16
  • Hegyikecske
    #16
    Mondom VISZONYLAG noname, a többihez képest az..
  • Hegyikecske
    #15
    Mondom VISZONYLAG noname, a többihez képest az..
  • quentit
    #14
    3000 Ft??? 3 Hónapig??? És utána mi van???

    Felmondom a szolgáltatást??? Valószínű hogy hűségnyilatkozatot kötnek veled........ SG.HU
  • AMD64
    #13
    Hát azért az erősen túlzás hogy noname cég lenne.
    Nézzél már utána egy kicsit.
  • Hegyikecske
    #12
    ez máre télleg lol! viszonylag noname cég (a többihez képest) viszont az áraik nem sokkal olcsóbbak, plánme h 2hónap után csak pár száz fttal olcsób mint a többi... aztán ha meg áfa nélküliek akkorn me is olcsóbb, viszont nem tom ki az aki egybre fizetne ki egy évet, a cégnek tuti megéri................
  • dez
    #11
    Itthon sem szabad már áfa nélküli árakon reklámozni.
  • fie
    #10
    Amennyiben nem közlik, hogy az árak nettó árak hivatkozhatsz a fogyasztói jogodra - pl. e cikk szerint a táblázatban szereplő árak bruttó áraknak minősül(hetnének). Az EUs szabály meg tudod hogy, hogy működik: "Nálunk még nem, mert haladékot kapott az ország..."
  • Roli
    #9
    Ismerős a dolog, jól indul, mikor sok az ügyfél akkor egyre romlik.

    #4 Na igen. Ezt kéne büntetni, nem a p2p-eseket. mert ezzel nagyobb tömeget lehet félrevezetni. Még jó, hogy megnézem a honlapjukon mi is az igazság. De nézz még ilyen hirdetést, mind ilyen(nagyon kevés a kivétel)
  • fie
    #8
    Én intwerware-es vagyok és az ég világon semmmi bajon nincs velük.
  • Faterx
    #7
    Én 3 évig voltam ügyfelük, túlszárnyalják a suxelerót szolgáltatásilag... semmi jót nem tudok mondani róluk. Persze ahogy lenni szokott ők is jól indultak anno
  • ThomasTheKoRner
    #6
    #5

    Ez az...főleg lakossági csomagot Áfa nélkül hírdetni egész egyszerüen megalol!
    Meg tudomásom szerint létezik egy olyan EU-s rendelet,hogy kötelességük BRUTTÓ árakat közölni a hírdetésekben...
  • raingun
    #5
    Amúgy is milyen jogon hírdetnek áfa nélküli árral???
  • raingun
    #4
    "Interware ADSL már 3000 Ft alatt"
    Ez tényleg a vásárók megtévesztése, nem értem miért nem büntetik!!!
  • BlueGold
    #3
    Egy sor véletlenül :-) kimaradt a cikkből " Az árak az Áfát nem tartalmazzák! " Igy már nen is olyan szépek az árak.

  • Robko
    #2
    Undorító ez a reklám
    Ez nem az igásság
    Mi az esélye, hogy a régi csomag pont akkor jár le és ebbe betudoklépni abba az időben, amikor akciós utána meg kétszer drágább.
    Nincs aki ezt felügyelné és tiltaná ezeket, a hazugságokat.
    Úgy kell egy csomagot hirdetni, hogy havonta ennyi
    És nem több vagy kevesebb.
    És nem értené férre senki.



  • noss
    #1
    úgy utálom az ilyen szar reklámszagú cikkeket :[
    "Az Interware Rt. tovább csökkentette árait. A szolgáltató a szélessávú, korlátlan ADSL internetet már 2992-Ft-tól, belépési díj nélkül kínálja."
    totál félrevezető!
    az eleje egy mondatban az, hogy "húddeolcsó",
    aztán a cikk többi része meg azt mondja, hogy
    "de mégsem annyi"
    mi ez, ha nem reklám???????