerüsíteni... kilengés tényleg érdekes:)))
  • Alexease
    #133
    De aki akar vele probalkozni, megteheti:) Benne van az osszes script, amit szabadon at lehet irni.
  • Alexease
    #132
    VW kedveloknek es billentyusoknek biztos jo lesz:) Ehez kepest a TRD3 hardcore szimulator;) Uninstall:)
  • lac coo
    #131
    Mondjuk a múltkor egy áramszünet miatt lenullázódott a BIOS-om....

    Valszeg egy két dolgot nem v rosszul állítottam be , mert azóta pl rF is fele olyan gyorsan fut :))))


    El kell vinnem szervízbe :)))
  • lac coo
    #130
    Megnéztem...

    Hát így elsőre kuka :))))

    Graf szép, efektek, törés jó....
    FFB nincs is :))))))
    A kasztni billegésétől meg halálfélelmem van vezetés közben...
    Inkább TRD3 :))))
  • Alexease
    #129
    En mindig nVidiat veszek:) Es persze NEM az ujsagok, weboldalak, ismerosok, hirek, forumok, szam.tech.boltok miatt, hanem az nVidia Support, a Develop, es az O kapcsolatuk az MS, DX miatt:) Az utobbi ~10 evben nem nagyon volt olyan, hogy valami nem indult el vagy hibas volt (nekem);)

    NEM kartya/gyarto vita, csak MAGANVELEMENY, nem keretik vitat nyitni! THX!
  • lac coo
    #128
    ATi X800XT PE P4 3000 ..medium grafon 15 fps :))))

    Jó játék , szertem :)))Honda NSX, Clio V6 elég jók.....Lehetb legözelebb NVidiát veszek....
  • Alexease
    #127
    ATI-d van? Vannak vele valamilyen trukkok - mint mindig:) - erdemes korbeolvasni az RSC-n es a hivatalos Codies forumon.
    Amugy a TRD3 nagyon jo - lenne:) - legalabbis mint "Racing Simulatror":))) Jo a grafika, a hang, a tores, kopas, serules, hasznalhato az AI, es nagyon jo lenne benne a "fizika" is, csak hat a beallitasok es a beepitett kikapcsolhatatlan segitsegek miatt valoban "egyszerubb" vezetni:)
    Ha masert nem is, de a sok auto, palya es "versenyhangulat" miatt erdemes neha elbohockodni vele.
    Ha kijonne a patch a javitasokkal, es a kikapcsolhato ABS, ASR, TC, SC cuccokkal, meg eleg komoly dolog is lehetne belole:DDD
  • Alexease
    #126
    Az XPR-rel az volt a baj, hogy semmi inf nem jott vissza a felfuggesztesrol, az egesz egy nagy kamu volt. De legalabbis, az FFB hasznalhatatlan volt. De attol fuggetlenul is erdekesen viselkedtek az autok;) Jo volt a grafika, a tores, a kornyezeti fizika... a lenyeget meg kifelejtettek, lesporoltak stb.
  • lac coo
    #125
    TRD 3 nekem olyan szinten szaggat , hogy elmondani nem tudom :)))

    Már nullára vettem a grafikát így elérem néha a 25 fps-t :)))

    Nem tom mitől lehet ...
  • Alexease
    #124
    A GS-sel nem kell foglalkozni, mert nagyon gaz:)

    Amugy a "szimulatorok" kozott is kulonbseg van, legalabb is ertelmezesben es talalasban:) Nehany jateknal a "Racing Simulator"-t nem az auto kezelesre kell erteni, hanem a jatekstilusra.:) Vagyis a versenyt szimulalja:) Ez nagyon jol el magyarazta a TRD3 egyik "vezere":)