1156
  • Qwerty4
    #1156
    Amúgy még hiba: a fegyverek szarok voltak eddig, a lépseknek szinte soha nincs hangja, az irányítás is furcsa egy kicsit...
  • Qwerty4
    #1155
    Na én ma kipróbáltam.

    Egy kis vélemény.A dokkos rész tetszett, nagyon hangulatos lett ezzel ("szósz") a grafikai motorral.Baromi jól összedobták ezt a hajnalodó dokk és iparnegyedet.
    De a laborba már beleuntam, így a bugnál abba is hagyom...
  • Anteris
    #1154
    az azért jópofa, hogy amikor meg akarok állni akkor még vagy egy métert csúszik az emberem. Próbálj meg így rendesen lőni, de még mozogni is kínszenvedés, úgy kell becélozni minden ajtót, mintha korcsolyapályán mozognál.röhej..
  • Anybody
    #1153
    :D má rájöttem :D
  • Anybody
    #1152
    Hey all! Segitsen vki pls! Elakadtam ott hogy: ott van a rossz bácsi az irodába golyóálló üveg mögött és egy szurit mutogat meg beszél és mögöttem meg az a kék átlátszó fal van. Itt mit kell csinálni pls mondja má meg vki
  • galocza
    #1151
    halihó,
    nem tudom izgat-e vkit, de sztímen ezen a 7végén 5+áfa dollár a sin emergence (ehhez jár persze a régi sin is).
    ha vkit izgat, ennyit feltétlenül megér, mert bár a "sorozat" halott és nem lesz folytatás, a játék elég kellemes szórakozást nyújt (eléggé lehúzták annak idején, na annál jobb).
    én még 15 dollárért vettem, 6-ért kihagyhatatlan, már a régiért is kifizettem volna ennyit 8).
  • Anteris
    #1150
    de bele tudnék verni az agyába aki kiötlötte azt a nagy marha lelőhetetlen szörnyet. Csávókámat basznám be oda de élő műsor keretében!
  • Anteris
    #1149
    A konzol pliz hogy jön be, mert szétütöm mingyá a gépet. Magyar billentyűn be lehet egyáltalán hívni azzal a hülye hullámjellel??
  • Axl Rose
    #1148
    Esetleg fotó ?
  • vista01
    #1147
    Üdvözlet!

    Az a problémám hogy elakadtam, rögtön az elején. Amikor az a faszi beszél hozzám majd lőnek rám, én végigmegyek egy fapadlós részen, majd továbbmegyek egy alagútban felmászok egy létrán ott a csaj beszél hozzám kapok tőle egy valamit (amivel a billzeten a q-val lehet vele ütni), nem pisztolyt, majd nem nyílik egyik ajtó sem. Nem tudok továbbmenni. Mit kell csinálni?

    THX a válaszért!
  • Gerbill
    #1146
    Te jársz a plafonon:P Biztos beszívott valamit a fickó:D
  • lpmaskmancick
    #1145
    bazzeg nekem tisztára bebugolódott,lőnek rám,azt nincs is ott az ellenség,meg villódzik a gecibe,le is törlöm
    mióta szokás a plafonon tartani a bútorokat ?
  • lpmaskmancick
    #1144
    a kicsomizós verzióban hiányzik pár hangfájl meg több a bug,azért nem tudtam végigmenni az egyik pályán,mert hiányzik vmi
  • janos666 #1143
    A játék felépítésének és kiadásának módja (titkosított GVF fileok, steames blabla-...-) miatt a kicsomagolós verzió sokkal "igazibb", használhatóbb mint a telepítős. Az más kérdés hogy hibás a relese, de updatevel megy rendesen.
  • lpmaskmancick
    #1142
    nem tud vki adni egy rendes torrentes linket ahonnan leszedhetnék egy normális verziót,mert amivel játszottam,az vmi kicsomagolós szar verzió volt,nekem vmi rendes telepítős kéne(ne mondjátok hogy vegyem meg,úgyse veszem meg :D)
  • lpmaskmancick
    #1141
    na nembaj,a konzolba átugrottam a changelevel SE1_finale_01 pályához,gondolom jó sok részt átugrottam :)
  • Gerbill
    #1140
    Akkor nemtudom.
  • lpmaskmancick
    #1139
    ezzel már rég megvagyok régóta
  • Gerbill
    #1138
    Azthiszem egy törött lépcsőn kell feljutni, úgy hogy valami darut odaállítasz. A daru irányítóközpontja a terem másik sarkában van ha jól emlékszem.
  • lpmaskmancick
    #1137
    na müxik,de ezután merre,mert semerre se lehet menni.a víz alatt meg ahol a tengeralattjáró volt,ott van egy nyitott ajtó,de azon ha leúszok megahlok:(
  • lpmaskmancick
    #1136
    thx!akkor megizélem majd!
  • Gerbill
    #1135
    Ez egy BUG. A FAQ-ban le van írva, hogy lehet továbbjutni.
  • lpmaskmancick
    #1134

    itt merre lehet menni?az ajtó zárva van,a másik irányban pedig oylan átlátszó fal van
  • RelakS
    #1133
    Oda én sem tudtam bemenni. Folytasd a pályát szvsz
  • lpmaskmancick
    #1132
    na itt akadtam el: a piros nyíl az a ajtó amit ki kell nyitni,a kék meg amivel kinyitom:
    az lenne a problem hogy ha kiynitom elég gyorsan be is csukódik,nem tudja vki hogy hogyan lehetne kinyitnúgy hogy kinyitva maradjon?
  • lpmaskmancick
    #1131
    nem tudja vki hogy hogyan lehet tovább jutni,amikor benne vagyok az U4 Laborban és ott a biztonsági központban ahol a biztonsági ajtót leht kinyitni,de ha kinyitom az ajót az utána egyből becsukódik,és addigra nem tudok leugrani
  • lpmaskmancick
    #1130
    thx.akkor forrest gump-osat játszok :D
  • Gerbill
    #1129
    Ott csak futni kell, amerre tudsz.
  • lpmaskmancick
    #1128
    hi all!
    én még csak kezdtem bele a játékba,még az elejénél amikor a kikötőben magyaráz a faszika,és utána amikor lelövik a konténert és menekülni keel a föld alatti járatokon és azt nem tudom hogy hogyan lehet kinyírni a ellenséges katonákat,mert alapból nincs sehogyse fegyverem?
  • nono44
    #1127
    Hali,
    Én is megakadtam egy helyen. A spanyol fickó 2 őrrel az ajtó mögött mögöttem meg erőtér amivel nem lehet mit kezdeni. Előzőekben irt szituval próbálkoztam de nem jött be. pls valaki segítsen. köszi
  • REXCraft
    #1126
    vki pls segitsen

    itt elakadtam
    a folyosó végén van egy "Loading" amitöl mindig behal a játék...tehát nem tölti be..vártam már vagy 15 percet és akkor sincs semmi...megnéztem taskmanger-ben és ott is irta hogy nem válaszol :-(
    vki pls ha tud segitsen vagy küldjön vmi save game-t vhol az ez utáni részen de ne tul messz :D

    elöre is htx...
  • janos666 #1125
    Szerintem is megért volna még egy 2. részt. Na mindegy...
  • _Vegeta_
    #1124
    Detto. Alig vartam jojjon a 2.resz. :(
    Nekem a HL2 sose tetszett tul unalmas monoton. Allando logikai fejtorok ahelyett hogy az ember egy jot szorakozna hentelne. :)
  • Gerbill
    #1123
    Én a HL-t sem szerettem, csak sima zombihent néhány gondolkodtató feladattal. Ebben viszont voltak viccesebb részek is, nem csak bújkálok a sötét elhagyatott teremben és a lámpám is alig világít aztán jön a sok zombi. A legjobban a sinben a felhőkarcolós rész tetszett. Amúgy a HL-nek sokkal jobb a története, az nem kétséges, de a játékmenetet nem szeretem.
  • Csibe001
    #1122
    Akkor elég fura ízlésed lehet. ^^ (No offense)
  • Gerbill
    #1121
    Hát ez nem valami jó hír. Nekem sokkal jobban tetszett mint a HL2EP1.
  • Istencsászár
    #1120
    A Sin Episodes FPS sorozatnak befellegzett, ugyanis az első rész kudarca és a sorozatos elvándorlások után az egyik lead designer, Shawn Ketcherside is bevallotta: "nem valószínű", hogy elkészítik az Episode 2-őt.

    Talán előtte kellett volna gondolkodni, hogy ne egy átlagos játékot adjanak ki, éa talán sikeresebb lett volna...
  • Gerbill
    #1119
    Ezt kérdezem én is, csak nem tettem a végére kérdőjelet.
  • Desy
    #1118
    Honnan?
    Cím?
  • Gerbill
    #1117
    -.
    +?