8246
A.C. Chievo Verona
  • Hunor88
    #8126
    Pellissier 100 gólja Chievo mezben. A legnagyobb!
  • Hunor88
    #8125
    Épp amikor hanyagolni kezdtük volna, Pellissier betalál!!! Ezzel 1 pontra a 40, ami elvileg bennmaradást ér és a Rómán kívül nincsenek nehéz meccseink. :)
  • Hunor88
    #8124
    Siena nyert, egyre közelebb a kiesőszakasz. Nem szabad hátradőlnünk. Mondjuk már nem olyan nehéz meccsek jönnek.
  • Hunor88
    #8123
    Mondjuk egy kicsit érthető, hiszen sok hiányzó volt. De szerintem vállalható lett volna a 3 csatáros is, elvégre a padon ott van az eddig 1 meccset nem játszó Hauche, Paloschi és Stoian. Mondjuk Corini ért ehhez, de ha bennmaradunk akkor nagyon nagy erősítés kell, mert a 2 évvel ezelőtti csapatunk 100 szor erősebb volt + Pellissier is kezd kiöregedni.
  • Chievodrukker
    #8122
    A Lazio ellen találta ki Corini az ötvédős rendszert. Ott bejött, nyertünk, és azóta kísérti.
    Amúgy nem akarom bántani Corinit, még mindig alig rosszabb a mérlege 50 százaléknál, ami egy ilyen kiscsapatnál jó eredmény.
    Néha persze lehet öt védővel játszani, ha úgy látja jónak a taktikát az edző. De én hiányolom a "hagyományos" 4-4-2-t.
  • Hunor88
    #8121
    Ja plusz minél több védővel játszunk annál több gólt kapunk. Ennek nem fordítva kéne lenni? Thereaut meg minél előbb adjuk el.
  • Hunor88
    #8120
    Az első húsz percet láttam, abban Puggioni potyája nagyon kemény volt :D Mindig is éreztem, hogy ez a hátrapasszolgatás egyszer nem lesz vicces. Papp pedig kezd beérni.
  • Hunor88
    #8119
    A játékunk színvonalán talán csak a sport klubos kommentátor a gyengébb. Jobban felidegesített, mint az, hogy semmit nem csinálunk.
  • Hunor88
    #8118
    Kár, hogy nem lehet 11 játékost cserélni...
  • Hunor88
    #8117
    Tudom, hogy nem te írtad.
    Neked is :D
  • szucsy89
    #8116
    Nem én írtam a cikket de hiszek neked :D

    Estére meg egy jó meccset kívánok!
  • Hunor88
    #8115
    Ja amúgy olyan hírt hallottam, hogy a Fiorentina 3,5 millió + Seferovicot adná Thereau-ért :D Eddig úgy voltam vele, hogy ingyen is mehet... Már nyáron is nagyon akarták, de sajnos nem vitték el. Majd most :)
  • Hunor88
    #8114
    Sampirisi eddig nálunk 1-szer játszott :D
    De én erre a Stoianra figyelnék, főleg miután lő 4 gólt :)
  • szucsy89
    #8113
    A Chievo jelenleg a tabella 12. helyén áll 35 ponttal, 29 mérkőzésen 10 győzelemmel, 5 döntetlennel és 14 vereséggel, 31 rúgott ill. 44 kapott góllal. A Chievo csupán a gólkülönbségének köszönheti jelenlegi helyezését, hisz a 10. helyen lévő Sampdoriának is ugyanúgy 35 pontja van, akár csak a 15. Torinónak. A veronai székhelyű csapat utóbbi 5 bajnoki mérkőzéséből kettőt elveszített (Fiorentina-Chievo 2-1, Sampdoria-Chievo 2-0), kettőt megnyert (Pescara-Chievo 0-2, Chievo-Napoli 2-0) és egyszer döntetlen lett a végeredmény (Chievo-Palermo 1-1).

    A Chievo hazai pályán 14 mérkőzést játszott eddig, a mérleg 6 győzelem, 5 döntetlen és 3 vereség. Ezeken 17 gólt szereztek és 13-mat kaptak. Idegenben pedig 15 mérkőzést játszottak, a mérleg 4 győzelem és 11 vereség. A lőtt gólok száma 14, a kapott góloké pedig 31.

    A hazaiak házi góllövőlistáját Alberto Paloschi és Cyril Théréau vezeti 7 góllal, előbbi 16, utóbbi 28 mérkőzésen lépett pályára a bajnokságban. A korábban a Milanban is megfordult Mario Sampirisi 17, Francesco Acerbi pedig 5 mérkőzésen kapott szerepet.

    Eugenio Corini, a Chievo vezetőedzője kijelölte keretét. Nem áll rendelkezésre Sardo, Spyropoulos és Samassa.

    Íme a Chievo kerete: Christian PUGGIONI, Samir UJKANI, Lorenzo SQUIZZI – Marco ANDREOLLI, Boukary DRAMÉ, Nicolas FREY, Bojan JOKIC, Paul PAPP, Dario DAINELLI, Francesco ACERBI, Mario SAMPIRISI, Bostjan CESAR – LUCIANO, Luca RIGONI, Roberto GUANA, Perparim HETEMAJ, Isaac COFIE, Felipe SEYMOUR, Adrian STOIAN – Gabriel HAUCHE, Sergio PELLISSIER, Cyril THÉRÉAU, Alberto PALOSCHI.

    A gazzetta.it szerint a Chievo főként a védekezésre fogja fektetni a hangsúlyt és kontrákkal próbálnának eredményesek lenni. A várakozások szerint a Chievo 5-3-2-es felállásban fog játszani. A kapuban Puggioni, a védelemben Frey, Andreolli, Dainelli, Acerbi és Dramé kezdhet. A három középpályás Guana, Rigoni és Cofie, a két támadó Théréau és Paloschi lesz.

    Íme a Chievo várható kezdőcsapata: Puggioni – Frey, Andreolli, Dainelli, Acerbi, Dramé – Guana, Rigoni, Cofie – Théréau, Paloschi.
  • Hunor88
    #8112
    Így van :D Bár mostanában nekünk sem megy a nagyobb csapatok ellen. Abban bízok, hogy Balo meg egy páran jól kifáradtak Málta ellen, aztán Pellissier majd lefutja őket :) Nektek talán nagyobb szükségetek van a 3 pontra, de még mi sem vagyunk teljesen bennmaradók. Majd meglátjuk :)
  • szucsy89
    #8111
    Chievo - Milan a hétvégén, mik a várakozások a meccsel kapcsolatban? :D Nekünk iszonyú fontos lenne a 3 pont, de hát nálatok meg szokott az ember szenvedni, igaz Hunor? :)
  • Hunor88
    #8110
    Szerintem is ennyi ponttal már bennmaradunk, de azért illene elérni a 40-et. Az a durva, hogy ha a Sienatól nem vonnak le pontot, akkor jobban kéne félnünk. Mondjuk így is holtversenyben 10-ek vagyunk.
  • Hunor88
    #8109
    Az majd jövőre :D
  • McFrost
    #8108
    Valószínű már nem a 40 pontot kell nézni, hanem a Genoa-Siena párost kell figyelni.
    Pescara-Palermo valszeg kiesik, előttük lesz kemény csata.
  • Effe88
    #8107
    inkább azt számold mennyi kell az EL-helyig:D:D
  • Hunor88
    #8106
    Na ez a mákos Thereau is betalált... :) 35 pontunk van, 5 pont a bennmaradáshoz.
  • Hunor88
    #8105
    Ezt mondom már egy fél éve Corininek, hogy Stoiant játszassa. Csak rám kell hallgatni! :D Vezetünk!
  • Hunor88
    #8104
    Paloschi nagyon jó, Cofie majdnem megszerezte a vezetést. Thereau helyett meg jöjjön szünetben valaki.
  • Hunor88
    #8103
    Azaz Thereau! 1-1 ellen + ott ment a segítség, de nem baj, hogy a kapusba lőtted...
  • Hunor88
    #8102
    Az lehet, de Campadelliék annyi pénzt tettek eddig félre, hogy vernünk kell pénzügyben magasan a merdast. Egy pár évig tudnának a Serie A-ban maradni ők, mivel a Primavera csapatuk olyan gyenge, hogy egy magyar megye 2-sel vetekszik, míg a miénk harcol az 1. helyért (na jó, ezen a hétvégén estünk ki ebből a harcból). Ha már a játékosokra nem is költenek, legalább az ifit fejlesztik nálunk.
    A védelmünk is katasztrófa. Dramé, Andreolli meg Acerbi a használható, ebből 2-nek most jár le a szerződése egy pedig megy vissza kölcsönből...
  • McFrost
    #8101
    3. a merda 2 pontra a 2. helytől. Ők a város csapata. Vonzóbb oda igazolni, mint ide. Ennek a céhrendszernek megvannak a korlátai és mi nagyon közel értünk hozzá. Thereau balfasz ezen a szinten és van még belőlük....
  • Hunor88
    #8100
    Ja hát igen. Ezen a nyáron (meg télen) Cofien és Stoianon kívül nem volt más jó igazolásunk. Nem kell hozzátenni, hogy szinte ingyen jöttek. Most nyáron legalább 7-10 milliót kéne belerakni, mert ugye Luciano, Pellissier kiöregedett és nincs más aki hajtsa a csapatot (talán Rigoni, de egyedül kevés). Thereauról nem tudom eldönteni, hogy most rossz vagy csak szerencsétlen és így jó.
    A Hellas szerintem nem fog feljutni, ha meg feljut akármilyen szar a keretünk szétbombázzuk őket :D
  • McFrost
    #8099
    Szar a keret, és még szarabb lesz....
    Ha a Verona feljut, nekünk annyi.
  • Hunor88
    #8098
    Megint nektek tettünk jót, ez már nem lesz olcsó :D
  • Hunor88
    #8097
    Ezt hogy érted?
  • szucsy89
    #8096
    Respect! :D
  • McFrost
    #8095
    Jelen állás szerint mindegy ki az edző.
  • Hunor88
    #8094
    A legmeglepőbb, hogy jól játszunk 5 védővel. :)
  • Hunor88
    #8093
    Olééééé 2-0!
  • Hunor88
    #8092
    Kis gól is gól. :)
  • Hunor88
    #8091
    Ma Corini vagy a szamarak fognak repülni.
  • Hunor88
    #8090
    Nem tudom, de Corini alatt is lebeg a pad, már nagyon rég nyertünk utoljára, most meg a Napoli jön...
  • Chievodrukker
    #8089
    Mikor felejtjük el az ötvédős szenvedést?
  • Hunor88
    #8088
    Na ez szép volt! Corini jó cseréje Cofie nagy gólja.
  • Hunor88
    #8087
    Na végre lejött Acerbi. Hauhe még beállhatna Thereau helyett és akkor talán eljutnánk a kapuig is.