402
2D sidescrolling MMORPG
  • Hitmanus
    #402
    Melyik szerveren vannak magyarok?
  • Darkness22
    #401
    szia! Valaki játszik még a maplestory aktívabb aki !
    Kradia-n
  • SgtPepper
    #400
    Szia!
    Játsszál Kradia-n. Van egy Facebook csoport. Nem vagyunk túl sokan, de ott jóval aktívabbak vagyunk.
  • Pudling
    #399
    Sziasztok.Ha még netán nem halt volna ki a fórum én is elszeretném kezdeni ezt a játkot.Nagyon megtetszett ha esetleg valaki még látogatná ezta fórumot irjon már.NEm tudom a magyarok ha játszanak még akkor melyik szerveren vannak de ahogy olvastam sokan a kardianon jatszanak.
  • Richardix
    #398
    Azt te csak hiszed, elég sokan játszanak mostanában, a régiek közül is sokan tiszteletüket teszik. Köztük én is :D
  • Colt17
    #397
    Én most akarom újrakezdeni, csak attól félek hogy a koli miatt nem lenne rá elég időm. Meg mindenki abbahagyta már... :(
  • SgtPepper
    #396
    Sziasztok! Valaki játszik még ezzel a játékkal? Jól jönne néhány magyar buddy meg egy kis segítség. ShadowerHUN néven játszom Kradia-n.
  • Gombaspora
    #395
    www.nexon.hu
    Azt válaszd amit telepítettél. Mostmár asszem csak Europe ot lehet regelni. Én Global on vagyok évek óta.
    PIC info, PIC reset..
  • Gombaspora
    #394
    Például ha belépsz a hivatalos web oldalra, ott tudsz kreálni és konfirmálnod is kell. Regedet is meg a PIN-t is.
  • Trubi15
    #393
    Sziasztok most töltöttem le a játékot és az lenne a kérdésem hogy amikor belépek a felhasználóval akkor kéri egy ilyen security digitet. Azt hogyan tudom megcsinálni?
  • Richardix
    #392
    Kradia világban mindenképp, és kasztját tekintve... nos az alapkasztok az Explorer ághoz tartoznak, de a legkönnyebbnek a Resistance kasztokat mondanám.
  • Kry
    #391
    Nem tom vki nézi-e meg ezt a fórumot de szeretném megkérdezni hogy mien karit és hol érdemes kezdeni jelenleg első kariként a 0-ról?
  • Trubi15
    #390
    Szevasztok nekem is ez lenne a problémám hogy leszedtem a játékot meg minden és amikor bejelentkezek a játékba kéri ezt a szar pin-t egyszerűen nem tudom mit kell megadni próbáltam már a születési dátumot mást nem nagyon mind1 ha tudjátok mondjátok meg pls!
  • 536134
    #389
    A Dragonica egy kalap kaki!
  • Colt17
    #388
    Az is olyan jelszó fajta, amit mindig be kell majd írnod.De inkább Dragonica-zz.
  • roland4
    #387
    csá all én letöltöttem a maplestry eu-t és mikor belépek kér valami securiti pin.-t oda mit kell ??
  • 536134
    #386
    Na azért mondom, amúgy azt, hogy nem voltak fennt lehet, hogy csak a véletlen műve volt de mind1.
  • Dzsini
    #385
    ma jött ki egy javítás, azt írják, hogy connectivity issue-kat is javít.

    amúgy elég sokan fel tudtak menni, mert már öltek legalább 1 Horntail-t (harminc feletti induló volt, legalább 160. szintű, Aeon-os)
  • 536134
    #384
    hát figyelj mikor 8-kor felmentem (délután) akkor alig voltak fennt a szerveren pedig akkor nyüzögni szoktak az emberek szóval kétlem, hogy ez csak nálam jött volna elő.
  • Dzsini
    #383
    ők nem fognak személyes patchet kiadni, ha az ilyen indítási gond széles körű lenne, akkor már régen megtették volna.
  • 536134
    #382
    azért még várok egy kicsit...
  • Dzsini
    #381
    mások gond nélkül játszanak, telepítsd teljesen újra.
  • 536134
    #380
    Hmm az utolsó frissítés óta folyton kikapcsol a játék hiba üzenet nélkül, vagy else indul... Remélem ezt kijavítják...
  • Richardix
    #379
    megoldva
  • Richardix
    #378
    gondba vagyok, indítom maple-t kövi error üzi fogad:
    "error code:-2147467259 (Meghat?ozatlan hiba)"
    na ez érdekes lesz :S
  • 536134
    #377
    Hát ja lehetséges... Amúgy ebben a legdurvább az, hogy a tesóm accjának az infóit tudom de a régi sajátomét nem! :D
  • Richardix
    #376
    Nos mivel a Nexon nem szokta törölni mások karakterét (sőt, nem1x rendeztek Welcome back eventet, ami a régi játékosok visszcsalogatására megy ki) ezért ezt a lehetőséget ki is zárnám. Az h másik játékos accját törted fel önmagában is hülyeségnek hangzik, szal mit szólsz ehhez: tesód törölte ki anno a karakterét, csak te ezt nem tudtad, na? :P
  • 536134
    #375
    Hmm most felfedeztem tesóm régi acc-ját, változtattam jelszavat, beléptem, és nem volt karaktere a maplestoryban mikor régen volt egy (kb) 58-as Magician! Most ugye jól sejtem, hogy 2 eshetőség van: vagy eltörölték a karakterét vagy valahogyan feltörtem másnak az accját! :D
    Amúgy ez elég szomorú... :/
  • Dzsini
    #374
    A cygnus karakterek szinthatára 120 (egy kicsit gyorsabban fejlődve, erősebbek is a normál karaktereknél), a normál kalandozók 200-ig fejlődhetnek. Egy 120as lovag olyan 140. szintű kalandozó megfelelőjével megegyező erejű, viszont onnan nem fejlődhet tovább.

    (az, hogy melyik csatornán vagy mindegy, menet közben is bármikor válthatsz a menüből, és lehet egymásnak üzengetni is - csak ha személyesen akarjátok látni egymást, akkor kell azonos csatornán lenni)
  • 536134
    #373
    Vúú elmerültem a játékban, de ezt a Cygnus dolgot nem nagyon érted.
    Most ez csak egy ideig lehet az ember? Mert arra már rájöttem, hogy ez a Cygnus féle íjász erősen más mint a sima (vagy valami ilyesmi D:).
    Na amúgy van egy 16-os Cygnus féle íjászom már, Kradian szerveren, legtöbbször a 2-es channel-en lógok, a kari neve: ShadowArch3r (Tudom nagyon kreatív :D)
  • Richardix
    #372
    channel, és mellesleg azok közt kedved szerint váltogathatsz, csak azért vannak, hogy ne 1000 ember legyen 1 helyen :P
  • 536134
    #371
    Nos, elkezdtem a játékot de eddig nem olyan hó mint amire emlékeztem, de ez még csak az eleje, na de majd most ha kapok 1st job-ot!
    Ja meg köszi, a Kradiara mentem legtöbbször a 2-es szerveren.(Vagy mi az :D)
  • Richardix
    #370
    Kradiat javasolhatom, ott vannak szerintem inkább magyarok (Pl én is:)
    Ha gondolod írj majd rám, a karim neve Sziklaorom.
  • angelslie
    #369
    Hát Europe-n 2 szerver van.. én a Kradia-t ajánlom mindenképp, ott a legtöbb az ember. A Demethoson kevesen vannak és a dolgok is másképp vannak kicsit..
  • 536134
    #368
    Ja bár végülis mind1 mert ugyse emlékszem az accountom adataira szóval lényegtelen... Amúgy meg 1-1,5 giga hely kell a systemrequirementslab.com szerint. Bár lehet, hogy ez régi infó de mind1 azért letöltöm.
    Amúgy melyik szervert ajánlanátok? Például melyiken van sok magyar?
  • angelslie
    #367
    Nekem van egy nagyon régi amit nem használtam egyáltalán szerintem 1-2 éve, és még létezik
  • 536134
    #366
    Szevasztok! Mennyi helyet foglal ez a játék? Mert néztem a Nexon oldalán az infókat de nem vagyok benne biztos...
    A "HDD" lenne az??
    Link a gépigényhez!
    Meg a másik amiről nem találtam sok infót az, hogy a felhasználók törlése milyen gyakran történik meg? Úgyértem ha már nem használja az ember legközelebb mikor törlik a felhasználót?
    (Ez csak azért érdekel, hogy eggyáltalán létezik-e még a naaagyon régi accom...)
    Kösz!
  • angelslie
    #365
    Észrevettem :)
  • Dzsini
    #364
    nem kell 20as karit csinálni, lehet rögtön Cygnust indítani
  • angelslie
    #363
    Na jó talán meg van a megoldás.. azt írják néhány helyen hogy csak az kapott 4. helyet akinek már volt 3 karija a Cygnus update elött. Nekem akkor 1 vagy 2 volt.. akkor ez lehet a gond :/
    Mindegy.. megoldottam a helyzetet, csinálok egy új accountot és felviszek egy sima karit 20ig, aztán boldogan hagyom ott ahol van és kezdek egy Cygnust :D
    Nexon meg örüljön a kidobott pénzemnek..