8246
A.C. Chievo Verona
  • Hunor88
    #7846
    Kiegyenlített játék. Pellissier nagy helyzettel. Kár, hogy csak Di Michele van a pályán az újak közül...
  • Hunor88
    #7845
    Forza Chievo!
  • Hunor88
    #7844
    Na ma, 20:45-től kezdődik. Rossz érzésem van ettől a szezontól, de remélem sokkal jobb lesz, mint amire számítok.
  • Hunor88
    #7843
    Na lassan eljön az a vasárnap. 20:45-kor kezdődik a meccs, az itteni idő szerint. Az első mecset be kéne húzni. Az átigazolásokat elnézve a Bologna sokat gyengült. Di Vaio, Raggi, Gillet, Mudingayi, Rickler, Loria elmentek. Natali és Acquafresca azok akik olyan igazolások, hogy még gondot okozhatnak.
    Forza Chievo!
  • Chievodrukker
    #7842
    A Fabio Moro, D'Anna, Mandelli, Lanna hátvédsor hosszú évekig meghatározó volt a Chievoban. A sor minden tagja 10 évet, vagy közel annyit töltött a klubnál.
    Közülük már csak Mandelli aktív, a többiek visszavonultak.
  • Hunor88
    #7841
    Már nem kapott olyan sok lehetőséget. Egyébként ez a Lumezzane belőlünk él, jó páran odamentek, kölcsönbe.
  • Chievodrukker
    #7840
    A csapat (Pellissier mellett) legrégebbi játékosa, Davide Mandelli a Lumizzane csapatához igazolt levezetni.
    Én kedveltem Mandellit, sok sikert kívánok neki!
  • Hunor88
    #7839
    Egy laza négyessel küldtük haza az Ascolit. Thereau 2x, Pellissier és Di Michele 1x-1x talált be.
    Azt hiszem Di Michele eddig fölülmúlta a várakozást (remélem a bajnokságban is így lesz)
  • Hunor88
    #7838
    Még Floccarit lehet hogy megvesszük a végén.
    Ma 5-től az Udinese ellen lesz egy felkészülési meccs. van hozzá link is: itt
    Forza Chievo!
  • Hunor88
    #7837
    A Bastiat nemrég 2-1-re elvertük, Di Michele és Pellissier góljával, utána kikaptunk a Catania ellen 1-0-ra, de most sikerült legyőznünk az Atalantát 2-1-re, Cesar és Di Michele góljaival. Jó lesz Di Nichele :)
  • Hunor88
    #7836
    Acerbi már válogatott!
    Dainelli is a miénk. Sammarcoról lemaradtunk, a Spezia(!) vitte el.
  • Hunor88
    #7835
    Valeri Bojinov is a kívánságlistán. Na ez már igen :)
  • Hunor88
    #7834
    1-2 évre megoldja a gondokat. Mint pl Yepes. Bízok Sartoriban, és biztos hogy fog találni valakit.
  • McFrost
    #7833
    Na az izlandival nem lennénk kijjebb a vízből. Nem ilyen kiéget csókákat kell szerválni, hanem egy ütős irányítót. Még Koman is jó lett volna, vagy Huszti.....
  • Hunor88
    #7832
    Pontosan :) Ezek szerint egyre közelebb az átigazolás. Forrás
    Sammarco és Morrono (Parma) is lehet hogy jön.
  • McFrost
    #7831
    Eidur Gudjohnsen
  • Hunor88
    #7830
    Eddig minden újsághírt elkiabáltam, így most ezt nem mondom, de ha minden igaz, akkor hatalmasat fogunk igazolni a középpályára :) Barcát is megjárt játékost.
  • Hunor88
    #7829
    Marco Rigoni érkezett, Uribe és Memushaj elment. Rigoni egy jó igazolás, de szerintem még kell valaki a középpályára. Illetve nem ártana venni valakit a csatársorra is, mert Stoian és Paloschi jövője még nem biztos.
    Nekem valahogy nem tetszik ez a keret. Egy kicsit félek a következő évtől, remélem nem esünk ki.
    Ma játszottak a Catania ellen egy felkészítő meccset, ahol a Catania nyert...
  • Hunor88
    #7828
    Már jó lenne egy Európa Liga helyezés! Szerintetek sikerülni fog jövőre? Hanyadik helyet vártok a csapattól? Esetleg a kupában a döntőig van esély menni? :) Nem lenne rossz...
  • Hunor88
    #7827
    Erre vártam tél óta: Caracciolot akarjuk! Éljen :) De a Hellas is szeretné megszerezni, de oda ki menne? :D
  • Hunor88
    #7826
    Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem még kéne néhány jó igazolás.
    Sajnos Brighiről lemaradtunk...
  • Hunor88
    #7825
    A San Zeno ellen volt egy felkészülési "meccsünk". 17-0 lett a végeredmény, a gólok a következőktől voltak:
    1. félidő: 4', 13', 20' Paloschi, 6', 11', 28''Théréau, 31' Papp, 38' Cofie
    2. félidő: 9' Vacek, 12', 18', 25' Bentivoglio, 31',42'Moscardelli, 35'Sardo, 36' Pellissier tizenegyesből, 45' Hetemaj
  • Hunor88
    #7824
    Jóóóóóó :) Nem rossz játékos.
  • bakkerman
    #7823
    Stoian

  • Hunor88
    #7822
    Hivatalos Bradley a Romáé, veszítettünk egy nagyon jó középpályást. Helyére valaki nagyon jót kell szereznünk, mert Guana nem fogja őt pótolni.
    Stoian viszont hozzánk jött, nem lepődtem meg, csak a fele. Neki viszont még lehet szép jövője.
  • Hunor88
    #7821
    Loool és Di Michele a miénk, hivatalos! Nem hiszem el. Jó, nem kétséges, hogy jó játékos, közénk való, de 36 évesen nem sok érelme volt...
  • Hunor88
    #7820
    A következő szezon érdekes lesz. A védelem szerintem stabil lesz, annak ellenére, hogy Andreolli lehet, hogy elmegy, a középpályára pedig még 2 jó játékos kellene, megemlítették Lodeirot, na ő lenne az igazán jó igazolás! A csatársor kérdéses, mert most itt van Uribe, aki lehet hogy elmegy, de az sincs kizárva, hogy Thereau is megy. Granochet nem is említem, én örülnék ha megválnánk tőle. Szóba jött Di Michele, ami szerintem nem lenne jó húzás, de még van sok megoldás, várjuk őket...
  • Hunor88
    #7819
    Uribe aláírt a Nacionalhoz 1,7 millióért. :(((((((((((((((((((((((((( Nem hiszem el. Sürgősen kell egy új csatár, mert ha Thereaut a Fior megveszi, akkor nem tudom mi lesz itt, nem akarom nézni a Granoche - De Paula párost...
  • Hunor88
    #7818
    A tavalyi mezeket eladják! 39 euróba kerülnek. Valaki közösen nem akar venni? Így a postaköltség olcsóbb lenne.
  • Hunor88
    #7817
    Hát akkor mégsem a miénk Paloschi teljesen :(.
  • McFrost
    #7816
    Tutto mercato szerint is, szóval ez a valószínű.
  • szucsy89
    #7815
    Ezt nem értem, itt meg azt írják kölcsönben...
  • Hunor88
    #7814
    Isaac Cofie jött a Genoaból, 20 éves középpályás. Még nem tudom, hogy kölcsönbe vagy csak a fele, de az Acerbi cserében van benne. Valami nagy tehetségnek van mondva, hát remélem lesz belőle egy Pirlo.
  • Hunor88
    #7813
    Állítólag a Firoentina megegyezett Thereauval, már csak a klubokon múlik, és figyelem, helyére a 36 éves Di Michele jön, na neeee Annyi jó csatár van, Morimoto? Vagy Caracciolo miért nem? Ott lenne Acquafreca is...
  • Hunor88
    #7812
    Ebben az évben az Inter nem lesz olyan jó, ha szétkapják őket. Talán egy kis fejlesztéssel EL-ért is harcolhatnánk. Elvégre tavaly a Parmának sem kellett volna sok hozzá! Az lenne az álom, ha elérnénk a 6. helyet. Vagy csak jobban megnyomni a kupát.
    Ez a Stoian nem is olyan rossz. 21 évesen már megjárt egy pár klubot, és ahogy nézem tud valamit. A wikipédia már úgy írja, hogy el van cserélve Bradley-re... Szerintem kapunk még mellé némi összeget is.
    Egyszer amúgy megpróbálhatnánk egy veteránt is szerezni.
  • Chievodrukker
    #7811
    Szerintem a biztos bentmaradáshoz a legfontosabb a jó védekezés, és a kevés kapott gól. Ez Di Carloval nagyon jól működött. Nem baj, ha sok a védő a klubnál, csak minőség is legyen köztük.
    Ha még a támadójátékunk is hatékonyabb lenne, az a hab lenne a tortán...
  • Hunor88
    #7810
    Bradley pedig egyedül kevés volt. Sammarcotól többet vártam volna, Luciano varázsolt néha, Rigoni pedig le van foglalva a védekezéssel. Luciano egyre öregebb... :( Hetemaj pedig nekem nagyon nem tetszett.
  • Hunor88
    #7809
    Paloschi, Pellissier. Néha-néha Thereau, Moscardelli és jövőre talán Uribe. De ha megtörténik az ami ebben az évben, hogy 35 gólt tudtunk lőni, akkor bajok lesznek. Ide nem erős csatár kell, hanem alkalmazkodó.
  • McFrost
    #7808
    Azért vagyunk hatástalanok, mert a középpályán nincs 2-3 kreatív ember évek óta, aki kiszolgál. Jó csatáraink mindig i voltak!
  • szucsy89
    #7807
    Paloschi ott van nektek :)