403
  • arty
    #363
    milyen vidkártya?
    driver/directx legujabb ? biztos??? ;)
  • Che
    #362
    Hello!
    Olyan problémám lenne, hogy miután el indítottam a versenyt az egész kép lyen kék, a kormányt,füvet rendesen látni de minden más kék.
    ez mitől van?
  • Kenez Adam
    #361
    Bocs az előbb elírtam
    SEGITSETEK
  • Kenez Adam
    #360
    SEHITSETEK HELP ME!!!!
  • Kenez Adam
    #359
    Kössz Harly18 de ezt már megtettem nem sok sikerrel mert csak savegame file-t találtam.És a GameCopyWorld - on is voltam de ott is savegame van.
    Aki tud szerezni az írjon.
    És senki se mondja azt hogy nincs ilyen mert letöltöttem egy olyan mentést hogy 99999999 dollar ad.De ez nem jó.Kössz..És
    vw bus van a játékba másnak van vagy csak én nekem nincs??
  • Harly18
    #358
    Én a Bogárral kezdtem, semmi tuning, s sorra nyertem a versenyeket vele és tök sok pénz gyűjtöttem. Ha nagyon az elején vagy, akkor kezd elölről, s ne szórd a pénzt fölöslegesen, inkább a kocsi teljesitményét növeld majd. Vagy szedj le egy savegame-et, google-ban könnyen találhatsz, de trainert is szerintem. itt keress rá a játékra, s szerintem kiad trainert....
  • doki79
    #357
    Hello, kellene nekem egy angolosítás, olaszul megy :(. Láttam , hogy valaki rakott fel, de az már nem elérhető. Ha kérhetek valakit esetleg elküldené e-mail címemere. [email protected]
  • Kenez Adam
    #356
    Kérlek válaszoljatok nagy segitség lenne...
  • Kenez Adam
    #355
    Hello nekem meg van a játék de kevés a pénz!!! Vettem egy golf I és nincs pénzem mert a 6 versenynél nem tudom át vinni mert rossz tuningot választottam (ez az én hibám)
    Ezért kellene egy pénz kód vagy trainer vagy aki tudja hogyan lehet a mentésben váltosztattni az írjon.
    Kössz Ingyen játékok csak regisztrálni kell.
  • zsanet
    #354
    Ha letöltötted akkor a cracknak is benne kell lennie nézd meg a virtuális meghajtódat a total commanderben!
  • fery02
    #353
    Vagy beszerzel hozzá egy crack-et, vagy kihúzott meghajtókkal játszassz.
  • ElekAdam
    #352
    Hellosztok
    Letöltötem a játékot és amikor elinditanám akkor ezt írja ki:Insert the GTI Racing
    disc into the disc drive and press "Retry" létszi segítsetek
  • Jancker
    #351
    Mi lehet a probléma, elindul a játék, mindent kiválasztok, és mikor kezdeném a versenyt a töltés közbe kiakad, pont a vége elött kicsivel! Mi lehet???
    Előre is kösz a segítséget!
  • zsanet
    #350
    Igen, a tcvel sikerült átírni úgyhogy megy.Mégegyszer köszi.
  • arty
    #349
    sikerült valamit csinálni, elindult?
  • zsanet
    #348
    Köszi mindenkinek.
  • zsanet
    #347
    szekeszteni is lehet a tc-vel
  • zsanet
    #346
    tc-vel megnéztem de nem tudom módosítani
  • Harly18
    #345
    Próbáld meg worldpaddal vagy tc-vel. Bár nem tudom milyen tipusú az a fájl, szóval lehet hülyeséget mondtam :)
  • zsanet
    #344
    mivel tudok belenézni a .scr fájlba?
  • arty
    #343
    a data\videosettings.scr fájban vannak eltárolva a beállitások

    erről csinálj egy biztonsági másolatot, majd probáld meg átirni... le van irva benne, h melyik beállitás mire van
  • zsanet
    #342
    Más játékok mennek csak ez nem,sztem a felbontással lehet gond. Volt itt a múlt héten egy fórumozó akinek ugyanez volt a gondja hsz# 330,#331. Ő átírt vmit és elindult neki. Ez érdekelne
  • DJ Bee18
    #341
    érdekes, én belsőnézetre nem emlékszem az NFS2-ből, ez nem az SE lehet akkor?
  • arty
    #340
    a gtiracing könyvtárában van egy "logs" mappa, abban sincs semmi használható? dxdiags.txt sem mutat semmi hibát?

    más játékok mennek a gépeden? (mostani, ujabb játékok)
  • zsanet
    #339
    hsz#333?
  • arty
    #338
    elvileg drift csak bonus, attól még mehetsz a köv versenyre!
  • rpeti
    #337
    Sziasztok nem tud valaki valami pénz kodot hozza?
    Mert elege elakadtam . . . az 31,8%nal jarok minden aranyermes de driftet egyszeruen nem tudom megcsinalni :/
  • karikusz
    #336
    máshova másoltam a törést :))))) mostmár megy...:)
  • Harly18
    #335
    crack-elted?
  • karikusz
    #334
    Hali mindenkinek.

    Feltelepítettem a gamét, és az sf kér egy kódot. de olyanom nincsen :( Valaki tudna segíteni?
  • zsanet
    #333
    FATAL ERROR: Cannot find valid frame buffer format!
    width: 1152, height: 864, bpp: 32!
    Fatal error! Cannot initialize renderer (see crash.log for details)
  • zsanet
    #332
    Helo.Érdekelne,hogy mit és hogyan írtál át,mert nálam sem indul,lehet hogy nálam is ez a gond.Előre is kösz.
  • Clava
    #331
    Mán megoldottam át kellet írni 1 filet
  • Clava
    #330
    Srácok mi lehet a gond gond nélül felment meg minden de mikor imndítom összecsuklik a kép a monitorn nem bírja a felbontást ahoyg néztam alapból vlamai 1152*864-be akarja indítani, hol lehet azt átírni ?
    próbáltam a refresh lock prigval de arra se reagál.
  • Harly18
    #329
    Ha mégis szükség lenne rá: CD-KEY: GTI-37A7R-AL9CF-WR3WT-Y4L4F-FLR33
  • arty
    #328
    nem kell telepiteni

    másold ki a programfiles könyvtárat a CDről valahova a winyodra, crackeld, és megy!
  • autoszimulator
    #327
    átturtam a fél netet meg a fórumot, de nemtaláltam semmiféle CD-kulcsot... Pedig anélkül nemtom telepiteni, szal valaki megdobhatna egy ilyennel, köszke
  • Harly18
    #326
    Köszi, megpróbálom......Ma nagyon egy bénázós napom van :(
  • iXiXeL
    #325
    Itt egy link a beállításhoz.link
  • Harly18
    #324
    A 3-as pontnál elakadtam. Van a network name és password. A password-höz írom be a 999-et és a másikhoz a GTILAN-t, de errort ír ki :(