8246
A.C. Chievo Verona
  • Hunor88
    #8166
    Még egy pár felkészülési meccsen is jól szerepelt a csapat, de ma lesz az éles meccs. Tegnap nyert a Hellas...
  • Chievodrukker
    #8165
    Értékes győzelem az Olasz Kupában:
    Chievo - Empoli 2-0
    Gól: Radovanovic, Thereau (11-es)

    Az Empoli júniusban a rájátszás utolsó körében bukta el a feljutást, meg kell becsülni ezt a győzelmet.
  • McFrost
    #8164
    Sannino lett az új edzőnk, nem tudom ki ez a csóka.
  • Chievodrukker
    #8163
    Corini extra védekező, 5 hátvédes játéka után elég nagy ugrás lenne Gasperini 3 védős támadófocija ....
    Szerintem a jelenlegi keret nem is alkalmas rá.
  • Chievodrukker
    #8162
    Paloschi jövőre is a Chievo-ban játszik.
    Ennek örülök.
  • Hunor88
    #8161
    Sannino és Gasperini. Na melyik kellene? Egyik sem egy Corini.
  • Hunor88
    #8160
    Tegnap kikaptunk a Laziotól 3-1-re az elődöntőben. De nincs ok a panaszra, mert mi leszünk a legkeményebbek egy pár év múlva :D
    Közben fél millióért igazoltuk Yohan Tavarest, a Standard Liege-től. 25 éves portugál védő. Ő a második igazolásunk, mivel Bellomo felét kifizettük még szeptemberben. Akit elvileg a Milan, Inter is vinne elég jó pénzért.
  • Hunor88
    #8159
    Alig hiszem el, továbbjutottunk!
    ChievoVerona - Juventus 2-1

    Marcatori: 19' p.t. Cisotti (C), 21' p.t. Magnusson (J), 3' s.t.s Ekuban (C).

    ChievoVerona: Provedel, Cisotti (dal 9' s.t. Alimi), Manfrin, Maccarone, Costa, Franchini, Dijby, Sowe (dal 40' s.t. Ekuban), Da Silva (dal 10' p.t.s. Paruzza), Coulibaly, Toskic. A disp.: Ronchi, Burato, Ronca, Marchionni, Fochesato, Magri, Popadiyn, Messetti, Moschin. All.: D'Anna.
    A Laziot kell legyőznünk 3 nap múlva, hogy a döntőbe kerüljünk! Forza Chievo!
  • Hunor88
    #8158
    Ma 9től Juventus-Chievo negyeddöntő. Van esélyünk, ha nem rontjuk el, mint tavaly egy pirossal. Forza Chievo!
  • Hunor88
    #8157

    Ez már nyert ügy :D
  • szucsy89
    #8156
    A Sky Sport Italia szerint a Chievo elnöke, Luca Campdelli a Milan székházában tárgyalt Adriano Gallianival Alberto Paloschi jövőjével kapcsolatban. Mint ismert, a Chievo és a Milan közösen birtokolja Paloschi játékjogát, és a felek úgy döntöttek, hogy a támadó a következő szezonban ismét a Chievóban fog játszani. A 23 éves csatár a nyár folyamán az izraeli U21-es Európa bajnokságon fog részt venni.
  • Hunor88
    #8155
    Gautieri meg Iachini az új nevek. Gautieri a Lanciano edzője jelenleg. Nagy nehezen benntartotta a csapatát a B-ben. A Hellastól ide-oda kikapott.
  • Hunor88
    #8154
    Miiii? Nem hosszabbítottak Corinivel. Beszarás, akkor ki kell nekünk? Nagy bajok lesznek itt...
  • Hunor88
    #8153
    Mantovani lehet, hogy visszajön. Hetemajt és Thereaut akarja a Fiorentina, de Sartoriék rendesen megkérik az árát (Thereau), amit úgy tűnik nagyon jól teszik, mert a Fiorentina most készül új ajánlatot tenni.
    Június 1: Juventus - Chievo Primavera negyeddöntő.
  • Hunor88
    #8152
    Corini nagyon jól csinálta, egy pár nagyobb csapatot is megfogtunk. De sajnos nem biztos, hogy maradni fog.
    A védekezős felállás valószínű, hogy felbomlik, vagy csak nagyon sok pénz árán lesz fenntartva, mivel már Andreolli távozása hivatalos, Cesar, Frey, Farkas szerződése lejárt, Dainelli kiöregedett. Majd meglátjuk...
    Hetemajt is vinné a Fiorentina Thereau mellé.
  • Chievodrukker
    #8151
    Az elmúlt szezonban nem volt kiegyensúlyozott a csapat. Volt két komolyabb vesztőszéria, a taktika meg-megváltozott, a játékunk általában nem túl látványos, időnként nagyon lapos volt.
    Ennek ellenére a táblázaton Corini körülbelül ugyanoda behozta a Chievot, mint az előző években Di Carlo és Pioli. Respect for Corini!

    Ha Corini marad, kiváncsi leszek, hogy a bajnokság hajrájában látott "extra" védekezős taktikát folytatjuk-e.
  • Hunor88
    #8150
    Luca Nember érkezett hozzánk. Elvileg Sartori helyére? Már az Inter tavaly is vinni akarta.
  • Hunor88
    #8149
    Feljutott a városi rivális Hellas. Jövőre adunk nekik egy pár gombócot. Csak akkor már kéne venni valami minőségi játékosokat. Egy pár hír felröppent, de mint tudjuk csak az "óccsó" kell nekünk.
  • Hunor88
    #8148
    Ahogy olvasom, akkor egy elég nagy váltás lesz a csapaton. Sokan kiöregedtek, a félidősek mennek el. Ez kemény nyár lesz.
    Valószínűleg mennek:
    Squizzi
    Acerbi
    Andreolli
    Cesar
    Dramé
    Frey
    Jokic
    Sampirisi
    Seymour?
    Hetemaj
    Hauche
    Théréau
    Így hirtelen ennyi. Ezek közül sajnálom:
    Acerbi
    Andreolli
    Dramé
    Frey
    Sajnos még Stoian, Cofie és Rigoni sorsa is bizonytalan...
  • Hunor88
    #8147
    Mindenki lesérült vagy eltiltott szinte.
    Puggioni, Squizzi, Andreolli, Cesar, Frey, Sardo, Acerbi, Dainelli, Farkas, Vacek, Hetemaj, Sampirisi, Rigoni, Guana, Cofie, Hauce, Thereau, Stoian, Seymour.
    +még 4-en primaverából.
    Szép lesz...
  • Hunor88
    #8146
    Néhány hír:
    -Thereau valószínűleg menni fog a nyáron. Már korábban is szó volt a távozásáról, mert szeretne Európai kupákban részt venni. (Ha maradna 2-3 évet BL-ben játszhatna, de ő tudja...:))
    -Corinit akarja a Fiorentina, mivel Montella szóba jött Mazzarri helyére (őt is vinné valaki)
    -A Sampdoriás Sansonet néztük ki magunknak.
    - Még Sorrentino is visszajönne...
    -És végül Sardo: "Per noi un altro scudetto. Qui a vita" :)
  • Hunor88
    #8145
    Na érettségi után már lesz időm újra az oldallal is törődni. Mindenesetre Chievodrukker besegített egy cikkel.
    Talán most kezd beérni Papp, erre vártam régóta.
  • McFrost
    #8144
    Azokat tettem be, akik itt kiemelkedőt nyújtottak.
  • Hunor88
    #8143
    Na rá emlékszem és kérdezni is akartam. Viszont még beletenném Barzaglit is. Igaz, hogy ő inkább más kluboknál ügyeskedett.
  • McFrost
    #8142
    Ráadásul még pl. Obinnát ki is felejtettem.
  • Hunor88
    #8141
    Köszönöm.
  • McFrost
    #8140
    Fontana - Moro,D'Anna,D'Angelo,Lanna - Semioli,Corini,Perrotta,Franchescini - Pellissier,Amauri

    Pad: Lupatelli, Reglottaglie, Manfredini, Santana, Mensah, Marazzina, Bierhoff

    Edző: Luigi Del Neri
  • Hunor88
    #8139
    Elmondod, hogy mi neked az eddigi legjobb kezdő tizenegyed a valaha itt játszott játékosokból? Az a baj, hogy én még nem olyan régtől szurkolok a Chievonak így nem nagyon ismerem az összeset.
  • Hunor88
    #8138
    Háh oda-vissza vertük a Rómát. Bevettük a várost, mert még a Laziot is megvertük.
    Puggioni jobb amúgy mint Sorrentino. Az elején potyázott, de most már egész jó. Thereaut ettől függetlenül el kell adni, legalább egy kicsit nőtt az ára :)
  • Hunor88
    #8137
    Szerintem is, azért ezek a játékosok ha nem is a legjobbak, de 90 percet végighajtják rendesen.
    Most egy csoda hogy bennmaradtunk, mert nyáron nem igazoltunk semmi olyat, akire azt mondom, hogy hiányozna ha elmenne, egyedül Stoian az értelmes. Nyáron be kell rendesen vásárolnunk, különben szép lassan B lesz ebből.
  • McFrost
    #8136
    Lehet 1-1 meccsen nyerne, de hosszútávon nem tudna kiemelkedő lenni.
  • bakkerman
    #8135
    fejben és fizikálisan még a Serie A utolsó helyezettje is csúnyán odaverne még a magyar 3.-at is
  • McFrost
    #8134
    Néztem a meccset, olasz foci nagyon gyenge lett. Kicsit vicces ezt így magyar fejjel leírni, de nem biztos, hogy a Chievo vagy akár a Cagliari megnyerné az NB1-et. Ami nagyon látszik nálunk, hogy nincs egy igazi vezér.
  • Hunor88
    #8133
    Tegnap egy döntetlen volt, igazából már nincs is értelme.
    De legalább a Primavera meccsek nagyon érdekesek, most jutottunk a legjobb 8 közé, mivel a Palermot 4-2-re elvertük.
  • Hunor88
    #8132
    Ha ilyen csapatunk lenne most, akkor nem a középmezőnybe kerülésért vagy a kiesés ellen harcolnánk az biztos...
  • Hunor88
    #8131
    Jajj, kifelejtettem, hogy a Primavera play offjában 4-2-re vertük ki a Napolit!
  • Hunor88
    #8130
    Igen, sajnos a bal bokájában valami szalag elszakadt és nemsokára műtik. :(
  • Chievodrukker
    #8129
    Valahol azt olvastam, hogy Pellissier szezonjának vége.
  • Hunor88
    #8128
    Kucka nem lesz a Genoaban a hétvégén. Gyorsan le kéne tudni azt az 1 pontot.
  • Hunor88
    #8127
    Thereau azt nyilatkozta, hogy Európai kupában akar játszani, tehát vagy elmegy vagy mi jutunk ki a BL-be, szerintem az utóbbi. :)