391
80 Days
  • doncarlos
    #311
    én se ilyedtem meg, csak amikor nem tudtam bemenni. de már megoldódott.
  • Serpa
    #310
    nálam is fehér volt, de nem ijedtem meg.
    bementem a szobába, és ott már minden úgy nézzet ki ahogy kell.
  • doncarlos
    #309
    na csak sikeres volt a futtatása ezeknek a progiknak...SIKER!!! Én is végig vittem, bár kicsit sztem rázós volt a vége ahol deszkákat kellett tenni a tűzre, mert soxor kifutottam az időből (a qrva egér balklikk miatt). De amúgy nem volt rossz játék. Régóta nem kötött le ennyire semmi. Na akkor byez. Köszi minden segítséget. Majd azért még be-benézek hozzátok. byezz!
  • doncarlos
    #308
    Lefuttattam ezeket is pedig :
    XoftSpy
    Ad-Aware SE Personal
    Nod 32
    Mit ajánlanátok még? Nem igaz hogy nemtom végigvinni pont ezért és pont a végén. Nemtom hogy oldjam meg. Továbbá azt sem hogy miért nem lehet Screenshotot csinálni a gaméről. Help!
  • doncarlos
    #307
    na hali....sajna a reboot sem oldotta meg. Továbbjutni nem tudok, mert az ajtó hején csak fehérség van, és nemtok bemenni. Valaki? Vmi megoldás?
  • doncarlos
    #306
    okok..remélem reboot már csak elég lesz... :)
  • Roolcsy
    #305
    Hm! Bug! Load game
  • doncarlos
    #304
    áááá a végefelé járok és 67 naprol hirtelen felugrott 75-re, fogg meg maradt 67-en. a másik hogy mikor egymás után következik a vonat-léghajó-hajó, akkor a hajón miután találkoztam régi ismerősünkkel, mikor mennék a pihenőbe, a pihenő ajtaja helyén fehérség és nemtok bemenni. hmm hmm mit tegyek?
  • doncarlos
    #303
    most 5 nappal vagyok Fogg előtt... azt észrevettétek hogy nem lehet a print screent használni? hogyan csináltak vajon screenshotot?
  • doncarlos
    #302
    nekem is a versenyjárgány ;) Amúgy a keleti helyeken szőnyeget használtam legtöbbet...
  • Roolcsy
    #301
    Nekem San Francisco-ban az a verseny járgány jött be!
  • Serpa
    #300
    én, utólag, a fekete nyílakat a fekete kábelekkel azonosítottam.


    a rezervátummal kapcsolatban.
    ahogy megláttam a rámpát, egyből gyorsítottam a kerék alakú csodával. :)
    egyébként ezt használtam a legtöbbet, a többi nekem irányíthatatlan volt.
    ti?
  • Roolcsy
    #299
    Én a kapun mentem be! De utána rájöttem ha nem állok neki szórakozni hanem beugrok akkor időt nyertem volna! Egyébként valahol már találkoztam valami játékban ezzel a Puzzle-lal. Hogy a nyílnak az irányát megkellett változtatni!
  • doncarlos
    #298
    Sajna kevés időm van jáccani...pedig már nincs sok :)
  • doncarlos
    #297
    Tovaszálguldottam vonattal 'Ciscobol... :)
  • doncarlos
    #296
    Rájöttem már hogy mi az a Teepee puzzle...azzal lehet(ett volna) bejutni az indian parkba, de én persze jó GTA-shoz híven kapcsiból beugrattam a rámpárol :)
  • Roolcsy
    #295
    Egyébkén Abel-t én is az angol segítséggel szabadítottam ki nem tudtam rájönni hogy mi alapján kell variálni a kapcsolókat!
  • Roolcsy
    #294
    Ja nálam is olyan volt!
  • doncarlos
    #293
    na tolom tovább már nincs sok hátra...serpa majd válaszolsz? vagy bárki?
  • doncarlos
    #292
    mi volt amúgy az a Teepee puzzle? mert én nem találkoztam vele...???
  • doncarlos
    #291
    jaaa...vak vok...bocsi...de a vidámparkos rész akkor is ???
  • doncarlos
    #290
    aztán nekem a vidámparkban egyből a lövöldözős rész jön ... hmm?
  • doncarlos
    #289
    ahha én is, csak 5 kapcsolót találtam, ott meg csak 4-ről van szó, nem?
  • doncarlos
    #288
    jah...meg én a vidámparkban nem találtam azt a Teepee puzzle-t...???
  • Serpa
    #287
    #140 ben megtaláltam a megoldást.
  • doncarlos
    #286
    Hali serpa...én is a kiszabadítós résznél szopok ciscoba...mi a megoldás?
  • Serpa
    #285
    "just in time", de körbeutaztam a Földet.

    nálam is felugrott az utolsó küldetésnél 80 napra.

    Roolcsy!
    amikor megy ki Oliver és a bácsikája a börtönből, nálam egy pillanatra olyan volt mintha, még tudnám irányítani Olivert, de aztán feljött a stáblista.
    nálad?
  • Roolcsy
    #284
    #135
  • vodMarci
    #283
    hi
    Hogy kell megcsinálni Bombayban azt a részt,amikor felkeltem egy helyen és van ott egy nő,meg vmi telescope féleség.Hogyan kell kijutni onnan?Annyit tudok,hogy vhogy a telescopot kell használni,de ha belenézek,nem látok semmit.
  • Serpa
    #282
    Abel.
    'Cisco!


    kösz doncarlos.
  • doncarlos
    #281
    serpa : #140
  • doncarlos
    #280
    serpa : #140 egy kis segítség.... teljesen hibátlan

  • Roolcsy
    #279
    Able???Az ki? És melyik városban is van?
  • doncarlos
    #278
    ajánlom neked is az angol nyelvű végigjáccást! #140. Bár tom hogy nem tisztességes.
  • Serpa
    #277
    hmmm
  • Serpa
    #276
    a póznák kábelezésnél elakadtam. (Able -t kell kiszabadítani onnan)
    láttom, hogy azon a vasbódén van a rajz, hogy hogy kell bekötni, de nem tok különbséget tenni, hogy melyik az első, a második stb.


    doncarlos!
    hol az a végigjátszás?
  • doncarlos
    #275
    na jó, most már kénytelen voltam belenézni az angolnyelvű végigjáccásba, és hát igen...így könnyű.
  • doncarlos
    #274
    Roolcsy : #180 ! Én már jártam így egyszer.De még mindíg nem lelem a palotát.
  • Roolcsy
    #273
    Az utolsó küldetés előtt 76 napom volt amint be adta a demót autómatikusan föl ugrott 80-ra sztem nem igazán számít az idő!
  • hykao #272
    Légyszives próbáld kevesebb hozzászólásba tömöríteni a mondókáidat, kérdéseidet!