8246
A.C. Chievo Verona
  • Hunor88
    #7926
    Pronti per A.C.ChievoVerona - Pescara Calcio? Vi ricordiamo che i biglietti sono in vendita nella biglietteria del Park A dalle 9.30 alle 12.30 e dalle 17 ad inizio gara. Forza ChievoVerona!!
    Nem tudok olyan jól olaszul, de ezek szerint telt ház lesz? :O
  • Hunor88
    #7925
    Most vagy soha!
    Győzni kell!
  • Hunor88
    #7924
    Ilyenért pirosat? Hát ilyen nem létezik. Vargas nekifutott, most mit csináljon? Nem hiszem el... Itt is fos a bíró, eddig nem akartam mondani, de konkrétan nem fújt be egy olyan szabálytalanságot sem, ami 30 méterre lett volna a Napoli kapujától.
  • Hunor88
    #7923
    5-2-3 a felállás :O
  • Hunor88
    #7922
    Na bammeg
  • Hunor88
    #7921
    Papp Luciano helyére, tehát öt védő a pályán :)
  • Hunor88
    #7920
    Remélem nem hiába maradnak ki ezek a Napoli helyzetek...
  • Hunor88
    #7919
    Lassan a kapura lövéseinknek úgy kell örülni, mintha gól lőttünk volna!
  • Hunor88
    #7918
    Itt van mindkét hivatalos kezdő:
    NAPOLI – CHIEVO

    Napoli: De Sanctis; Campagnaro, Cannavaro, Gamberini; Maggio, Behrami, Inler, Zuniga; Hamsik; Insigne, Pandev.

    Chievo: Sorrentino; Frey, Dainelli, Andreolli, Dramé; Luciano, L Rigoni, Hetemaj, Vacek; M Rigoni; Thereau.

    Az a Napoli középpálya
  • Hunor88
    #7917
    Sokkal nagyobb esélye van a Napolinak, mondhatjuk úgy, hogy 0% a vendég győzelem. De szerintem épp ezért lesz szoros meccs.
    Lehet itt Corininek nem is a győzelem a célja...
    A Napoli után jön a Pescara, amit ha nem nyerünk meg kiestünk! Után pedig a Milan jön...
  • McFrost
    #7916
    Mindegy hogyan állunk fel, kikapunk. Na nem azért mert szarok vagyunk, hanem:
    - a Napoli sokkal jobb csapat bajnoki címre tör
    - a csapat beragadt a rajtnál és lelkileg lent vagyunk a béka segge alatt
  • Hunor88
    #7915
    Nem tudom, hogy Corini mégis komolyan gondolja ezt:
    Sorrentino, Frey, Dainelli, Andreolli, Drame', Rigoni, Rigoni, Hetemaj, Luciano Thereau e Vacek
    Vacek csatár :D ezen nevetnem kell, de mondjuk Jokic is csatárt játszott múltkor. Mennyi esélyt adtok?
    A győzelmünk kulcsa remélem Moscardelliben lesz megint :D
  • Hunor88
    #7914
    Úgy néz ki Cavani nem fog játszani ellenünk. Helyette az atom-gyors Insigne lép pályára... Jó ez vagy nem?
  • Hunor88
    #7913
    Adrian Stoian is bemutatásra kerül!
  • Hunor88
    #7912
    Ez is elég. Még...
    Egyébként Jokicot lehet hogy cseréljük egy horvát U21-es csatárra. Andrej Kramaric a neve, és eddig nagyon szórja a gólokat a horvát első osztályban. Érdemes figyelni őt.
  • Hunor88
    #7911
    Jó ez az egy pont is. Thereaut már a félidő elején lecseréltem volna mert elfáradt. Stoian pedig nagyon jó lesz, csak meg kell erősödnie.
    Farias két góljával ismét nyert a Padova. Granoche kihagyott egy helyzetet fél méterről, Silvestri pedig 1 gólt kapott.
  • Hunor88
    #7910
    Először is köszönjük meg Istennek, hogy olyan kapusunk van, mint Sorrentino! Másodszor pedig, hogy Luciano még mindig a régi, és harmadszor pedig, hogy Thereau ilyen tehetséges!
    Mire leírom 1-1 :(
  • Hunor88
    #7909
    Érdemes nézni Fariast! Igaz, hogy kihagyot két nagy helyzetet, de volt egy nagyon nagy gólpassza. Micsoda cselek :D
    Hétvégén pedig a Fiorentinát otthon fogadjuk és el kell őket verni!
  • Hunor88
    #7908
    Nekem nagyon barátságos Corini. És a másodedző pedig (a nevét nem tudom) a Primaveránk volt edzője! Na ha valaki, akkor ő tudja, hogy mi az a győzelem!
    De így egy újabb ex-Chievos visszatérőnk lett, ezúttal a Primaverába, nem más mint Lorenzo D'Anna éljeeeen! :)
    Bátraké a szerencse - Isteni segítséggel!
    Jövő héten a Fiorentinát hazai pályán meg kéne állítani. 1 pontot minimum meg kéne szerezni.
  • McFrost
    #7907
  • McFrost
    #7906
  • Hunor88
    #7905
    Azért Corini bátor volt. Stoiant is és Guanat is kezdette, és nagyon jól! Stoian nekem nagyon tetszett, de még látszik rajta, hogy nem sok meccsen játszott.
  • Hunor88
    #7904
    Így is nézhetjük, de úgy is, hogy két helyre a kieső zónától. De ez engem megnyugtat :)
  • The Sopranos
    #7903
    Grat!!
  • szucsy89
    #7902
    A többi csapat még nem játszott :D
  • Hunor88
    #7901
    2 pontra vagyunk az EL helytől! Azért durva :D Egyértelmű Corini szándékai :)
  • Hunor88
    #7900
    Nyertüüüüüüüüüüüünk!!!!!!!!! Azért ez nem volt semmi.
    Majd jöhetnek a viták arról, hogy miért nem voltunk sportszerűek:
    1. A gól után egyből felkelt...
    2. A kapus még nagyobbat hibázott.
  • Hunor88
    #7899
    Bellomo megint gólt lőtt a Bariban. Farias - Bellomo!
  • Hunor88
    #7898
    Vezetünk!!! És nagyon jól játszunk! Wáááá mekkora Thereau gól volt. Majdnem megőrültem :D
  • Hunor88
    #7897
    A köcsög favágó hellasosok lesérítették Fariast :(
  • Hunor88
    #7896
    Padova - Hellas 1-1 eddig, Granoche és Farias kezdő, Farias lőtt egy gólt! Hatalmasat játszik a brazil. Ha feljutna a Hellas, jövőre így végeznénk ki őket :D Granochet pedig ingyen otthagyhatjuk Padovában :)
  • Hunor88
    #7895
    :DDDDDDDD
  • gabber_saviola
    #7894
    nem volt minőségi játékosaitok, így nehéz a nyúlás :Dddd
  • McFrost
    #7893
    Most,hogy nem tudtatok tőlünk minőségi pléját nyúlni, ti is szarban vagytok!
  • gabber_saviola
    #7892
    megtanulja a szakmát nálatok, aztán jöhet hozzánk
  • McFrost
    #7891
    Akár ki is eshetünk! :D
  • McFrost
    #7890
  • Hunor88
    #7889
    Corini újra itt! Forza Chievo!
  • Hunor88
    #7888
    Sok sikert neki! Remélem bennmaradunk :) Forza Chievo!
  • gabber_saviola
    #7887
    UFFICIALE: Eugenio Corini nuovo allenatore del Chievo