20
  • winnie
    #20
    még szerencse, hogy a többség, köztük a képregény írója sem így gondolja.
  • Yurij
    #19
    akkarom mondani képregényt
  • Yurij
    #18
    Nem tudom miért van mindenki oda ettöl a Sin Sity-töl.Pedig egy akkora 0 kaliberü film hogy csak na.
    Meggyalázták a játékot.
  • hornbali
    #17
    Nagyon jó ötlet ez a moziünnep, csak kár hogy évente van megrendezve.
    Pedig többször is bevállalnám az egész napos mozizást. (Persze nagyából 1 jegy árán.)
  • Hegyikecske
    #16
    Hmm én ezt kihagytam asszem :D majd jövőre lehet nem sajnálok kiadni egy teljes árujegyre pénzt... :D bár a diák sem olcsóbb alapból de nem is sűrűn járok moziba
  • onimusha
    #15
    Sin City-t meg a Hitchhiker's Guide to the Galaxy-t 320huf/ticket áron néztem meg ennyit meg is értek :), csak kaki, hogy nem lehetett foglalni szinte sehol a moziünnep miatt
  • asysoft
    #14
    Sin City rulez!
  • entreri
    #13
    nálunk nincs szar se. Majd egy hét múlva lesz bazi nagy vászonos szabadtéri ingyenes Star Wars 3 vetítés. Persze este, amikor a szúnyogok már éhesek.
  • entreri
    #12
    lol
  • Fucuky
    #11
    BP., Ma**ut mozi, szombat du 6 :
    " bocs de elfogyott a kuponfüzet..., nem számítottunk rá hogy ennyien jönnek"
  • Robeast
    #10
    "Áh, demagóg!" :D
  • ac3
    #9
    a moziunnep.hu-val mi tortent?:D
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    Jah , vidéken szar a kínálat, nagyon :/
  • ac3
    #7
    a sin city 1 szar film :)
    amugy a moziunnep semmit se er videken, nincs smemi erdekes/regi vagy epp uj film musoron pl Kaposvaron..
  • ZsirosKenyer
    #6
    basszák meg nálunk sopronban a cinema city meg direkt elhalasztotta a Hitchhikers guide to the galaxy c. film bemutatóját egy héttel, hogy arra se legyen moziünnep kedvezmény! sok buzi!
  • winnie
    #5
    mondjuk elég gáz, hogy a star wars 3-at a 4. héten is többen nézték meg itthon, mint a sin city-t a premier hetében.
  • winnie
    #4
    a sin city-t akkor is játszanák a mozikban, ha nem lenne moziünnep:) még elég új.
  • Robeast
    #3
    Tulajdonképpen a legjobb film, amit játszanak azt meg se lett említve a cikkbe (Sin City)!
  • jefferson83
    #2
    Ez jó kezdeményezés csak mondjuk félévi rendszerességgel kellene és még sokat sem akarok :)
  • Pharaoh
    #1
    Nagy meglepetés volt, mikor a kezembe nyomták a kuponokat.