403
  • BB7
    #403
    nincs vmi SAVE/ DATA mappa? Ahova betudnád másolni? :O De.. mintha ugy emlékeznék... hogy a GTIRacing-nek a Dokumentumokban vannak a mentései.. ott nézelödj! :P
  • Jackson
    #402
    Szeretném az összes autót megnyitni ahoz kellene ez a save, ha esetleg tud valaki valami jobbat ( a végigjátszáson kívül:) légyszi írja be.
  • Jackson
    #401
    Letöltöttem egy "100SaveGTI-Racing.rar (173,7 KBytes)" nevű fájlt a játékhoz, ezt hova kéne bemásolnom?
  • BB7
    #400
    Újratelepités... vagy véletlen belenyúltál (vagy a krekk) a graphic könyvtárba!...
  • Pate
    #399
    Angolosítás, magyarosítás jöhet ide: [email protected]
  • nyolcva
    #398
    Hali...
    Látom elég kihalt ez a fórum, de azért megpróbálom...
    Természetesen nem müxik ugy a játék ahogy kellene... N.O.S.:játék letölt ez ok, crackel ez is ok, elindít ez is jó, betölt még mindig jó, és mikor kirak a rajthoz ilyen sárga krix-krax-ok vannak benne, Ilyen "nonfi" ábrák... Legutobb matek órán találkoztam ilyenekkel... De nem mindig láthatóak csak ha a pályán "völgybe" vagyok... Ha "dombtetőn", akkor minden zsír...Ezért gondolom, valami beállítási hiba lesz...
    Próbáltam már a grafikán állítani a játékban, meg a játékon kívül, kevés sikerrel...
    Ha valaki tudna segíteni, azt úgy meg tudnám köszönni...
  • peti164
    #397
    Nekem is ugyanez a problámám...
  • Grimo
    #396
    Sziasztok
    Az a problémám,hogy a játékot felinstallálás után nem tom elindítani
    Crack- bemásolva, utána kiírja: Protection System (Front Line Pro)
    ERROR

  • BB7
    #395
    REINSTALL...
  • Laci19801109
    #394
    sziasztok!! Nekem 1 olyan problémám van hogy feltelepítettem a játékot (a serial is jó), meg crackoltam és nem indúl el a játék!!!!!!
    SAJNA!

    EZT ÍRJA KI: "INSERT THE GTI RACING DISC INTO THE DISC DRIVE AND PRESS "RATRY"!!!!!!!!!!!!!!

    H.E.L.P.----------->>
    EBBEN KELLENE NEKEM SEGÍTENI!!!
    ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!
  • devil8
    #393
    Sziasztok!!

    Valaki tudna adni MENTÉS-t??

    MSN: [email protected]
  • BB7
    #392
    #371
    AMugy Reinstall (Mármint a GTI R.! XD)
  • Devil093
    #391
    Sziasztok! Van egy olyan problémám hogy feltettem a játékot megcrack-elt elinditom bejön a menü hangja meg minden csak kép nincsen pls ha valahogy tudtok segitsetek.
  • BB7
    #390
    Az a sejtésem h. ti nem a boltban vásároltátok meg! (enye-benye!)
    Pedig a boltban magyart, meg angolt lehet csak kapni!!
  • GX25
    #389
    PLS. írjátok le honnan tudom leszedni az angolosítást a google-ba nem találom nekem is az olasz van meg
  • BB7
    #388
    Magyarositas jöhhet ide is!
    Agolosítás meg---> GOOGLE.hu
  • Matyigyerek
    #387
    Sziasztok szeretnék érdeklödni honnan tudnák magyarositást letölteni ehez a játékhoz. Mert a Magyaron kivül nemnagyon értek és tudok más nyelven.És igy igen nehéz a beálitás meg tuning meg egyebek...
    Köszi elöreis a segitséget.
  • vibo
    #386
    vki meg tudja mondani miért nem jelenik meg egy internetes szerver sem a játékban?
    eredeti game van.
    köfi
  • Jeff001
    #385
    Hello
    Akinek meg van a GTI angolosítás az küldje már el lécci.
    Nekem olaszul van és nem tok játszani vala
    E-mail:[email protected]
    elöre is köszi!
  • BB7
    #384
    www.serials.ws
  • wolf91
    #383
    hali valaki nem tud telepítő kódot a gti racing-hez?? naon kéne thx
  • BB7
    #382
    OK! THX! A Golf 4 Kb mikor nyílik meg?
  • Harly18
    #381
    Ezt a szöveget a játék oldaláról szedtem le. Ponros listát nem találtam, én már nagyon régen játszottam vele, akkor is félig, így pontosan nem tudom. A lényeg benne van. Az összes golf, golf country, golf 3 cabrio, beetle, bogár, bus, w12, buggy.....
  • BB7
    #380
    Ok! Ez úgy hangzott mintha el akarnád adni! XD
    Megvan THX! XD Csak egy nyavatt CAR LIST köl!
  • Harly18
    #379
    A GTI Racing nyújtja a legendás európai Volkswagen Golf sorozat legnagyobb választékát. Válassz a 15 GOLF modell közül, mind az öt generációból találhatsz autókat, a kezdetektől napjainkig. Próbáld ki a GTI-t, a G60-t és a kiemelkedő R32-t! Kukkantsd meg a Volkswagen legújabb concept autóit és klasszikus járgányait – köztük az eredeti bogarat és a T1 „Szamba” furgont.
  • BB7
    #378
    Vkinek nincs egy kocsi listája???
  • arty
    #377
    az igaz :)
  • Harly18
    #376
    Látod ez jó kérdés :) Egyébként ezek nem saját képek, oda meg azokat kell szerintem....
  • arty
    #375
    miért nem a screenshotok jatekokbol topikba nyomattad? :)
  • Harly18
    #374

  • Harly18
    #373
    Hátha valaki kedvet kap a játékhoz :)


  • arty
    #372
    uj directx, uj vga driver (catalyst) megvolt?
  • BB7
    #371
    Nekem az a hibám hogy (igaz másolt) de felraktam vinyóra a ProgramFiles mappát Crackeltem! ÉS miután indítom ilyen fekete vonalak és szaggat össze viszza! Igazából jó effekt meg minden de én Golf-okkal akarok repeszteni vazze!Szal kéne egy kis !!!
    Talán Konfing vagy beállításhiba??
    Konfingom: ATX NV A64
    AMD Sempron 3200+
    2×256MB DDR
    ATI X550HM 64M/256M

    HELP!!!
  • Pheaper
    #370
    valaki feltőlteni vhova a language(nyelvi) fájlait htx
  • Prypiat
    #369
    Sziasztok!

    Nekem is ugyanazzal a hibaüzenettel elszáll a program már az indításnál: "Cannot find renderer" :(
    Leírná nekem valaki pontosan,hogy mit és hol kell módosítani?

    Köszönöm előre is!
  • Harly18
    #368
    Ahogy jutsz előre a játékban, akkor az egyik verseny megnyerése után kapod meg jutalomként a buszt.
  • Kenez Adam
    #367
    Hello mindenkinek!
    Nekem is kellene egy 100%-os mentés.
    De olyan amiben sok pénz van.
    Mert az google olyat talált csak"már 2 napja keresem" hogy Unleashed:
    ez az amiben elsekezdte a játékot vinnni de a pénze 999'999'999szóval 0,0%
    2.
    Spector ebben 100% de Kerekitem:400$- al nem sokat tudok kezdeni.
    És a másik probléma a VW Bus-sal hogyan lehet menni mert nekem olyat nem lehet választani.
    Pedig mikor a google be beírom hogy GTI racin képek akkor azt is mutatja????????????????????????????????????????????????????????????????
    Segitsetek!Kérlek....
  • w77d
    #366
    Sziaszot! vki tudna küldeni egy mentést kb a játék felétől? Én véletlenül letöröltem az enyémet!
  • arty
    #365
    és az ati control centerben AA/AF "application defaulton" áll?

    ezen tul nem sok ötletem van... :(
  • Che
    #364
    Ati X1600Pro,DirectX 9.0C,és legújabb software :)