8246
A.C. Chievo Verona
  • Hunor88
    #7726
    Nem láttam, tudsz adni valami elemzést?
    Egyébként teljesen igazad van, sajnos a kötelezőket nem tudjuk hozni...
  • Effe88
    #7725
    fix x volt a meccsetek.......
    folyamatosan mentek le az odszok az x-re
    végén már valami 2,20 volt
    pedig x-ekre három fölött szoktak adni
  • McFrost
    #7724
    Ezért nem lépünk évről évre előrébb a porondon, mert ilyen meccseken nem tudunk átrobogni az ellenfeleken....nincs semmi fejlődés évek óta, csak vissza fele....
  • Hunor88
    #7723
    Valakinek eladó Chievo mez/sál/akármi?
  • Hunor88
    #7722
    :(, de remélem még a történelmük folytatódik, hogy egy másik tulajdonos kezében lesz.
    Az a baj, hogy a Serie Ck-ben elég nagy a pénzhiány, a Serie A-ban meg eléggé jó (mondjuk ez nem baj)
  • Effe88
    #7721
    :SS:kár értük...
    látom most a 3.ligába vitézkednek...S:S:
  • Hunor88
    #7720
    A Piacenza csődbe ment. Szimpatikus csapat volt, és egy történelem is egyben :(:(
    De most hétvégén a Sienát el kell verni. Kell az a 3 pont.
  • Hunor88
    #7719
    Sorrentino már évek óta így csinálja, nem tudni miért. Szerintem inkább a védők hibája, hogy csak nézték...
  • Chievodrukker
    #7718
    Azt nem értem, hogy Sorrentino minek jön ki az ötösre, meg azon is túl, amikor az ellenfél a 16-oson kívülről lő, és még három védő van a kapus és a lövő játékos között. Ha bent áll a vonalon, simán kiüti oldalra Diamanti lövését.
    Nem az első gólt kapjuk így, szerintem fölösleges ilyenkor ennyire kijönni a kapuból.
    Amúgy jó kapusunk van, és az eredménnyel elégedett vagyok. Szép volt a második gól előtti támadás.
  • Hunor88
    #7717
    Thereauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Góóóól!
    Hetemaj szép!
  • Hunor88
    #7716
    :(:(
  • Hunor88
    #7715
    Azt a betyár, ez nem lehet igaz Paloschi!
  • Hunor88
    #7714
    ÁÁÁ Gillet, mit fogott, nem igaz...
  • Hunor88
    #7713
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!
    Nem tudom ki lőtte be, mert vagy hatan is meglőtték, de gól és kész :):)
  • Hunor88
    #7712
    Egy cikkből idézek:
    "A Juve a listavezető ebben a statisztikában, a „zebrák" 95.4 millió eurós veszteséget regisztráltak a szezonban. A torinóiak legalább hivatkozhatnak az új stadion építésével kapcsolatos költségekre, bár aggasztó lehet, hogy a televíziós jogok értékesítéséből származó bevételek elosztásánál a jövőben a kisebb klubokat szeretnék helyzetbe hozni az olaszok. Az Inter 86.8 millió, míg az AC Milan 69.8 millió euróval dobogós a listán."

    A kisebb csapatokat (tehát itt a Chievot is ez alatt értjük), fogják előnyben részesíteni, kell a pénz. Ez jó ötlet.
    Már csak azt kéne elérni, hogy a meccsek "barátibb" időpontokban lennének, mert így remélhetőleg többen mennének ki meccsre. Azt hallottam, hogy az olaszoknál ez a meccsidő "szent". + persze a stadionok saját kézben lennének, amiben egy kicsit a Hellas is gondokat okoz...
  • Hunor88
    #7711
    Megint pontatlanok voltunk, de ettől függetlenül szerintem jól játszottunk. Acerbit nem hiába akarja megvenni a Juve. De lemerem fogadni, hogy nyáron "rárepülnek" Bradley-re és Dramé-ra.
    Sardo játéka nagyon hiányzik :(
  • Chievodrukker
    #7710
    Chievo - Internazionale 0-2

    Bár a hajrában kaptuk a két gólt, az Inter sajnos ma jobban játszott. Főleg az első félidőben játszottak veszélyesebben. A másodikban nem annyira, de elég volt egy figyelmetlenség a végén egy szögletnél, hogy Samuel gólt fejeljen.
    Támadásban sajna nagyon pontatlanok voltunk.

    Nem baj, három jó eredmény után ez belefért. Most a Bologna és a Siena ellen kellene pontokat gyűjteni, hogy mögöttünk maradjanak.
  • Hunor88
    #7709
    Várható kezdők:

    Chievo:

    Sorrentino
    Sardo, Andreolli, Acerbi, Drame
    Luciano, Bradley, Hetemaj
    Sammarco
    Pellissier, Thereau

    INTER

    Julio Cesar
    Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo
    Zanetti, Palombo, Cambiasso
    Sneijder
    Forlan, Milito
  • Hunor88
    #7708
    Most kezdem azt érezni, hogy egy stabil csapat lettünk. Ha az Inter ellen pontot szerzünk, az azt jelenti, hogy 4 meccse veretlenek vagyunk.
    Di Carlo! Di Carlo! Di Carlo!
    Forza Chievo!
  • Chievodrukker
    #7707
    Aki meg a bírók nyilvánosan bizonyított megvásárlásával "megnyert" bajnokságokat is beszámítja a dicsőséglistába, azzal nincs miről beszélni.
  • Chievodrukker
    #7706
    Jó ez a sorozat, három meccsen 7 pont, egy kapott góllal.
    Nagyon jólesett ez a döntetlen Torinóban.

    Acerbi egyre jobban tetszik.
    Dramé meg egy tipikus, jó képességú, atlétikus afrikai játékos. A kiállítás vagy egy nagy hiba is bármikor benne van, ugyanakkor elöl is remek megmozdulásai vannak, nem könnyű tartani őt az ellenfélnek.

    Remélem, az Inter sem fékezünk.
  • Hunor88
    #7705
    Di Carlo nagyon cseles volt. Elhitette a Juvéval a győzelmet :)
  • Hunor88
    #7704
    Ennyi érővel a Juve gólja les volt...
  • Forza Italia
    #7703
    dramét ki kellett volna állítani és akkor nincs miről beszélni.
  • McFrost
    #7702
    1-1 lett a vége, most néztem reggel és örülök neki. Feljöttünk a 10be, de szoros nagyon a közepe!
  • Hunor88
    #7701
    Szerintetek Dramé vagy Sorrentino a meccs hőse?
  • Hunor88
    #7700
    Hát ez a sorozat sorozat :D
  • Hunor88
    #7699
    Na ez hiányzott már, két győzelem egymás után :)
  • Hunor88
    #7698
    Befosok. Két olyan helyzet egymás után, amit csak mi ronthatunk el. Moscardelli üresen, szép lassan leveszi, erre simán elveszik, utána Hetemaj végig szívatta a védelmet és ad egy olyan passzot... Mindegy csak nyerjek :)
  • Hunor88
    #7697
    Amúgy Moscnak van valami baja :D de így szeretjük :)
  • Hunor88
    #7696
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
    Moscardelli! Épp azon gondolkoztam, hogy milyen rossz lett az utóbbi időkben, erre... :):):)
  • Hunor88
    #7695
    Amikor nem felívelgetünk vannak helyzeteink. Most kell megnyomni! Oaloschinak ezt illett volna belőni 1-1 ben 5 méterről. De szerintem az hitte hogy lesen van-
  • Hunor88
    #7694
    Alakul :)
  • Hunor88
    #7693
    Ok elpattannak a labdák, jó, de a bedobást legalább csapattárshoz kéne dobni...
  • Hunor88
    #7692
    De mi ez??????????????????? Egy normális összjáték nincs, vagy elpattan a labda, vagy rövid a passz, és szedjük a sárgákat...
  • Hunor88
    #7691
    Forza Chievo!
  • Hunor88
    #7690
    Eléggé lyukas lesz a cserepad és a kezdő:
    Squizzi, Puggioni, Sorrentino, Acerbi, Andreolli, Cesar, Frey, Mandelli, Sardo, Jokic, Gulan, Facchinetti, Hetemaj, Luciano, Rigoni, Cruzado, Vacek, Moscardelli, Paloschi, Pellissier, Uribe.
  • Hunor88
    #7689
    Majdnem szétvertem a gépet amikor megláttam, hogy a primavera kikapott otthon :@
  • Hunor88
    #7688
    Egy helyre beraktam a linket, nem gondoltam volna, hogy 25 látogatót hoz az oldalra :)
    Dramé, Bradley, Thereau hiányzik a Cesena ellen, ajajaj
  • Hunor88
    #7687
    A Cesenánál edzőcsere. Ez most jó vagy nem?