292
Várostervezgetős játék a Monte Cristo gondozásában
  • Redokee
    #131
    háát a házak még elvannak de a large businessek neccesek...
    VALAKI PÉZ CHEATET? NAON FONTOS NEM AKAROM UJRAKEZDNI A CITYMET :(
  • malter
    #130
    a nagy házakat nem lehet közel tenni egymáshoz,csináltam olyan közlekedési káoszt,amit sem a metro sem a buszok,de még a taxi se birt megoldani
  • PLackó
    #129
    nos, 450 000-es városom van, 15 % sárga,de túl sokat követelnek,nem igazán bírom pénzzel:(
  • Redokee
    #128
    próbálkozz buszokkal sztem!
  • Redokee
    #127
    Valaki nem tud cheateket? Mert tul hamar álltam rá a sárgákra, és tul sok businesst csináltam és átment 40ezres adósságba havi 12e minuszba és a hitel sem segit :S HELP xD
  • Redokee
    #126
    Hello nekem 16ezresem van és vannak sárgák meg világos kékek is...
  • PLackó
    #125
    hogyan kell beszedni a bevételt?
  • PLackó
    #124
    nagyon tetszik még az a kameraállás,amivel szinte sétálhatunk az utcákon.Teljesen bele tudod magad élni,hogy ott laksz abban a nagy városban.
  • PLackó
    #123
    köszi.az erőművek mellett vannak,úgy tűnik kezdik beadni a derekukat.
    Lassan 40 000 fős a városom,és még mindíg csak szürke-piros-kék emberem van.remélem lassan jönnek a többiek is.
  • malter
    #122
    ugy csináld hogy csak a nekik valo gyárat teszel a környékbe,és akkor hiába kék/piros,1 idö után szürke lesz
  • PLackó
    #121
    egyre nagyobb szükségem lenne a csóró népre.viszont hiába nem építettem semmi vásárlóhelyet,kórházt,stb.. akkor is kékek települnek le az adott helyre.mit lehetne tenni?
  • PLackó
    #120
    nah ez nem semmi:D
  • bbccc
    #119
    nem Malter hanem Lacko vagy kicsoda
  • bbccc
    #118
    MSN címedet megadod?
  • malter
    #117
    van itt 1 kis gáz,de nem nagyon tudom megoldani
  • bbccc
    #116
    na?
  • bbccc
    #115
    van MSN címed? megbeszélhetménk ott ezeket a dolgokat
  • bbccc
    #114
    ki lehet üríteni beszedni a bevételeket mindenhonnan
  • PLackó
    #113
    "kiürítem a boltok kasszáit"
    nekem ez új,hogyan?
    egyébként építettél erőművet pl?
  • bbccc
    #112
    A játékban bárhogy csinálok mindent,hiába van béke a városban meg minden,mindig eladósodok,mindig lemegy a pénzem minuszba,pedig mindig kiürítem a boltok kasszáit,bezsedem a bevételeket és hiába. Tudnál segíteni,hogy tartsam kézben a gazdaságot?
  • PLackó
    #111
    nekem sem kellett lehúzni a cd/dvd meghatót.valami régebbi starforce lehet rajta.
  • bbccc
    #110
    kár hogy magayarítás nincs hozzá
  • bbccc
    #109
    MEEEGY és nem kellett kihúzni az olvasóimat,csak emulátort kellett a daemon 4-ben használni. KÖSZI széééééééééééépen!!
  • bbccc
    #108
    tehát akkor minden játszásnál ki kell húznom az olvasóimat?
  • malter
    #107
    tökéletesen müködik a mini imagevel,használj daemoon 4est+huzd le a cd meghajto kábelját és már megy is
  • bbccc
    #106
    Valakinek van ötlete?
  • bbccc
    #105
    sziasztok. MEGVAN A CITY LIFE TELJES JÁTÉKA. Torrentről szedtem le. csakhogy az a baj,hogy így senki nem tud vele játszani,mert állandóan az eredeti lemezt kéri.Igaz adtak hozzá egy mini image-t,de szart se ér.Úgyhogy ha valaki is egy játszani akar majd vele,annak nincs más választása,meg kell vennie.
  • juhap
    #104
    Nem csak torrenten van fenn. Én is szeretem az ilyen stílű játékokat, csakhogy nem angolul.
    Amúgy a New seven wareZ fórumjában van hozzá link.
  • malter
    #103
    azért nem játszik vele más,mert szinte csak 1-2 torrenten van,de azok is tetük
    (sztem)
  • malter
    #102
    nem kergettem el öket:)kell az ö munkájuk is sok helyre,csináltam szürke melot meg szürke részt még ez a 3 van
  • PLackó
    #101
    abból telepíthetek többet is?1-1 van,és tényleg hoz pénzt.milyen mellékhatása lehet?
    Te is elkergeted a szegényeket?neked van már más embered a kék-piroson kívül?
    (Bocs a sok kérdésért de úgy tűnik csak mi játszunk vele) :)
  • malter
    #100
    már 14ezer körül van a létszám,de maradt a 2-3k,
    szemét,és áram hoz sok pénzt
  • PLackó
    #99
    és van valami taktikád?
    most ismét van egy 5000-es városom, és csak 1200 körül van a bevételem.
  • malter
    #98
    2-3000 körül
  • PLackó
    #97
    mennyi a bevételed?
    nekem 5000-en lakták,viszont mindössze 500 volt a bevételem úgyhogy új várost kezdtem.
  • malter
    #96
    azt én sem vágom még,igy néz ki a városom 1200an vannak kb

  • PLackó
    #95
    köszi.valamint nem igazán értem az igényeit az embereknek,hogy mi jönne jól nekik.
    minél több világoszöld rublika van az az optimális,vagy ellenkezőleg,azt kellene fejleszteni?
  • malter
    #94
    50-50% van belölle akkor jo,csak ne rakd öket egybe én ugy szoktam hogy külön van kék piros rész(amugy rivalizálnak)
  • PLackó
    #93
    a piros vagy a kék ember számít jobbnak?
    Mekkora lakosságú várost tudtatok összehozni eddig?
    egyenlőre nem igazán jöttem még bele.
  • Newfronter
    #92
    Kösz mind2töknek az infót! PENGEinno3D, malter.