292
Várostervezgetős játék a Monte Cristo gondozásában
  • kisfigi
    #172
    Megvan
  • kisfigi
    #171
    VALAKI TUDJA HOGY KELL ELŐHOZNI A KONZOLT???
  • kisfigi
    #170
    Én nem hiszem hogy meg fogom csíttel unni de nem tudná vki hogy hogy kell előhozni a konzolt?
  • Gerbill
    #169
    Cheattel szerintem hamar meg lehet unni. A legegyszerűbb pnzkereset az az hogymindenkinek legyen munkahelye, és csinálni kell szeméttelepet meg elektromos erőművet és akkor jól fog menni. Nekem már az egyik pályán több mint 100.000 dollár a havi bevételem, és a pénzem kb 20.000.000 dollár
  • kisfigi
    #168
    ITT VAN
    egy link közvetlenül a cheatekhez
  • kisfigi
    #167
    bocs kérdést megtaláltam a választ...
  • kisfigi
    #166
    Van pénz kód a gémhez?
    Ha van valaki leírja please!
  • Yag
    #165
    Rohamsisak

    először én is azzal matattam de semmit nem tudtam vele kezdeni. Szerintem ha valami lenne a mini imageval akkor lehet jelentősége vagy ha ki akarod írni CD-re akkor ezt a generált félét kell ráírni és akkor nem kell mount .. passz . ezek csak feltételezések.
  • Yag
    #164
    2x 20 percet bírtam eddig játszani a játékkal de engem már ez a kis idő is meggyőzött, hogy méltő ellenfele, vagy követője a SC4.nek.
    Tetszenek az újjítások a szinte FPS minőségű nézet, (kicsit a Monopoly Tycoon grafikához hasonlít de cool)
    Kár hogy a bemutatója és a gyakorló vagy oktató pálya nincs a játékban ezt kicsit hiányoltam. Amit beletettek az szinte alkalmatlan arra, hogy megtanulja az ember mit hova érdemes tenni.
    Meglepett a különböző rétegű és hovatartozású népesség és ez elég érdekessé teszi majd a kátékot. Kiváncsi vagyok hogy mik lesznek a buktatói az építkezéseknek és a fejlődésnek .. Egyenlőre érdeklődéssel olvasom a leírásaitokat és az észrevételeteket.
    Jó lenne ha lehet ilyent kérni, hogy tegyetek még több képet ki a városokról de ne csak messziról ... szeretném megnézni milyen struktúrát használtok és az épületek milyen kombinációban vannak egymás mellett és egymáshoz képest.
    Gyár, iroda, lakóház összetétel valamit ezekhez hogy viszonyul a közüzemi rész.

    Nem csak torrentén van fent ... akadnak más szerverek is itt-ott ahol megvan a game.
  • Rohamsisak
    #163
    Köszi! És azt nem tudja valaki megmondani hogy a patch tool-t amit az image file-ok mellé tettek azt hogy kell használni? Ki kell neki jelölni az mds-t vagy az mdf-t és v.mit alkot velük? Mert ha megadom neki akkor ő létrehoz egy új mds-t és mdf-t, akkor azok lesznek felpatchel-ve és a régi mds, mdf már nem is kell?Légyszi help! Köszi!
  • Yag
    #162
    perselus005 :

    Nekem ugy sikerült elindítani, hogy sima mountolás DAEMON TOOLS 4 be. ÉS install, MINI image ... és megy.

    Elöször én is a régi 3.7 es DAEMONBA mountoltam a játékot fel is installálta de nem indult el.

    Feltelepítettem az új verziót behívtam a mini imagét és megy ... Javaslom a Daemon környékén frissíts.
  • Grusi
    #161
    Túl sok a közszolgálati épület, túl kevés hozzá a lakos (magyarul a bizniszek száma). Kölcsönbe meg ne nagyon verd magad :)
  • Rohamsisak
    #160
    Sziasztok! Nekem abban segítsen valaki légyszi, hogy hogyan csináljam úgy a várost hogy termelje a pénzt, vagyis az a gondom hogy elkezdtem építeni, végre elértem hogy ne mindenki csóró legyen, már egész jól fejlődik de elfogyott a pénz, és hiába veszem fel a kölcsönt egyszerűen már nem tudok minusz fölé jönni, nem értem miért nem jön a pénz sehonnan, csak fogy. Légyszi valaki magyarázza el! Előre is köszi!
  • perselus005
    #159
    Le tudná írni valaki részletesen, hogy hogyan kell telepíteni a játékot?
    Miniimage+patchtool. SFClone-Unleashed verzió. Sehogy sem akar összejönni.
  • PLackó
    #158
    ugyen ez van nálam is.mikor a csík a végére ér nyomok egy entert és megy tovább.
  • Redokee
    #157
    Hm... milyen a géped... (amugy öszintén szolva lövésem sincs :D)
  • Goliath
    #156
    Azt elfelejtettem mondani, hogy nem a védelemnél lévő csíkot, hanem már a játékon belül.
  • Goliath
    #155
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy nekem nem megy a játék, mégpedig az elején betölti a csíkot, és marad úgy 2 mm. Onnan semerre nem megy. Megjelenik a kurzor kezecske, de a semmit klikkelem és még asztalra sem hajlandó kidobni. Tud valaki megoldást?
  • Serpa
    #154
    OFF
    már máshol is láttam a nickedben szereplő fejet?
    mi az?
    ON
  • Newfronter
    #153
    Van már SFClone régóta... és ugyanígy kell elindítani. Fel is dobtam a majomra még régebben....
  • Serpa
    #152
    kijött egy sfclone verzió.
    talán hamarosan egy reloaded -es,

    azután csatlakozok a városépítőkhöz ...
  • malter
    #151
  • Redokee
    #150
    Bexarok esse jo :D

    NA ITT : kép1 v3 :D
  • Redokee
    #149
    a kép1 linkjét elcsesztem, sorry:

    kép1 v2
  • Redokee
    #148
    Már tök jo városkám van, 4milla ember, abbol 2% (80.000) elit...
    itt vannak a screenshotok:
    kép1
    kép2
    kép3
  • Redokee
    #147
    mármint parkokat csak akor rakj ha piros v annál jobb ember akar oda költözni...
  • Redokee
    #146
    minél közelebb annál jobb... csak rakj parkokat is
  • Piko888
    #145
    Milyen messze célszerű rakni az ipart a házaktól.
  • Redokee
    #144
    Kattintással nem lehet... amugy ugy hogy ahol pl a kékeknek van ipar, amellé ha házat rax akkor a kékeknek jelenik meg azaz izéjük a 6közül, stb...
  • PLackó
    #143
    jah,arra nem jöttem még rá hogy van :)
  • Piko888
    #142
    Nem arra gondolok, hanem amikor a házakat épitem akkor a jobb felső sarokban megjelenik 6 ikon a közepéből kiindul egy vonal.
  • PLackó
    #141
    házépítésnél 3 van,ami a nagyságukra vonatkozik.amiről te beszélsz az a munkahelynél van.
  • Piko888
    #140
    Akkor mi az a 6 választási lehetőség a házépítésnél?
  • Redokee
    #139
    sehogy
  • Piko888
    #138
    Hogy lehet kiválasztani hogy kék vagy piros házat épüljek?
  • Piko888
    #137
    Srácok mi az a 6 választási lehetőség a házépítésnél?
  • Redokee
    #136
    Hjajj megin nagy gondom van és nem találom a kiutat... 50e-s a városom. Nos a lakosság megoszlása: 85% Radical Chic, 2% Elite, 5%suits, 3%Blue collars,2% HaveNots, és 3% piros... ES EZ NAGY BAJ! A sárgáknak meg a v.kékeknek korház, meg bevásárlo központ kell de hiába épitek mert nincs sötét kék meg piros ember! És enm müködnek! Még a gyártelepeken is, ami feketéknek meg kékeknek van, mellette radical chicek laknak... Hogy lehet sok blue collarost csinálni? :D Nagyon kellenének... És még mindig a sárgák akarják h épitsek nekik házakat... :(
  • malter
    #134
    most esett le hogy miröl beszélsz,az nem bevétel hanem hitel
    azért adosodsz el mindig:D
  • PENGEinno3d
    #133
    Bocs DLH.net!:)
  • PENGEinno3d
    #132
    DHL.net itt van cheat a játékhoz!