8246
A.C. Chievo Verona
  • Hunor88
    #7766
    Az U21 most játssza a Play-offot a Catania ellen. Győzni kell!!!!!!!!!!!!!
  • Hunor88
    #7765
    Igen, ez nagyon x-es meccs volt. De ez van. Én bízok a következő évben, hogy az jó lesz.
    Egy e-mail címet tudsz adni Bia11?:)
  • Bia11
    #7764
    Hát akkor rövid összefoglaló: valójában ízlésesen fociztunk, de lassítva a játékot, végig bízva 0:0-ban. Igaz Atalanta jobban harapott, de veszélytelenül: Sorrentíno-nak védenie alig kellett. A gólt meg nem védhette, az a Maxi Morales azzal a 160 centijével, úgy eltalálta a bal kapufák találkozását, hogy életébe nem rúg több ilyet! Amúgy jól fociztak a mieink közük Frey, Bradley és Cruzado, sajnos a csatárjaink csak vergődtek. Két komoly helyzet: egy Vacek lövés 20-ról és Frey tiszta fejese közelrő csak centikkel ment fölé. Aztán az elsőben egy alkalommal hárman mentek kettőre tisztán, de Pelissier kicsit hosszan szöktetett. Amúgy két egyforma-forma csapat, de most az Atalanta jobban akart!
  • Hunor88
    #7763
    Sajnos erről is lemaradtam, mivel nagyon jól elnéztem az időt.
    A statisztikákból ítélve jobb volt az Ata. Erős csapat lett. Én csak azt sajnálom, hogy ez is egy tipikus kötelező volt :(
  • Bia11
    #7762
    Sziasztok Chievo drukkerek!
    Volt szerencsém élőben szurkolni Bergámóban, de sajnos az Atalanta jobban akarta a győzelmet, mi kissé kényelmesen játszogattunk a gólig. A gól viszont fantasztikus volt,
    még ha mi is kaptuk meg kellett tapsolnom... Voltak játékosok akik azért tetszettek, ha
    érdekel valakit írok bővebben...
    Van még 4 forduló, két győzelem még jól jönne a szünetig!
  • Hunor88
    #7761
    Valaki fordíta ezt le nekem Valami kupa ez?
  • Hunor88
    #7760
    Fariasért pedig a Genoa jelentkezett.
    Most a Nocerinában van, és ha jól tudom mostanában nem kezdő, lehet, hogy egy sérülés az oka, de már lőtt vagy 5 gólt. Nem kell eladni :)
    Sbafforól nem tudok sok mindent.
    Egyébként Kirilov, Ekuban, Hernandez, Oliboni és Colletta az U21-ból nagyon jól játszanak. Őket is jó lenne megtartani.
    Szerintetek Uribének el kéne menni kölcsönbe? Sajnálom, hogy mindig ilyenkor sérül le, pedig most kapott volna 15 percet :(:(
    Egyébként ez az 1 pont nagyon jó, ha azt nézzük, hogy az Udinese ellen szereztük. Az 50 pont év végére reális.
    Ja és Granoche meg nyugodtan maradhat a Padovában vagy nem tudom hol :)
  • Hunor88
    #7759
    Olvastam, hogy Thereau nem lőtte rosszul a tizenegyest, csak Handanovic védte jól. Meg Bradley aktívkodott.
    Én nem értem Acerbit. Mármint, hogy most ő kinek is a tulajdona?? Mert olyanokat olvasok, hogy most csak kölcsönben van, és a Genoa-Milan tárgyal róla. Meg kéne vennünk őt, magasan kiemelkedik a többiek közül, támadásban is jó.
  • Chievodrukker
    #7758
    A B ligás Ascoliban játszik kölcsönben a Chievo saját nevelésű, fiatal középpályása, Sbaffo.
    Állítólag a Lazio nézte ki magának.
  • Chievodrukker
    #7757
    Csak a második félidőt láttam. Hajtós mezőnyjáték folyt, de helyzetek nemigen voltak. Egyedül Di Natale jelentett veszélyt kapura.
    Acerbi és Frey játéka tetszett, egészen parádés megoldásokat is mutattak.
  • Hunor88
    #7756
    Mi volt? Thereau kihagyta a tizit? Valaki meséljen, sajnos ezt sem láttam :(
  • Hunor88
    #7755
    Chievo - Udinese ma!
    18:00tól.
    Bocsánat, hogy nem frissítem mostanában az oldalt sokszor, de érettségi... :(
    Forza Chievo!
  • Hunor88
    #7754
    Jó és rossz hírek egyaránt!
    Jön az átigazolási időszak, mivel vannak értékes játékosaink.
    Bradley - Roma érdeklődik, minimum 10 millió:)
    Acerbi - már olyanokat hallani, hogy a Milané :(
    Dramé - több francia csapat
    Thereau - Marseille
    Jó hír:
    Paloschi jövőjébe mi is beleszólhatunk. Nem lenne olcsó, de megérné. Ő azt mondta, hogy a Chievoban is szívesen játszana. Nyilván azért Ibra-Robinho mellé még nem férne oda.
  • Hunor88
    #7753
    Di Carlo azt mondta, hogy az 50 pont a cél. Most nem a bennmaradás a cél, hanem az 50 pont. Tavaly Piolival a bennmaradás volt a végéig a cél.
    Szerintetek jövőre egy kis erősítéssel az Európa-liga hely meglenne? :) Érdekes...
    Már csak azt szeretném látni, hogy annyian járnának ki meccsre, mint a Milan ellen ;)
    Uribe menjen kölcsönbe, azután pedig betonkezdő lesz, és nem győzzük számolni a mesterhármasait :) Luciano is lassan visszavonul, Sammarcot nem tudom, hogy hagyjuk meg, mert lehet, hogy Bentivoglioval többet érnénk. Paloschit meg fizessük ki
  • Chievodrukker
    #7752
    Jó meccs volt.
  • Hunor88
    #7751
    Egy döntetlent minimum. De semmi baj.
    Végre láttam a magabiztos játékot egy nagy csapat ellen. A statisztikák:
    54%Labdabirtoklás46%
    10Kapura lövés3
    3Kaput eltaláló lövések1
    7Kaput nem találó lövések2
    Nekem azért tetszett a meccs. A Milan védelme hiába volt annyi sérült, nem nagyon tudtunk átjutni. Azért Yepes a Milannak még mindig nagy fogás :)
    Csak Uribét sajnálom, hogy nem kapott időt. Dramé pedig nagyon hiányzott, bár Frey most jó volt :)
  • szucsy89
    #7750
    Egy döntetlent minimum megérdemeltetek volna! Grat a nagy küzdésért
  • Hunor88
    #7749
    Szerintem nem akarunk nyerni...
    Uribét be! Thereaunak nagyon nem megy
  • Hunor88
    #7748
    Gyorsan kapott gól :(
  • Hunor88
    #7747
    Link a meccsről.
    Hát a Milan kezdője elég furcsa, de én nem bíznám el magam, mert ilyenkor szoktunk kapni egy zakót. De azért bízzunk Di Carloban és a csapatban! Remélem Uribe fog játszani. :)
    Forza Chievo!
  • Hunor88
    #7746
    Egy kis összegzés a meccs előtt itt olvasható.
    Szerintem most van a legnagyobb esélyünk legyőzni a Milant, bár nekik a 3 pont most annyira kell, mint a Leccének, nekünk meg már nem is annyira...
  • Chievodrukker
    #7745
    Csak az összefoglalót láttam ma, de két gólt lőttünk gyors, felépített támadásból, ami régen volt már. Paloschi mindkettőben benne volt.
    Sergio letámadásaival szemben pedig tehetetlenek a védők.

    Azt hiszem, 2005 nyara óta nem volt a csapat ilyen magasságokban.

    A Milant sem érzem most legyőzhetetlennek. Kicsit kifacsartak lehetnek és nagyon sok a sérültjük, bár így is maradtak klasszisaik.
    Kérdés, hogy mi hogy bírjuk három napon belül a második meccset.
  • Hunor88
    #7744
    Holnap lesz a meccs a Milan ellen 20:45-től, nézzétek!
  • Hunor88
    #7743
    Na és ezt a meccset pont nem láttam. :(((((( De nyertünk :))))))))))))))))))
    Mi volt meséljetek :)
    Bradley végre betalált, már régóta vártam erre a pillanatra(és persze hogy nem láttam élőben a gólt:()
    Róma kikapott, Inter leikszelt, cél az európa-liga
  • McFrost
    #7742
    Ott a 3.!! Így 2-1.....vicc
  • McFrost
    #7741
    2-0 a Kátánnyá ellen!
  • McFrost
    #7740
    Most nézem, hogy ma van a meccs és vezetünk!
  • Hunor88
    #7739
    Állítólag valami 19 éves brazil csatárt igazoltunk a Flamengo-tól. Valami nagyon nagy tehetség, az Inter is fizetett volna érte, de hát a mi Primaveránk a legjobb;), tegnap 3-0ra nyertük a Derby-t!!! :)
    Forza Chievo!
  • Hunor88
    #7738
    Az a legjobb, hogy csatárból így két sérüléssel, alig vagyunk meg, középpályán szinte mindig valaki eltiltott, és erre kit akarnak igazolni? Két védőt, a Serie C-ből. Ha fiatalok jöhetnek a Primaverába, de ide több védő nem nagyon kell. Dainellit sem értettem miért igazolták le 33 évesen...
  • Hunor88
    #7737
    Prandelli a Chievo edzésén!!!
    Szavazzatok! :)
  • Hunor88
    #7736
    Ezek lesznek a következő ellenfeleink:
    Catania(O), Milan(O), Atalanta(I), Udinese(O), Cagliari (I), Roma(O), Palermo(I), Lecce(O)
    15 pontot még simán szerezhetnénk. Akkor talán még az Európa-liga helyért is harcolhatnánk (persze ha a Napoli indul a BL-ben, mert akkor a 6. hely is azt fog érni.
    És igen, ha tavaly nem veszik el igazságtalanul azt az egy BL helyet, akkor már harcban lennénk érte.
    Catania kemény lesz
  • Hunor88
    #7735
    :D A 80. perc körül értem haza, mondom már megnézem ezt a pár percet, hát nem Rigoni góljánál kapcsolt be a gép:))))))))
    Hihetetlen fontos győzelem. És végre egy Pellissier gól. Milyen gólt lőtt?
  • McFrost
    #7734
    Sergio góllal megyünk! Kérem lefújni! :)
  • Hunor88
    #7733
    Télen Caracciolot le kellett volna igazolni! Most is lőtt egy gólt. Nem baj majd nyáron
  • Hunor88
    #7732
    A Chievo Primavera elverte az első Intert 1-0-ra!!!!!!!!!! Ezzel 1 pontra van az említett helytől. Egyel kevesebb meccset játszottak, a Milan ellen fogják valamikor pótolni. Az is nagy meccs lesz, mert ők most a 3-ok.
    Ma délután a Fiorentina ellen lesz a meccsünk. Idegenben! Hát ez nagyon kemény lesz, főleg, hogy Acerbi nem lesz :(
    Forza Chievo!
  • Hunor88
    #7731
    Épp jókor :(:(:( Nem ment neki mostanában, de hiányozni fog, és kitudja, hogy visszafog-e térni valaha a formájába. Ezen a héten lett apa... :((((((((((((
    http://olasz-foci.hu/bajnoksag/serie-a/7190-chievo-moscardelli-szezonjanak-vege
  • Hunor88
    #7730
    Fernandes állítólag visszajön.
  • Hunor88
    #7729
    A pont kellett, de azért 3-nak jobban örültem volna :)
  • Effe88
    #7728
    kellett az x:)
  • Hunor88
    #7727
    Most néztem a gólokat. Bradley meg mi a sz..... csinált? Ekkora hibát!