403
  • Istencsászár
    #203
    Csak halkan megsúgom, ezis Sf védelmes mint a Wr2 szvsz ha azt nem tudtad elinditani akkor ezt sem fogod tudni, kár itt toporzékolni...
  • Noy
    #202
    Ha sikerül valakinek letöltenie, az dobhatna egy aktiválási kódot, vagy, ha az nem kér, mer regelve van, akkor egy nemtom mit, amitől műxik...előre is THX!!!
  • Noy
    #201
    nekem nem működik a torrent...
  • Harly18
    #200
    Itt egy rar fájlban van benne a játék, s lehet van még mellette valami fájl, de ne mtudom. Elvileg kellene működnie a másiknak is :(
  • Harly18
    #199
    Nincs hozzá valami txt fájl, amiben irnak valamit?
  • Noy
    #198
    jah, a link az tökély, a seriallal sincs gond....csak kéne egy aktiválási kód is...sorry...
  • Harly18
    #197
    Sajnos nem..........A golf sorozat, Beetle néhány fajtája, Bogár, néhány concept autó, type 1-es kisbusz, buggy.........
  • Duddits
    #196
    Szerintem az összes.
  • Jancker
    #195
    Talán BMW, najó tehát komolyan, azt valahogy sejtettem hogy VW, de azon belűl gondlotam hogy pl van-e Corrado Passat, esetleg Scirocco stb...
  • Duddits
    #194
    Szerinted egy VW-s játékba milyen kocsik lehetnek?
  • Harly18
    #193
    Különben Torrentspy-on is fent van.........
    Majd rakjatok be képeket a Bogárról, please!!! Thx :)
  • Jancker
    #192
    Na akkor ha megjenet és már megisvan páraknak, akkor gyerünk képeket! Én most töltöm arrol a linkről amit Harley18 rakott be, muszály lesz megszeretnem...
    Na monyatok valamit, milyen autók vannak benne, képekkel is lehet nyugodtan illusztrálni...;-)
  • Harly18
    #191
    Hát már sokan mondták :) De én még távol vagyok attól...Egyszer talán....:)
    Majd akkor, ha meg tudom szeretni a játékot, mert még nem sikerült :(
  • Noy
    #190
  • Noy
    #189
    Említettem már, hogy ISTEN vagy?!?!?!
  • Harly18
    #188
    GTI-37A7R-AL9CF-WR3WT-Y4L4F-FLR33

  • Noy
    #187
    jah, és serial-t tudnál adni?
  • Noy
    #186
    harley18:ISTENKIRÁLY VAGY!!!!
    THX!!!!
  • Duddits
    #185
    Működik, CD lehúzós...
  • Harly18
    #184
    És működik rendesen? Crack is van hozzá? Vagy csak serial kell neki?
  • luigi18
    #183
    Hát pedig a full, csak be van tömörítve. Kicsit nagyon is, ugyanis a képfájl 4,36G.
  • Duddits
    #182
    Ez a full játék...
  • Harly18
    #181
    Itt elvileg le lehet szedni ezt a 788 megás fájlt. De olvastam, hogy serialt kértek hogy működjön. Nem lehet, hogy ez egy trial, amihez serial kell és működik, mint a full?
  • Harly18
    #180
    Egy 788 megás rar fájl van fent, ami Pc Game Dvd-nek hirdeti magát.......Szóval ez tuti nem a full játék...
  • Istencsászár
    #179
    Teljesen mind1, demo elég volt 1 életre ebből a szarból.
  • Duddits
    #178
    A teljes?? Kétlem...
  • Istencsászár
    #177
    Olvass vissza, kilett elemezve...
  • Duddits
    #176
    Valaki letöltötte már a játékot? Torrenten fönt van.
  • Harly18
    #175
    Persze, s ha a full is meglesz, akkor az Isten sem akadályoz meg attól, hogy megkiméljem az SG fórumot a saját készitésű képeim tömkelegével :)
  • arty
    #174
    nekem pont forditva volt :) minél többet toltam, annál jobban taszított - s egyre görcsösebben akartam hinni, h jó :) DEMO DELETED, a full már nem is érdekel, elég lesz nekem az általad felpakolt soksok screenshot - remélem teszel majd fel!
  • Harly18
    #173
    Minél többet játszok vele annál jobban tetszik. Néhány kör után teljesen meg lehet szokni az irányítást. Lehet nem lesz az év szimulátora, s lehet ennél csak jobb játékok vannak, de nekem nagyon tetszik, s alig várom már, hogy megjelenjen.. :)
  • Harly18
    #172
    Hát kipróbáltam a demót. Nekem tetszik a játék. Lehet ha nem vw-k lennénnek benne, akkor hamar elfelejteném, de igy...... Minden tetszik, csak a sebbességérzet az ami nem jó, süvítek 180-al, s mintha 80-nal mennék. De amúgy nekem bejön a játék.....Alig várom, hogy megjelenjen.. :)
  • hykao #171
    Én a magam részéről ennek csak örülök... :))) ...de még így is van benne sokféle, Golfok, Tuareg, új bogár, stb...

    @arty: ...de legalább van új, és hozzá "Herbie" matrica... :) (amúgy a VW akarta ezeket a WR2-be, amik végül bekerültek...)
  • arty
    #170
    de sajnos az isteni bogár nincs benne :(
  • Harly18
    #169
    Ezzel anno én is sokat játszotam, de nem mondható egy vérbeli autós játéknak, inkább gyerekeknek szóló játéknak tartanám...
  • Harly18
    #168
    Annak ellenére, hogy korábban azt mondták, hogy mint az első rész Mercedes Benz World Racing volt, a második a VW-ről fog szólni. Ehhez képest a játékban a VW-k arány nem valami nagy...
  • Tobacco
    #167
    hát elég gagyi lett a játék, lassú, és az irányitás is gáz
  • Istencsászár
    #166
    Ez jókis gamma volt:))
  • hykao #165
    Ha már itt tartunk a WR2-t sem tartanám elcseszettnek, és abban is van jópár VW alapból is.
  • arty
    #164
    sry, OFF topik !!!

    beetlecrazycup? én elég sokáig eljutottam a karrierben, s az irányitása ennél azért jobb szvsz :D