747
Bírkozás, K-1, Karate, Ketrecharc, Kick-Box, Kung-Fu, Thai box, Francia box, Judo, Ökölvívás ... stb
  • Tyler1
    #587
    igen csak ha megteszi úgy kibasszák az klubtól mint a sz*rt! és gondolom ha versenyekre jár akk vmi célja is van vele, amit ilyen hülyeséggel nem szúrna el.

    de ez veled is fog történni ha játszod a keményet, egyik klub sem azért oktat h mindenki kedvére verekedjen mint a parasztok a réten...
  • Unreal1942
    #586
    Kemény vagy.
  • zsolt515
    #585
    De sztem én lerúgtam volna... attól függ h mien állapotban vok...:d
  • Unreal1942
    #584
    Te a helyében nem ezt tetted volna. Legalábbis nekem ez jön le a posztjaidból.
  • zsolt515
    #583
    Úgy hogy a srác tudott magán uralkodni nem rúgta fejbe a 18-19 éves gyereket 15 évesen... pedig megtehette volna h laposra veri mert volt rá oka
  • Unreal1942
    #582
    És ez most, hogy jön ide?
  • zsolt515
    #581
    Amugy pont multkor mondta Műszaki tanárom h volt egy gyerek az is vmi kemény küzdősportot űzött pontosan nem tom h mit 9.es volt belekötött egy 12-es aztán mondta h nem akar bajt meg stb mert egyik meccsén fejberúgta vagy mit csinált az ellenfelét és az intenzíven kötött ki a gyerek de ő naon sajnálta meg ilyenek nem volt szándékos tőle állítólag vagy hát ezt mondta... és a 12-es srác suli után megvárta 10 haverjával vhol a városban és úgy akarta megverni a gyereket aztán vmi haverja kísérte ki a városból...
  • zsolt515
    #580
    Jó... majd sakkozni járok nem hülye nem leszel nem is vok az állítólag...:D
  • Sequoyah
    #579
    Neked se ebbe a világba kellett volna születned, hanem egy tökéletesben akkor igazad is lenne:)
  • Fbn Lx
    #578
    Na ne akarj ezzel megetetni. Ha a "gettóban verték egymást mint a hülyék" természetes emberi ösztön, akkor nem vagyok ember :D Ez maximum félhülyék és bizonyítani vágyók rögeszméje.
    A küzdelem egy művészet, az önkifejezés legszebb formája, szebb és őszintébb, mint a tánc. A verekedés az már egészen más, ha valaki a technikai tudását arra használja fel, hogy verekedjen, na arra mondtam, hogy inkább sakkozna. Attól legalább esze is lesz.
  • Tyler1
    #577
    jelen esetben ez a küzdősport topik nem az önvédelem! elég sok ökölvivő és k1-es bajnok vagy nem bajnok kezdte úgy, h gettóban verték egymást mint a hülyék. ez természtes emberi ösztön ami mindenkiben benne van, csak van aki kordában tudja tartani van aki nem.

    egyébként a küzdősportok lényege h megtanuld mikor használd az erőd és a tudásod.
  • Fbn Lx
    #576
    Az önvédelemnek semmi köze nincs ahhoz, hogy te szeretsz verekedni. Ez esetben jobb hely lesz a világ, ha inkább sakk edzésre vagy dzsesszbalettra jársz.
  • zsolt515
    #575
    Azért nem árt ha vki megtudja védeni magát a mai világban... ha kell akkor kicsit durvábban is...
  • Unreal1942
    #574
    Akkor neked agydokira van szükséged nem küzdősportra. Még csak az hiányzik, hogy képzett is legyél és komoly sérülést okozz valakinek hobbyból.
    Vagy lehet jót tenne neked mert a ringben úgy elvernének mint *zi a f@szát
  • zsolt515
    #573
    ja...:D Komolyan suliban csomószor levertem mindenkit csak most már közép suliban inkább nem keménykedem de azért jó ha az ember tud verekedni sztem..:D
    Tyler: Majd sztem nyáron iratkozom be vhol aztán majd megkérdezem akkor biztosan kiderül h-hogy vannak ezek a dolgok... legfeljebb gyengébb lesz az edzésem mint a többieknek vagy nem tom de majd megkérezem..
  • Fbn Lx
    #572
    Komolyan mondod, hogy szeretsz verekedni?
  • Tyler1
    #571
    nem ott csinálják ahol sportolni szeretnél hanem kórházban :D akiknek vmi szívbetegségük van azoknak néha csinálnak ilyen tesztet hogy mennyit bír a szív. bár ez a betegségtől is függ. de ebből kiderülne h te hogy állnád az edzéseket.

    de igazából én ezt nem tudom annyira, jobb egy dokival konzultálni, ő lehet csináltatni fog ilyen terheléses tesztet.
  • zsolt515
    #570
    Jah értem... Szívterhelést azt hogy érted hogy szoktak csinálni ott ahol szeretnék sportolni? Anno még 9-10 éves lehettem utoljára akkor végeztek rajtam szívterhelést. Van egy haverom neki is adtak sport orvosi igazolást úgy hogy ő mű érrel él. Vagy hát csak ezt mondták... nem tom h igaz lehet-e.
  • Tyler1
    #569
    ezt sztem az orvosok jobban fogják tudni. tőlük kell megkérdezni, elvégre ők ismerik a problémádat és tudják mi az amit lehet, és mi az amit nem. szoktak szívterhelést is csinálni(nem tudom lehet neked is volt) amiből könnyen kiderül h mennyire bírja a szived, a komoly igénybevételt.
  • zsolt515
    #568
    HY!
    Én Thai boxolni szeretnék, azért is, h megtudjam magam védeni és azért is mert szeretek verekedni! Régen volt egy kis szív problémám de már az orvosok azt mondták h teljesen meggyógyultam és elég 1 és 1,5 évente kivizsgálálsra menni...:D Akkor most az lenne a kérdés h kibérnék-e edzéseket vagy meghalnék...?
  • Brazus
    #567
    Üdv emberek,végre találtam egy ilyen topicot amibe van még egy kis élet :D
  • Tyler1
    #566
    na ha van közöd a témához, akk egy egyszerű tanáccsal többre ment volna sztem, mint egy olyan hsz-el ami lehet h poén volt, csak épp a humor nem jött át rajt :)

    és ez már csak azért is van mert sok hülye itt az sg-n unalomból jár be topicokba és próbál rombolósdit játszani.
  • aggyregetesgére
    #565
    őő, visszaszólsz valamit te is? ha épp nem késsel a kezében szól be neked akkor nem akar semmit csak unatkozik.

    majd ha komolyan belekezdesz egy küzdősportba, rájössz hogy hogy kell az ilyeneket lereagálni, és nem fogod magad felhúzni egy random ember random utcai beszólásán
  • tigeroo
    #564
    de most komolyan, ha egy másik ember ilyet tolna neked te mit szólnál mondjuk az utcán?
    na mind1, kösz az építő jellegű hozzászólásokat. bár inkább nem állok le vitatkozni, hisz itt én vagyok a zöldfülű a témában, egy szavam sem lehet

    de ha nem gond akkor én még mindíg maradok a segítőkészségnél

    legközelebb majd tudom mire számítsak, sőt, én kérek elnézést a viselkedésem miatt!
  • aggyregetesgére
    #563
    most azért lennék arcoskodó troll, mert a post végére nem biggyesztettem oda egy :D vagy :)-t, vagy esetleg mert leszarok egy szimpla fórumos reget és nincs flancos nevem esetleg mindkettő, döntsétek el

    vagy esetleg megfogadjátok amit fbn_lx vagy bardocz írt, nem képzeltek bele semmi hátsó genyózós szándékot, és ti se lesztek a monitor mögül beszóló nethuszárok

    a témához pedig van közöm :)
  • Tyler1
    #562
    persze lelehet reagálni viccesen is, ellehet nézni a hsz mellett aztán ennyi. ez nem azt jelenti h a valóságban is így kezelnek egy helyzetet, én is utálom mikor vki a monitor mögött a faszagyerek, ettől függetlenül élőben tök máshogy kezelek egy olyan szituációt ahol hasonló gyökerek próbálnak arcoskodni :)
  • tigeroo
    #561
    nah, akkor etesd csak a trollt...

    én már kicsit unom az ilyen álregeket
  • Fbn Lx
    #560
    akkor csak én érzem úgy, hogy egyáltalán nem leoltó, pofátlankodó szándékkal írta, és semmi tiszteletlen nem volt benne? Komolyan nem értem, hogy lehet egy ilyenen megsértődni :D Az ilyen ember ha küzdősportot tanul, ha még ilyenen is felhúzza magát, mi van, ha tényleg kötekednek vele? Odaver idegből. :D Szerintem szimplán vicces akart lenni a srác.
  • tigeroo
    #559
    mert nem neked címezték! :Ddd
  • bardocz
    #558
    Én azon csak mosolyogni tudtam :-)
  • Tyler1
    #557
    ilyen hozzászólásra hogy reagáljon?? vki bejön azért a topicba h csak írjon vmi idótaságot, mellesleg tuti köze nincs a témához, akk teljesen normális egy ilyen reakció. Itt nem a türelemről van szó, tisztelj úgy, ahogy téged tisztelnek...
  • Fbn Lx
    #556
    az emberek iránt még nem tanultál türelmet
  • aggyregetesgére
    #555
    valamint amit bens mond :)
  • tigeroo
    #554
    hogy érted?:D
    nem fogom feladni, van affinitásom...
    elég sok olyan dologba vágtam bele, ahol jóideig nemvolt "látványos" a változás... türelmet már tanultam
  • aggyregetesgére
    #553
    nemvagyok alreg és arról sem tehetek hogy gecybuta vagy, és felhúzod magad egy ártatlan poston, csakmert épp homok ment a vaginádba
    de várj, ideszúrok egy szmájlit, hátha az jobbkedvre derít
  • bens
    #552
    ha ilyen könnyen felhúzod magad tuti kemény lesz az első edzés bárhova is mész :)
  • tigeroo
    #551
    buzi alreg, beszólni sem tudsz normálisan...
  • aggyregetesgére
    #550
    nemtudom mire húzód fel magad, de biztos neked van igazad ó nagy enber
  • tigeroo
    #549
    te mire vered magad? tudod kivel beszélj ilyen hangnemben...
  • aggyregetesgére
    #548
    maradj otthon, tunyulj, majd elmúlik ez a késztetés