294
Az \"Új Jeruzsálem\" Magyarországon?
  • Zsoldos
    #214
    Egy kis segitseg: eldontendo kerdes. Mivel egy allitas vagy igaz, vagy hamis, ezert egyertelmu igen, nem valasz adhato ra.
  • Zsoldos
    #213
    :)
    tenyleg osszekevertem ezzel az 547-ben keszult keppel, ahol azzal azonos keztartas figyelheto meg.

    megint nem valaszoltal a kerdesre (3x kerulod meg a valaszadast):
    nem a kerdesemre valaszoltal, tedd meg kerlek..

    Mint lattad a koztudatban ICXC van (lexikonnyi irodalmat nyomtam be rola), szerinted mindenki teved es egyedul neked van igazad?
  • Klaus Matefi
    #212
    ----1. Mondtam h. hiába másolsz nekem németet.----

    Le van magyarra fordítva, csak el kéne olvasnod!!!


    ----2. Huszadszorra is ugyanazokat írod le mint előtte, holott én ezeket nem tekintem bizonyítéknak. Ráadásul egy hozzászóláson belül nem értem miért kell mindent többször is leírni?!----

    Ha kell 1000-szer is leírom újra, ha ilyen érthetelen emberekkel kell összefutnom!

    ----Erre már nem mondok semmit...----

    Van egy jó közmondás: Ha nem szoltál volna, ...
  • Klaus Matefi
    #211
    ----Felhivnam a figyelmedet arra, hogy 1-2 nappal ezelott meg mindegyikben 102-t veltel latni. Az egyikuk (az elso) raadasul a 700-as evekbol van..----

    http://www.patriarchate.org/ecumenical_patriarchate/chapter_4/html/chora__page_2.html
    The Holy Savior in Chora — In this splendid and impressive Deesis, dated to the 12th century, Christ is portrayed in the type of the Chalkites. To His right, the Holy Virgin intercedes with Christ for mankind. The composition includes miniature portraits of Isaac Comnenus, co-emperor with John II (1118-1143), and of the sister of Andronicus II as the nun Melane (whose figure was added in the 14th century).

    Der heilige Retter in Chora - in diesem herrlichen und eindrucksvollen Deesis, datiert zum 12. Jahrhundert, wird Christ in der Art des Chalkites geschildert. Rechts sein interveniert die heilige Jungfrau mit Christ für Menschheit. Der Aufbau schließt Miniportraits von Isaac Comnenus, Co-Kaiser mit John II (1118-1143) und der Schwester von Andronicus II als die Nonne Melane mit ein (deren Abbildung im 14. Jahrhundert hinzugefügt wurde).

    "The Holy Savior in Chora - In this splendid and impressive Deesis, dated to the 12th century, Christ is portrayed in the type of the Chalkites. = Der heilige Retter in Chora - in diesem herrlichen und eindrucksvollen Deesis, datiert zum 12. Jahrhundert, wird Christ in der Art des Chalkites geschildert."!!!!!!

    Egyértelmü, hogy megint hamis adatokkal próbálsz meggyözni, mint már eddig több alkalommal. Ez a Krisztuskép Máriával a XII. században készült!!!!!!


    Nem unod még???
  • Esrohnoil
    #210
    Erre már nem mondok semmit...
    1. Mondtam h. hiába másolsz nekem németet.
    2. Huszadszorra is ugyanazokat írod le mint előtte, holott én ezeket nem tekintem bizonyítéknak. Ráadásul egy hozzászóláson belül nem értem miért kell mindent többször is leírni?!
  • Zsoldos
    #209
    Ja amugy ha nevetogorcsrol van szo, en nevetogorcsot kaptam a kovetkezo altalad linkelt kepektol:
    1-
    2-
    3-
    4-

    Felhivnam a figyelmedet arra, hogy 1-2 nappal ezelott meg mindegyikben 102-t veltel latni. Az egyikuk (az elso) raadasul a 700-as evekbol van..
    A linkelt kepeid alatt ezt mondtad: "Teljesen egyértelmü a jobb kéz ujjainak a tartása!!!! Ezzel az ujjtartással a kép "mondani akar" valamit!"

    Nos?
    Azota mintha finnyasabb lennel Klaus.

    "A vitánk elején még fogalmad se volt az IC XC-röl, erre egy késöbbi forrásból jöttél rá!" Valoban, kesobb talaltam ra a megoldasra, jo megfigyelo vagy. Ez von le barmit az ertekebol? En valtoztatom a velemenyem a bizonyitekok fenyeben, szerintem ez a normalis.
  • Zsoldos
    #208
    nem a kerdesemre valaszoltal, tedd meg kerlek..

    Mint lattad a koztudatban ICXC van (lexikonnyi irodalmat nyomtam be rola), szerinted mindenki teved es egyedul neked van igazad?
  • Klaus Matefi
    #207
    -----Es ismet megkerdem: Velemenyed szerint mero tevedes amit az egesz vilag allit ebben a keztartas kerdesben, es egyes egyedul a vilagon neked van igazad?-----

    A vitánk elején még fogalmad se volt az IC XC-röl, erre egy késöbbi forrásból jöttél rá! Sok mindent állítanak, de minden megkérdöjelezhetö, ha nem tudják bizonyítani!
    Az én felvetésem a "102" kéztartás esetén sokkal elfogadhatóbb (még ha ez téged rendkívül zavar is!!!), mint az IC XC-re való utalás, hisz a "0" ujjtartást nem tudod a "C" helyet se Te, se más bemagyarázni!
    Ha én az "I C II"-re azt állítottam volna, hogy az "102"-t jelez, nevetögörcsöt kaptál volna ´wes joggal!!! Ugyan ez az eset fordítva is!

    Ha nekem bebizonyítod, hogy a "I O II"= IC XC, akkor elfogadom, addig az én felvetésem érvényes számomra! Amint mutatsz egy olyan ikont, vagy mozaikot, amit az arab számok elterjedése elött készítettek a "I O II"="102" ujjtartással, akkor ebben igazat fogok adni Neked, addig nem!!!!
  • Klaus Matefi
    #206
    ---------Esrohnoil 194
    "---Ámos 8,9. És lészen azon a napon, azt mondja az Úr Isten: Lenyugtatom a napot délben, és besötétítem a földet fényes nappal.;"
    Olvasd el a szövegkörnyezettel együtt lécci, mert az is hozzátartozik.
    Ebből láthatod h. sokminden mást is ír arra a napra, amik 1999-ben nem történtek meg...--------

    Az asztológusok egyetértenek abban, hogy Ámos 8,9 egy elörejelzés az 1999.08.11.-i Napfogyatkozással hatásfokozott kozmikus keresztre!!!

    Ámos 8
    9 És lészen azon a napon, azt mondja az Úr Isten: Lenyugtatom a napot délben, és Besötétítem a földet fényes nappal.
    10 Ünnepeiteket Búra Változtatom, és minden dalotokat Szomorú énekké! Gyászruhát Borítok minden derékra, és Kopaszságot minden fejre, és Olyanná teszem, mint a ki egyetlen Fiát siratja; a vége pedig, mint a keserûség napja!
    11 Ímé, napok jõnek, azt mondja az Úr Isten, és éhséget Bocsátok e földre; nem kenyér Után Való éhséget, sem Víz Után Való Szomjúságot, hanem az Úr beszédének Hallgatása Után.

    http://www.astro-logos.com/faq.htm
    Telefon-Interview von Regine W. vom Time Magazin am 27.07.1999
    Schauen Sie, im Alten Testament heißt es "An jenem Tag geht die Sonne am Mittag unter, und am helligsten Tag wird es finster." (Amos 8.9) Diese Sonnenfisternis (11.08.1999) findet am Mittag statt! Nicht genug damit, die Konjunkcion von Sonne und Mond findet damit an der höchsten Stelle (im Löwen) des Fixen Kreuzes, das sich aus den Zeichen Stier, Löwe, Skorpio und Wassarmann bildet. Diesem Kreuz wird wiederum in der Bibel eine überragende Bedeutung zugeschrieben. Meines Wissens gab es seit Jahrtausenden keine Sonnenfinsternis über diesem Ort, die eingebunden ist in ein Fixes Kreuz und das auch noch zur Mittagszeit!
    ---Telefon-interjú Regine W.-vel a Time Magazin által 1999.07.27.-én
    Nézze, az Ó-Szövetségben azt jelenti "És lészen azon a napon, azt mondja az Úr Isten: Lenyugtatom a napot délben, és besötétítem a földet fényes nappal."(Ámos 8,9)(!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Ez a Napfogyatkozás (1999.08.11.) délben történik! Nem elég ahhoz, a Nap és Hold konjunkciója a legmagassabb helyén(az Oroszlánban) a fix keresztnek történik, ami a Bika, Oroszlán, Skorpió és Vízöntö jegyekben képzödik. Ennek a keresztnek a Bibliában mindenekfeletti jelentösége van. Tudomásom szerint évezredek óta nem volt ezen a helyen Napfogyatkozás, ami egy fix kereszttel lett volna egybekötve és még délidöben!(!!!!!!!!!!!!!!!!!!)---


    ---------Esrohnoil 194
    --------
    "---Ezékiel 1,10. És orczájok formája vala emberi orcza, továbbá oroszlán-orcza mind a négynek jobbfelöl, és bikaorcza mind a négynek balfelöl, és sasorcza mind a négynek hátul;"
    Itt olvashatod, h. ez már megtörtént, szintén nem 1999-re utal.
    Mellesleg mi ebben a sas-arcú?---------

    Ha jártál már sok templomban, megfigyelhetted, hogy némelyik szószéken ugyan ez a négy állat van szoborral, dombormüvel ábrázolva. Ez a négy állat, a Zodiákus négy "szilárd" (fix") jegye, ami a Kerubokra utal, azaz Oroszlánra, Bikára, Vízöntöre, Skorpióra!!!

    http://www.fatema.com/wendezeit/engel.htm
    CHERUBIM: „Engel der Weisheit", „Hüter der Erkenntnis"
    Hüter des Göttlichen und der heiligen Plätze.
    --Kerubok: "A tudás angyalai", "Az ismeretek örzöi"
    Az Isten-i és szent helyek örzöi.--

    http://www.botaineurope.org/de/tarot/key10.htm
    Die Cherubim (Stier, Löwe, Adler, Mensch) werden bei Hesekiel und in der Offenbarung erwähnt. Sie stellen die vier fixen Zeichen des Tierkreises dar.
    --A Kerubokat (Bika, Oroszlán, Sas, Ember) Ezékiel és a Jelenések könyve megemlíti. Ök az állatövi jegyek (Zodiákus) négy fix jegye (Bika, Oroszlán, Skorpió, Vízöntö)




    A zsidó hit YHVH tisztelete a Mózes Sínai Hegyen történt "szövetségkötésével (YHVH-Krisztussal #2#) pecsételödött meg!!!
    Mint ahogy az eredeti izraeli forrás is írja:
    (#1#)A Shofar, egy kosszarv, a legöregebb és lélektelibb az összes fúvóshangszerek közül, sok jelentése van. Ez hírül adja Isten megkoronázását mint az Univerzum Királyát, ez felhívja a figyelmünket Istenhez való visszatérésre (Teschuwa).
    Ez emlékeztet bennünket a Shofar-ra, amit a Sínai Hegyen lehetett hallani(! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ), amint mi Isten parancsait minden idökre akceptáltuk, a Shofar reprezentálja egy eredetileg a lélek kiáltását a mélyböl, megelözi a nagy Shofar hívását, amit az Isten fog megszólaltatni, amikor a Messiás jön.(! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ), a Sínai történés utalás elöre a Messiás eljövetelére!!!

    -1335.10.15. 23:49 UT +2.00 Jeruzsálem (kozmikus kereszt!!!!)
    Nap-Hold konjunkció:11,2°Mérleg ; -Uránus oppozíció:17,7°Kos ; -Mars quadrat:10,8°Rák ; -Szaturnus oppozíció:13,4°Bak
    (részleges-partiell Napfogyatkozás!)

    http://www.hagalil.com/judentum/torah/torah-heute/sinai.htm
    Exodus 18-20
    Die Offenbarung am Berg Sinai
    PARASCHAT Jithro
    In diesem Moment befinden sie sich auf halbem Wege zwischen den Götzen Ägyptens und dem Gott, der im Begriff steht sich ihnen am Sinai zu offenbaren.
    Die Anbetung des Todes hat sich in die Anbetung des Lebens verwandelt.
    -----A sínai kinyilatkoztatás
    Ebben a pillanatban félúton találhatók az egyiptomi bálvány és Isten közt, ami fogalom kapcsolatban van a Sínai kinyilatkoztatással. A halál imádása átváltozott az élet imádására.(! ! ! ! ! ! ! ! ! )-----

    http://yachad.israel-live.de/msd/2003/10-feiertage.htm
    Das Shofar
    Das Shofar, ein Widderhorn, das älteste und seelenvollste aller Blasinstrumente, hat viele Bedeutungen. Es verkündet u.a. die Krönung G’ttes als König des Universums, es weckt uns auf um Reue zu empfinden und zu G’tt zurückzukehren (Teschuwa). Es erinnert uns an das Shofar, das am Berg Sinai gehört wurde, als wir die Gebote G’ttes für alle Zeiten akzeptierten, das Shofar repräsentiert den einfachen ursprünglichen Schrei aus der Tiefe der Seele, es nimmt den Ruf des großen Shofar vorweg, den G’tt ertönen lassen wird, wenn Moshiach kommt.
    ------A Shofar
    A Shofar, egy kosszarv, a legöregebb és lélektelibb az összes fúvóshangszerek közül, sok jelentése van. Ez hírül adja Isten megkoronázását mint az Univerzum Királyát, ez felhívja a figyelmünket Istenhez való visszatérésre (Teschuwa).
    Ez emlékeztet bennünket a Shofar-ra, amit a Sínai Hegyen lehetett hallani(! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ), amint mi Isten parancsait minden idökre akceptáltuk, a Shofar reprezentálja egy eredetileg a lélek kiáltását a mélyböl, megelözi a nagy Shofar hívását, amit az Isten fog megszólaltatni, amikor a Messiás jön.(! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! #1#)-----

    http://www.sda.hu/egwhite/honlap/pp/32.htm
    Ellen G. White : Pátriákák és Próféták- A törvény megismétlése
    Krisztus nemcsak a pusztában volt a héberek vezetöje - Ö volt az az Angyal, aki Jahve nevét viselte, és aki felhöoszlopba burkolva járt a nép elött -, de Ö volt az is, aki Izraelnek a törvényt adta. A Sinai hegy félelmetes dicsösége közepette Krisztus (#2#) az egész nép hallatára kijelentette Atyja Tízparancsolatát.( ! ! ! ! ! )


    http://www.hagalil.com/judentum/feiertage/kippur/shofar.htm
    Warum wird im Elul das Schofar geblasen?
    Du sollst nun aber wissen, dass im Elul G'tt zu dir kommt, um dich zu treffen.
    -----Miért lesz a Shofar Elul hónapban megfújva?
    Teneked azonban csak tudnod kell, hogy az Isten Elul hónapjában jön hozzád, veled találkozni .------

    ( Nem elfelejteni, hogy 1999.08.11.-e azonos az 5759. év Elul hónapjának Újholdjával! A zsidó naptár egy-két nappal az Újhold után kezdi a hónapot, de kozmikus szempontból 1999.08.11.-e 5759 Elul 1.-e volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

    1999.08.11. 12:09 UT +1.00 Straßburg
    Nap-Hold konjunkció:18,4°Oroszlán; -Uránus oppozíció:14,7°Vízöntö; -Mars quadrat:16,9° Skorpió; -Szaturnusz oppozíció:16,9° Bika
    (Teljes Napfogyatkozás!)
    -Az 1999.08.11.-én teljes Napfogyatkozással kombinált ("erösített"! ) kozmikus keresztet, a kozmikus hatások királyának is nevezhetjük, de negatív elöjellel!
    Azt biztos tudják, hogy erre a napra´"jósolta" Nostradamus (asztrológus, "próféta") a "Rettegés Királyát Földreszállni"! Egyetlen egy dátumot adott meg és az ez volt (Julian. Kal.!).
    Az 1999.08.11.teljes Napfogyatkozással kombinált kozmikus kereszt (a Földhöz képest!), ami a lehetö legerössebb
    (negativ értelmü!) kozmikus hatás volt, azonos az egyes vallások által elnevezett "Új Ádám , "Új Teremtés", "Új Ég és Föld", "Új Égi és Földi Jerusálem", "valódi keresztrefeszítése a "Jézus-Szellemnek"", "Idök Vége", "Utolsó Ítélet", stb.-vel és ez egybe esik Immanuel (Izraeliták által évezredek óta várt Messiás, Immánuel - "Velünk az Isten")
    "Földreszállásával" - születésével (amit a Jelenések Könyve részletez - a "Fekete Madonna" szüli meg!)


    Ugyan ez a YHVH-Krisztus (#3#) jelent meg Ábrahámnak, hogy megakadályozza öt fia, Izsák feláldozásában!!!

    http://or-zse.hu/resp/akedat.htm
    Schöner Alfréd Ph.D.: ÁKÉDÁT JICHÁK
    Adalék egy szentírási motívum ikonográfiájához
    E motívum belsö fejlödéstörténetét analizálva Jutta Seibert így ír: “Ábrahám az Úr Parancsára fel akarja áldozni Izsákot. A képzömüvészetben a dráma csúcspontját szokták megjeleníteni. Az áldozati oltárnál térdelö Izsákra Ábrahám már-már lesújt kezével, amikor egy angyal vagy a felhökböl kinyúló Isten keze megakadályozza ebbe.
    Végül Izsák helyett egy a szarvánál fogva a bozótban vagy egy fán fennakadt kost áldoz fel, amelyet a keresztfán függö,
    feláldozott Krisztus elöképének (#3#) tekintettek, ugyanúgy, mint Izsákot.” (! ! !)

    -1810.02.23. 16:18 UT +2.00 Jeruzsálem
    Nap-Hold konjunkció:19,8°Vízöntö ; -Uránus oppozíció:19,3°Oroszlán ; -Mars quadrat:24,3°Bika ; -Szaturnus oppozíció:28,1°Skorpió
    -A bibliai legenda szerint mikor "Ábrahám saját fiát Izsákot akarta égö áldozatként" "Istennek" "feláldozni", az éppen akkor kialakult kozmikus kereszt (azonos a Sínai Hegyen Mózes által észlelt kereszttel! ) "szellemének sugallatára" megváltoztatta a tervét!




    Az összes létezö kozmikus kereszt közül, hatását tekintve az 1999.08.11.-i volt eddig a legerösebb, mivel:

    Az 1999.08.11 .-én kialakult kereszt " résztvevöi ":
    Nap-Hold konjunkció-18,4° Oroszlán -- A Nap a saját jegyében van!
    Uránus oppozició-14,7° Vízöntö --Az Uránusz a saját jegyében van!
    Mars quadrát-16,9° Skorpió --A Mars a saját jegyében van!
    Saturnus oppozició-16,9°Bika --A Szaturnus a természetének megfelelö jegyben van!
    Minden planéta a saját jegyében fejti ki a jellegének tulajdonított hatást a legjobban.
    A maximális negatív hatásfokot a lehetséges kozmikus keresztek között még a teljes Napfogyatkozás ténye is hozzásegítette!

    Ez a kereszt volt az, mely leghatásosabban sugározta a "Teremtö Isten" (YHVH-Krisztus) szellemét, amire a Kerubok is utaltak Ezékiel 1,10. és a Jelenések Könyve 4,6.-ban!
  • Zsoldos
    #205
    Ja igen, mielott meg valami hosszu cikormanyos valaszt irnal, szeretnelek egy szivessegre megkerni. Ez lesz az egyetlen amit kerni fogok toled valaha is. Ha jo kereszteny vagy talan megteszed :)

    Elolvastad, megnezted a legutobbi linkeket? Megkerlek, hogy tedd meg, legalabb reszlegesen. Izzitsd be a forditodat, hogy legyen mirol beszelnunk is. Vedd eszre, hogy tucatnyi szovegrol es hatarozottan egybehangzo velemenyekrol van szo a legkulonfelebb kepek(van 0-as+kisujjas, stb) kapcsan.

    ---------------------------------------------------------------------------

    Es ismet megkerdem: Velemenyed szerint mero tevedes amit az egesz vilag allit ebben a keztartas kerdesben, es egyes egyedul a vilagon neked van igazad?

    -----------------------------------------------------------------------------

    Kerlek szepen, csak erre az egyetlen ---- -al bekeretezett kerdesre valaszolj, egy igen-nem valasszal, es nyomj ra a kuldes gombra. Maximum 4 betu lesz, azt hiszem nem nagy keres.

    Utana irhatsz amennyit jolesik, elmondhatsz mindennek, sot, akar meg is igerhetem, hogy soha nem irok ide tobbet, en ezt az egyetlen egy informaciot szeretnem latni mindenfele mellebeszeles nelkul.

    (bocs, ha kicsit tul teatralis lett, csak probaltam hangsulyozni, mennyire szeretnek most az egyszer egy egyszavas uzenetet :)
  • Zsoldos
    #204
    Kedves Klaus!

    En nem hoztam 1 db bibliai idezetet sem. Nem vagyok vallasos. Nem probaltam cafolni a krisztus-jezusos elmeleted. Csupan azt az egy dolgot, hogy 102-t mutat jezus a kepei nagy reszen. Nem szeretem a szammisztikus marhasagokat, igy gondoltam utananezek mi a helyzet ez ugyben. Ugy erzem sikerrel jartam, mivel, mint lattad az egesz vilag az en allaspontomon all. Ezert hoztam az 1001 idezetem, amikre valahogy elfelejtesz reagalni. Szerinted mindenki teved ezugyben es egyedul neked van igazad?

    Hogy valoban massal kezdtem bizonyitani, az mit szamit? Hogy csupa hibas hipotezissel kezdtem? Eleg eros tulzas, csupan bizonyitek hianyaban hagytam abba, sajnos a keprombolo mozgalomrol nem tehetek..) De kb 3x-ra irtam mar, miert valtoztattam strategiat. Ebbol a szempontbol valoban a cafolo felnek konnyebb a dolga a vedekezonel. Ha csak 1 dolog is kizarja az allitas helyesseget, az az allitas nem igaz. Tehat kerestem egyet, ez volt a dolgom. Bar valoban nem donto dologban, de veszitettel Klaus, es nem vagy kepes beismerni. Kb ennyi a tortenet. Az igazsag nem erdekel, csak amit kitalalsz..

    Nem sok ertelme van vitatkozni veled, ha a konkret, leellenorizheto allitasodat egy az egyben megcafoljak, es tovabbra is ugyanazt szajkozod. Erre a neten azt mondjak, hogy Loál.
  • Esrohnoil
    #203
    Mert csökönyös vagy, és eddig ilyen hülyeség nem jutott senkinek az eszébe.
    Bocs, nem megbántani akartalak, csak felnyitni a szemeid, de látom, fölösleges minden további próbálkozás, mert egyfolytában ugyanazokat ismételgeted...
  • Esrohnoil
    #202
    "Mi a problémád???"
    Az h. itt szó nem volt se oroszlánról, se keresztről...

    A német részhez meg annyit h. nem értem, hiába másolod be. :D
  • Klaus Matefi
    #201
    Te ezt csak gondolod!
    Eddig miért nem jelent meg az enyémhez hasonló tanulmány?
  • Klaus Matefi
    #200
    Ámos 8
    7 Megesküdt az Úr a Jákób büszkeségére: Soha el nem felejtem semmi cselekedetöket!

    8 Ne rendüljön-é meg e miatt a föld? És ne Búsuljon-é annak minden lakosa?! Bizony felindul egészen, mint a folyam, és dagad és apad, mint Égyiptom Folyója.

    9 És lészen azon a napon, azt mondja az Úr Isten: Lenyugtatom a napot délben, és Besötétítem a földet fényes nappal.

    10 Ünnepeiteket Búra Változtatom, és minden dalotokat Szomorú énekké! Gyászruhát Borítok minden derékra, és Kopaszságot minden fejre, és Olyanná teszem, mint a ki egyetlen Fiát siratja; a vége pedig, mint a keserûség napja!

    11 Ímé, napok jõnek, azt mondja az Úr Isten, és éhséget Bocsátok e földre; nem kenyér Után Való éhséget, sem Víz Után Való Szomjúságot, hanem az Úr beszédének Hallgatása Után.

    12 És Vándorolni fognak tengertõl tengerig és Északtól fogva napkeletig. Futkosnak, hogy keressék az Úrnak beszédét, de nem Találják meg.

    13 Azon a napon elepednek a deli szûzek, meg az ifjak is, a Szomjúság miatt!

    14 A kik Samaria bûnére esküsznek, és ezt Mondják: Él a te istened, oh Dán: és él a te útad, oh Beérsaba! Bizony elhullanak és nem kelnek fel többé!

    http://www.astro-logos.com/faq.htm
    Telefon-Interview von Regine W. vom Time Magazin am 27.07.1999
    Schauen Sie, im Alten Testament heißt es "An jenem Tag geht die Sonne am Mittag unter, und am helligsten Tag wird es finster." (Amos 8.9) Diese Sonnenfisternis (11.08.1999) findet am Mittag statt! Nicht genug damit, die Konjunkcion von Sonne und Mond findet damit an der höchsten Stelle (im Löwen) des Fixen Kreuzes, das sich aus den Zeichen Stier, Löwe, Skorpio und Wassarmann bildet. Diesem Kreuz wird wiederum in der Bibel eine überragende Bedeutung zugeschrieben. Meines Wissens gab es seit Jahrtausenden keine Sonnenfinsternis über diesem Ort, die eingebunden ist in ein Fixes Kreuz und das auch noch zur Mittagszeit!
    ---Telefon-interjú Regine W.-vel a Time Magazin által 1999.07.27.-én
    Nézze, az Ó-Szövetségben azt jelenti "És lészen azon a napon, azt mondja az Úr Isten: Lenyugtatom a napot délben, és besötétítem a földet fényes nappal."(Ámos 8,9) Ez a Napfogyatkozás (1999.08.11.) délben történik! Nem elég ahhoz, a Nap és Hold konjunkciója a legmagassabb helyén(az Oroszlánban) a fix keresztnek történik, ami a Bika, Oroszlán, Skorpió és Vízöntö jegyekben képzödik. Ennek a keresztnek a Bibliában mindenekfeletti jelentösége van. Tudomásom szerint évezredek óta nem volt ezen a helyen Napfogyatkozás, ami egy fix kereszttel lett volna egybekötve és még délidöben!---

    Mi a problémád???


    ------"---Ezékiel 1,10. És orczájok formája vala emberi orcza, továbbá oroszlán-orcza mind a négynek jobbfelöl, és bikaorcza mind a négynek balfelöl, és sasorcza mind a négynek hátul;"
    Itt olvashatod, h. ez már megtörtént, szintén nem 1999-re utal.
    Mellesleg mi ebben a sas-arcú?

    "---Jelenések Könyve 4,6. És a királyiszék elött üvegtenger vala, hasonló a kristályhoz: és a királyiszék közepette és a királyiszék körül négy lelkes állat, szemekkel teljesek elöll és hátul. 4,7. És az elsö; lelkes állat hasonló vala az oroszlánhoz, és a második lelkes állat hasonló a borjúhoz, és a harmadik lelkes állatnak olyan arcza vala, mint egy embernek, és a negyedik lelkes állat hasonló vala a repülö; sashoz."
    A skorpió lenne a sas?
    "5 És belõle négy lelkes állat Formája tetszék ki, és ez vala ábrázatjok: emberi Formájok vala,

    6 És mindeniknek négy Orczája vala, és négy Szárnya mindenikõjöknek;"
    Ezeket mivel magyarázod?Mert ugye ezek is hozzátartoznak a 4 állathoz...-------


    Ha jártál már sok templomban, megfigyelhetted, hogy némelyik szószéken ugyan ez a négy állat van szoborral, dombormüvel ábrázolva. Ez a négy állat, a Zodiákus négy "szilárd" (fix") jegye, ami a Kerubokra utal, azaz Oroszlánra, Bikára, Vízöntöre, Skorpióra!

    http://www.sungaya.de/schwarz/juden/cherubim.htm
    Cherubim
    Die Cherubim gelten auch als Engel. Der biblische Prophet Hesekiel (Ezechiel) beschreibt vier Tiere mit menschlichem Körperbau und je vier Flügeln, die je vier Gesichter haben, eines wie ein Mensch, eines wie ein Löwe, eines wie ein Ochse und eines wie ein Adler (Hesekiel 1,4ff.). Diese Symbolik wurde später auf die vier christlichen Evangelisten übertragen.

    http://www.fatema.com/wendezeit/engel.htm
    CHERUBIM: „Engel der Weisheit", „Hüter der Erkenntnis"
    Hüter des Göttlichen und der heiligen Plätze. Die vier Elemente unterstehen den Prinzipien und sind mit ihnen verbunden.

    http://www.botaineurope.org/de/tarot/key10.htm
    Die Cherubim (Stier, Löwe, Adler, Mensch) werden bei Hesekiel und in der Offenbarung erwähnt. Sie stellen die vier fixen Zeichen des Tierkreises dar.
  • Esrohnoil
    #199
    Erre csak azt tudom mondani h. a megtörtént dolgok, események között könnyű összefüggéseket keresni...
  • Klaus Matefi
    #198
    ----A kozmikus adatbázis egy dolog,... az meg megint egy másik, h. ezzel soha nem fogod tudni bebizonyítani h. ennek bármi köze lenne a bibliához, v. a jövőhöz.----

    A jövövel nem foglalkozik a tanulmányom! Ha odafigyelve átolvastad volna az eddigi bejegyzéseimet, és ha van némi asztrológiai ismereted, akkor nem mondanál ilyet!
  • Klaus Matefi
    #197
    Kedves Zsoldos!

    Ha bár tényleg megtettél mindent, hogy bizonyítsad az én felvetésem ellenkezöjét, nem tudtad eddig sikerrel véghezvinni!

    Az én állításom pl. az, hogy Jézus Krisztus az nem egy személy, azaz Jézus nem azonos Krisztussal. Te erre hozhatnál 1001 idézetet a Bibliából az én állításom megcáfolására, de kevés, mert én ismerem a kozmikus hátterét a misztrériumnak.

    A "102" esetében is bemutatsz egy rakás korábbi készítésü képet, amik még az arab számok bevezetése elött lettek elkészítve és más kéztartással, mint amire én kezdetben felhívtam a figyelmet! Azóta se tudtál olyan ikont elökaparni ami az én teoriámmal egybevág és az arab számok bevezetése elött készült volna el!

    Ez neked vált nagyon fontossá, hogy bizonyítsd ezzel úgymond a tévedésem. Azért nem hagytam eddig rád, mert ha visszanézed az ezzel kapcsolatos bejegyzéseidet, csupa hibás hipotézissel kezdtél ellenbizonyítani!

    És most is "gyöztesen" szeretnéd lezárni a témát, pedig nem tudtál eddig megcáfolni!
  • Zsoldos
    #196
    :)

    Az arab szamokon mar ne lovagolj Klaus. Eleinte azzal akartam ervelni ellened, a szegenyes forrasok miatt tettem le rola, ahogy irtam is (mivel 2-3 ilyen beallitasu ikon maradt fenn a 8. szazad elottrol osszesen..) Ezert lapoztam utana a valos okoknak, es voila, szerintem elegge meggyoz barmilyen epeszu embert.

    "Semmit nem veszít hitelességéböl, hisz ezt nem bizonyítékként, hanem érdekességként jegyzem meg hozzá!"
    Azert veszit a hitelessegebol a tobbi allitasod is, mert ez az eset teged, a hozzaallasodat jellemzi. Nevezetesen, ha felmerul egy elkepzelesed teves mivolta, szonyeg ala soprod a problemat. Es naivan felmerul bennem a gyanu, hogy a tobbi elmeleteddel is hasonloan jartal-e el, ha valami gond adodott veluk.

    "Majdnem minden Krisztus-ikonon láthatóak a jobb ill. bal felsö sarokban az IC XC betüjelek. Semmi szükség nem lenne tehát a jobb kézfej ujjait is hasonló helyzetbe lefesteni."

    Bar ne is haragudj, egy kicsit ovodas ez az erv, megis megprobalnek ra reagalni. Valoban igaz, folosleges ismetles, ugyanugy, ahogy az XC is folosleges, ha mar oda van irva az IC.. Node ezt elnezzuk nekik, a muveszet szinte minden agaban igen gyakori a redundancia. Legfokepp arra szeretnem felhivni a figyelmedet, hogy szinte az osszes ezzel foglalkozo muveszettortenesz, vallasi meltosag es szakmabeli buta modon ismerni veli ezt a muveszeti tradiciot, es konok meggyozodesukke valt az XC IC -s keztartas.

    http://www.printeryhouse.org/mall/Icons/Portraits/c07.asp
    http://www.pelayoantiques.com/798482.html
    http://www.catholicherald.org/archives/articles/cathedral6.html
    http://www.slavagal.com/cgi-bin/featured.cgi?frameid=1&inum=432
    http://amywelborn.typepad.com/openbook/2005/01/the_great_place.html
    http://www.celticchristianity.org/library/iconhistory.pdf
    http://www.stgabriel.com/pages/PHICC307.html
    http://saintthomastheapostle.org/church_tour.html
    http://www.kensmen.com/catholic/images.html
    http://www.marianmothers.org/discussionsheet.asp?ID=133
    http://www.stjohnspassaic.org/newsletter-090104_003.htm
    http://holylandimports.net/Detail.asp?ItemID=0600
    http://neepeople.squarespace.com/display/ShowJournalEntry?moduleId=18075&entryId=7815&printerFriendly=true
    http://www.bjumg.org/events/exhibitions/russian_icons/christ_panto.htm


    Ha kell, meg nyomok be meg 10x vagy 100x ennyi forrast. Utananezhetsz te magad is, ezt fogod talalni, mert ez kb olyan szilard tradicio, mint a 2+2=4.
    Nem te mesz szembe a forgalommal Klaus, hanem mindenki mas... Ez mar kezd vicc-szamba menni.

    Persze megertem, ha esetleg csalodott vagy, es most kapaszkodsz az utolso kis szalmaszalba is, de mar nincs szalmaszal. Most bizonyithatnad, hogy intelligens, racionalista ember vagy, mert ezzel az ellenkezojet mutatod magadrol.
  • Esrohnoil
    #195
    "Semmit nem veszít hitelességéböl, hisz ezt nem bizonyítékként, hanem érdekességként jegyzem meg hozzá! A kozmikus adatbázisom stimmel és nem megcáfolható!"
    A kozmikus adatbázis egy dolog,... az meg megint egy másik, h. ezzel soha nem fogod tudni bebizonyítani h. ennek bármi köze lenne a bibliához, v. a jövőhöz.
  • Esrohnoil
    #194
    "---Ámos 8,9. És lészen azon a napon, azt mondja az Úr Isten: Lenyugtatom a napot délben, és besötétítem a földet fényes nappal.;"
    Olvasd el a szövegkörnyezettel együtt lécci, mert az is hozzátartozik.
    Ebből láthatod h. sokminden mást is ír arra a napra, amik 1999-ben nem történtek meg...

    "---Ezékiel 1,10. És orczájok formája vala emberi orcza, továbbá oroszlán-orcza mind a négynek jobbfelöl, és bikaorcza mind a négynek balfelöl, és sasorcza mind a négynek hátul;"
    Itt olvashatod, h. ez már megtörtént, szintén nem 1999-re utal.
    Mellesleg mi ebben a sas-arcú?

    "---Jelenések Könyve 4,6. És a királyiszék elött üvegtenger vala, hasonló a kristályhoz: és a királyiszék közepette és a királyiszék körül négy lelkes állat, szemekkel teljesek elöll és hátul. 4,7. És az elsö; lelkes állat hasonló vala az oroszlánhoz, és a második lelkes állat hasonló a borjúhoz, és a harmadik lelkes állatnak olyan arcza vala, mint egy embernek, és a negyedik lelkes állat hasonló vala a repülö; sashoz."
    A skorpió lenne a sas?
    "5 És belõle négy lelkes állat Formája tetszék ki, és ez vala ábrázatjok: emberi Formájok vala,

    6 És mindeniknek négy Orczája vala, és négy Szárnya mindenikõjöknek;"
    Ezeket mivel magyarázod?Mert ugye ezek is hozzátartoznak a 4 állathoz...
  • Klaus Matefi
    #193
    Majdnem minden Krisztus-ikonon láthatóak a jobb ill. bal felsö sarokban az IC XC betüjelek. Semmi szükség nem lenne tehát a jobb kézfej ujjait is hasonló helyzetbe lefesteni. Ennek akkor lenne értelme, ha a kézzel akarna erre egyértelmüen utalni, de az ikonon nem tüntetnél extra fel ezeket a betüket.

    ----Vedd eszre, hogy a szarmazasi ido a fejlemenyek tukreben irrelevanssa valt.----

    Azért nerm vált "irrelevanssa", mert az arab számok ismerete elött más kéztartás mutatható ki, nem az amire én céloztam! Tehát ilyen ami ezen a képen látható!
    Itt a "C" betü sehogy se magyarázható bele!

    Mint már jeleztem, ez nem "perdöntö" az egész témában, de egy érdekesség! A ~102 év viszont tény!


    -----Ha tovabbra is fenntartod az allaspontod, akkor tudomasul veszem, hogy nem nagyon tartod szem elott a realitast, es gorcsosen ragaszkodsz az elmeletedhez akkor is, ha egyertelmu cafolatot nyert. Ennek fenyeben a tobbi mondandod is rengeteget veszit a hitelessegebol..-----

    Semmit nem veszít hitelességéböl, hisz ezt nem bizonyítékként, hanem érdekességként jegyzem meg hozzá! A kozmikus adatbázisom stimmel és nem megcáfolható!
  • Klaus Matefi
    #192
    ----ha a kozmikus kereszt fennáll, akkor hogyan lehetne egy messiást elhallgatattni?
    elvégre neki épp az a feladata, hogy hangos legyen----

    A zsidó vallási vezetés évezredek óta csak egy Messiás eljövetelét várta és ismerte el, ez pedig Immánuel (a Földre inkarnálódott Krisztus), aki 1999.08.11.-én "látta meg a Napvilágot".

    1999.08.11. 11:09 UT
    Nap-Hold konjunkció:18,4°Oroszlán; -Uránus oppozíció:14,7°Vízöntö; -Mars quadrat:16,9° Skorpió; -Szaturnus oppozíció:16,9° Bika
    (Teljes Napfogyatkozás!)

    A történelem folyamán több ilyen "hangos Messiás" próbált térthódítani (pl.:Sabbatáj Cví, Jacub Lejbowicz Frank), de bizonyos okoknál fogva nem ök voltak kiszemelve a zsidó vallási utópia valóraváltására!

    Ugyan minden kozmikus kereszt kellö negatív szellemi energiát rejt magában, de a maximális a fent említettböl sugárzott.

    Az 1999.08.11 .-én kialakult kereszt " résztvevöi ":
    Nap-Hold konjunkció-18,4° Oroszlán -- A Nap a saját jegyében van!
    Uránus oppozició-14,7° Vízöntö --Az Uránusz a saját jegyében van!
    Mars quadrát-16,9° Skorpió --A Mars a saját jegyében van!
    Saturnus oppozició-16,9°Bika --A Szaturnus a természetének megfelelö jegyben van!
    Minden planéta a saját jegyében fejti ki a jellegének tulajdonított hatást a legjobban.
    Maximális negatív hatásfok a lehetséges kozmikus keresztek között!
    Erre a Bibliában három helyen is van utalás:
    ---Ámos 8,9. És lészen azon a napon, azt mondja az Úr Isten: Lenyugtatom a napot délben, és besötétítem a földet fényes nappal.;
    ---Ezékiel 1,10. És orczájok formája vala emberi orcza, továbbá oroszlán-orcza mind a négynek jobbfelöl, és bikaorcza mind a négynek balfelöl, és sasorcza mind a négynek hátul;
    ---Jelenések Könyve 4,6. És a királyiszék elött üvegtenger vala, hasonló a kristályhoz: és a királyiszék közepette és a királyiszék körül négy lelkes állat, szemekkel teljesek elöll és hátul. 4,7. És az elsö; lelkes állat hasonló vala az oroszlánhoz, és a második lelkes állat hasonló a borjúhoz, és a harmadik lelkes állatnak olyan arcza vala, mint egy embernek, és a negyedik lelkes állat hasonló vala a repülö; sashoz.







  • Zsoldos
    #191
    Ja, ez utobbin ajanlom figyelmedbe a bal es a jobbfelso sarkot, ha esetleg nem lett volna egyertelmu..
  • Zsoldos
    #190
    Nos Klaus. En megismertettem veled a szimbolum kialakulasanak tortenetet, es pontos jelenteset. XC illetve IC -t formaz az aldast tarto keze, ez figyelheto meg a kornyezo motivumokban is (meghozza explicit normal betukkel). Az aldas keztartassal egyuttjar, hogy a gyurusujjanak hozza kell ernie a huvelykujjhoz
    amint ez a lentebb megadott forrason jol lathato. Ilymodon tokeletes C formazasa lehetetlen(a kepen is nagyon csálé!), mindenkepp egy nullahoz hasonlo dolog jon ki. A kepen is osszeer az ujj, ezert ott az altalad keresett "O", csak kicsit mas szogben van exponalva, ezert nem latszik.

    Ajanlom figyelmedbe ezt a masik forrast, ahol mintaszeru "O" -t lathatsz, a magyarazattal karoltve. (folulrol a negyedik kep)

    Tobb szaz ehhez hasonlo forrasom van meg..

    Vedd eszre, hogy a szarmazasi ido a fejlemenyek tukreben irrelevanssa valt.
    Ha tovabbra is fenntartod az allaspontod, akkor tudomasul veszem, hogy nem nagyon tartod szem elott a realitast, es gorcsosen ragaszkodsz az elmeletedhez akkor is, ha egyertelmu cafolatot nyert. Ennek fenyeben a tobbi mondandod is rengeteget veszit a hitelessegebol..
  • mikike
    #189
    ha a kozmikus kereszt fennáll, akkor hogyan lehetne egy messiást elhallgatattni?
    elvégre neki épp az a feladata, hogy hangos legyen
  • mikike
    #188
    ...
    és aki kicsit is ért az asztrológiához (mint ahogy én nem) az pontosan tudja, hogy egy adott bolygóállás a föld bármely pontjáról nézve máshogy fest és ez az ami meghatározó a gyermek születésénél, mivel a gyerekek általában nem az űrben vagy a föld középpontjában születnek
  • Klaus Matefi
    #187
    Messiási konstelláció a "Jézus-i együttállás" is és a kereszt is. A történelem folyamán sok "Messiás" "lépett a színre", de nagyrésze el lett hallgatva, vagy eleve nem volt esélye "színrelépnie"! Nem csak a ~102 év a fontos a Jézus-Krisztus kozmikus periódusban!
  • mikike
    #186
    ...
    és valójában pedig mégsem 102 évente realizálódnak a messiások
  • Klaus Matefi
    #185
    ----mint ahogy különben sem pontos a 102-es szám, hisz ugye nem úgy működik a dolog, hogy 102-t hozzáadunk az évekhez, tehát az egésznek semmi értelme---

    Nem érteted ezek szerint meg, hogy mi a lényege!
    --Semmi zavaros nincs benne, legfeljebb csak pillanatnyilag Neked tünik annak, mivel nem ismered az azonos konstellációk periódusát. Én eddig csak az öt planáta konjunkciójának, ill. az ezek által alkotott keresztnek az idötávolságát (~102 év) adtam meg, ami természetesen periódikusan teljesül!---
  • Klaus Matefi
    #184
    ------Ugy tunik bizonyos ertelemben igazad volt, abban, hogy neha tenyleg specialisan beallitottak az aldas-keztartast. Bizonyos muveszek szerettek igy beallitani az ujjait, hogy Jezus nevenek kezdobetuit formazzak: IC avagy XC. Ezeket a betuket igen gyakran elhelyeztek a feje folott levo fenyudvarban, es egyeb helyeken is.-----

    Ez tényleg magyarázható azokra a kéztartásokra, melyeknél a hüvejk és a középsö ujj nem képezi a "0"-t.

    De ahol egyértelmü a "0" alakzat, ott nem beszélhetünk "C"-röl. Hozzáteszem, hogy ez részemröl is egy nem "perdöntö" feltevés volt, de nagyon elgondolkoztatónak tartom, mert a köztudatba bevitt ~33 év helyett ténylegesen és rendszeresen ~102 évenként követi a "Jézus-konstellációt" a Krisztus-i kereszt.

    Így van ez az 1999.08.11.i kereszttel is! ~102 évvel ezt a keresztet megelözte egy szabályos "Jézus-i együttállás", amihez az I.Cionista Világkongresszust (Basel), és Krishnamurti (a korunk Jézusa!) születését lehet hozzáutalni!

    Ezen az I.Cionista Világkongresszuson lett Herzl által felvetve Izrael létrehozása, és a zsidó nép visszatérése! Izrael létrehozása ~51 évre (félidö!) realizálódott, rá ~51 évre megszületett az évezredek óta általuk várt Messiás Immánuel!



    A megadott forrásban továbbra se látom megcáfolva a feltevésemet:

    http://saintthomastheapostle.org/church_tour.html
    On either side of the halo are the letters IC and XC which are the Greek abbreviations for Jesus Christ. The right hand of Jesus is raised in blessing and is also in the form of letters IC XC.
    ----Auf beiden Seiten vom Halo sind die Buchstaben IC und XC, die die griechischen Abkürzungen für Jesus Christ sind. Die rechte Hand von Jesus wird in Segen angehoben und ist auch in Form von Buchstaben IC XC.---

    Azt írja, hogy Krisztus jobb kerzének ujjai a görög IC XC betükre utalnak. Ez sehogy se passzol a hüvejk és a középsö ujj által képzett "0"-hoz!

    Az "I O II"=102 (az én feltevésem) fajta ikonok korábbi keletkezése még mindig nincs alátámasztva!
  • Zsoldos
    #183
    En csak arra kerem szepen Klaust, hogy torolje a tanulmanyabol az ikonok vs 102 bekezdest, mivel hatarozottan bebizonyosodott a valotlansaga. Ezzel persze egy misztikus rejtellyel kevesebb, de ha valoban az igazsag erdekli, es nem meset akar gyartani, akkor megteszi.
  • Zsoldos
    #182
  • mikike
    #181
    utalhat
    tehát akkor az egész csak feltételezés
    mint ahogy különben sem pontos a 102-es szám, hisz ugye nem úgy működik a dolog, hogy 102-t hozzáadunk az évekhez, tehát az egésznek semmi értelme

    b
    milyen hasznuk származott a templomosoknak a megjósolt 1144(?) vagy miből
    mi volt akkor?
  • Esrohnoil
    #180
    Most jön az, h. IC=99, azaz 1999. :D
  • Klaus Matefi
    #179
    ----Mohamed nem volt a teremtő isten szelleme? Mert nála nem áll fent semmiféle kozmikus kereszt...
    Ha Mohamed viszont nem volt a teremtő isten szelleme, akkor Krisztus miért volt az?----

    Tulajdonképpen minden szellem a "Teremtö Istentöl" származik, mivel egy az Isten!. Viszont már az ösi Mezopotámiában is arra törekedtek, hogy a legerössebb konstellációból eredö szellemet azonosítsák a "Teremtö Istennel", mivet több Istent is produkáltak mellé! Mohammed születését nem egy kereszt, hanem egy "Tau" jelezte, de ugyan azon öt planéta közremüködése mellett. A halálát, (mert minden hús-vér teremtmény meghal, bármit is hirdessenek az egyes vallások!) pedig jelezhette a hivatalosan megadott dátumtól eltéröen, a 639-ben realizálódó kozmikus kereszt. Egyetlen prófétának se adták meg pontosan az adatait, érthetö módon!

    Jézus nem azonos Krisztussal, Krisztus a kereszt "terméke"!
  • Zsoldos
    #178
    Na google-oztem egy kicsit. 6-8 szazadi kepek, mozaikok olyanok mint a feher hollo. Osszesen kb 3 kepet talaltam a korszakbol, ebbol 2 nyuszifules, es test fele forditott kisujjkitartos.

    A kesobbi kepek (napjainkban is) kb 50-50% aranyban hasznaljak a nyuszifules illetve a kisujjkitartos valtozatot. Maga az abrazolasi tradicio az 5-6. szazadban kezdodott, a keztartas az egyezmenyesen elfogadott aldas jele. Ennek tobbezer helyen utanaolvashatsz. google-be ird a kovetkezo keresokulcsot (a macskakormok kozotti reszt egy az egyben): " +pantocrator +image +blessing +hand " . Nem is irok konkret oldalt, lenyegeben majd mindegyik talalat jo.

    Gondoltam azert meg utanalapozok miert is vannak ezek az elteresek..
    Ugy tunik bizonyos ertelemben igazad volt, abban, hogy neha tenyleg specialisan beallitottak az aldas-keztartast. Bizonyos muveszek szerettek igy beallitani az ujjait, hogy Jezus nevenek kezdobetuit formazzak: IC avagy XC. Ezeket a betuket igen gyakran elhelyeztek a feje folott levo fenyudvarban, es egyeb helyeken is.

    link
    ikon szimbologia
    (az elso kicsit hosszu, a masodik tomorebb)
    Ha kevesled az infot, meg csapd hozza a fenti kereso sor vegehez, hogy +xc es infohegyek tarulnak eled a temakorben.

    Sokfele tradicio van meg ezen kivul, amit betartanak, vannak erdekessegek, szammisztikas hokuszpokuszokon kivul is.
  • [NST]Cifu
    #177
    Idézek tőled:

    Mivel a teremtö Istent szellemét(Marduk, Amun, YHVH, Zeusz, Jupiter, Krisztus) származtatták az általam tárgyalt kozmikus keresztekböl, így nem volt csoda, a legnehezebben felfedezhetö (az öt közül) planéta titokbantartása az asztrológus-csillagász papok által!

    Mohamed nem volt a teremtő isten szelleme? Mert nála nem áll fent semmiféle kozmikus kereszt...
    Ha Mohamed viszont nem volt a teremtő isten szelleme, akkor Krisztus miért volt az?
  • Zsoldos
    #176
    Az egyikuk szent Teodóra, a tobbire mar nem emlekszem. Most nemtok ezzel foglalkozni, majd holnap tajban belinkelek eztazt
  • Klaus Matefi
    #175
    Várom a további forrásokat, de ne csak a képet játszad be, hanem az oldalt is, ahol szöveggel együtt megtekinthetö! Ez az utolsó mozaik kiket akar ábrázolni? Mert nekem nem tünnek se szenteknek, se Krisztusnak.