402
2D sidescrolling MMORPG
  • Colt17
    #202
    Mi itt magyarok nem csinálnánk az új szerveren egy guildet?Tudom hogy még csak most jöttem, de jólenne.
  • Dzsini
    #201
    majd 8. (ha adventurer mágus leszel) vagy 10. szinten (ha bármi más)
  • Colt17
    #200
    Na már játszom az uj szerveren hára dzsinnek.A kaszt választásnál még nem járok:D.
  • Colt17
    #199
    Siker ezer köszönet Dzsini testvér.
  • Colt17
    #198
    eddig eljutottam csak átrakni nemtudom :D
  • Dzsini
    #197
    Környezeti változók megtekintése és módosítása: Kattintson a jobb gombbal a Sajátgép elemre, és kattintson a Tulajdonságok parancsra.
    Kattintson a Speciális fülre.
    Kattintson a Környezeti változók gombra.
    Felhasználói és rendszerváltozók esetében egyaránt az alábbi lehetőségek közül választhat:Új változónév és érték hozzáadásához kattintson az Új gombra.
    Már létező változó nevének és értékének módosításához kattintson a változó nevére, majd a Szerkesztés gombra.
    Már létező változó eltávolításához kattintson a változó nevére, majd a Törlés gombra.

    http://support.microsoft.com/kb/310519/hu
  • Colt17
    #196
    Olyan fül van ahol van a virtuális memória meg ilyenek de az egészet átnéztem és olyat nemtalálok mint amilyenről te beszélsz.Lehet hogy bennem van a hiba.
  • Dzsini
    #195
    nem élek ilyesmikkel.
  • Colt17
    #194
    ikszdé am bocs hogy kínozlak de msn-d van? ott könnyebb beszélni
  • Dzsini
    #193
    nem általános, hanem az a fül, ahol van a virtuális memória meg ilyesmi beállítás, alul van egy plusz gomb a rendszerváltozókkal (valami ilyesmi neve van)
    ott kell a TEMP meg TMP nevű változók értékét áttenni egy olyan meghajtóra, ahol van helyed (lehetőleg mondjuk egy tmp mappába).
    aztán OK
    aztán újraindítás

    máskor meg hagyj több helyet a rendszerpartíciónak :)
  • Colt17
    #192
    Start menü futtatás sysdm.cpl
    általános fül és kattintsak a?Bocs de én tök hülye vagyok ehhez xD
  • Dzsini
    #191
    Click on the Start menu, choose Run and type sysdm.cpl
    Click on the Advanced tab and click the Environment Variables button at the bottom
    Double-click on the User variable named TEMP and change it to a path on your D drive
    Double-click on the User variable named TMP and change it to a path on your D drive
    Double-click on the System variable named TEMP and change it to a path on your D drive
    Double-click on the System variable named TMP and change it to a path on your D drive
    Click OK to officially change these environment variables
    Restart your computer
  • Colt17
    #190
    Most nem az a baj hogy nincs temp mappa hanem hogy 5 van.XD
  • Colt17
    #189
    És hol az a temp mappa?Visszatértem!
  • Colt17
    #188
    Na mentem sziasztok.Új mmorpg után kell néznem.Azért dzsini kössz a segítségeket.
  • Dzsini
    #187
    tedd át a temp mappát másik meghajtóra átmenetileg, utána felmegy :)
    (vagy tölts le valahonnan egy telepített változatot, hátha van)
  • Colt17
    #186
    Ezen már csak nevetni tudok.
  • Colt17
    #185
    Jó de mikor elinditom a setupot elszippant másfél gigát, utána még megint kéne neki 2 és fél giga. Ez se az én játékom.
  • Dzsini
    #184
    viszont utána ha átmozgatod máshova, állítólag működőképes marad (nem tudom, de régebben másoknak nem volt problémája vele - lehet, hogy azóta már van)
  • Solid Snake
    #183
    pedig de
  • Colt17
    #182
    Nem lehet átállítani, valaki pls segítsen!
  • Colt17
    #181
    Ez a C re telepíti magát?Vagy áttudom állítani?Mert ha igen az nagy szopás a 2,66 giga szabad hellyel.:S
  • Dzsini
    #180
    volt baja múlt éjszaka (ott van a kép lejjebb).

    amúgy elég kihalt az itteni Maple topic, vagyunk kb. öten akik írnak.
  • Colt17
    #179
    A kradia szervernek van baja csak?Akkor az engem nem érint.:D
    Amúgy csak mi 2en vagyunk itt?
  • Dzsini
    #178
    most jött a notice: nem megtelt, lehalt a szerver - elnézést kérnek.

    Dear Maplers,
    Due to a service failure in Kradia World Service on
    Tuesday, 11 August, 2009, from 11:00 p.m CET to
    Wednesday, 12 August, 2009, 1:00 a.m CET, we would
    like to express our sincere apologies to all Maplers.
    This technical issue has been fixed and although it will be
    just a little consolation, we would like to compensate it with a
    2 x EXP & 2 x DROP Event!

    [Event] 2 x EXP & 2 x DROP Event
    When: Thursday, 13 August, 2009
    Time: 6:00 p.m. ~ 9:00 p.m CET (GMT +2)
  • Dzsini
    #177
    Passz, én csak Kradián élek egyelőre. De ha elég magyar nevet csinálsz, akkor óhatatlanul rád fognak köszönni (vagy te látsz magyar nevűt) :)

    Persze mókásabb, mikor pár óra közös játék után felmerül, hogy ki honnan származik, és akkor derül ki :D
  • Colt17
    #176
    Kössz a segítségeket.Remélem a regisztráció nemlessz annyira nehéz mint amennyire mondják.:D Az új szerveren névszerint nem ismertek magyarokat?
  • Dzsini
    #175
    akkor csinálsz 2 karaktert, egy íjászt és egy fightert

    amúgy van néhány fegyver, ami bármelyik szakma által használható, bár hatásossága megkérdőjelezhető (nem fog érteni hozzá), de kézbevehetőek, pofozkodni lehet velük.
  • Colt17
    #174
    Oké majd kipróbálom őket. :D
  • Colt17
    #173
    Kár és például bowman nem tarthat magánál kardot?Kár hogy választani kell a dolgok közül, szeretem az ijjat és a kardot is.
  • Dzsini
    #172
    30-ig 1 (maximum 2) nap alatt el lehet bármelyik kaszttal játszani, próbáld ki őket (van 4 karakterhely), és tartsd meg, amelyik tetszik :)
  • Dzsini
    #171
    nincs nagyon, angol nyelvű van jónéhány - van pár alig használt magyar fórum, és kb. ennyi.
  • Colt17
    #170
    Nincs valami magyar leírás a játékról, kasztokról?
  • Dzsini
    #169
    Amelyikkel te szeretsz játszani - jól ki vannak egyenlítve, amelyik számodra szórakoztató, azzal kell játszani.
  • Colt17
    #168
    Melyik a legérdekesebb/legjobb kaszt?
  • Dzsini
    #167
    Adventurer Bowman használhat íjat és számszeríjat is, 30. szint után specializálódik valamelyikre. Cygnus Wind Breaker rögtön íjra specializált.
    Demethos az új szerver (1 hete nyitott), jóval kevesebben vannak most még, de jónéhány magyarral összefuthatsz ott is.
    Kradia a régi szerver, az most már (a kép alapján) késő esténként tele is van, itt jóval többen játszanak, ebből adódóan több magyarral is összefuthatsz (van 3 magyar guild, ebből 2 aktív). Demethoson nem tudom, hogy alakult-e már magyar guild.
  • Colt17
    #166
    A bowman csak íjat használhat?:D
  • Colt17
    #165
    Sziasztok.Most szedem a játékot.:DHa jól tudom az europe verziót.Melyik szerverre menjek majd?Szeretnék magyarokkal találkozni :D
  • jackcsabi
    #164
    Mennék játszani, erre :
  • keeroy
    #163
    Sziasztok!
    Megkérhetnélek titeket, hogy osszátok meg néhány itt fórumozó EMS karaktereinek nevét? Szeretnék kapcsolatba lépni az itt játszó magyarokkal. Előre is nagyon köszi. :)
    Keeroy