402
2D sidescrolling MMORPG
  • Rundstedt17
    #282
    Olvasgatva úgy tünik egész jól kiegyensúlyozottak az osztályok.
  • Rundstedt17
    #281
    Magyarán az egyik karakterem vagyona átadható a másiknak?Távolsági karikat kedvelem általában,illetve az olyanokat amivel az elő közép játék nehezebb,de magasabb szinten könnyebbé válik később.
  • Dzsini
    #280
    addig is érdemes elkezdeni valamivel, hogy legyen anyagi támogatása a későbbi kalózodnak - sokkal jobban lehet fejleszteni, ha nincs gond azzal, hogy vegyél potikat meg felszerelést.
  • Dzsini
    #279
    idénre ígérték, a Cygnus lovagok közt már van Striker, ami az egyik kalóztípus (a közelharcos) specializált fajtája.
  • Rundstedt17
    #278
    oké,akkor jó helyen álltam neki.Csak azt sajnálom hogy még az európai verzióban nincsenek kalózok:(.Végignéztem, olvastam a karakterosztályokról és legjobban az tetszett.Nem tudni mikorra várható?Vagy egyáltalán várjak addig a játékkal amíg hozzá nem adják?
  • Dzsini
    #277
    Természetesen igen.
    http://maplestory.nexoneu.com/ - amit itt találsz.
  • Rundstedt17
    #276
    Gondolom az európai verziót kell letölteni?
  • Richardix
    #275
    mu lung pq hanyas? mert am szeretem Mu Lungot :)
  • Dzsini
    #274
    "I can confirm, as I've had a conversation with a Game Master, we will get a patch in September. It will include a new map and a new PQ."

    Ariant? Leafre-ben nincs PQ

    vagy Leafre és a MuLung vagy az ElNath PQ...
  • Kicsikiraly
    #273
    Dzsini majd ha fenn leszel írj rám légyszi Waren néven játszom.
    Ha nem lennék fenn, akkor itt írj egy privit hogy milyen néven tolod :D
  • Kicsikiraly
    #272
    Kradia, régen kezdtem még
  • Richardix
    #271
    Melyik szerveren játszasz? mondd h a Demethoson lécciii :P
  • Kicsikiraly
    #270
    na töltöm le megint a játékot, ma már folytatom megint :D

    Dzsini te a mai nap folyamán mikor leszel fenn kb? Ja és megnéztem, nem vagyok még 30 csak 27, úgyhogy majd odáig is el kell jussak még :D
  • Richardix
    #269
    hátasok 70+, Leafre főleg.. hát ez se az én patchem elsz :)
  • Dzsini
    #268
    mondták már: Leafre (legalább az első fele), valószínűleg hátasok (lovagoknak jár, adventurer foghat magának), esetleg 1-2 plusz móka - back to school event, ilyesmik.
  • Richardix
    #267
    lassan jön a szeptemberi patch, vannak ötletek h mi lesz majd benne?
  • chilios
    #266
    na de kihalt a fórum :)
  • chilios
    #265
    csak nemigazán vesznek be... ingame neved?
  • Dzsini
    #264
    majd belejössz - taktikába is, meg ügyességbe is. de ez a legjobb anyagi és xp-ügyi lehetőség 30-50ig.
  • chilios
    #263
    hát nemtudom,de éngem ezek alázak :)
  • Dzsini
    #262
    Henessys, Orbis, Ludibrium, ott áll a városokban, kövér, vidám cirkuszos fickó.
  • chilios
    #261
    Ez éngem is érdekelne :) csak elértem a 30 at,még tegnap este
    spiegelmann-t hol találom?
  • Richardix
    #260
    wow, Demethoson átlag 4,5 milla egy set ilbi... nemis drága :P
  • Kicsikiraly
    #259
    na majd inkább akkor amikor letöltöttem és tényleg újrakezdem, mert ezekről azt sem vágom hogy mik ezek :D
  • Dzsini
    #258
    30nál irány Spiegelmann, és a karnevál, 35-től pedig felváltva a karnevál és Ludibrium PQ 50-ig. 50-70ig Orbis PQ

    persze ha épp nincs jó csapat, akkor lehet a küldetéseket csinálni, elsősorban azokat, amik scrollokat vagy felszereléseket adnak, hogy anyagilag jobban állj.
  • Kicsikiraly
    #257
    lehet valamit rosszul csináltam :D

    gondolkoztam hogy elkezdek megint játszani, tudnál majd segíteni hogy 30tól mit hogyan csináljak?
  • Dzsini
    #256
    pedig 30tól jön a móka a karnevállal :) - olyan 75től lassul be nagyon, odáig jó móka, igazán tragikus mennyiségű grind nélkül.
  • Kicsikiraly
    #255
    én is ezt a játék élvezése szempontot követem, ezért is hagytam abba 30on amikortól már csak grindelés az egész :P
  • Richardix
    #254
    A Demethoson már tervezzük egy guild létrehozását csak kevesen vagyunk még, úgyhogy lehet ide is bátran jönni! Amúgy az ice / lightningban szerintem biztos nem fogsz csalódni, nekem is egyik kedvencem :)
    Ha Demethoson játszasz akkor Gyaloglovag, vagy Lopóstolvaj néven megtalálhatsz.
  • Dzsini
    #253
    amelyiket élvezettel játszanád - ez a legfontosabb, mert NAGYON sok időt kell eltölteni a karaktereddel, ha magas szintet akarsz elérni.
    az már másodlagos, hogy mi a divat, vagy melyik éri meg anyagilag/akárhogy - sokkal fontosabb, hogy te élvezd a játékot.
    Amúgy az Energy bolt is szép nagyot üt, az, hogy nem az ajánlott build, attól még játszható marad, legfeljebb páran furán néznek rád, hogy mekkorákat sebzel vele :) Én egyik karakteremmel se követtem betű szerint a guide-okat, és nem fejlődtek érezhetően lassabban / nem gyengébbek látványosan az azonos szintű társaiknál (vagy csak másban erősek).
    Nem az óriási sebzéspontok meg ilyesmi számít, hanem hogy élvezd a játékot, és ne zavarjon az, ha le'noob'oznak amiatt, mert 10-el kevesebbet sebzel :)
  • chilios
    #252
    Sajnos Energy Bolt ot fejlesztettem ki max ra,ezt is utólag nézegettem :D
    Cleric biztosan nem leszek wizard ice/lighting ot tevrezem de tanácstalan vagyok...
  • Dzsini
    #251
    Amit felfejlesztettél az megmarad természetesen (a magic claw-t használni is fogod pl. Clericcént)
    Elhasználatlan pontot viszont nem vihetsz át következő szakmára, mindent el kell költeni.
  • chilios
    #250
    Értem köszi!lenne még 1 kérdés :) most amit kapok skill pontot magician ként az lvl 30 nál megmarad mikor kasztot váltok.
  • Dzsini
    #249
    innen csak még lassabb lesz, a Maple Storynak piszok meredek a fejlődési íve - első karakterrel normál játék mellett nagyjából fél év a 70. szint (később, rutinosan már jóval kevesebb).

    egy nap alatt 24 szint egész jó amúgy, de később nagyon grind-központú lesz a dolog - kell találni egy jó helyet ahol megéri fejlődni, és hajrá. Aztán 5-10 szintenként jönnek az új küldetések, meg lehet partyquestekre járni. Főleg 30-50ig a karnevál és 50-70ig az Orbis PQ.
    Nekem 84-en nincs igazán mást csinálni, mint találni egy kényelmes mobot, aztán hajrá - nagy bossokhoz még kevés vagyok, PQ-hoz már nagy.
  • chilios
    #248
    Tanácsot szeretnék kérni fejlődéssel kapcsolatba,most van ez a black wizrad event ezzel elég jól fejlődgettem de még mindig csak 24 vagyok 21 óra alatt.valami tipp? Már nagyon belassult...
  • Dzsini
    #247
    HunLegends, Oriens, Sárkányölők - ez a 3 magyar guild Kradián (Demethoson nem tudom van-e már)
    Ha mászkálsz erre-arra, koraeste elég könnyen bele lehet akadni magyarokba.
  • chilios
    #246
    jól van na,utólag elolvastam de amúgy sincs semmi konkrétum..Kivel léphetek kapcsolatba,csatlakoznék valami klánba így egyedül unalmas :) 1 magyarral találkoztam eddig
  • Dzsini
    #245
    nem, senki nem játszik Magyarországon, az elmúlt párszáz hozzászólás direkt a Te félrevezetésedre lett bejegyezve.
  • Kicsikiraly
    #244
    wite-only mód van bekapcsolva nálad is?
  • chilios
    #243
    Valaki tolja rajtam kívül ezt a remek kis játékot ? Esetleg valaki tud magyar klánról?