15
  • noss
    #15
    skype átlag 3-4 kB/s-et eszik, a TeamSpeak viszont kevesebbet, mert utóbbinál állítható a kódek és a bitráta is.

    bizonyos játékok esetén nagyon számít, hogy mekkora a feltöltési sebességed ill. a pinged.

    skype úgy látom fejlődött, eléggé ríltájm.
    teamspeak nem elég ríltájm, de az alkalmazási területén (jááátééék) ez nem is annyira fontos.
  • BiroAndras
    #14
    A kettő közt a különbség csak annyi, mint egy dinamó és egy atomerőmű közt. Végülis mindkettő csak áramot termel...
  • PLaci #12
    A TS/Ventrilo és a Skype hangminősége között ég és föld a külömbség, és nincs szükség szerverre sem.
  • Balumann
    #11
    A Skype-ba csak a hangátvitel ami hihetetlenül jó, de másban a Messenger sokkal jobb, úgyhogy én maradok annál. A Skype-ot meg csak beszélgetésre kapcsolom be. És ráadásul sok memóriát is foglal és pár játék keményen szaggat mellete.
    Az ICQ-nak meg az egész kinézete nem tetszik, sem a hangja, sem az üzenetküldés, stb...
    A Messenger a legjobb mindenre, hangra meg marad a Skype :)
    Ja és ha webkamerázni akar valaki hangal, akkor is úgy érdemes hogy MSN-en webkamera, Skypeon hang, és nem lassítják egymást, mert az MSN-be lassítják egymást.
  • AtisH
    #10
    Vagy Mirinda-t (asszem ez a neve). Egyenlőre még beta fázisban van, de ígéretesnek tűnik.
  • Hege15
    #9
    ja és msn ugyanez
  • Hege15
    #8
    a Skype amugy nem csinált semmi újjat mikor behozta az 1.0-ást
    Multiplayer játékokhoz vannak programok a "team speak" ezzel lehet dumálni játék közbe és nem játék közbe tehát nem csinált semmit a skype .
  • h4x0r
    #7
    Vagy gaim-ot: irc, icq, msn, jabber, napster, aim, yahoo, stb. (bar csak szoveges, de arra tokeletes). Ja, es nem csak Windowsra, hanem Linux/BSD-re is.
  • Cat #6
    használj trilliant, egyesíti az irc, msn és icq hálózatokat
  • Caro
    #5
    Kár, hogy az ilyen instant messenger rendszerek nem átjárhatók egymás között :(
    Megint a sok háziszabvány...
  • Yeti
    #4
    Más, a skype leginkább VoIP-re van kihegyezve, abban nehez lenne nála jobbat csinalni, a Messengert meg szöveges üzenetekre találták ki(bár megjegyzem, nem sokkal tud többet mint a skype ilyen téren). Egyébként a Messenger sem jobb semmivel mint pl az ICQ, de sajnos a MS ismét azzal került fölénybe nála, hogy be volt építve a winbe a ms msgr és nagyon sokan kezdték el használni, pedig akkor még fele annyit sem tudott mint a konkurensek. Tudom, hogy a msn msgr szintén nincs benne a winben, de ez azért mégiscsak előnyt jelentett. Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy az ICQ-t kicsit nehezebb lehet megszokni, meg picit lassú is a progi, és nem nagyon erőlködtek a fejlesztéssel az elmúlt időkben, szóval egy picit meg is érdemlik. De mind1, nekem pl folyton megy mind a 3:)
  • immovable
    #3
    nem akad a hang...van konferencia beszélgetés...(lehet az van újabb msn-n, nemtom)...nem bugos...erre majd jönn a válasz nálam hiperszuper nincs vele baj stb..(nem csak nálam bugos)...gyors fájl átvitel...lehet telózni mobilra...stb...persze ha előfizetsz...tehát az msn csak ilyen kis...ahogy a Hofi mondta "nyüansz":)...de nem azért fikáztam az msn-nt mert olyan szar, hanem cukkoltam egyik m$ fant...a nevét nem mondom tudja ő magáról..:) a válasz a kérdésedre...nekem ez jön be...ennyi, meg amiket leírtam...
  • Chriss745
    #2
    Most őszintén!

    Mivel jobb a Skype az MSN messenger-nél? Mivel tud többet? Képet át tud vinni?

    Nem nagyon ismerem...
  • immovable
    #1
    skype rulez (remélem m$ gyerek is olvassa, neki üzenem msn pfff... hihi )