391
80 Days
  • Serpa
    #190
    az jóó lenne, ha elmondanád, hogy is kell bemenni Saruto házába.
  • Roolcsy
    #189
    Tudja valaki hogy mit kell azzal a három virággal csinálni?
  • Serpa
    #188
    fogalmam nincs mit kéne ott csinálni.
    azt írja várni kell, amíg a hatóságok nem kezdik el keresni azt a helyet amit ír (nem emléxem milyen hely, talán vmi kutató háza)
  • doncarlos
    #187
    áááh mégsem..azt hittem tegnap ott hagytam abba, de nem. A háremhölgyikéhez igyekszem, de elfogyott a pénzem, nemtok kaját venni, és mindenképp lefekszik 1 éjszakára aludni. azt már elértem (psze csak poén) hogy a hárembe a hölgyikénél alszok :) mégis eltelik 1 éjszaka, és fogg megelőz. Van vmi módszer hogy ne akarjon aludni vagy van vmi pénzszerzési lehetőség? vagy menjek tovább, úgyis visszajön majd vhol az az 1 nap?????
  • doncarlos
    #186
    na ha nem is az egészet de újrakezdtem, és most már figyelem az időt (sajna eddig nem néztem), és tök jól állok, már majdnem visszaértem arra a pontra ahol abbahagytam :(
  • grebber
    #185
    Ennyire azért ne légy nemtudommi.Irja mi a feladat van fennt egy vasdarab vedd fel és menj le hátra ott a csónak a vasdarabbal kitudod szabadítani a lánc fogsásából.De irja is és mutatja a nyíl.
  • Roolcsy
    #184
    Serpa te bejutottál már? Ha igen légyszi, add már le a drótot hogy hogy csináltad! köszike!
  • cenci
    #183
    hát én nagyon hülye vagyok!:már a legelején elakadtam:odamegyek a z árushoz és csak salem a lejkum-ozik:mit kell csinálni?
  • grebber
    #182
    Nekem még nem volt ilyen hála istennek de azt néztem ahogy csinálom a küldiket a léghajón ugy fordul vissza az idő a javamra :D
  • Serpa
    #181
    akkor nézzem körbe, amikor a küldit csinálom.
  • doncarlos
    #180
    hali! Hogy van időtök körbenézni mindenhol? Én a léghajón néztem csak szét, és kezdhetem újra. Érdekes, mert úgy hagytam abba tegnap este hogy 19 napnál járok, fogg meg 16-nál gyorsmentés, majd ma hozzákezdek, és azt írja, hogy mivel én a 20. napnál járok fogg gyorsabb volt, túl lassú voltam, kezdjem elő(bb)ről! Hmmm. ez nem teccik annyira a game-be.
  • Serpa
    #179
  • n1ght
    #178
    nem sikerült a driveres trükk. szal ha megvan a mentés helye,akkor lécci szólj
  • Serpa
    #177
    te be tudtál menni Saruto házába?
    engem állandóan észre vesz az őr.

    pedig hátal van nekem.
  • Serpa
    #176
    na majd jobban körbenézzek.
    a hadúrra kiváncsi vok.
  • Roolcsy
    #175
    De van 1 motort már találtam!
  • Serpa
    #174
    Yokohama ban nem találok járműveket.
    remélem azért nincs, mert nem lesz rájuk szükség.
  • Roolcsy
    #173
    Van nálad egy skótkockás rongy ugye, azt kell a vonat elejére rakni! Nemtudom én Mostmár Yokohamába vagyok! Úgy jöttem hogy Vonat, hajó, a léghajót még nem próbáltam!
  • Serpa
    #172
    kiszedtem a vonat kereke alól az akadályt, de vmit még meg kell vizsgálni, mi lenne az?


    Roolcsy!
    nekem nem engedte, hogy hajóval menjek, csak vonattal mehetek Yokohama ba.
  • Serpa
    #171
    segített?
  • n1ght
    #170
    "Outdated or incorrect video drivers are the cause of the majority of video issues. Before contacting support, ensure you have the latest production (release) drivers for your video card. "
    ezt olvastam ridmiben, megprobálom leszedni uj ati drivert, hátha megy vele 5.13 ast
  • Serpa
    #169
    "másolat"

    lehet a pecs segítene rajtad, de ahhoz még nincs törés, vagyis van, de az német.
  • n1ght
    #168
    hát sajnos azt én sem tudom . francba, neked eredeti? mer nekem nem és nemtom mér lép ki a video után rögtön ledob desktopra. ááááá help pls. itt vagyok ezmiatt a bug miatt 4 napja
  • Serpa
    #167
    nézzem, nézzem, de hova ment?
    trisynergy n belül nem találok semilyen save -t.
  • quack
    #166
    hmmm... nem vagyok egy nagy kalandjátékos, de ezt lehet hogy kipróbálom....
    Gamespoton 8.6 szal annyira húdeszarratyiocskasag nem lehet mint amennyire itt páran leírták...
  • n1ght
    #165
    nm, figy ha továbbjutsz, és kiszabaditottad ravisht, a muvi utáni mentést el tudnád küldeni? msnd van? ha igen küldök egy személyes üzit sg n ok?
  • Serpa
    #164
    nem is rossz ...
    köszi.
  • n1ght
    #163
    hát nemtom
    én leirtam magamnak őket, ide irom nekem mire hasonlitottak, ehet kitalálod:D
    sárkány, pók,a sárkányhoz hasonlo, szarvasbogár, váza, címer, pajzs, ien 3 pont jobb alul kasza, malom, földgömb, alul felül kasza, bal jobb oldal lapát. én ezekre asszociáltam:D
  • Serpa
    #162
    és rajzoljam le?
  • n1ght
    #161
    jaja
  • Serpa
    #160
    a dzsungelben, aszerint a sorrendben kell bemenni az ajtókon, ahogy az úton a kőtáblák voltak ?
  • Serpa
    #159
    a két kart meg kell húzni.
  • grebber
    #158
    Most csatlakoztattam a másik léghajót és az a szerkezetet kell birizgálni bármit csinálok nem történik semmi, mit kell vele?
  • 062020
    #157
    Köszi
  • Serpa
    #156
    shift
  • 062020
    #155
    Hogy kell a kis léghajót irányítani?
    Nem tudok emelkedni!
  • doncarlos
    #154
    amúgy sztem a hangulata király, de a zene tényleg nem korhű. Viszont tuti ki fogom ptóbálni mind a három járművet (léghajóval kezdtem ugye..., vonat,hajó) 1szóval teccik.
  • doncarlos
    #153
    végre megvan az a rohadt CSÍRKE!
  • doncarlos
    #152
    ja, csak ne felejtsd előbb a kart meghúzni, mert a semmibe zuhansz
    amúgy sikerült...megvan a madár. Át kellett mászni egy kötélen, alattam a nagy semmi. hehh....zseni.
  • hykao #151
    Na ma végre sikerült belepillantanom a játékba nekem is. Szerintem a grafika teljesen elfogadható kalandjáték kategóriában, és megfelelően gyors is. A textúrák részletesek, a terek nagyok, és immáron teljesen 3D-s a buli...ha az új Sherlock játék is ezt a grafikát fogja használni, az nagyon örvendetes lesz!
    Sajna ahogy néztem a szövegek itt is speciális formátumban vannak...
    ...és még egy negatívum: sztem a zenei aláfestés valahogy nagyon idegen...
    Azonban összességében jó kis játéknak ígérkezik.