402
2D sidescrolling MMORPG
  • DeathJr
    #82
    regeztem magam az eu-ra is és ott is ugyanazt írja ki:D:D:D
    már télleg nem tudom mi legyen:S
  • DeathJr
    #81
    éértem akk oda megyek
    lejött a játék am de patch-elem és a 3/3-nál megakad és nem csinál semmit azaz creating: base.wz emellett próbáltam belépni amit regeltem a honlapján és azt íra ki hogy mennyek fel a mappleeuro vagy mire és regeljek:S

    Most akkor mi van?
  • Dzsini
    #80
    EMS (Europe Maple Story)-n csak 1 szerver van, ott van ~50 napi szinten aktív magyar játékos, akiről tudunk.
    GMS (Global Maple Story)-n rengeteg szerver van, és nem tudom hány aktív magyar.
  • DeathJr
    #79
    Sziasztok!
    Most jön le a játék regeztem is magam és olvasom hogy több szereó is van.
    Meiken érdemes kezdeni?
    Meiken vagy több magyar?:)
  • Dzsini
    #78
    én EMS-ezek, úgyhogy ha Globalra mégy, akkor nem tudok segíteni. van másik magyar nyelvű Maple fórum, scii.hu-n találsz globalos közösséget, ezt a topicot szerintem kb. ketten olvassuk :)
  • Kicsikiraly
    #77
    melyik szeróra menjek majd ahol tudnátok nekem esetleg segíteni?
  • Kicsikiraly
    #76
    nahát te maplestoryzol? :D és lenne valakinek kedve kezdeni egy újat, vagy segíteni nekem? :D most töltöm le globalt, eddig europe mindíg baszakodott és idegesített.
  • Dzsini
    #75
    aham :)
  • Kicsikiraly
    #74
    van még valaki aktív itt aki ezt olvassa?
  • Viktor99
    #73
    Hello lehet hogy későn írok de mindegy :)..
    Én régebbe MS-eztem de abbahagytam most ujra kedvet kaptam...
    Viszont eddig az europen toltam és most látom hogy a legtöbben ott nyomják/nyomták...
    Ugyhogy akkor hagyjam a fenébe az europe-t és szedjem le a globalt?
  • szuh
    #72
    Szevasztok!

    Nekem egy 120 as bow masterem van! Ajánlom mindenkinek az ílyászt:D Brutálisan üt. A criticem 31000 körül volt. Nagyon jól lehet vele kempelni és nem megunható!
  • haly123
    #71
    szerintem 30-as szint utan nem lehet megunni mivel 68-as fighter vok...hamarosan 3rd job :D
  • haly123
    #70
    Hi. Van valaki a Bera szerveren?
  • Haseo
    #69
    Üdv ther régen találkoztunk :D fontolom a visszatérésem Scaniára talán jövőhéten :P Lancedbz lvl 81 ranger ^^
  • ther
    #68
    Mi GMS-en nyomjuk immáron második éve, mindenki magyar, a guild átlag szintja lvl70 körül van, legmagasabb lvl121 és 93 jelenleg. A klánfórum az scii.hu oldalon található.
  • Richardix
    #67
    Nekem lenne 1 kis gondom...
    Régen játszottam a global Ms-el, de mostmár az Europe-al nyomom. Elmondanátok h tudnák megint játszani a globallal, mert 1-ből kiszúrja h európai vok és nem enged.
  • CharlieDiesel
    #66
    Emailem: [email protected]
    Msn: [email protected]
  • CharlieDiesel
    #65
    SZevasztok skacok! Ha még játszik valaki a MapleStoryval annak most mondom,hogy lvl 40 es Cleric vagyok, és hogy jöjjön át Broa szerverre!!!Ha nem ott játszotok gyertek át nyugodtan, segítek, van guildom van egy kis pénzem is, de inkább a questekben tudok segíteni, meg együtt gyakni (trainelni) veletek!!! XCharlieDude a nevem, buddyba adjatok be, vagy whispereljetek!!! Köszi! ÉS GYERTEK ÁT!!!
  • szuh
    #64
    ha ismertek garfield kedvelőt : http://szuh19910850yetibirodalma.googlepages.com/
  • szuh
    #63
    MINDENKI TERJESSZE EZT A FÓRUMOT!
  • szuh
    #62
    apropó
    http://www.hidden-street.net/
    http://www.mapletip.com/

    javaslott
  • szuh
    #61
    hali!

    már 32 lvl vok! nagyon sokáig nem játszottam.
  • DirtyGab3sz
    #60
    Hali!!
    Én tegnap kezdtem el...egész pofás kis gáma...
    Ha esetleg valaki aki régebbóta játszik felvenne frendbe..
    Gargatuares vagyok ingame, lvl 12 tolvaj!
  • szuh
    #59
    Én egy 30lvl es hunter vok!
  • szuh
    #58
    Hali mindenkinek! Van olyan esetleg aki magas szintű hunter? Az vegye fel havernak az almafa nevű karaktert. Ha nem magyas szintű és nem hunter akkor is! Van magyar klán is!
  • Nite
    #57
  • Bloodey
    #56
    Hali!
    én még nemigen játszom a maplevel, de ez a játék kínál is valamit magasabb szinteken, vagy végig csak a gombákat meg egyéb organizmusokat kell öldökölni?
  • Cannabiss
    #55
    sziasztok tudnátok segiteni???? 5000 pts az 5000 nexon many?
  • Lammer
    #54
    en a wowot fel ora alatt untam meg
    most kicsit pihizek a jatekkal... az erdekes az, hogy ilyen ugra-bugra buta kis jateknak tunik elsore, de van egysfajta varazsa ami mindig visszarangat a vilagba... lehet mert aranyos, mert idetlen? nemtom... de marhara tetszik :DDDD
  • PLaci #53
    Én fél évig játszottam, de meguntam, most WoW-ozok...
  • Lammer
    #52
    +fav
    marha jopofa eme kis jatek! ^^
    mar lvl15 "bowmen" vatyok!!

    ki jatszik meg innen Bellocan szerveren???
  • PLaci #51
    Minden kérdésedre válasz:


    (angol nyelvű oldal)
  • Aluc4rd
    #50
    Nem tudja valaki,hogy hol tudok venni Garnieren kívül Thief Clawot?
    Mert kerning Cityben az árusnál csak garnier van.
  • Goth
    #49
    Nagyon hamar meg lehet unni , aki egy 30-as szintig eljut az nemtom hogyan csinálja, csak grindelés az egész.
  • QuippeR
    #48
    nem igazán :/
  • Borg87
    #47
    ezzel a játékal játszik még valaki?
  • Goth
    #46
    már így kezd unalmas lenni , csak menni és ölni a növényeket, ráadásul minden szintért egyre többet... Most kell vagy 4000 exp a szintlépéshez, az a fatörzs meg ad 8 expet, akkor 500 fatörzset kell legyaknom a szintig :P
    Mért nem tudnak egy olyan mmorpg-t csinálni amiben minden szintet ugyanolyan könnyű megszerezni, de van benne vagy 300 szint? :D
  • Goth
    #45
    vórior
  • Dichter
    #44
    Ja, átrepültem már az alap helyről.
  • Dichter
    #43
    Na kira, sikerült
    Dichter néven nyomulok a Berán. 8. szint. Nem itt lehetne szakosodni?