292
Várostervezgetős játék a Monte Cristo gondozásában
  • PENGEinno3d
    #91
    A DefaultGlobal.ini-ben átkell írni a LANGUAGE-t "uk"-ra és utána angol lesz
    a játék!
  • Gerbill
    #90
    City Life nem pedig fordítva és nem lehet benne autót vezetni
  • malter
    #89
    van 1 megoldás,bemész a city life/DATA/Overlay/Text mappába,aztán az angol könyvtárban lévö fileket átnevezed.it-re és bemásolod az olasz(vagy amilyen nyelvet használ) mappába igy müködik nekem
  • malter
    #88
    jo is,viszont nyelvet tényleg nem lehet beállitani,"empty text" felirat lesz mindenen ha angolra állitod
    pedig benne van angol ger,fra it,szal nem értem mi a hiba
  • kukorica
    #87
    Halihó!

    Láttam a LifeCityt jónak tünik. LEHET VEZETNI???????????? Az autókat a saját megépített városodban
  • malter
    #86
    valami normális oldalra kidobhatnák,mert elég tré ahogy jön,tegnap este ota 30%:S
  • PLackó
    #85
    2 cd
  • Serpa
    #84
    CD-s/DVD-s?
  • CyrSyS
    #83
    Vélemény: Jó érzés tudni hogy ez már nem fog kilépni 30 perc múlva, és hogy minden objektum (épület) felhasználható. Tényleg frankó!
  • PLackó
    #82
    akinek megvan már a teljes írhatna véleményt :)
  • CyrSyS
    #81
    Rosszul fogalmaztam. Tehát ha "en" akkor a játék angol lesz! Hát nem! Akkor jöttem rá hogy sztem maga a crackelő sem tudja hogy egyátalán a játék angol-e! :D
  • CyrSyS
    #80
    Amúgy egy titkot megosztok. Az a multilanguages.txt fájl hibás. Hiszen ha jól fordítottam le akkor azt mondja hogy "en"-et ha beírok akkor letudom fordítani a játékot angolra. MErt kipróbáltam és nem lett angol :D
  • CyrSyS
    #79
    tegnap jött le. ráment vagy 12 órám mire lejött de megérte!
  • CyrSyS
    #78
    Daemon tools-al kell a mini image-t beolvasni és mehet a játék!
  • CyrSyS
    #77
    Nekem angol! :) torrentspy.com itt megvan
  • Gerbill
    #76
    Én is ráleltem, de azt írja hogy francia és át kell írni valamelyik fájlban az fr-t en-re hogy angol legyen
  • PLackó
    #75
    én is megtaláltam torrenten.Milyen nyelvű?
  • Gerbill
    #74
    És honnan van meg? Még sehol nem láttam, hivatalosan meg még soká fog kijönni
  • CyrSyS
    #73
    A játék már egyébként kijött!
  • CyrSyS
    #72
    Nekem megvan a játék teljes verziója és nagyon bejön! A jó a játék és kész!
  • Gerbill
    #71
    Neked nem tetszik nekem igen, egyikőnk sem foglya meggyőzni a másikat.
  • ZsirosKenyer
    #70
    nem azt mondom hogy rossz, hanem hogy stílus- és jellegtelen. Semmi hangulata nincs. Ugyanúgy néz ki közelről mint a Mall Tycoon pl. Azt is el tudom képzelni h az engine az upgradelt verziója az említett játéknak.
  • Gerbill
    #69
    Nem érted mire gondolok, ebben nem csak srégan lehet hanem ahogy akarod, körbe, minden irányba lehet húzni az utat, amerre csak akarod. A Sim Cityben a lejtőn nem lehetett oldalra vezetni az utat csak fel vagy le, ebben pedig akár körbe is építhetem a hegyet úttal. A valóságban is a hegyre az út nem egyenesen megy fel hanem körbe körbe. És azt sem értem miért mondod hogy a grafika rossz, itt van néhány in-game kép:

  • ZsirosKenyer
    #68
    rosszul emlékszel. Ha arra gondolsz, a Sim city-ben is lehet átlósan utat építeni, ahogy csak kedved tartja.
  • Gerbill
    #67
    A Sim Cityhez képest a zenegyenge, de alapból jó. A grafika nem jó, hát nem tudom te milyen géppel játszol de ha valami akkor a grafika az biztos hogy jó. És az élményről annyit, hogy szerintem nagyszerű végigmenni az utcákon amiket építettem, és nézni az épületeket, eddig még egy játékban sem volt ilyen. Nem tudom te a Sim Cityben arra tudtad húzni az utat amerre akartad? Mert szerintem abban csak a négyzetrácson lehetett huzigálni jobbra meg balra, itt pedig srégan, vagy ahogy akarom és az épületek mindig igazodnak a srég vagy kerek utakhoz is
  • ZsirosKenyer
    #66
    "nem közelített teljesen közelre játék közbe"

    neked az számít hogy mennyire tudsz zoomolni? hát lol..


    amúgy a hangulat hiányzik a City Life-ból a legjobban. A zene elég ratyi lett, a grafika nem rossz, de nem is jó, valahogy nincs stílusa az egésznek.
  • CyrSyS
    #65
    Ne kritizálj! Béna vagy, nem értesz hozzá, sicc innen! A simcity-t és is oda vissza ismerem és odavág ez a city life neki.
  • CyrSyS
    #64
    Üdv! City life odavág a simcity 4-nek. Aki nem ezt állítja az nem játszott vele illetve nem közelített teljesen közelre játék közbe. CSodálatos játék. Egyébként van hivatalos megjelenési ideje csak olvasni kéne uraim. 2006.04.28-án kapható a német boltokban a játék.
  • bbccc
    #63
    Valaki adna felvilágosítást,ezekről a társadalmi rétegekről? vagy inkább tudna valaki egy teljes játékleírást adni magyarul?
  • Gerbill
    #62
    Continental Europe: April, UK: May, US: June
    Pontos dátum szerintem még nincs
  • Gerbill
    #61
    Nézd meg a hivatalos oldalt
  • szilzoli
    #60
    Akkor mikor kerül piacra a játék?
  • Gerbill
    #59
    Majd ha úgy teszed fel a kérdést hogy nem írod oda a reklámot a kérdés után akkor majd válaszolok.
  • Gerbill
    #57
    Nekem nincsenek csövesek. Attól függ hogy milyen lakók élnek a városodban, hogy milyen munkahelyek vannak. Ha például csak pirosaknak valót építesz akkor egy idő után minden házban pirosak fognak lakni, de ez nem előnyös, mert minden réteg nélkülözhetetlen.
  • ZsirosKenyer
    #55
    legkisebb sebességen játszottam. Az épület modellekből nagyon kevés van, unalmas hogy ugyanúgy néz ki minden. Ezenkívűl igénytelen hogy a szegénység sáros fémlemezekből összetákolt építmenyekben nyilvánul meg, főleg egy olyan városban ahol minden adott. Érdekes leeht hogy szarul játszom, bár furcsa hogy a sim cityben kurva jó vagyok, itt meg mindenki csöves pláne úgy hogy minden a demóban felépíthető épületet felhúztam.
  • Gerbill
    #54
    Azért épülnek át olyan gyorsan az épületek mert gyorsítva játszol. Az hogy gettó telep lesz valamiből az nem attól függ hogy van e munkájuk vagy sem hanem egyéb tényezőktől. 6 féle ember van a teljesben ebből csak 3-at lehet hasznlni.Van a piros a kék és a szürke. A pirosak irodai munkát végeznek, a kékek fizikai munkát, a szürkék pedig csak egyszerű betanított munkások. A pirosak a leggazdagabbak, de ha nincsenek kékek akkor a kórházak, rendőrségek, boltok, rendelők mind munkaerőhiányban szenvednek. Szóval nem a munkanélküliség miatt lesz gettó hanem azért mert oda szürke család költözött akik szegények. Ja és minden embercsoportnak más munkahely szórakozóhely kell(szürkének szürke, kéknek kék)
  • ZsirosKenyer
    #53
    na kipróbáltam a demot egyik havernál. Hááát. nem rossz bár a Sim City hangulatát nem üti. Valahogy a menük, a hangok, a zenék, a látványvilág.. nem passzol össze. Szóval a 3d világ jópofa, de nem tűnik túl bonyolultnak a játék sem, bár nagyon az akar lenni.
    Nálatok is 5 másodperceként átépülnek az épületek? roppant idegesítő szerintem. A munkanélküliség hatása a sim cityben pl. csak hónapok múlva érezhető. Addig csak figyelmeztet. Itt viszont egyből gettó lesz mindenhol. Egyszerűen szarul van megírva a kód.

    Hiába, a Sim City 5-ig marad a 4.rész. Ezt inkább hanyagolom.
  • Gerbill
    #52
    A szemétlerakó sok pénzt termel
  • Gerbill
    #51
    Építs néhány szélmalmot, azok növelik a bevételeidet egy kicsivel, vagy építhetsz szemétlerakót,de azt csak messze a várostól mert szennyez
  • Gerbill
    #50
    Nemtudom, de remélem minél hamarabb.