391
80 Days
  • grebber
    #231
    Ez jó game 3 x végigvihető.Magyarítással mégjobb lenne,de egyenlőre rá se néztek.
  • doncarlos
    #230
    na tolom, mert már yokohamaban járok, és alig várom hogy toljam, mert még csak most jöttem haza a melóból.
  • doncarlos
    #229
    háháháháháhá jaja örömmel hallom TCS.s gyökereidet :)
  • grebber
    #228
    Már megtaláltam rég nem vette be a bal egérgombot pedig azzal nyom meg minden gombot entert kelet ütni és jó.

    Aki a pokolra kiván jutni annak is balra a második ajtó :D
  • doncarlos
    #227
    grebber: ha kilépsz a liftből, asszem balra a 2. ajtó
  • Roolcsy
    #226
    Nézd meg figyelmesen az ábrát!
  • szotyimutyi
    #225
    Azon a folyosón van az ajtó, amelyikre érkezel, amikor kiérsz a liftből. Nem kell beljebb menni.
  • Serpa
    #224
    Roolcsy!
    Saruto széfjének (maszk)kombinációját tudod?
  • grebber
    #223
    Lehet bug mostanában sok ilyenekkel találkozok más gamekben is mert mondom egyik ajtó sem nyilik pedig atnéztem az összeset visszatöltök egy rébeggi metést azt majd utánna megint kirpobűlom.
  • Roolcsy
    #222
    Van az a lift,amivel föl tudsz menni a vezérlőbe!azzal lemész és ha jól emlékszem ott a flyosón van 6 ajtó ha az a kulcs csomó náladvan azzal be tudsz menni!
  • grebber
    #221
    Nem emlékszem sajnos valamelyik kabinból de mondom semelyikbe sem tudok bemenni.
  • Roolcsy
    #220
    Emlékszel hogy a saját léghajón honnan vetted ki a cuccokat a ti radarotokhoz?! Na a másik léghajón is ugyan onnan kell kihozni a kulcs segítségével!
  • grebber
    #219
    Valaki segítsen mindig a kibaszott léghajón vagyok jöt egy másik csatlakoztatom és irja javítsam meg a másik léghajót radarját megtenném de hol vannak a kellékek hozzá?
    A másik léghajón az összes kabin elé áltam és egyik ajtó sem nyilik.
  • Roolcsy
    #218
    Az a szemétség a játékba hogy ha valahol autómatán ment és kilépsz a játékból! Majd legközelebb vissza lépsz és betöltöd az állásodat a járgányod már nem lesz ott!
  • doncarlos
    #217
    na itt vok yokohamában. már beszéltem a hölggyel saruto házánál....itt folytatom...bye.
  • doncarlos
    #216
  • doncarlos
    #215
    ahha rájöttem. de már halistennek megvan...már a vonaton ülök. végre. megyek felétek yokohamába. Várjatok meg.... :) bye
  • Serpa
    #214
    mi a maszkkombináció?
  • Serpa
    #213
    végre túl vagyok rajta.
    most a 7 Buddha szobrot keresem ...
  • Roolcsy
    #212
    Ki kell ugrani az ablakon!
  • Serpa
    #211
    iszonyat idegörlő ez a küldetés.
    a levelet megszereztem, de amikor ki akarok jönni a piros házból, egy őr állja el a be/kijáratot.
  • Serpa
    #210
    nem megy.

    feljövök az alagútból, és utána?
    szemben egy barna ház van.
    jobbra egy kis tó, kővekkel körülvéve.
  • Roolcsy
    #209
    A kocka végig a mosót mutatja!
  • doncarlos
    #208
    ahha azt leltem meg ami a mosó melett van de a kis utcába sose mentem volna be...nem ott van a zöld kocka.....köszi
  • Roolcsy
    #207
    Ahol az árus van jobbra van egy kis utca! Meg ott a moso körül isvan!
  • doncarlos
    #206
    ahha...de én csak 1 párat leltem...a többi????
  • Roolcsy
    #205
    Ha jól emlékszem 6 kart kell lehúzni!
  • doncarlos
    #204
    ez a bombay kicsinál :( most az elefántot kéne megfürdetni, azt a kart sikerült vele leengedtetni, de nemtom bedobni a pénzt a helyére, nemtom mér. 1xüen nem úgy áll oda "dumbo". vagy vmi más a megoldás?
  • levihungary
    #203
    Kösz. Örök hála.
  • Solid Snake
    #202
    #140
  • levihungary
    #201
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogy hol van az az állruha bolt ahol ruhát kell venni, hogy a hapsi felengedjen a világítótoronyba? Esetleg nem lehet egy végígjátszást letölteni valahonnan mondjuk angol nyelven? Köszi.
  • Serpa
    #200
    nm
  • doncarlos
    #199
    kösz serpa
  • doncarlos
    #198
    ahha...a barnát nem érzékeltem...nekem az is narancsnak tünt...köszi
  • doncarlos
    #197
    mintha vki válaszolt volna, de eltünt
  • Serpa
    #196
    ----------narancssárga
    -------------fekete
    piros---zöld---------barna---sárga
    -----------sötétzöld
    -------------fehér
  • doncarlos
    #195
    üzent vki? most nem látom a választ
  • doncarlos
    #194
    akkor már meg is van a válasz...magától történik vmi, vagy még van vmi dolgom?
  • doncarlos
    #193
    vagy az is segítség lenne ha a színsorrendet leírnátok. mer az se tiszta hogy ahová úgy tűnik semmit se kell rakni oda tényleg nem kell, vagy a fekete fűszer kell? THX!
  • doncarlos
    #191
    nemértemmm. már az őrület határán vok. mi a f...t kell csinálni bombayben a kígyós-fűszeres résznél? Már megvettem az összes fűszert, az összes sorrendet kipróbáltam, de MIT KELL CSINÁLNI? magától történik vmi ha eltalálom a sorrendet, vagy valamit csinálnim kell, vagy mi????? a táblán most a felső az piros vagy narancssárga? ha narancs akkor csak egyféle fűszer kerülhet szóba, de akkor mi az ami tényleg narancssárgának tűnik? HELP!!!!