391
80 Days
  • ThugEdge
    #109
    emberek help
    a kehely keresgélős rész:
    van az a kehely,ami bezárt rács mögött van,oda fentről beugorva jutok be
    na emögött balra mutat még egyet és egyszerűen nem találom,vannak ott olyan szobor maradvány félék a sarokban és ennyi
    ha nem emléxetek csinálok képet csak elfelejtettem,de lehet addigra rájövök:)
    de azé várom megoldásaitokat
  • grebber
    #108
    Jogtsiztán max a F.E.A.R-el tolom mert azt megvettem :D
    Nekem csa akkor lépett ki eddig ha közbe sokat alt+tabozok.


    Azt néztem a map könyvtárba hogy csak mindennel együtt 7 pálya lenne csak?
  • n1ght
    #107
    én sem, de a bombayi távcsőnél sokkot fogsz kapni, arra megeszküszök:) viszont én kiszabadítottam bombayben a faszit, már megyünk vissza, és a legvégén a párbeszédnek ez a k.rva szar mindig ledob desktopra. azér van, mer nem jogtiszta? ti jogtisztán jáccotok vele? vagy még meg sem jelent boltban?:D
  • grebber
    #106
    Na lol használni kelett a fémrúdat megvan mind a hét kehely.

    n1ght: Kösz.Már megtaláltam a megoldást magamtól.
    Az a baj ilyen gameknél nem használom az agyam márha van nekem olyan :(
  • n1ght
    #105
    jó, ha kevesebb az a jó. szal ha a nagy fehér pallo kell, akkor azt a vasruddal tudod ledönteni, azon átmész, ott jobbra , végigmész oldalt, itt le is tudsz menni , ott is lesz egy kehely, aztán vissza tudsz mászni, folytatod a párkányon tovább, majd amikor elértél egy kőtömbhöz, ami átivel a másik oldalra, ott átmászol, balra át, és ott meg fogod találni az egyetlen jó utvonalat.
  • grebber
    #104
    Van egy kehely amit nem tudok megszerezni ott van valahol a kis piramison belül és van egy palló amit le kéne dönteni de hogyan???

    A piramisra simán rátudtam menni de ott nem jutok le a palloig hogy letudjam dönteni valaki segítsen!!!!

    Ja és az én időm:8 a Frog-é:9 az jó nekem?
  • n1ght
    #103
    nm, probálgasd csak, nekem is nehezen ment. de a bombayes távcsövest nem csinálta még meg senki? mert én itt vagyok tegnap este óta. vagy tud valaki külföldi fórumot, ahol ezzel a gémmel foglalkoznak? lehetőleg angolt
  • grebber
    #102
    Köszi de amugy ott is probáltam és nem történt semmi lehet miliméter pontosan kell odaálni.
  • n1ght
    #101
    hát ha ez az a rész, ami a banditák háta mögött van és ha ez az uccso szoba, akkor , az ajtó mellett/amin bejöttél a szobába/ van egy kőtömb, arra ha nyugodtan pontosan beállsz elé, és megnyomod a spacet, akkor felugrik és felhuzza magát, és így már át tudst menni
  • grebber
    #100
    Nincs más hely ahol fel lehetne mászni, csak észrevettem volna 2 órája itt szopok.
  • n1ght
    #99
    aha én, és én sem tudom mi a gyíkot kell ott csinálni:D
  • Jinx4169
    #98
    van vki aki eljutott már az óriás mikroszkópos részig bombaybeb rajtam kívül??
  • n1ght
    #97
    nah a skót zászló titka 1. kar le 3.kar le és asszem az uccso előtti kar le. te grebber, meg rossz helyen ugrálsz, abban a szobában keress egy másik helyet, ahol fokozatosan fel tudsz menni, egy idő után feljutsz a párkányra, ahol nekifutással simán átugrassz oda, ha jól emléxem. nekem pedig bombayben kéne segitség,a csaj bezáratott a város közepébe, ahol csak egy bazinagy távcső van, amivel nemtok mit kezdeni. megtaláltam, a jeleket a nagyobb csillagoknál , és a sárga csillagokat a lépcső szerűségek oldalán, de nemtom mit kell csinálni. egyébként sztem jó a game én mediumon jáccom, nyilak nélkül el sem találnék sehova:D
  • fistin
    #96
    ezt a képet elnézve ilyen szögletes henger már nem divat :/
  • fistin
    #95
    tehát jó vagy nem? :)
  • grebber
    #94
    Kiváncsi vagyok mi van akkor ha letelik az idő lehet előlről kezdeni a gamet mert nekem kurvára lefog telni mire felvergödök erre a mopcskos kurva sziklára :(
    IDE kéne áturgania de nem képes rá :(
  • grebber
    #93
    Időközben a kisebb rácsot lezártam de arra a nagyhoz nemtudok felugrálni.
    Na majdcsak lesz valami.
  • abonyitomz
    #92
    ugrálgass a kiálló sziklákon , mindig van valami platform amire fellehet mászni/ugrani
  • grebber
    #91
    Katakombákba le kell zárni az utakat de van 2 rács amit nemtudok lezárni egyik az a kis vékony ami után ott van a magasban a létre oda nem tudok feljutni meg pont a tolvajok mögött egy nagyobb kapu az is magasan van oda se tudok felmenni.
    Valami ötlet hogy lehetne feljutni oda?
  • grebber
    #90
    Katakombákba kiraboltak :(
  • abonyitomz
    #89
    help!

    a léghajón a skót zászlót kellene kiteríteni a léghajóra! de sehogy se tudom megoldani hogy pont befedje az egész léghajót!
    milyen sorrendben kelelne nyomogatni a karokat ?
  • abonyitomz
    #88
    NE FELEDJÉTEK akik LÉGHAJÓVAL UTAZNAK!!!!!!!!!

    amikor feljuttok a kapitányi szobába ( ahol beszélni kell a csajjal ) akkor épp MAGYARORSZÁGON KERESZTÜL halad a léghajó!!!!!! tökéletesen kivehető a BALATON! látni a Tihanyi félszigetet és a többit!!

    bámulatos mire gondolnak a fejlesztő urak
  • Jinx4169
    #87
    a léghajós rész tök jó
  • Jinx4169
    #86
    háhhá én már bombayben wok!!!!
  • Serpa
    #85
    dance van a cairoi küldetés(ek) végén! :)

    irány Bombay, léghajóval.

    #83
    nm.
  • abonyitomz
    #84
    a grafika nekem 1024*768 32 bit , minden high meg bekapcsolva , élsimitás ki és teljesen gyönyörű a látvány....

    gép: P4 2,4 GHz , 768 RAM , Xpert Vision ATI 9600 SE
  • abonyitomz
    #83
    köszönöm szépen
  • Serpa
    #82
    főleg amikor jön fel a nap.
    nagyon szépek a színek, az árnyalatok.
  • grebber
    #81
    Nemértem mibajotok van a gépigénnyel.
    Nekem mindem fullon aniso is ugy még szebb és nem akad.
  • Istencsászár
    #80
    képek alapján nagyon szép mozgás közben mégszebb! gépigénye normális semmi extra ( nem 512 rammal kell nekiálni ami 2006 kezedtén már röhelyes mennyiség igy nemcsoda hogy sokat tölt nekik mivel nagyok a pályák, városok környezet )
  • Serpa
    #79
    viszlát.
  • fistin
    #78
    képek alapján nagyon szar, és még gépigénye is van! nos?
  • gilaba
    #77
    oké megtaláltam köszike :)
  • Serpa
    #76
    toronytól jobbra.
    emelőszerkezetnél.
  • gilaba
    #75
    Bocsi de nem találom 1 kicsit részletesebben. :( Fent ahol van a világitótorony és a toronytol merre? vagy valamihet képest mert sok lépcső,sok sarok van de mind üres.
  • Serpa
    #74
    hogy kell a hetedik kelyhet megszerezni?
    probálok felugrani a falra, és onnan bemenni a kispiramis belsejébe, de már felugrani sem tok.
  • Serpa
    #73
    rá kell rakni az üzit a lejátszóra, a recepciós mellett van.
  • grebber
    #72
    Ott irja hogy szerezzél valamit amivel ki tudod "szabaditani".
    Menjél fel a lépcsőn ős ott hátúl a sraokban lesz egy fémrúd.
  • gilaba
    #71
    Hát égő,de én az elején már megakadtam rég nem játszottam ilyennel :(.Gondoltam most kiprobálom de Kaironál a kőböl kiépitett szigeten(valami kikötő féleség)megakadtam a csonakhoz elértem levan láncolva mi a teendő.
    Elöre is köszike!!!
  • abonyitomz
    #70
    én is itt akadtam el hogy kaptam egy üzenetet matthewtől meg pénz , majd megszáltam egy napig a szállóban és utánna is a szálóba mutat a nyil ( a feladat: Do something! Move+ ) , mi a teendő ???? aki már átvitte plz help