1524
  • 6unn3r
    #1404
    Itt nem egy-egy meccsről van szó. Ne gyertek azzal, hogy világ legerősebb bajnokságaiban is befigyelt ilyen arányú vereség. Minden csapatnak van rossz napja és belefuthat a nagy zakóba. Nem ezzel van a gond.
    Hanem, hogy itt most Tahitin gyakorlatilag végig fog gázolni mindenki és annyi gólt fognak azért is rúgni, amennyit csak lehet. És nem hiszem el, hogy nem merül fel a játékosokban az, akármennyire profi futballról beszélünk, hogy baszki ez már durván alázás, ez már nekem is fáj, pedig én spanyol vagyok, mi lenne ha Tahiti válogatottban játszanék...És akkor visszaveszek az iramból és elgurigázgatok, ráülök az eredményre, spórolok a saját energiámmal is, hogy ezek a szerencsétlen postások meg kétkezi munkások legalább kicsit ismerkedjenek a labdával.
    És az a baj, hogy a következő ellenfelek is ki fogják őket tömni, vérszemet kapva. Ha más ellen nem megy, akkor majd megy Tahiti ellen.
    Számomra ez már megalázó és nem nézem szívesen az ilyen focit. Lehet túl empatikus vagyok az ellenféllel szemben.
    That's all.
  • LasDen #1403
    az óceániai kupát egyedül ausztrália, új-zéland tudta megnyerni. és most újoncként tahiti, akik főleg amatőrökből állnak. így nézve a teljesítményük hatalmas. és biztos tudták, hogy mi lesz itt a kupán a sorsuk, de én pékként vagy pincérként biztos nem hagynám ki a lehetőséget, hogy a világlegjobbjai ellen játszhassak. mégha ennek 5-0-ás frusztráló vereség a vége is...
  • ressy14
    #1402
    Profi vagy nem profi, benne van, hogy megaláz egy nagyobb csapat, pl. Hollandia 2 éve itthon egy 6-ossal.

    Tahiti vállalta a részvételt, örömfocizni jöttek, életük legszebb hete lesz, a spanyolok meg köszönték szépen és megverték őket. Ahogy Nigéria is, és ahogy az uruk is fogják majd.
  • [HUN]FaTaL
    #1401
    Igen, ha Tahitiról van szó, akkor azt. Mert ezt a válogatottat a mienk is megverné.

    Mondjuk Tahiti az óceániai kupa győztese, vajon milyen lehet a többi?

    Gondolom akkor is habzó szájjal telenyígtad volna a fórumokat (ha lettek volna), amikor a VB-n 10-1re vertük El Salvadort.
  • Lacee86
    #1400
    Csakhogy nálunk elméletileg "profi" labdarúgók vannak...
  • ressy14
    #1399
    Futball - futball.
  • Lacee86
    #1398
    Pedig egyet értek én is. Nekem sem szimpatikus, h 10 gólig tepertek... A tahitiaknál egyébként ahogy hallhattad egyetlen profi labdarúgó van, az összes többi amatőr.
  • 6unn3r
    #1397
    Magyar labdarúgást hasonlítasz a Konföderációs Kupához?
    Más szemmel nézzük a dolgokat. Ennyi.
  • ressy14
    #1396
    Hát ha mi kijutnánk a VB-re és a csoportkörbe mindenki berámolna nekünk 10-et, én még mindig szívesen nézném, mert végre kijutottunk. '86-ban a ruszkiknak sem mondta senki, hogy alázzanak meg minket, pedig akkor Európa egyik legjobb válogatottja voltunk.
  • ressy14
    #1395
    Egy San Marino-t is mindig 6+ gólokkal vernek, az mindegy? Megyei szinten fordulónként van ilyenből nem egy.
  • 6unn3r
    #1394
    Te se utasítottad volna vissza. Sőt, mi magyarok hulla részegen ordibálnánk a himnuszt, ha mi ott lehetnénk....pedig mi is nyelnénk a gólokat, mint kacsa a nokedlit.
  • [HUN]FaTaL
    #1393
    El vagy tévedve. Ez a profi sport, ha nem tetszik nem kell nevezni a tornára. Tahitinak nagy valószínűséggel már az is nagy élmény volt, hogy játszottak egyet a spanyolokkal.

    Semmiféle sportszerűtlenség nem volt ebben.
  • 6unn3r
    #1392
    A fair play nem csak abban merül ki, hogy nem töröm el a másik lábát. Hanem ha ekkora szakadék van a két csapat között, akkor a világverő spanyolok visszavesznek 4-5 gól után és úgy játszanak, hogy talán kicsit Tahiti is élvezze. Mert ez nem foci, hanem nyilvános, megalázó kivégzés.
    Mert kijut ez a szerencsétlen kis válogatott Isten se tudja hogyan, megtörölhetik szemüket-szájukat, mert lehet többet sose lesznek ilyen tornán és akkor a nagykutyák meg csúfot űznek belőlük....
    Torres meg remélem már az öltözőben ráránt a lomposra, mert itt kiélhette góllövő vágyait...
    Hányinger...
  • ressy14
    #1391
    Én nem. Faszér vállalják a tornát, ha tudják, hogy benne van a mélytorok is.
  • Oziris666
    #1390
    beszarok Torres még a végén ittis gólkirály lesz:D
  • szucsy89
    #1389
    10-0... de most komolyan erre mi a faszom szükség van?

    Sajnálom Tahitit...
  • [HUN]FaTaL
    #1388
    ???

    A fair playt akkor nem tisztelnék, ha össze-vissza rúgdossák. Az, hogy nem lövök annyi gólt, amennyit tudok az nem fair play.
  • 6unn3r
    #1387
    Azért elég szánalmas, hogy egy EB, VB győztes Spanyolország hírből se ismeri a fair play-t....
    Szerencsétlen Tahiti egyszer kerül ki egy ilyen tornára, azt a kurva spanyolok meg még meg is alázzák őket. Mi értelme ennyi gólt lőni és agyontaposni a másikat?
    A közönségnek viszont respect, ahogy éltetik Tahitit.
  • ressy14
    #1386
    Na ez a kihagyott büntető most megfogja a spanyolokat. Megremeg a lábuk és fordít Tahiti.
  • ressy14
    #1385
    Ez a Tahiti ellen talán még mi is kitudnánk bekkelni egy X-et a Puskásban. De a VB-n már komolyan kell velük számolni, addig összeérik a keret.
  • Lacee86
    #1384
    Nekem az m1-et hozza be most a meccs helyett online... Pedig követem a telesport online linkjét.
  • IXEMGabeo
    #1383
    David Villaaaaaa:)
  • Zséé
    #1382
    Nah úgy tűnik a második félidőben már lesz magyar kommentár :) Csak ne szakadozna az adás...
  • [HUN]FaTaL
    #1381
    Telesport.hu-n angol kommentár? Vicces volna :D
  • Axl Rose
    #1380
    Nekem első kattra bejön a kép, nem akadozik, angol kommentár.
  • [HUN]FaTaL
    #1379
    Adblockot tiltsd le azon az oldalon.

    Kommentátor nincs.
  • Lacee86
    #1378
    Közben nekem is bejött, blokkolta az AdBlock a Plugint... De hang nálam sincs. :/
  • Zséé
    #1377
    Nekem most bejön a kép, csak hang nincs...
  • Lacee86
    #1376
    Nekem csak az üres fekete keret jön be, a kép közepén egy nyíl, mint lejátszógomb. De hiába kattintok rá, nem történik semmi... Se Chrome-on, de Firefox-on nem működik... Nem értem. :/
  • 6unn3r
    #1375
    A közönség egy emberként élteti Tahitit. Olléznak, ordítanak, tapsolnak...
    Priceless.=D
  • Lacee86
    #1374
    Nekem a neten se jön be... Menjenek a p*csába!
  • [HUN]FaTaL
    #1373
    telesport.hu-n lesz élő közvetíés elvileg.
  • LasDen #1372
    igen, mivel a fábry műsora miatt az M2-n adták volna, de ugye nem lehet....
  • ressy14
    #1371
    ahogy nézem a spanyol - tahitit sem adja a közmédia
  • darthvaderfia
    #1370
    Nigéria megnyeri a tornát :-)
  • Jakuza1
    #1369
    *Tahiti
  • Jakuza1
    #1368
    Persze-persze es veletlenul csak az erdektelen Haiti merkozeseket nem adjak le. :P
  • Takezó
    #1367
    Ezzel kapcsolatban írtam az MTV-nek, és a következő választ kaptam:

    "Sajnos a jogtulajdonos csak néhány nappal az esemény előtt közölte, hogy az m2-n nem adhatók a mérkőzések, így az oda tervezett mindösszesen 2 mérkőzést nem áll módunkban közvetíteni. De a 16 mérkőzésből így is 14 látható lesz az m1-en (holott a szerződés szerint csak háromra volna kötelezettségünk)."
  • limperatore
    #1366
    :DSA:DSAAS
  • Grove4
    #1365
    nála*