8246
A.C. Chievo Verona
  • McFrost
    #7526
    Szép, okos gól.

    Amúgy nincs messze a szinvonal az nb1től...
  • Hunor88
    #7525
    Köszönjük! Ha máskor is lesz ilyen videó akkor linkelnéd:) köszi.
    Michu-ért tesz a Chievo egy ajánlatot. Jó játékos és ha a hír is igaz hogy 2 millió euróért akkor nagyon jó lenne.
  • tyúkszem
    #7524
    Chievo vs Fiorentina
  • Hunor88
    #7523
    http://www.chievoverona.tv/it/news/buon-compleanno-north-side-94
    Boldog 17. születésnapot North Side!
  • Chievodrukker
    #7522
    Értékes győzelem. Kellett is nagyon, mert a következő két meccs idegenben a Catania és a Milan.
    Érdekes, hogy a győztes gólt középpályások és hátvédek hozták össze.
  • Hunor88
    #7521
    Szerintem kiegyenlített volt a játék, de a támadásokban míg csak a Fior messziről jelentet veszélyt, illetve próbált közeli helyzeteket kiharcolni, addig a Chievo messziről (Hetemaj) és közelről is nagyon jó volt.
    Pellissier nem volt valami jó, Moscardelli a szokásos nagy helyzeteit kihagyta, Thereau is próbálkozott, lehetett látni hogy ha gól lesz az nem egy csatártól lesz.
    Nekem a mai nap hőse, az Dramé. Az előbbi meccsből ítélve hát nem volt meggyőző, és a mostani meccsen is bakizott sokat, de szerintem neki köszönhető hogy nem kaptunk gól/gólokat. Hihetetlen gyors volt, és oda mert nyúlni. Nagyot fejlődött, legalább lesz egy biztos tartalék védőnk.
    A következő meccs a Catania ellen lesz, ha jól tudom Sardo visszatérését ünnepelhetjük.
  • Hunor88
    #7520
    Ezt már szeretem :)
  • Hunor88
    #7519
    GGGGGGGGGGGÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLL
    LUCAAAAAAA RIGONIIIIIIIIIIIII!
  • Hunor88
    #7518
    Moscardelli meg az a fa lába...
  • Hunor88
    #7517
    :D jól beszélsz!
  • McFrost
    #7516
    Kell a győzelem, mint egy falat sör!
    :D
  • Hunor88
    #7515
    Ez mi??????
    Sima pirosat kellett volna. 100%os helyzetben buktatták Pellissiert. Hihetetlen.
  • Hunor88
    #7514
    Én sem nagyon értem, bár Moscardelli távoli lövései kellenek erre a fűre.
    Nagyon sok hibát vétünk a meccs alatt, valószínű a pályának is köze van ehhez.
  • McFrost
    #7513
    Ez a kezdő....Paloschi miért nem játszik Moscardelli helyett?
  • Hunor88
    #7512
    http://www.firstrowsports.tv/watch/90683/1/watch-chievo-vs-fiorentina.html
    Link a meccsről.
  • Hunor88
    #7511
    21 ember áll talpon a Fiorentina ellen. A védősor nem valami erős.

    Squizzi, Puggioni, Sorrentino, Dramé, Andreolli, Acerbi, Frey, Jokic, Mandelli, Bradley, Hetemaj, Rigoni, Sammarco, Vacek, Luciano, Gallozzi, Moscardelli, Paloschi, Pellissier, Théréau, Uribe.

    Uribe visszatért, na végre!
  • Hunor88
    #7510
    És milyen méret? Illetve milyen a te méreted? Mert nekem van egy XL-es de ez nagy rám.
    Majd ha tudok adok linket a Fior meccsről.
  • McFrost
    #7509
    Igen.
  • Hunor88
    #7508
    Valakinek van Chievo meze?
  • Hunor88
    #7507
    Most érzem azt, hogy megfoghatjuk a Fiort. Láttam a hivatalos honlapon hogy sok taktikai edzés volt, remélem jók lesznek, és azt is remélem, hogy felépülnek a sérültek.

    A Primaverában van egy Krilov nevű játékos, Támadó-középpályás, hihetetlen jó, minden meccsen vagy lő gólt, vagy ad gólpasszt. Jövőre szerintem felléphetne a "nagycsapatban".
  • Chievodrukker
    #7506
    Talán túl nagy energiát fektettünk az Inter elleni meccsbe, és a hétközi forduló miatt gyorsan következő két mérkőzésre - ahol inkább kellett volna pontokat szerezni - nem maradt elég muníció?
    Én az Inter elleni mérkőzést láttam, és ott is az jött le, hogy fizikálisan jó a csapat, de a támadásaink nagyon kiismerhetőek és pontatlanok.
    A támadójátékunk hatékonyságán javítani kell.
  • Hunor88
    #7505
    A Siena egyébként ne kis gólokat lőtt. Hatalmas védelmi hibákat ejtettünk, mondjuk nem csoda hiszen a tartalékokkal játszottunk.
    http://www.legaseriea.it/it/campionato-primavera-tim-trofeo-g.-facchetti/classifica
    Büszkék lehetünk a példamutató Primaverára, illetve az "összes" Chievo-ra hiszen mindenhol vezetjük a tabellát csak a felnőttben nem :(.
  • Hunor88
    #7504
    http://www.youtube.com/watch?v=QdORpauToUI
    Mit keresett Luciano 36 évesen a primaverában? Mindenesetre grat a 2-0-hoz.
  • Hunor88
    #7503
    Egyetlen aminek örülök hogy 4 meccs után sikerült lőnünk egy gólt.
    Az a baj, hogy a Bolognát is simán verni kellett volna, meg érzésem szerint őket is.
    Fior, Catania, Milan. Ha ezekből szerzünk 4 pontot én örülni fogok de nagyon.
    Még mindig az a baj, hogy sok a sérült, nem tudom mit csinálnak az edzéseken, de eléggé kemény lehet :D
    Sardo nagyon hiányzik, Uribe még jobban mert a csatárok nem tudnak gólt lőni, Uribe felkészülési meccseken villogott :)
  • McFrost
    #7502
    Sienába sosem győzni jártunk, mumus egy gárda, személy szerint gyűlölöm is őket :D
    Ebből a 3 fordulóból nem jöttünk ki jól, pedig verhető ellenfelekkel játszottunk!

    FT Siena [4 - 1] Chievo

    25' [1 - 0] M. Destro
    57' [2 - 0] M. Destro
    61' [3 - 0] G. D´Agostino
    75' [3 - 1] D. Moscardelli
    90' [4 - 1] E. Calaio
  • Hunor88
    #7501
    http://www.chievoverona.tv/it/video/highlights-chievo-bologna-un-risultato-che-va-stretto-ai-giallobl%C3%B9

    Az összefoglalót elnézve... Sima győzelem kellett volna hogy legyen. A csatársorral van a baj, hiába vannak meg a helyzetek, de mindig csak a fejünket fogjuk. Kell még egy jó csatár, kíváncsi leszek hogyha Uribe felépül tud-e valamit kezdeni.
  • Hunor88
    #7500
    Hát ez van, megint harcolhatunk a kiesés ellen. Hihetetlen. Nincs egy normális csatárunk Pellissier mellett. 13 kapura lövésből 4 darab lövés talált célt. Otthon ráadásul, 4 meccse góltalanok, 2 meccse pont nélkül...

    Hétvégén a Siena ellen majd 12:45-kor!
  • Hunor88
    #7499
    Ahhhhh.... kapufa megint................
    Moscardelli bejött, és megmutatja az igazit. 3 meccse nem lőttünk gólt, itt az idő!
  • Hunor88
    #7498
    Hát ez nagyon jó....
    0-1
  • Hunor88
    #7497
    Sajnos nem találtam linket, de a helyzet a következő:
    8-2 a kapura lövés a mi javunkra (ebből persze mint ilyenkor is 1x találtuk el a kaput míg a bologna 2x)
    Volt egy kapufánk Thereau jóvoltából, és igazából uraljuk a meccset, 3 pont nagyon kéne, ha így folytatjuk meglesz!
  • Hunor88
    #7496
    Chievo Bologna hétközi forduló 20:45-től.
    Sajnos csak 20 ember áll talpon hogy szembeszálljanak a Bologna-val (Squizzi, Puggioni, Sorrentino, Cesar, Dramé, Andreolli, Frey, Jokic, Mandelli, Morero, Bradley, Cruzado, Hetemaj, Rigoni, Sammarco, Vacek, Moscardelli, Paloschi, Pellissier, Théréau.)

    Amint tudok adok linket a meccsről.
  • Hunor88
    #7495
    Igen, ez belefér, de itthon a 3 pont kell :)
  • Chievodrukker
    #7494
    Inter - Chievo 1-0
    Megérdemelten nyert az Inter, minden csapatrészben jobbak voltak, de nincs miért szégyenkeznünk, tisztességgel helyt álltunk.
    Egyáltalán nem bunkerfocira álltunk be, próbáltunk már a félpálya közelében védekezni, és támadásokat szervezni. Azonban ha egy sikeres csel vagy beindulás után meglépett egy Inter játékos a középpályán, akkor nagy tér nyílt előttük, lendületből jöttek a kapunkra. Ilyen módon sok veszélyes támadást vezettek a kapunkra, de a védelmünk keményen dolgozott, szinte mindenkinek volt szép mentése.
    Sajnos elöl nem nagyon tudtunk gólhelyzeteket kidolgozni, a legtöbb ígéretes támadást a végén beálló Moscardellitől láttam.
    Ez az 1-0-ás vereség belefér a San Siroban.
  • Hunor88
    #7493
    Squizzi, Puggioni, Sorrentino, Cesar, Dramé, Andreolli, Frey, Jokic, Mandelli, Morero, Bradley, Cruzado, Gallozzi, Hetemaj, Rigoni, Sammarco, Vacek, Moscardelli, Paloschi, Pellissier, Théréau.

    Ők állnak készen a meccsre.
    Nem hiszem el hogy Uribe még mindig sérült, 3 hete úgy volt hogy fog játszani, már játszott is egy barátságos meccsen, erre sehol.
  • Hunor88
    #7492
    Sajnos így nehéz lesz nyerni. De bízok a Csapatban! Egy pontnak is örülök, de azért a 3 jobb lenne :)
    A Juve ellen is az volt a baj, hogy 2 kényszerű cserénk volt. Remélem Uribe már tud játszani, Luciano már kész állapotban van, ez mindenesetre nagyon jó hír!
    Pellissier belőheti 100. gólját!
  • Chievodrukker
    #7491
    Addig Frey nyomja.
    Amúgy Sardo támadójátéka hiányozni fog a jobb oldalról.
  • Hunor88
    #7490
    G. Sardo egy hónapig harcképtelen.
  • Hunor88
    #7489
    http://www.chievoverona.tv/it/video/chievo-juventus-la-partita-vista-da
    Di Carlo hatalmas edző!
  • Hunor88
    #7488
    Chievo Juventus 0-0
    Örülök is meg nem is.
    Örülök, mert a Juve alig tudott helyzeteket kidolgozni, úgy elzártunk minden területet tőlük.
    Viszont nem örülök a 6 sárgánknak.
    Voltak néhány perceink amikor simán lőhettünk volna gólt is.
    Majd az Inter ellen jövő héten.
  • Hunor88
    #7487
    http://freesports2011.blogspot.com/p/partido-4.html