402
2D sidescrolling MMORPG
  • Richardix
    #162
    már küldtem
  • Dzsini
    #161
    nem tudom mi van vele, nem láttam mást panaszkodni emiatt - küldj egy ticketet a weboldalon nekik, mostanában egész gyorsan reagáltak a hackerbejelentésekre is, hátha erre is fognak.
  • Richardix
    #160
    a bibi, hogy én új szerón, cygnus karival érem el alssan a 40-et de még a 20-ért se kaptam semmit... epdig bőven benn voltam a 200-abn is!
  • Dzsini
    #159
    ez a Globalon volt esemény.
  • jackcsabi
    #158
    Ja új szeró.. az nem érint...
  • Kry
    #157
    itten van ni
  • Dzsini
    #156
    weboldalon kint volt a hír, hogy az új szerveren az első 200 20. és 400 40. szintet elért Cygnusoknak osztogatnak 1000-3000 NX-et.

    szóval ez a hír kb. olyan, mint a Jereváni rádió - nem osztogatnak, hanem fosztogatnak, és nem Moszkvában hanem Szentpétervárott.
  • jackcsabi
    #155
    Hivatalos forrás vagy valami? A guildben és unionban se hallott senki ilyet...
  • Richardix
    #154
    nos, 10 perce csalódtam egy nagyot a Nexonban... viszont ez kellemes csalódás volt. egy tegnapelötti hacker jelentésemre máris válaszoltak. (mondjuk aznap 5 hackert dobtak fel és csak a 4.-re reagáltak)
    De ez mindenképpen kellemes csalódás, nem vártam volna h 1 hónapon belül bármi is lesz, sőt...
  • Dzsini
    #153
    kupont kell hozzá venni város szerint, mert mindenhol más színű szemeket árusítanak.
  • Kry
    #152
    Aham, de csak 5000 játékosnak :P Amúgy azt nézegettem a cash shopban hogy szemszint hol lehet venni?
  • jackcsabi
    #151
    NX-et??
  • Kry
    #150
    Ma lesz vmi event 2-4ig osztanak kash-t meg dupla exp lesz :O
  • jackcsabi
    #149
    Aki elövigyázatos azt nem.
  • Dzsini
    #148
    akit egyszer átvertek, az többet nem fogja előre adni a "cumót". ilyen egyszerű. és mindenkit átvernek előbbutóbb.
  • Richardix
    #147
    namármost.. miért kéne két anonim között kereskedni? olyannal ekreskedj akit ismersz és bízol benne... másfelől... az iylen üzleteknél az a hüyle/hiszékeny aki előre fizet... ha valaki tisztában van a kockázatokkal és mellékhatásokkal mindenképp olyat keres aki előre adja a cumót... iylen egyszerű, kéremszépen...
  • Dzsini
    #146
    SMS-kód - meso kereskedelemnél fizetsz és nem kapsz kódot vagy nem működő kódot kapsz -> átverés, elveszett a mesod. Hülye voltál vagy hiszékeny?
    ugyanennél megkapod a kódot, és utána nem fizetsz -> átverés, elveszett az SMS kód adójának a készpénze. Hülye volt vagy hiszékeny?
    Kölcsönös bizalmon alapul 2 anonim, egymás számára teljesen ismeretlen ember között - az használja ki, aki nem szégyelli.
    Ha egyik fél sem hisz látatlanban a másiknak, soha nem fognak kereskedni.
    (ugyanez kicsiben a fame vásárlás - fame first vagy meso first?)

    Na ezért van tiltva minden ilyesmi.
  • Richardix
    #145
    az átveréshez legalább egy hüyle/hiszékeny ember kell.. az meg magára vessen... szerintem
  • Dzsini
    #144
    nem arról beszéltünk, hogy hülyeség vagy sem (ez teljesen szubjektív), hanem arról, hogy illegális és tilos (ez pedig tény a TOS alapján).
    az, hogy többé-kevésbé (egyre inkább kevésbé) szemet hunynak felette, az köszönhető annak, hogy keleten (ahol viszont sok játékos van) még nem terjedtek el a normálisabb fizetési lehetőségek (wallie, stb.), a telefon pedig nyűgös.
    sajnos amíg nincs minden országban egyszerű NX töltési lehetőség (vagy nem építik be az MTS-t), addig virágozni fog a csalás és átverésbiznisz - ami viszont a játék jóhírének nem tesz jót.
  • Richardix
    #143
    én vok izom... :)
    am hülyeség hogy illegális, mert most nekik nem töknyolc hogy 1 ember vesz 100k NX-et vagy 20 ember 5-5k-t? Mert szerintem DE!
  • Dzsini
    #142
    nem legális, le van írva, hogy egy ember NX-hez csak a weboldalon felsorolt módszerekkel juthat - ebbe nem tartozik bele az, hogy mesot fizetsz valakinek egy SMS kódért.

    Végülis nem kaptunk semmilyen korlátozást Cygnusra (minden más világ először kapott, mi nem), később vették csak le máshonnan a kezdeti korlátozást, nálunk rögtön lehet friss accounttal csak Cygnus lovagot is indítani - így viszont az áldás is másképp működik, valahogy a 2 legmagasabb szintű karaktert kapcsolja össze, akik közül az egyik lovag.

    Igen, én vagyok GenieM.
  • Richardix
    #141
    Te vagy az GenieM?
    am sztem legális mesoért venni NX-et, mer a Nexonnak mind1 hogy ki veszi/használja, ha egyszer megvették...
    Am cygnus télleg erős, és gyorsan fejlődik (amit a jelenlegi eventek mégjobban segítenek) én szerintem ma elérem vele a 30-at.
    És ahhoz, hogy nem lehet cygnus karival kezdeni hozzáfűzném, hogy ha csak az egyik világba van 20-as karid már bármelyiken kezdhetsz Cygnust.
  • Solid Snake
    #140
    Ja pöcsöl ezerrel
  • jackcsabi
    #139
    Patch is Done, na felnézek.
  • Dzsini
    #138
    nem alhalasztották, kibővítették - általában ki szokták, sose készülnek el időben :)

    A cygnus lovagok nagyon jók és erősek, de megvannak a korlátaik, amivel tisztában kell lenni.
  • Kry
    #137
    Na elhalasztották a patcht, nagyszerű... :S
    Dzsini akkor azt mondod a cygnusok nem vmi jók?
  • Dzsini
    #136
    nem indíthatsz első karakternek Cygnust, hiszen kell hozzá egy 20-as kalandozó.
    A Cygnusok gyorsabban fejlődnek, hamarabb kapnak erősebb képességeket, viszont jóval kötöttebbek a képességeik, nincs akkora változatosság bennük, és 120-as a szintkorlátuk a kalandozók 200-ához képest (ez mondjuk egy kezdő részére annyira nem számít, elég lassú a fejlődési íve a játéknak - minimum 1 év a 120 még Cygnussal is, de inkább több)
  • Kry
    #135
    Okés kösz szépen. Egyébként szted érdemes első karinak egyből egy cygnust inditani? Mármint még annyira nem jáccottam sokat... Illetve ha választanék akkor a strikert vagy night walkert, esetleg az íjászt választanám, bár nem hiszem hogy vmeik is jobb lenne a másiknál :P
  • Dzsini
    #134
    ugyanúgy, mint a normál kalandozók.
  • Kry
    #133
    Okés kösz, és hanyas szinten választhat szakmát a cygnus?
  • Dzsini
    #132
    Úgy működik, hogy ha van egy legalább 20-as karaktered, akkor azzal oda kell menni (valószínűleg majd) Cassandrához, és neki mondani, hogy szeretnél egy lovagot. Akkor kell neki egy nevet adni, és megjelenik új karakterként, hozzákapcsolva ahhoz a karakterhez, akivel megcsináltattad - utána belépéskor már majd választhatod.

    Tehát nálad lépjen fel az íjász 20. szintre, és szerdától csináltathatsz lovagot, aki 1. szintről fog kezdeni - de nem vész el az íjászod sem. Aztán majd ha a lovag eléri a megfelelő szintet, akkor választhat a Cygnus szakmák közül.
  • Kry
    #131
    azt olvastam hogy 20as szint kell ahhoz hogy cygnus lovag lehessél. na most nekem van egy 19es bowmenem, ezzel lehetek cygnus ? Vagy csinálnom kell egy újat és nem választanom semmi jobot?
  • Dzsini
    #130
    cygnus most szerdától
    kalózt nem tudni még
  • Kry
    #129
    Mikor lesz már europe verzion pirate kaszt, meg cygnus knights?
  • jackcsabi
    #128
    Vettem szemszínváltást, ami ugyebár örökös, ilyen macskaszem lett, pedig lilát szerettem volna :D
    Plusz plüssnyuszit a hátra, pingvines papucsot, arcra ilyen allergiás pirosságot, meg egy ilyen csillogószemes arcvágást :D (olyat mint pl f1,f2 stb...)
    Mondjuk sok értelme nem volt, de jól néz ki :D

    Hajas VIP kupont meg nem akartam, mert 5k körül van... REGgel meg nem akarok vacakolni, az ingyenes Amoriás hajváltó questböl a lehetö legjobb hajat kaptam ^^ Nem akarom elszúrni :)


  • Dzsini
    #127
    NX-ből esetleg hajat érdemes venni - az megmarad örökre
    meg ha előnyt akarsz, akkor 2x-es XP-t vagy dropot - pethez sok minden kell, hogy szedje neked a tárgyakat például.
  • jackcsabi
    #126
    Pontosan.
    Attól, hogy veszel nxet max csak jobban nézhet ki a karid, semmi extra elöny... nélküle is ugyanúgy lehet érvényesülni.

    Egyébként úgy döntöttem, hogy beadom magam és vettem 10k nxet. Hát nem lesz még egy ilyen egy ideig az biztos. De legalább vettem pár cuccot. Sajnos petre nem futotta, helyette vettem egy plüssnyulat a hátamra :D

  • Dzsini
    #125
    itamragy: véletlenül se olvass vissza 20 hozzászólást

    Rundstedt17: nem kell fizetni érte, a top100ban bőven vannak NX nélküli játékosok, a magyarok közt is a legmagasabb szintűek közt alig van NX-es - ha meg nagyon nagyon kell, lehet szerezni NX-et játékbeli pénzért is (nem olcsó, nem legális, de lehet).
    Igazán jó játékos akkor lehetsz, ha nagyon türelmes és kitartó vagy, itt nem lehet 2 hét alatt elérni a maximum szintet.
  • itamragy
    #124
    ok vicces
  • Rundstedt17
    #123
    jah én ezért nem kezdtem el mert úgy hallottam hogy igazán jó játékos csak akkor lehetek ha fizetek érte.