292
Várostervezgetős játék a Monte Cristo gondozásában
  • ches
    #292
    nah és akkor segít nekem is valaki! xD tudjátok amikor építitek a házakat kikell választani azt a színt vagy mit h mijen legyen. AZ a kék sapka vagy az a fekete nemtom mi és a piros ecset. Nah mindent tudok csak a kék sapkát nem, mert mikor ojat szeretnék csúszik a képernyő mivel a jobb oldalán van az a választó izé, és sehol nincsen ojan munkaerőpont emijatt és megy csődbe a város stb. valakitudna segíteni h azt hogy lehet megcsinálni :S ( remélem érteni fogja valaki mit akarok xD )
  • ches
    #291
    P3AK-L8A7-71K2-0Z51-4852 én ezzel feltudtam rakni
  • vamatty
    #290
    hello,valakio tudna nekem küldeni egy telepítőkódot,mert sehol se találom
  • Apocalipto
    #289
    Help!

    Hogy lehet munkába küldeni az embereket? City life 2008am van
  • David6
    #288
    Sziasztok!
    Egy egyszerű kérdést tennék fel, azt, hogy hogyan lehet az utat ferdén vezetni, mert nekem mindig 90°-os kanyarokban vezeti az utat.
    Köszi
  • McReay
    #287
    Olvasgattam a beszélgetéseket,de nem találtam olyat,hogy lenne e valami help a gamehez,aminek a segítségével el tudnám indítani a tutorials-okat a gameben.
    Valaki esetleg tudna nekem segíteni?
    Nem torrent game,PC-s újsághoz járt ajándék teljes verzsönű gameként.
  • Hmuda
    #286
    Kösz, ennyi elég is. Azt tudom, hogy minimum az épület szerkesztő benne lesz, csak a híres épületekben nem voltam biztos. :)
  • Gerbill
    #285
    A 2008 különálló játék. Azt nem tudom, hogy tartalmazza e a WE újításait, mert nem tudom mik azok, de a 2008-ban vannak híres épületek a látnivalók menüpont alatt tehát Valószínűleg igen, és már a házak sem annyira egyformák.
  • Hmuda
    #284
    Két dolog érdekelne, mert nagyon kavarnak ezzel a sok kiadással.

    A 2008 stand-alone?
    Ha igen akkor a 2008 tartalmazza a WolrdEdition/Deluxe újításait, vagy azt is be kell szereznem külön, hogy teljes legyen az élmény?

    Egyik hivatalos oldal se említ semmit ezekről, pedig találtam egy-kettőt.
  • Joschka
    #283
    Üdv mindenkinek!
    Van egy jó hírem! Meg van az a program, amivel lehet szerkeszteni a .loc kiterjesztésű fájlokat.
    Én a City Life 2008 Edition játékot már el is kezdtem vele magyar változatra át írni. Szépen haladok vele... később mutatok képet is róla.
    Aztán amikor a végére érek elkészítem a telepítő fájlt is és elkűldöm a magyarítások portálnak, hogy mindenki, akit még akkor ez a játék érdekelni fog játszhasson egy jót(vagy kettőt) vele.
  • sorbertnorbi
    #282
    Csá!
    Eltudná valaki küldeni a magyarítást?
    Köszi ha igen.
    [email protected]
  • Cefre
    #281
    Hello
    A City Life 2008 ra kellene nekem serial
  • Serpa
    #280
    körbenéztem, és úgy láttom ua mint az előző két kiadás, csak beleraktak 60 új épületet, néhány új mapot + 1-2 új dolgot.

    majd a City Life 2(Cities Unlimited) lesz merőben új.
  • Serpa
    #279
    mér lenne új?
    alapjaiban nem változtattak semmit, sztem.
  • raymond01
    #278
    ez teljesen egy új játék nem!?
  • Serpa
    #277
    nem, de érdekelne miben más a deluxetól.
    új épületek azt kész?
  • raymond01
    #276
    a 2008-at próbálta már valaki?
  • zotosz
    #275
    Üdv, nem rakná fel vki a vhov a magyarítást?

    a megadott linken nem jön be semmi

    VAGY ELKÜLDENÉTEK A [email protected] CÍMRE??????????????????????

    nagyon nagyon nagyon megköszönném
  • Mokus1
    #274
    Nem bazeg lopni kell:D
  • LTomi
    #273
    Hi! Magyarországon kapható a játék?
  • malter
    #272
    már nem aktuális de azért kösz(amugy vista patch-hoz nem volt crack)
  • p3rzs4
    #271
    vista patch van az interneten, nézz utána googleban

    ha nyelv hibád van, akkor pedig menj a ...City Life/DATA/DefaultGlobal.ini-hez és írd át a LANGUAGE = "fr"-t LANGUAGE = "uk"-ra

    alfa magyarítást fel rakná mégegyszer valaki?
  • malter
    #270
    1 profilt nem tudna valaki feltölteni?feltettem a gamet ujra,de vistán valami bug lehet,hogy hiába csinálok profilt nem változik semmi és csak a tutorial/editor van
    (world edition)
  • PLackó
    #269

    remélem több,válltozatosabb épületet raknak bele.
  • Eltherion
    #268
    jön a cl 2: új neve: cities unlimited, és van 2 kép ezen az oldalon, ahol a készítőket is meginterjúvolták,:Katt
    nagyon jó lesz!!!!valszínleg jobb mint a societies..., de ki tudja
  • Humesz
    #267
    Ezt a hivatalos oldalon találtam megválaszolva azokat a kérdéseket, hogy a World Edition ugyanaz-e mint az alapjáték:
    "...keeps all the great aspects of the original and expands the possibilities through exciting new content and features. Over 100 new buildings, including famous structures such as the White House, the Eiffel Tower, the Kremlin and others will be available in the game, along with new maps and a fully-integrated content editor."
    Nem fordítom le, mert mindenki érti, aki érteni akarja és a lényege egyébként is az, hogy a WE az alapjáték felturbózott változata!
  • Eltherion
    #266
    hi, nem tudtok olyan lapot, ahol creatorok épületeit lehetne letöleni, vagy... Én egyébként Dubait próbálom megcsinálni a játékkal....
  • Sephi
    #265
    Na a RLD crackel elindul de ilyen 4 perc toltes utan... miafax?
  • Humesz
    #264
    Hi!
    Akkor a tavalyi City Life-al nem is érdemes foglalkozni ha megvan a World Edition? Ill. a Delxue, tök mindegy hogy hívjuk?!
  • Sephi
    #263
    Fuu.... nekem nem indul el... feltelepitettem a Deluxe verziot aztan a "vedelmi izet" majd enter ra de nem indul el...

    Mit csinaltam rosszul?
  • FrezeR
    #262
    szerintem beleaktak, meg felturbózták a textúrákat. valami ilyesmiről volt szó korábban ha jól tudom. de javítsatok ki ha tévedek
  • Serpa
    #261
    ez ua, mint a tavaly kiadott CL, csak beleraktak néhány új "fjicsört".
  • FrezeR
    #260
    City Life Deluxe (c) Monte Cristo *DVD* *READNFO* *PROPER*

    csak úgy...:)
  • GCsab
    #259
    Sziasztok!
    Én úgy csináltam hogy a várost két részre osztottam az egyik részbe voltak a pirosak a másikba meg a kékek és középen volt a városháza meg az összes ilyen mint pl korház bevásárló köszpont rendőrség meg az ilyenek ezzel mindig az volt a gondom hogy az elején tök jól áltam 5000-rel jött a pénz aztán meg azok a hülye pirosak kezdtek átköltözni a kékekhez és akkor ott elkezdődtek az utcai bunyok meg az egyéb ilyenek nem volt pénzem (azóta jól lement) nem tudtam rendőrséget csinálni azt csődbe mentem :(
    De a játék az amúgy tetszik csak egy kicsit könnyíteni kéne a nehézségén :)
  • Attila56
    #258
    Sziasztok.Mi történt azzal a magyarositó oldallal?Hiábaa regelek,semmi :S
  • bbccc
    #257
    át lehet irni angolra :) az egyik fájlban csak átkell irni a francia nyelvet jelölő két betűt EN-re
    és máris angol lesz
  • ReMeK
    #256
    Nekem az a parám hogy franciául van meg a game xD
    Nagyon kéne a honositás
  • TopGun
    #255
    Ennek sosem lesz mar kesz a magyaritasa? :((
  • lamase
    #254
    ugye fontos hogy a különböző szinten lévő polgárok ne legyenek egymás mellett, hogy szabom meg hogy a különböző házakban kik laknak?
  • barnati
    #253
    Üdv mindenkinek!
    Valaki nem tudja megjelent már a magyarosítás?