402
2D sidescrolling MMORPG
  • Richardix
    #242
    yeah... na felraktma azt az oprendszert ami eddig volt, és msot minden zsír, a betűk is jók :)
  • Colt17
    #241
    Új oprendszer?Az mindenre jó :D
  • Richardix
    #240
    én viszont egyre szarabbul állok... mostmár ott tartunk, hogy minden maple indításnál kékhalál :(
  • Colt17
    #239
    ok kössz már sikerült :D
  • Dzsini
    #238
    vegyél egy strawberry milk-et, az visszavisz Mushroom shrine-ba
  • Colt17
    #237
    Showa Town-ban ragadtam...:S xD
  • Richardix
    #236
    mivel elsőre se értettem miről ebszélsz, inkább lecseréltem AVG-re. amúgy, most a játék a következőt csinálja: első indításra megy, másodikra lefagy a játék, harmadik próbálkozásra lefagy az egész gép! akkor restart és kezüdnk elölről
  • jackcsabi
    #235
    HA NOD32-t használsz ezt csináld meg és jó lesz...
    Ha meg nem akkor írj supportnak, több dolog okozhatja, én is írtam nekik, mert velem is ugyanez volt és a nod volt a hibás.
  • Richardix
    #234
    mégsem.. csak a szöveg lett kicsit homályosabb
  • Richardix
    #233
    na úgy tűnik sikerült emgcsinálni (legalábbis nem vágott ki 2 mp alatt) viszont... a szöveg, meg úgy a kép maga is egy kicsit homályosabb lett... ötlet?
  • Richardix
    #232
    tegnap leformáztam teljesen a gépet, de a játék most se akar sokkal jobb lenni... ahogy belépek 2 mp múlva ledob, hogy nem vagyok online (dehogynem) vagy épp server check van (akkor eleve el se indulna)
    igazából az alapvető programokon kívül (tűzfal, vírusírtó, böngésző, driverek) semmi más nincs a gépen, szóval nem tom mi leeht a baja...
  • jackcsabi
    #231
    Ááá nem szóltam, megvan azthiszem.
  • jackcsabi
    #230
    Ezt pontosan hol tehetem meg? Kerestem az oldalon de nem találom :/
  • Dzsini
    #229
    ticketet írsz nekik (hogy tudjanak róla), és reménykedsz, hogy a következő server checkben azt is javítják - egy csomót kijavítottak a mostanin is.
  • jackcsabi
    #228
    Ui, nem lehet tudni mikor javítják ki a bugot, hogy a cygnus karik egy csomó questnél nem kapják meg a reward tárgyat? Nagyon zavaró már -.-
  • Kicsikiraly
    #227
    nekem annot a cheat engine törlése után maradt 1-2 ilyen beállításos fájl, és már azért is baszakodott a maplestory :D
  • Dzsini
    #226
    nagyon sok minden le van tiltva, csak te nem használsz olyasmit :)
  • Colt17
    #225
    Érdekes nálam bármilyen program futhat mellette.Torrenttől kezdve a vírusirtóig...
  • jackcsabi
    #224
    Ha nodot használsz akkor a HTTPbeállításoknál xeld ki a Maple.exe-t és a hackshield.exe-t.
  • Dzsini
    #223
    lehet, próbálgatni kell - az ablakbarakókat sorba ki szokták lőni, de nem láttam Sleepyn, hogy más panaszkodott volna mostanság.
    mit telepítettél mielőtt elkezdett kidobálni?

    (plusz lehet, hogy valami fertőzést szedett össze a géped - antivírus/antispyware dolgok rendben vannak?)
  • Richardix
    #222
    nem az a bibi az fix. kikapcsoltam a daemon toolst de uyganúgy kivág, sőt az egyik akrim emgit beszorult -.-
    aaah hogy midnig velem történik minden
  • Richardix
    #221
    emulátorprogram játsziK? (daemon tools)
  • Dzsini
    #220
    hacking threat az valami tiltott programhasználat - windowert vagy valamit nem futtatsz mellette?
  • Richardix
    #219
    érdekes... colttal enkiálltunk egy jq-nak és azóta 5 percenként kidob azzal h "hacking threath detected" 5 percenként! ez nem vicc!
  • Richardix
    #218
    NX-et nem, aztc sak a nexontól lehet venni, viszont van egy azzal majdnem egyenértékű dolog, a Maple Point, azt néha lehet szerezni eventeken. a maple point és az NX között annyi a különbség hogy NX-ből vehetsz másoknak is dolgokat, míg Maple pointot scak magadra költheted.
  • Colt17
    #217
    Sziasztok, NX-et küldetéseken, eventeknél nemlehet kapni?Ha nem írok ki van halva a fórum.
  • Dzsini
    #216
    1 milliónyi poti olyan 3-4 óra tréning maximum - kb. 10% fejlődés. (2800meso a honster, 1000meso a supreme pizza)
    80. szint felett már így mennek a dolgok :)
  • Richardix
    #215
    a cygnus lovagok erősebbek (főleg mivel 6 AP-t kapnak szintenként, akalandozók emg csak 5-öt) és gyorsabban fejlődnek. Egyetlen hátránya hogy cygnus lovagoknak 120 a max szint, kalandozóknak meg 200... de ez téged még nem érint :)
    Mellesleg mi a neve a karidnak?
  • jackcsabi
    #214
    Hát azért 1 millából lehet potit venni... nekem összesen van 50km, semmi több :(

    Tegnap szereztem 60% Gloves for att scrollt, ami elvileg elmegy 2mill-ért.
    Csak hülye voltam és elcseréltem egy 54es Heart Staff-ra, mert valaki azt mondta sokat ér -.-
  • Colt17
    #213
    nobelesse-l kezdtem, és vannak hátrányai?:S
  • Dzsini
    #212
    ha nobelesse-el kezdtél, akkor Cygnus knight leszel.
    karakterkészítésnél lehet választani a két csoport közül, hogy nemest vagy kalandozót akarsz készíteni.

    nálunk nincs korlátozás, akár elsőre is lehet lovaggal kezdeni.
  • Colt17
    #211
    Hellosztok.Kicsit fejlődgetek és kapok knight-s küldetéseket.Meg olyanokat hogy lvl 10-en az lehetek :O.Én úgytudtam nemlehetek egyből az.Bár nem is akarok.Akkor most ez hogyvan?
  • Dzsini
    #210
    nincs, konkrétan potikra sincs pénzem most (főleg genivel) - egyetlen karakteremnél nincs több, mint 1 millió.

    az a karid meg szerintem server checknél helyrerázódik, de biztos-ami-biztos egy ticketet dobj be nekik.
  • Richardix
    #209
    na mostmár kiderült, hogy csak 1 karimat nem engedi fel... éépp Kerningbe taxiztam vele, amikor kivágott, és azóta nem engedi fel azt a akrit O.o
  • Richardix
    #208
    na azért van mit a tejbe aprítanod, neszerénykedj.. jó nem vagy olyan aranyásó mint garde, de ő már aranytömbökkel snóblizik XD
  • Richardix
    #207
    ha megadod a karaktered nevét én esetleg leszek a mankód amíg beletanulsz a dolgokba :)

    és lenne egy kérdés: aki demethoson játszik az fel tud menni? mert engem most ahogy belépek kivág egy hibaüzivel :S
  • Dzsini
    #206
    játssz másfél éve, ismerd a küldetéseket, hogy mikor hol érdemes trainelni, hogy melyik skillek fontosak, és lassan meglesz a rutinod :) én amúgy még elég gyenge is vagyok, anyagi támogatást nem tudtam nyújtani a kis karaktereknek, mert nincs pártízmillióm ilyesmire (se).
  • Kicsikiraly
    #205
    :O taníts mester :D
  • Dzsini
    #204
    ha rutinos vagy, és tudod mit érdemes csinálni (jó XP-s küldetések, és magasabb szintű másik karaktertől anyagi támogatás), akkor 5-6 óra alatt könnyedén 30ig fel lehet lépni - nekem a Strikerem kb.10 óra aktív játékidővel 30-on volt, masszív anyagi támogatás és PQ-zás nélkül.
  • Kicsikiraly
    #203
    30ig egy nap alatt? :O ez 0-24ig tartó játszást jelent nem? vhogy ezt kizártnak tartom, elég sokáig játszotam mégis csak 30g jutottam az egész idő alatt.