46
  • SiZo91
    #46
    én erre a játékra nem mondanám, hogy csak mész és lősz más fps-kkel összehasonlítva. az fps-ek 90 százalékának, nagyon tré, vagy nuku története, egy átlagosnak vagy szarnak mondható AI-ja van, míg a halo-nak egyik legjobb sztorival (az fps-ek közül amelyekkel jáccottam, neki a legjobb) és nagyon jó AI-jal rendelkezik. aki azt mondja erre a játékra, hogy "mészéslősz" vagy nem tud jól angolul, hogy megértse a történetét (ebben a játékban ugyanis nincs felirat), vagy easyn jáccik, mert azon tényleg végig lehet rohanni (ott a heroic és a legendary fokozat), én előszőr normálon kezdtem, és helyenként így is nehezebb volt az átlagosnál. meg melelsleg megjegyzem, hogy rengeteg 90-95% feletti értékeléseket és rengeteg év játéka díjat kapott. én szívem szerint nagyon váram a filmes adaptációt, egyik kedvenc játékom, amit szeretnék mozivásznon látni. persze jól megvalósítva, sztorihoz hűen.
  • Devotus
    #45
    Halo 3 PC-re esetleg? Nekem ez az ötlet tetszene nagyon!
    A Film kérdése érdekes, manapság úgysincs túl sok élvezetes film, a játék adaptációk nekem tetszenek!
    A Halo 1-2ben a mész és lősz taktika max normál szintig megengedhető, azután mennél és lőnél, de már halott vagy...szóval oda kell taktika és reflex, szerintem
  • Lenny
    #44
    Az eladások azért voltak jók mert ez egy kurva jó játék, többek közt én is emiatt vettem X-et.
    Vedd már észre, hogy még szánalomra sem méltó amit művelsz ezzel a Sony brészopással.
  • winnie
    #43
    Minek ebből film?

    az ilyen hozzászólásokat sosem értem...

    zavar? aki megnézné a filmet az nem számít semmit? ha téged nem érdekel más se lássa?

    olyan baromi könnyű nem megnézni egy olyan filmet, ami nem érdekli az embert:)
  • Kis-Bob
    #42
    Én végigjátszottam az első részét. Hááááááát..... sokan dicsérték, hogy jó. Én nem teszem. Vannak benne értékelhető dolgok, de ez nem kompenzálja azt, hogy csak mész éslősz, ráadásul ua szörnyecskékre, amik elég fantáziátlanul néznek ki. Fegyverek tényleg gagyik. A taktikai része 0. Nem kell benne gonolkodni. Tehát jó....de felső korhatáros, amit 14 évben szabtak meg.
  • Ma2ska
    #41
    Höhö...te meg minden x-boxal kapcsolatos hirre ugrasz..szánalmas ez a Sony elfogultságod. Miért nem az agyonhypeolt végül hulladék lett Killzone-bol csinálnak filmet, igaz? Épp ezért..
  • Sas Alexander
    #40
    Király!!!!!!!!!! Kedvenc játékomból film készül. Már csak tisztelt májkoszoft, a 2. részt tessék kiadni PC-re, és nem háborgatom önöket. Max a Windows hülyüléseivel...
  • Dzson
    #39
    Minek ebből film?
    Az eladások tényleg azért voltak jók, mert X-re alig van olyan exkluziv game, amiért érdemes pénzt kiadni, igy ha kijön valami használható, akkor szegény SONY gyűlölő "x-gamerek" ugranak rá, és felkerül a 5-6 pontos listájukra, ami alapján szidhatják a playstation2-t. :))))))
  • Ratty
    #38
    Nekem az jött le a cikkből, hogy az m$ megint csak a pénzre megy. Bár ha a másik végletet nézzük, akkot lehet, hogy jó lesz, mert nem engedi télleg a stúdióknak h azt csináljanak vele amit akarnak.
  • rosemberg
    #37
    Hát ha már ilyen nehézkesen indul mikor lessz belőle film?!
  • Lenny
    #36
    Szerintem meg pont azért lesz jó mert a MS nem engedi a stúdióknak szétbarmolni a sztorit és a hangulatot. Illetve nem is a MS hanem a Bungie (a fejlesztők) mivel ők is részt vettek a forgatókönyv megírásában. Ez azért jelent valamit szerintem.
  • SirMaci
    #35
    Én többször végig csináltam Pc-n a Halo-t és nagyon tetszett. Sajnálom, hogy a 2. részt nem adták ki PC-n.
    Egyébként szerintem a sztory-ja is tök jó.
    Csak attól félek, ha a MS ennyi mindenbe bele akar szólni csak egy elb***ott film lesz belőle, mert fix részesedése így is van belőle.
    Hát reméljük a legjobbakat.

    Én egy AMD XP1600-ason Geforce4 MX460-as videokártyán csináltzam végig.
  • FTeR
    #34
    jó arc vagy, végig se játszod, erre kijelented, h szar a sztorija. ez aztán az önbizalom.

    ------
    btw, doomból tudnak filmet csinálni, akkor bármiből.
  • Lenny
    #33
    Osztom a véleményed...
  • Ma2ska
    #32
    Számodra...
  • onimusha
    #31
    sima fps,jók is az eladások mert box-ra kevés az értékelhető játék , de ezért film? ezekalapján GTA-ból is összedobhatnának egy moviet
  • Lenny
    #30
    A Halo pont hogy egy olyan ölős játék aminek igen jól megírt sztorija van. Fordulatokban , ötletekben gazdag.
  • rosemberg
    #29
    ÉN VÉGIG JÁTSZOTTAM A HALO-T ÉS TÖK JÓ VOLT IGAZ HOGY X-BOXON AKKOR MÉG NEM VOLT PC-M
    DE TELJESEN MEG VOLTAM ELÉGEDVE.
    SZERINTEM EGY FILM TÉNYLEG A LÁTVÁNYRA MENNE DE NEKEM BEJÖN AZ ILYEN.
    ÉS HÁT NEM EZ LENNE AZ ELSŐ NEM AKAROM SOROLNI HÁNY CASSA SIKER VAN AMI CSAK A LÁTVÁNYRÓL SZÓL.
    DE NEM SZERETEM AMIKOR ELŐRE MEGMONDJÁK AZ OKOSOK,HOGY SZAR LESSZ A FILM ELÖBB LEGYEN MEG AZTÁN LEHET FIKÁZNI
  • Zozo76
    #28
    Istenem, csak legyen belole egy jo film... :)
  • LowEnd
    #27
    Tényleg - tényleg
    meghajlok a tények előtt, kevertem két szerzőt... (mindegyik fenomenális a maga nemében, legyen ez a mentségem)
  • BiroAndras
    #26
    Én úgy tudom, hogy a Halo2 már vagy fél éve kint van.
  • mad mind
    #25
    Nem talált
    Larry Niven - Ringworld
    Terry Pratchett - Discworld
    Nem keverni kéremszépen, mivel egész más stílusúak.
  • Tbone
    #24
    Szerintem az Discworld volt, de lehet, hogy tevedek.
  • Troll
    #23
    Hát, sztori nélküli ölősjátékból nehét normális filmet kihozni, még a Microsoftnak is. Attól tartok, követni fogják a sztenderdet: látvánnyal adják el a fost.
    Na de majd meglátjuk.
  • Lenny
    #22
    "hogy" sztorno!
  • Lenny
    #21
    Általában nem szoktam megsértődni ilyeneken, de gyűlölöm az arctalan kötekedő, fikkantó alakokat. Ráadásul nem is ismer.

    Egyébként ugye poénból írtad, hogy 2. pontot?
  • irkab1rka
    #20
    hmmm lehet hogy "Isten óvja..." inkább kijavítom, mert ebben a topicban ezért lezúzzák az embert :)
  • irkab1rka
    #19
    1, nem játszottam végig, mert csak szar lövöldözős, és nem hozta az unreal2 színvonalát se sztoriban, se fegyverzetben. meguntam valahol valami hídnál.
    2, milyen részekről beszélgettek? XBOX-on kijött egynél több rész? Szóltatok az MS-nek, hogy akkor nem az XBOX2-re jön ki a HALO2? :)
    3, 28 nappal később. Mi a bajotok ezzel az amatőrfilmmel? 175 fontból nem lehet jobb filmet kihozni.
    4, (LowEnd) Az korongvilág, szóval nem passzol a geometria. Viszont a gyűrűk ura (king of the halos :)))) biztos perelni fog.
    5, Lenny, szard már le. Ne legyél ennyire érzékeny. Pláne ne egy fórumban.
    6, Isten óvjad a királynőt és a fasiszta kormányát. Meg minket, ha a filmnek sztorija is lesz...

    Aki meg nem tudja honnan idéztem, toll a fülébe, és tanuljon "könnyűzenét" LOL.
  • FTeR
    #18
    nekem mind1, nemtom mér maradt meg ez.
  • Lenny
    #17
    Annyira gyökér vagy, hogy képes vagy feltételezni rólam, hogy nem tudom leírni helyesen ezt az egyszerű szót? Meg nem szokásom letagadni ilyenket, ha tényleg a hiányos helyesírásom miatt rontottam volna el és nem figyelmetlenségből azt elismertem volna. Látom te is szeretsz arc nélkül fikázni és beszólogatni. Felfordul a gyomrom az ilyen nyomiktól...
    És megpróbálhatnád a mondataid első betűjénél a shiftet is nyomni.
  • LowEnd
    #16
    Ja igen, senki nem asszociált Terry Pratchett "ringworld" -jére? Vajon nem lopás?
  • sweech
    #15
    nem....28 nappal később
  • LowEnd
    #14
    metadrone: én 4200assal toltam végig, rendesen beállítva nagyon szép volt (TVre kirakva izlés dolga, nekem (pc-hez szoktam) kicsit elmosott volt). AMD procc(1500XP) , 256Mb ram, nem rángatott, nem szaggatott.
    Fuss neki... (lesz benne egy rész, amikor falhoz akarod majd baszni az egeret, mintha ugyanazt a szobát kéne 20-30-szor végigtolni, de ne add fel...)
  • Cat #13
    port.hu szerint 28 nappal később
  • FTeR
    #12
    hélónak ejtik :P és glóriát/gyűrűt jelent :)
  • Mice
    #11
    ja, :D az s is a z és az n is a t mellett van :D
    nem is más miatt íródott úgy :))) inkább mondtad volna a nesquick nyuszit...
  • concrete
    #10
    de ezt már megfilmesítették a angolok:

    a HALLO-HALLO - kb 85 részes sorozat ...
  • FTeR
    #9
    az tök véletlenűl nem "28 nap után" volt? nekem ez rosz referenciának számít.
    egyébként hajrá, m$ nem kisstílüsködi el :)
  • Esrohnoil
    #8
    Halló
  • Lenny
    #7
    Xboxon érdemes.
    Pc-n valahogy nem adja vissza azt a feelinget. Közel sem szerintem. Nekem is olyan videókártyám van amit írtál, P4-gyel (2,4 Ghz) és 512 memóriával, hát nem volt igazán szép, csak közelítette az Xboxos színvonalat.(próbaképp megnéztem rajta a játékot egyszer)
    Ja, csak az első rész van PC-re.