402
2D sidescrolling MMORPG
  • Dzsini
    #122
    www.sg.hu
  • itamragy
    #121
    csá.dobnátok egy veboldal cimet
    ?
  • jackcsabi
    #120
    Csak ilyenre gondoltam, hogy hajstílus/hajszín váltás, szemszín váltás. Meg esetleg egy pet...
  • Dzsini
    #119
    nem kötelező, de ha szükséged van rá, akkor fizess érte - ez az egyetlen legális módja az NX szerzésnek.
    hogy megéri-e, az attól függ, hogy mit veszel belőle és azt igényled-e. semmi olyan nincs a játékban, ami nélkülözhetetlen, és NX-be kerül. maximum megkönnyíti a játékot :)
  • jackcsabi
    #118
    Hát elég szemétség...
    De én meg nem akarok fizetni érte :D Bár gondolkodtam már rajta, csak nem hiszem, hogy megéri...
  • Dzsini
    #117
    vannak európai nx-es oldalak is, de SMS kódot sehol nem adnak csak reklámért - nálunk pedig más, nem feltöréssel fenyegető módszer nincs.
  • jackcsabi
    #116
    Nembaj majd én megoldom :PP
  • Dzsini
    #115
    természetesen nem.
  • jackcsabi
    #114
    Ja jó, talán elkellett volna olvasnom részletesebben :D
    Na mindegy. Végülis a kód, amit kapok csak jó eura is nem?
  • Dzsini
    #113
    Csak szólok, hogy ez MapleStory Globalra van, csak amerikaiaknak:
    "In order to order and receive products, the user must currently live in the United States of America and provide an address within the United States of America OR COUNTRY IN QUESTION."
    Amúgy sok sikert hozzá :)
  • jackcsabi
    #112
    Ha ingyen szeretnétek NXhez jutni: freenxcash
    Van egy hirdetés amit ha kitöltesz 600 pontot kapsz, 1000 pontot már belehet váltani 10k nx cashra.
    Eddig ez tünik a leg megbízhatóbbnak.
  • Dzsini
    #111
    hát, ha erről az oldalról töltötted le, és a kliens Maple Story Europe néven fut (és olyan mappába települt), akkor ez az.
  • WorldTorrent
    #110
    azt lehet nem de honnan tudjam meg hogy jo-e a kliens?
  • Dzsini
    #109
    a klienst is innen töltötted le?
  • WorldTorrent
    #108
    regiztem, a weboldalon be is tudok lepni de a jatekba nem:|
  • Dzsini
    #107
    Maple Story Europe-on:
    http://en.maplestory.nexoneu.com/
  • WorldTorrent
    #106
    Meg tudna valaki mondani hogy hol kell regizni ehez , mar vagy 2-3 oldalon regiztem de egyiket sem fogadja el a jatekba:S
  • Dzsini
    #105
    nem tudhatod meg, elvégre a sajátodat írtad be, ők nem fogják megmondani neked mikor születtél :) ha bárki kideríthetné, hozzájuthatna elég sok adatodhoz a játékban.
  • jackcsabi
    #104
    Na helló :D
    Újra leszedtem a játékot, pedig megfogadtam, hogy többé nem játszok ilyesmikkel, de a nyári unalom mégiscsak erösebb volt. Új karaktert kezdtem, mert a régi valamiért nem volt meg már =(
    Amúgy hol tudhatom meg hogy milyen születési dátummal regisztráltam? Csak mert az kell a karaktertörléshez és véletlen csináltam egy felesleget is...
    Nem is értem miért nem a saját születési dátumomon regiztem, valamit szerintem elnyomkodtam...
  • Dzsini
    #103
    Az assassin csak 70 felett kap mobos támadást (avenger), a harcosoknak van hamar (slash blast), az íjászoknak és a villámmágusoknak 30tól. Az assassint nagyon magas szintre vinni drága, de közepes teljesítményt nem túl drágán ugyanúgy el lehet érni - csak akkor számíts arra, hogy az elitista dexless sinek (majd megtudod mi az) le fognak nézni - sajnos nagyon sok van belőlük, és felverik a profibb dobócsillagok árát. De ha ez nem zavar, akkor nagyon jó móka, jól használható az assassin. Aztán ha meggazdagodsz majd másod-harmadkarakternek indítasz valami pénzzel megtámogatott változatot.
  • Kry
    #102
    Értem. Kösz Dzsini, és egyébként tegnap pont találkoztam 3 magyarral is :D Úgyhogy kérdezősködtem, ki éltem noobságomat Dobocsillag hajigálást kezdtem el 10-es szinttől, szal sztem assasinnal kéne legyek, bár tegnap azt mondták nekem a magyar srácok hogy az nem jó mert nagyon drága, nem fogom tudni megvenni a kellékeket hozzá :( Pedig miután youtuben megnéztem nagyjából minden kasztot nekem a night lord tetszett egyik legjobban, és ahogy mondtad azzal kell lenni ami a legszimpatikusabb mivelhogy hosszútávon megunja az ember ami nem tetszik neki.

    Ahogy elnéztem sokszor tömörülnek a mobok össze nagyon, és azon gondolkoztam hogy van-e oan kaszt ami egy ütéssel képes több mobot is ölni (cleaving attack) ha van ien pls mond már meg hogy meik, mert talán az még érdekelne.
  • Dzsini
    #101
    látványos darálásra jó választás az assassin (thief egyik ága 30. szint után), dobócsillagokkal játszik, nem a legolcsóbb class, de jó móka. a másik fele a bandit, az közelharcos, tőrrel harcol, neki 30-40. szint között elég nehézkesen megy, de utána piszok jó.
    az íjászok közül mindkettő jó, a sima íjász gyorsabban lő, a crossbowman (számszeríjász) meg kicsit lassabban, de erősebbeket.
    az egykezes fegyveres harcosok (főleg a kardosok) is egész gyorsak, jól működnek, és nagyokat is ütnek.

    de nincs ideális class, mindnek megvan a hátránya és a korlátai, nincs mindenre-jó-és-erős-és-gyorsan-és-nagyot-üt job :)
    (legalábbis olyan 80-90. szintig, ami minimum fél év, de inkább 1)
  • Kry
    #100
    Aha köszi szépen, majd belépnék egy guildbe szivesen, csak legyen meg a végleges karim.

    Nem tom mivel kéne legyek, nem túlságosan szeretem a kicsiket, vagy lassan ütő classokat egy játékban sem. Darálni szeretek. Thief vagy archer az ien elvileg, de nem tom...

    PadLeeJean a karim neve, majd hátha összeutunk ;) jójátékot
  • Dzsini
    #99
    A pontelosztással kapcsolatban AP-re rakj mindent ajánlat szerint (van auto-AP gomb), SP-vel kapcsolatban pedig jelez ajánlott dolgokat, de van rengeteg (igaz angol nyelvű) guide, amit átolvashatsz.

    Magyarok játszanak, van 2 aktív magyar guild (Sárkányölők, HunLegends), meg azon kívül is - olyan 100-150 aktív magyar játékos van, esélyes, hogy összefutsz néhánnyal egy-egy napon (főleg hétvégén). Bármelyikbe szívesen bevesznek szerintem (a Sárkányba én is, ha épp online vagyok), és akkor már állandóan segítenek.

    PVP nincs :) az egyetlen "egymás elleni" versengési lehetőség jelenleg egy parti alapú játék 30-50. szintűeknek.

    Mivel legyél: nagyjából mindegy, nagyon jól kiegyensúlyozottak a classok, azzal játssz, amivel nem fogsz beleunni - mert olyan 50-60tól már egyre nehezebb szinteket lépni (és 200 a vége, de az európai szerveren még nincs ilyen :) )
  • Kry
    #98
    Sziasztok

    Ma raktam fel a játékot, és nem is rossz, csak még nem vágok egy-két dolgot, illetve nem tudom mivel legyek, és mit mire osszak :P Jó lenne játékon belül magyarokkal talizni.
    A kérdésem az lenne hogy játszik-e még vki, illetve ha igen, akkor van-e oan aki szép nagy szintet elért már, és jól ért a játékhoz.
    A másik hogy pvp rész van, mert eddig még nem nagyon láttam :P Bár még nem játszottam sokat :D

    lécc majd válaszoljatok
  • HigeoMew
    #97
    Inkább mégse pm-et küldjön xD (nem fogom észre venni:P)
  • HigeoMew
    #96
    Valaki tud segíteni pm-ben? Most kezdtem a játékot...
  • Dzsini
    #95
    hajrá, jó szórakozást!
  • szuh
    #94
    helo all:D

    újra elkezdtem ms ezni
  • Kicsikiraly
    #93
    VÉGRE megoldódott a hack threat detected. Dzsini holnap valamikor fel tudnál jönni és segíteni pár dologban? :) (guild, meg hát régen is játszottam ilyesmik :D)
  • DeathJr
    #92
    én most húztam új win-t ezzel is azt írja ki mint a régivel azt a hack vamit:s
  • DeathJr
    #91
    én nem patcheltem de megy de nekem is ugyanazzal az üzivel dob ki ahogy játszok vele 2 percet:S
  • Kicsikiraly
    #90
    Globalra nem enged be :( akkor marad az EMS, csak ott az a probléma, hogy folyton kiírja hogy possible hack threat detected. namost többszöri reinstall, registry keyek sorozatos törlése, host file rendbetétele után is ez van. winreinstallon kívül mi segíthet?
  • DeathJr
    #89
    Hát nekem sehogy se akar működni:S fel se tudja patch-elni:s se auto se manual-al:S a játékot meg a legelső komment download menüjéből szedtem le és onnan is a full-t.
    Valakinek valami ötlete?
  • DeathJr
    #88
    írtam egy pm-et.
  • DeathJr
    #87
    megnézem azt a megoldást is:)
  • DeathJr
    #86
    és a csík se mozdul alul:S
  • Dzsini
    #85
    :( akkor uninstall, reinstall, futtatásból patchelés - már csak tippelgetek, nekem nem volt gondom ilyesmivel...
  • DeathJr
    #84
    én alapból kézi patch-et töltöttem le és annál a file-nál már vagy 30 perce leakadt és a winyó sehol sem dolgozik:S
  • Dzsini
    #83
    a base.wz patchelése nagyon hosszú idő, azalatt a vinyó nagyon szokott dolgozni.
    amúgy ha sorozatosan leakad, a hivatalos oldalon szoktak linket adni a kézi patch-letöltéshez, azzal szokott működni.