8246
A.C. Chievo Verona
  • Chievodrukker
    #7566
    Az első félidőben szenzációsan játszottunk. Nem is tudom, láttam-e már ilyen jól játszó Chievot. (Talán Del Neri idején láthattam volna, ha akkoriban tudtam volna interneten meccset nézni.)
    A Laziosok nyilván arra számítottak, hogy beállunk bekkelni, meg kontrázni, ehelyett három csatárral szinte lerohantuk őket. Kár hogy minden helyzetünk elakadt valahogy a kapusban.
    A második félidőben már nagyon szaggatott a közvetítés. Amennyire láttam, a második játékrész is nagyjából kiegyenlített volt. A végére kezdtek nyomni a rómaiak, és tartottam attól, hogy a végén büntetnek az első félidőben kihagyott helyzeteinkért. Ekkor Di Carlo a három csatáros rendszerről áttért az öt védősre (Thereau helyett Morero) és biztosította az legalább az egy pontot.
    Nagyon jó meccs volt, én nagyon élveztem!

    Ma rájöttem Bradley szerepére. Amolyan "elősöprögetőt" játszik a védősor előtt. Fontos a védekezésben a fejjátéka és ma elég jó megelőző szerelései voltak.
  • Hunor88
    #7565
    Uhhhhhhhhhhhh te jó ég.
    Amit Pellissier kihagyott azt hittem kitépem a hajam, de amikor Luciano végigvitte a pályán és a kapusba lőttem ki is téptem a hajam:D Nem hiszem el. Ez akár lehetne 3-0 is.
  • Hunor88
    #7564
    Nagyon megnyomjuk az elejét megint 3 csatárral, szegény Pellissier mit hagyott ki :(
  • Hunor88
    #7563
    Link élőben a meccsről.
  • Hunor88
    #7562
    Nagyon köszönöm!
  • McFrost
    #7561
    Persze, vidd!
  • Hunor88
    #7560
    Ha McFrost is beleegyezik akkor folytatom a Chievo magyar honlapját.
    A honlap
  • McFrost
    #7559
    Peparim-nak adnám a karmesteri pálcát.
  • Hunor88
    #7558
    A háromcsatáros megoldás Di Carlora vall :) Meglepetés. A gyengébb csapatok ellen jól jön.
    Thereaut eddig nem értettem, hogy miért kerül a kezdőbe, egyáltalán miért van még itt, de ezen a meccsen hihetetlenül jól játszott. Paloschi úgyszintén, nem is emlékeztem ki lőtte a 2. gólt, mert ő is lőhette volna.
    Csak Pellissiert sajnálom :( nincs még meg a 100. gólja, pedig megérdemelte volna.
    Összefoglaló
    A Lazio nehéz lesz, főleg idegenben, főleg 20:45-től :D Nekem ez olyan Lazios idő. De most lendültünk formába, a Lazio meg elfáradt, ők vasárnap este IS játszottak meccset, míg mi szombaton. Abban bízom, hogy a második félidőre nem fogják bírni, és begyűjthetjük azt a nagyon értékes 3 pontot, ezzel előre ugorva a 6. helyre akár :)
  • Chievodrukker
    #7557
    Mikor volt olyan utoljára, hogy három csatárral kezdtünk bajnokin?
    Úgy tűnik, jót tett Thereaunak és Paloschinak is. Thereau utoljára az első fordulóban volt eredményes, most gól és gólpassz. Palo is állítólag jó volt.
    Nem mondom, hogy most már mindig három csatárral kezdjünk, de időnként lehetne. Szerintem most elég jó a csatárfelhozatal, még ha irányítónk nincs is.

    A Laziot talán meg lehetne fogni. Bár erősebb csapat, de csütörtökön és vasárnap is az ő szintjükön rangadót játszottak.
  • Hunor88
    #7556
    Vége!
    2-0. Gólok: Thereau, Sardo.
    Ez már nagyon kellett. Nagyon örültem volna ha ma Uribe is játszik, de a lényeg a 3 pont :)
  • Hunor88
    #7555
    Link a meccsről.
    1-0 a félidőben nekünk, egy gyönyörű Thereau gól. Kell ez a győzelem, de nagyon!
  • Hunor88
    #7554
    Ja ok, mert egy magyar Chievo szurkoló írt oda. De jó :)
  • Chievodrukker
    #7553
    Nem, nem írtam.
  • Hunor88
    #7552
    A Cagliari ellen győzni kell! :)
    Te írtál a Chievo hivatalos oldalára, az összefoglalóhoz?
  • Chievodrukker
    #7551
    Pedig nem voltunk rosszak. A honlap szerint megérdemeltük volna a döntetlent.
    Jól kell játszani a Cagliari ellen is.
  • Hunor88
    #7550
    Udinese Chievo 2-1
    ...:((((
  • Hunor88
    #7549
    0-0 Jobb ez a semminél...
  • Hunor88
    #7548
    http://www.usagoals.com/live/38977-chievo-vs-atalanta/watch/stream/online/free/feed/p2p/en/vivo/tv/gratis/
    Link a meccsről.
  • Hunor88
    #7547
    Jó lenne valahogy több Chievo szurkolót szerezni Magyarországon is. Van ötletetek erre?
  • Hunor88
    #7546
    Ma 15:00-tól Chievo atalanta kötelező!
    A Merdas verona már a 2. :(
  • Hunor88
    #7545

    Ma érkezett :):):):):):)
  • Hunor88
    #7544
    Cruzado visszatér, Rigoni 4 hétig nem játszhat. Ez nagyon jól jött, eddig is volt egy halom sérült játékosunk...
  • Hunor88
    #7543
    A visszavágón lesz mit visszavágnunk. Jön a bosszú:)
  • Hunor88
    #7542
    Remélem! Egy gól jó lenne, és egy 4-1el kibékülök. De többet ne kapjunk.
  • McFrost
    #7541
    4-0 a félidő, a bajnokság szempontjából belefér.....
    Ha nagy verés lesz a vége Di Carlo lemond, de szerintem most felrázza a fiúkat.
  • Hunor88
    #7540
    http://www.livefootballol.com/streaming/serie-a/week-13-ac-milan-chievo-27-11-2011.html
    Aki akarja nézni, bár 2-0 után...
  • Hunor88
    #7539
    Sajnos most csak rossz hírek jöttek. A primaveránk 0-0t játszott a merdas (hellas) veronával, míg a merdas nagy csapata győzött. Egyre közelebb a feljutáshoz...
  • Hunor88
    #7538
    http://www.chievoverona.tv/it/video/highlights-tim-cup-chievo-modena
    Érdemes megnézni. Szinte C csapattal álltunk fel, hiszen a Primaverából is voltak jelen. Kirilovban nagy reményünk lehet, ahogy Galozziban is. Uribe azt csinálta amit kell, és Moscardelli... :D hát igen, most jó volt. Puggioni tizenegyest védett (ami nem is lett volna szerintem tizenegyes). Dramé se volt rossz.
  • Hunor88
    #7537
    Na ezt már szeretem. Ma 15:00 kot lejátszott olasz kupa meccs.
    ChievoVerona - Modena 3-0
    Marcatori: Uribe 33' e 47' p.t. (C), Paloschi 3' s.t. (C)

    ChievoVerona (4-3-3): Puggioni, Djengoue (dal 1' s.t. Grippo), Cesar, Acerbi, Dramè, Gallozzi, Vacek, Hetemaj (dal 22' s.t. Sammarco), Moscardelli, Paloschi, Uribe (dal 29' s.t. Kirilov(. A disposizione: Squizzi, Pellissier, Burato, Solini. All.: Di Carlo

    Modena (4-3-2-1): Fortunato, Ricchi (dal 4' s.t. Aldrovandi), Bassoli, Carini, Minarini, Foresta, Spezzani, Fantini, Nardini (dal 10' s.t. Fiandaca), Carraro (dal 26' s.t. Trombetta), Bernacci. A disposizione: Caglioni, Stanco, Giampà, Zanasi. All.: Cuttone

    Arbitro: Brighi di Cesena
    Assistenti: Rubino - Cini
    IV ufficiale: Viti
    Ammoniti: Hetemaj (C), Cesar (C), Spezzani (M), Moscardelli (C)

    Azért Uribe odavágott. :) Tudtam hogy ő kell, és örülök Paloschi góljának is!
    A következő olasz kupa az Udinese ellen lesz.
  • Hunor88
    #7536
    Ne felejtsétek, holnap Chievo - Modena Olasz kupa, sok primaverás játékos is fog játszani. Kíváncsi leszek Kirilovra. Na és persze Uribére :)
  • Hunor88
    #7535
    Sajnos csak az összefoglalókból tudtam ítélni, de ennek örülök :)
  • Chievodrukker
    #7534
    Én úgy látom ebből, két nagy helyzete volt a Catania-nak. A 11-es, meg rögtön utána a fejes.
    Az alapvonalról lőtt kapufát nem számítom ziccernek, meg a távoli lövéseket sem. A góljukat bemákolták.
    Az olasz honlap azt írja, végig nagyon jól védekeztünk.
    Igaz, a mi góljainkat elég komoly védőhibák előzték meg a másik oldalon, de ez legyen az ellenfél gondja.
  • Hunor88
    #7533
    http://www.youtube.com/watch?v=67FmhvVRh8E
    Uhh azért a pont csoda ez alapján...
  • McFrost
    #7532
    Köllött!
  • Hunor88
    #7531
    Huhhh Győzelem! Előre a 7. helyre!
  • Hunor88
    #7530
    http://www.youtube.com/watch?v=4IVWg3KZpdY
    Mekkora győzelem az Inter ellen, bár ez csak a Primavera. A 94. percben született a győztes gól! Ezzel a Chievo Primaverája átvette a vezetést a tabellán!
    Catania 1-2 Chievo (részeredmény), sajnos nem találok sehol egy streamet sem.
  • Hunor88
    #7529
    Catania Chievo
    Ma 15:00 -tól
    Nehéz lesz, de győzni kell! És kötelező, a top 10-be ugranánk.
  • Hunor88
    #7528
    Olaszország U21 - Magyarország U21 2 - 0
    Paloschi lőtt egy gólt! A rossz hír mellé :(
  • Hunor88
    #7527
    Azért ilyeneket ne mondj :D Bár az igazat megvallva ez a meccs tényleg olyan volt, de én az időjárást okolnám emiatt.