402
2D sidescrolling MMORPG
  • angelslie
    #362
    Nem gondoltam hogy bármikor is kelleni fog ez a dátum így csak gyorsan benyomkodtam valamit...
  • Dzsini
    #361
    nem volt, mert neked meg tudnod kellene, hogy mikor születtél... ami alapvetően jogos elvárás :)
    (arról nem ők tehetnek, hogy valótlant állítasz egy regisztrációkor)
  • angelslie
    #360
    Najó írok nekik újabb levelet és mellékelem a képem hogy lássák nem kaptam 4. helyet, talán megadják vhogy...
  • angelslie
    #359
    Ehh... ez érdekes akkor...
    Legalább lenne annyi a supportban hogy kitörölnék azt a lvl1-est... de akkor látom ennyi volt -.-
  • Dzsini
    #358
    akkor végképp nem értem :(
  • angelslie
    #357
    Újak? Én is ott voltam a cygnus megjelenésnél..
  • Dzsini
    #356
    ejj, szóval ezt a képet szerettem volna: http://i698.photobucket.com/albums/vv350/boarddude/Maple0001.jpg
  • Dzsini
    #355
    lent a tábla alján kellene lennie a lapozó nyílnak:

    ...ezekszerint az újak már nem kaptak, a Cygnusok megjelenésekor mi kaptunk egy plusz karakterhelyet :(
  • angelslie
    #354
    Lapozni? Na arra nem jöttem rá hogy lehetne..
  • Dzsini
    #353
    lapozz jobbra a karakterválasztón, ott kell lennie egy negyediknek.
  • angelslie
    #352
    Nekem csak 3 van..
  • Dzsini
    #351
    4 karakterhely van...
  • angelslie
    #350
    Azért nem jó mert én Cygnust akarok indítani, nem simát.
  • Dzsini
    #349
    hát, ha nem a saját születésnapodat adtad meg és nem írtad fel, akkor kopp.. nem fogják megadni, hiszen feltételezik, hogy csak tudod mikor születtél :D

    feltörési lehetőségről nem tudok, az egyeske miért nem jó? bármivé fel lehet még fejleszteni.
  • angelslie
    #348
    Hali
    Én a Kradia szerveren játszottam egy ideig, de abbahagytam. Most újrakezdeném (van az accon egy lvl46-os, lvl38-as kari amelyik mindkettöre költöttem igazi pénzt is, és van még egy lvl1es amit véletlenül csináltam régen) Most szeretnék egy újat kezdeni, próbálnám is törölni a lvl1-es feleslegest, csak hogy nem tudom milyen születési dátumot állítottam be... Írtam a supportnak. Válaszuk persze sablonszöveg volt hogy nem adhatják ki másnak az ilyen adatokat blabla.. és legközelebb figyeljek jobban.
    Írtam nekik újra hogy nem lesz legközelebb mert nem fogom csak úgy otthagyni ezt az accot amiért fizettem is már 2szer és ha lehet töröljék ki akkor ök azt a lvl1es vacak karit.
    2 napja nem válaszolnak.. gondolom nem is fognak.
    Próbálkoztam Birthday Cracker progikkal hogy fertörjem a dátumot.. de nagyrésze kamu volt. Most azon vagyok hogy kézileg kipróbáljak minden lehetséges dátumot -.-
    Valami jobb módszer nincs esetleg?
  • csodacsoki
    #347
    Valaki játszik a Maple Global Khaini szerverén? Ha igen vegyen fel Buddyba a nevem L3akemono
  • Dzsini
    #346
    mert egyre jobban látják, hogy mik jönnek belőle (Reverse fegyverek, fehérscrollok, Chaos scrollok...)
  • Rundstedt17
    #345
    És tényleg alakultak is az ezüst most már 100k-t se ér szinte mindenkinek van,olyan 20-90K.Az arany viszont most már stabil 5M sőt több.
  • Rundstedt17
    #344
    Ahogy figyeltem az ezüstnek:100k-500k között van az ára
    Az arany ládáknak meg 1,5M-5M között
  • Dzsini
    #343
    annyit érnek, amennyiért megveszik - most vannak először a játékban, nem lehet tudni előre - ráadásul az ilyen tárgyaknak akár óránként alakulhat az áruk.
  • Rundstedt17
    #342
    ah mind 1 darabját 250k ért már elpasszoltam :D
  • Rundstedt17
    #341
    Ezüst ládák mennyit érnek?
  • Rundstedt17
    #340
    Az eventtel most egész jól lehet keresni
  • Rundstedt17
    #339
    Újabb lecke :D.
  • Dzsini
    #338
    Be kellett volna nézni a Szaunába a hotelben, ott a potiárus, a tippek közt írja is. (meg ajánlott pár Ellinia scrollt tartani például, a későbbiekre - onnan gyorsan, és biztonságosan le is lehet jutni Sleepybe, plusz ott a reptér Orbisba)
  • Rundstedt17
    #337
    eh most kicsit felhúzott a játék,mászkáltam a dungeon felé kifogytam healt potiból aztán teleportáltam közeli városba viszont a gond az volt hogy sehol semmi árus vagy taxi másvárosba(Sleepwood).Kijutni meg hiába próbáltam lévén 25ös mage az egyik oldalon lehetet menni a gombás dungeonba,a másik meg gonosz szem lények.A baj nem az volt hogy olyan erősek hanem a kiszámíthatatlan spamjuk :D...Mindegy végül annyiszor kinyifantam hogy 50%ról 0rá mentem :D.Aztán megoldódott mert kunyeráltam és végül vki megxánt adott egy teleport tekercset meg jó pár health potit :D
  • Dzsini
    #336
    meg :) ráadásul most van jobb dolgom is (szakdolgozok) - abbahagyni nem fogom végleg, de most pihi van, ritkán fel-fellépek egy kicsit. most majd Ariantot megnézem magamnak, dzsinivel utazni jó lesz :D
  • Rundstedt17
    #335
    Meguntad?:S
  • Dzsini
    #334
    nekem az előző nyaram meg a múlt téli szünet ment rá gyakorlatilag teljesen - annyi pont elég volt...
  • Rundstedt17
    #333
    Kicsit fárasztó,de igaz még mindig jobb mint egy idióta partiban szenvedni:D.Amúgy hihetetlen milyen adaktív ez a játék:D
  • Dzsini
    #332
    szervezz te, rugdosd ki a bénákat, és akkor szervezett lesz :)
  • Rundstedt17
    #331
    Köszi az infot.
    No igen de milyen gyakori az ilyen parti?Amikben eddig részem volt nem volt sok szervezettség
  • Dzsini
    #330
    ha belépsz egy családba meglátod a family leírásánál - büntetlenül kiléphetsz belőle, úgyhogy nyugodtan.

    A partiban pedig töredéket kapsz plusz partiért bónuszt, viszont mindenki más által leütött lényekért IS megkapod a bónuszt - vagyis ha ketten egyenlő sebességgel öltök, akkor már több XP jön össze (party bonus), mintha egyedül csinálnád. Érdemes partizni, ha mindenki dolgozik - plusz megkapod a többiek buffjait is (ez főleg 30 után számít majd)
  • Rundstedt17
    #329
    Ah ezek szerint még várni kell a kalózokra,na nem baj addig is gyűjtögetek:D
  • Rundstedt17
    #328
    A partinak mi az előnye?sajnos ahogy tapasztaltam grindeléshez nem a legjobb ugyanis az xp töredékét kapom csak.Mondjuk nem mintha ez számítana,hanem hogy minél több mesot gyűjtsek.
    Illetve honnét tudom hogy mekkora egy család?
  • Dzsini
    #327
    Dear Maplers,
    We will go through a patch on Wednesday, 16 September, 2009, at 4:00 a.m CET (GMT+2).
    The patch will last for approximately 4 hours, and users will not be able to access the game and the website during that time.
    We apologise for the inconvenience.

    [MapleStory Europe Patch]
    1. New Content: Ariant
    - Ariant Coliseum Quest
    2. German Festival Event
    3. Monster Box Event
    4. Quick Delivery Service Function will be added
    5. Adding more Cash items in Cash Shop:
    - The Owl of Minerva will be added
    - Quick Delivery Ticket will be added
    - Royal Hair Coupon will be added
    - Lucky Random Box will be updated
    6. Pigmy Egg items will be updated
    7. Game related bugs are to be fixed
    - Getting no rewards after finishing the quests
    - D/C by pressing the “Q” key
    8. Happily Ever After Event & 20 & 40 Level-Up Event
    - Rewards will be given to the winners of these events
  • Dzsini
    #326
    az a hasznod belőle, hogy a veled azonos szinten levő családtársaiddal tudtok nagyon jó partikat alkotni - ezért érdemes egy megfelelően nagy családhoz tartozni, és persze később több, aktív juniort felvenni.
  • Richardix
    #325
    a family úgy működik, hogy a nálad kisebbeket beveheted juniornak (max 2-t), és ahogy fejlődnek, te kapsz reputationt, amit elkölthetsz hasznos dolgokra (2x exp, 2x drop, teleport családtaghoz stb).
    Jah és még vmi: max 20 szinttel lehet kisebb nálad a junior, és a juniorod juniorjától is kapsz reput.
  • Rundstedt17
    #324
    És a family mire jó?Visszautasítottam mindig mert tudtommal azt jelenti hogy jól jár velem ha csatlakozom de nekem semmi hasznom belőle.

    Meg most ráhajtottam a meso gyűjtésre így már 90ezer van.
  • Richardix
    #323
    jó, úgy jobb lenne, de azért nem oylan rossza helyzet.