1524
  • LasDen #1484
    az senkit sem érdekel...a barca a közellenség :D
  • Sippie
    #1483
    Még szerencse, hogy semelyik másik csapatban nincs egy darab színész sem. Az angoloknál se szokott soha senki színészkedni, az olaszoknál se dobálják magukat, spanyoloknál is csak a Barca!! Mer a buckecc kukucskált!!!4444négynégy... és pont azon a meccsen az Inter játékosai sem dobálták magukat kicsit sem... á dehogy.
  • CdelG
    #1482
    a tökéletes barca igazoás
  • bakkerman
    #1481
    és ez neked miért fáj? Drágul tőle a kenyér,a benzin,hogy ők ezt csinálják? Nem.
  • Monoton
    #1480
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • nagy hős
    #1479
    Remelem nem serult meg nagyon :( bar ha valahol akkor a barca orvosi stabja remekul gyogyitja az ilyesfajta seruleseket, van benne tapasztalatuk boven :D
  • Mor3llo
    #1478
    Nyugi!
    Majd Buszkeccel kacsingathatnak egymásnak a tenyereik mögül :)
  • Lacee86
    #1477
    Eltévesztette a házszámot, ez nem Hollywood és nem is a nagyszínpad...
  • ressy14
    #1476
  • LasCar16
    #1475
  • Sippie
    #1474
    linkeli más... és a sok okos meg is mondja hogy igazi Barcás, igazi Barca nevelés, meg ezt tanulta nálunk.
    Még edzésen se volt itt, de minden bizonnyal a Barca hatása ez is.
  • szucsy89
    #1473
    nem
  • ressy14
    #1472
    mai meccs sima 1-es?
  • szucsy89
    #1471
    :DDDDDDDDDDDDDDDD

    ezt valahogy a Barca topikba nem linkelte senki :D
  • CdelG
    #1470
    szomorú jelenet:/
  • LasDen #1469
    megszokta, hogy otthon ő volt a sztár, akit nem lehetett bántani....
  • Tyler1
    #1468
    De be ám :)
  • Monoton
    #1467
    Szerencsétlen próbál már most beilleszkedni a katalánokhoz, de azért látszik a rutintalanság Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!

    Egyébként be lett fújva? Nem láttam a meccset.
  • Tyler1
    #1466
    :DD

  • LasDen #1465
    az a baj ezzel a tornával, hogy annyira fáradt az egész...
  • IXEMGabeo
    #1464
    bosszant h Forlan kihagyta a büntetőt az elején:S

    Nem annyira jó ez a brazíl válogatott h ódákat zengjek róluk...ezek még mindig mérföldekre vannak lemaradva a Ronaldo, Rivaldo, Cafu, R. Carlos féle válogatottól
  • [HUN]FaTaL
    #1463
    Ennél azért kevésbé unalmas meccsre számítottam...
  • banok
    #1462
    FIFA KONFÖDERÁCIÓS KUPA, ELŐDÖNTŐ
    21.00 Brazília-Uruguay
    tv: m1, ZDF, ORF1
    streamek:
  • Lacee86
    #1461
    Vhogy így érzem én is. Amúgy olyan rémhírek is terjengenek, h a nagy tüntetések meg fujjogások miatt lehet, h az USA rendezi a VB-t...
  • ressy14
    #1460
    Hát eddig sem az olaszok, sem pedig az uruk nem nyújtottak elég meggyőző produkciót ahhoz, hogy ők lennének az esélyesek. Szvsz a braziloknak presztízsből meg kell nyerniük otthon a konf kupát. Oszt' jövőre úgy sem tudnak majd nyerni.
  • Lacee86
    #1459
    Na, mára ki mit tippel? Brazil-spanyol döntő lesz? :)
  • Lacee86
    #1458
    Hjah, nem lenne megvalósítható. :) Pedig sztem érdekes lenne. Nagyon kíváncsi lennék, h így kik jutnának ki.
  • [HUN]FaTaL
    #1457
    Kicsit drága lenne. :D
  • Lacee86
    #1456
    Azért az érdekes lenne, ha nem regionálisan lennének a selejtezők, hanem erősségi viszonyok szerint. :) Magyarország-Marokkó meg hasonló selejtezők meccsek lennének. xD
  • LasDen #1455
    Casillas 2018-ban szeretne visszavonulni...
  • [HUN]FaTaL
    #1454
    Az csak Magyarországon szokás, hogy válogatottság-szám növelés céljából beállítanak valakit :D

    Mondjuk Iker van akkora ikon, hogy simán benne van. :) Tudom, hogy 32.
  • IXEMGabeo
    #1453
    ha egy egy meccsre beengedik akkor is nő a mutatója:D mégcsak 32 éves...
  • [HUN]FaTaL
    #1452
    Azért a 41 éves Casillas már nem biztos, hogy be fog férni a válogatottba.
  • IXEMGabeo
    #1451
    egyébként kapusként Casillas is még évekig ott lehet akár az élre törhet...1 évvel fiatalabb Landonnál ráadásul és a kapusok eltolják 40-41 éves korig.
  • ressy14
    #1450
    az elmúlt ~10 év egyetlen olyan amcsi játékosa, akiben benne volt egy komolyabb karrier lehetősége is.
  • IXEMGabeo
    #1449
    Landon Donovan, ha marad pár évig simán az élre ugorhat ám...ő még mindig fiatal és már most 144-nél jár
  • IXEMGabeo
    #1448
    igen arra emlékeztem, hogy sok arab van a lista elején:)

    Al Jaber mekkora kedvencem volt igazi egyéniség volt főleg vb-ken. Kis gyenge Szaudi válogatottban húzóember volt
  • Molnibalage
    #1447
    Köszi.
  • CdelG
    #1446
    tessék
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_footballers_with_100_or_more_caps
  • Molnibalage
    #1445
    Nem teljesen ontopik, de most ez pörög és az olsza meccs nézése közben merült fel bennem Buffon kapcsán. Milyen keresőszóval kellene keresnem, hogy kiderítsem, hogy kik voltak a legtöbbször válogatottak? Buffon 130 felett jár a felnőtt válogatottban. A rekorderek meddig jutottak el? Azt tudom, hogy Lothar Matthäus 150-ig jutott. Ennél fentebb van valaki?