391
80 Days
  • doncarlos
    #150
    na csak sikerült. Mondom hogy ha még érdekel. Ha a lifttel visszamész a szobákhoz, akkor a folyosó végén jobbra ki lehet menni egy folyosón 8ahonnan látod fenn a madarat) és itt a folyosó végén van egy semmibe nyíló ajtó. Ezt kinyitod, és balra vagy jobbra fordulva át kell ugrálni a folyoisón kivülre.... eddig jutottam.
  • doncarlos
    #149
    A léghajón én is a csirkénél vagyok...elakadtam. ha vkinek sikerült akko r help lécci.
  • doncarlos
    #148
    Hali...én is csatlakozom hozzátok, már a léghajón vagyok. egyenlőre nincs kérdésem csak azt akartam hogy tuggyátok, veletek vok. Bye!
  • n1ght
    #147
    figy amint kilépsz a burábol, jobbra feltudsz nyitni egy cuccost, ahova betudod rakni a skótzászlót majd a karokat igy huzd meg , 1. le 3. le és utolso előtti le.
  • 062020
    #146
    Hogy kell a csirkéhet jutni a léghajón?
  • Roolcsy
    #145
    Valaki már utazott a hajón? Hol a bár?
  • grebber
    #144
    Skót zászlót kéne kitenni de nem tudom hova.
    Mutat a nyíl odamegyek fel a liftel ahol megcsináltam azt a szerkezetet és ott ki tudok menni a léghajó tetejére.
    Itt nemtudok nagyon mit csinálni van egy gép van rajta vagy 6 kar semmit nemtudok velük.Mit kell csinálni?
  • Roolcsy
    #143
    Hogy a francba kell lemosni Dumbót???
  • grebber
    #142
    Az normális hogy a léghajón vagyok vezetek az időben 1-el egyszercsak hirtelen az ellenfél vezet 1-el??
  • n1ght
    #141
    valaki tuljutott már azon, hogy ravisht kimenti a cellájábol? mer akkor küldhetnétek egy mentést,mert azután nekem ledob a desktopra mindig, és igy nemtok továbbmenni
  • Solid Snake
    #140
    Némi segítség, ha elakadnál :)
  • moralosan
    #139
    "faszi" :]

    Phileas Fogg, esetleg... :)

  • grebber
    #138
    Kösz.Szilveszteri kalandozás a szépséges csajnál :D
  • Serpa
    #137
    akko' kell.

    1 - 3 - 2
    ha jól emléxem.
  • grebber
    #136
    Seherezádés résznél van 3 kar azt milyen kombinácioban kell meghuzni??
    Mert én csaj nélkül mentem oda mert elbasztam és ugy nem igazán vette be egyik varésünt sem pedig mind a 6-ot probáltam.Kell oda a csaj azért nem jött össze?
  • Serpa
    #135
    sikerült a telescopos is.

    a távcső oldalán van egy kerék, azt kell forgatni, forgatsz egyet aztán belenézzel, keressel egy fényes csillagot (egy ábra is látható lesz).
    ezután meg kell keresni ezt az ábrát a 4 lépcső körül és lépj rá, ekkor középen feljön az út egy része.
    csináld amíg mind a 4 útdarab fel nem jön.


    ThugEdge!
    órák telnek ha alszol, nem egy nap.
  • ThugEdge
    #134
    köce,amúgy fullra is fel lehet vinni?és ha szállodában punnyadok akkor nem veszik el egy napom?
  • Roolcsy
    #133
    Ott fent látsz egy színes táblát! És olyan színű fűszereket kell venni! 3elefánt áll a kapuba. és ugyan abban a sorrendben kell berakni őket a helyére ahogy azt a táblán látod! Remélem sikerül mert a következő küldetés az ahol már én is tartok! És ahogy mondják "több szem többet lát"


    SOK SIKERT!
  • Serpa
    #132
    aha. (kígyót kell szerezni, hogy a tehenet elijeszem a hotel bejárata elől)
    venni kell fűszert, és felajánlani.
  • Roolcsy
    #131
    Valaki tart már Bombay-be? Ha igen segítsen már rajtam mert nemtom mit kell csinálni azzal a bazinagy csillaglesővel! Please help!
  • Roolcsy
    #130
    Ott ahol azok a kígyók sziszegnek? Annál az emeletes nyavajánál ahol az a sárga kehely van?
  • Serpa
    #128
    tudnál segíteni?
    bombayban a fűszeres missiot hogy kell megcsinálni?
  • Roolcsy
    #127
    Változni fog az állás! Én vonattal mentem és így is átvettem a vezetést! A kaja nem limitált, és a szállodába alvással is föl lehet vinni! Persze mindezt megfelelő cash ellenében!
  • ThugEdge
    #126
    figyu
    alul van a fáradságot mutató zöld csik,jól tudom,hogy valami kajával lehet ezt kicsit feljebb vinni ugye?de úgy látom,hogy ez limitált vagy nem?és ha a másik faszi vezet az nagy gáz?be lehet hozni?,mert speciel most megyek el Kairoból léghajón és eddig vezettem,de a checpoint után má ő vezet..hm
  • moralosan
    #125
    Üdv all!

    Tegnap kezdtem komolyabban játszani a gémmel, de meg kell mondjam, nagyon tetszik! A steampunkos hangulata, a napsütéses helyszínei, mind-mind nagyon klasszak :). Persze a járművezetés nem túl hibátlan - enyhén szólva :) - de szerencsére csak és kizárólag közlekedésre kell őket használni (tehát üldözéses részek gondolom nincsenek benne :)).

    No mind1, megyek vissza játszani :).
  • Serpa
    #124
    a "csirkéhez" hogy tok oda mászni a léghajón?
    felugrok a kötélre, de meg se mozdul a csávó.
  • Seth
    #123
    Most akarom majd leszedni a gamet, de előtte kérdezném, hogy milyen stílusú game ez?? Az oké hogy kaland, de a képeket elnézve elég nagy a terület és a mozgásszabadság. Akció is van benne, vagy amolyan Broken Sword-os kaland, esetleg deus exes(értsd több út is van egy probléma megoldásához)
  • Roolcsy
    #122
    Erkély + pad!
  • grebber
    #121
    Azzal a Seherezádés csajjal mifaszt kell csinálni??
    Bejutok hozzá a csatornán keresztül beszélek vele és jó neki mutat a nyil kifele innen ha ki tudnék menni akáhol is minden zárva van a csaj is leugrik vele a vizbe és nem moccan én se tudok hova menni mert minden zárva.

    Erre most nem jöttem rá hogy kell ugyhogy kérném a segítségeteket.
  • n1ght
    #120
    én nekem meg mentés kéne bombay után, amikor kiszabadítottam az indiai fószert. és már 8szor végigcsináltam, de ez a sz.r mindig ledob desktopra amikor már jönne a saving checkpoint. grrr de mérges vagyok
  • Roolcsy
    #119
    Ezzel én is így vagyok! Csak most nem!
  • grebber
    #118
    Már rájöttem máskor inkább nemriok be csakha tényleg nem találom a mgeoldást.
    Mindig miután beirom rá félpercre már rájövök.
  • Roolcsy
    #117
    Ki kell hajítani az ablakon!
  • grebber
    #116
    Méh az első pályán átöltöztem rendőr cumoba felmegyek a toronyba elveszem azt a csepp alakú követ vagy mit és nem tudok visszamenni a lépcsőn mert valamit kéne csinálni de mit?
  • Roolcsy
    #115
    Én ott akadtam el amikor a mozdonyon az aksikat kell át kocsikáztatni egyik oldalról a másikra. Egyszerűen nemtudok rájönni a nyitjára. Légyszi segítsen valaki!
  • ThugEdge
    #114
    köszi,siker
  • n1ght
    #113
    jinx elküldtem az üzit, amiben leírom;)
  • Jinx4169
    #112
    Hogy tudom kiszabaditani az indiait bombay dzsungeléből??
  • n1ght
    #111
    hát én elkezdem egy előbbi mentéstől, vagy ha grebber neked sikerül tuljutnod azon a részen, akkor majd elküldöd?
  • grebber
    #110
    Oda egyszerű bejutni van a kispiramis melett egy palló ha rámész ledül arra rá kell dönteni egy oszlopot (kötömböt) átmész és onnan mész kicsit hátra balra és ott leugrasz.