40
  • magyarl
    #40
    Nem írtam oda, de a demoval próbálkoztam még csak, azzal nem ment a magyar szervereken. Itt van jó leírás a BF-ekről a neten való játszáshoz: http://bfhelp.try.hu/
  • BlueGold
    #39
    Az ATI valószínűleg egy "picivel" több $-t adott a fejlesztéshez. Igy lehet az, hogy a 4 éves Radeon 8500-at( látott abból valaki 64MB-osnál nagyobbat ) támogatja hivatalosan a 2 éves Geforce FX5600-ot meg nem :-),de jó hír az ilyen kártyával rendelkezőknek müködik vele a Játék.
  • BlueGold
    #38
    Mivel a "hivatalos" megjelenés csak holnap lesz igy nem valószinű, hogy ma már tudsz vele játszani a neten :-)
  • magyarl
    #37
    A BF 2 nem megy az All Seeying Eye-ban? Mert nekem IP-re nem akar csatlakozni a magyar szerverekre, hibát ír ki Másrészt nekem bejön a BF sorozat, csak a 2 az elején a a neten elég káoszos volt
  • entreri
    #36
    AMD 64 3 Ghz + 1 GB RAM, Radeon 9500 64Mb. Tökéletesen fut.
  • jefferson83
    #35
    Nem panaszkodom nem rossz a kártyám radeon 9800 SE, szóval a butított fajta. Ehhez a gammához azonban már kevéske full élvezethez :( A demót még nem sikerült megunnom azonban így sem :)
  • Cicero
    #34
    Milyen videókártyád van? Mert én most akarok (Ehh.. "most"..) venni egy nVidia GeForce 6800 GT, azontják' hogy nagyon jól mennek rajta a gammák, főleg az árnyék szép.
  • acsati
    #33
    ennek aztán lesz gépigénye :O
  • SirLord
    #32
    hát simán változht a véleménye egy játékrol, a vietnámot is lehet hogy csak 10 percig nyomta egy havernál(vagy csak nézte) aztán elment, és irta hogy fos a game....
    a 6. meg LOL....mejik himnusz a nevetséges?? a szaudiaké??? mijen az? Mint a kit-kat reklámban?:DDDDDDDDDD
  • SirLord
    #31
    ezzel mükszik?
  • SirLord
    #30
    Radeon 9600 PRo 256 MB
    pentium4 1.80 GHz
    512 MB RAM
  • Adi18
    #29
    nekem bőven megfelel a gépem hozzá, de így is szarakodik...
  • Hutch
    #28
    ígyigaz
  • polak
    #27
    hmm érdekes, anno a vietnámnál is csak problémáid voltak a játékkal:)
    1. nem nagy hiányosság, legalább nem dühöng az ember hogy már csak 1 mp volt hátra.
    2. még jo hogy nem lehet foglalni, a sok marha egyből arra menne rá hogy kempelhessen a végén... ha jol emlékszek a vietnámban nem élvezted ha kempelnek.
    3. gyenge mert csapatmunkára akar ösztökélni, de majd idővel arra is ráérzel hogy mikor hal meg könyebben a célbavett ember.
    4. nekem nem okoztak gondot
    5. nekem nem okoztak gondot
    6. nem értem minek fikázni a zenét, ez csak demo és nem hiszem hogy ez lenne a teljes repertoár. a kőr végén pedig himnuszok vannak:)
    7. a minimap teljessen jol használhato
    8. a tankok sokmindentől képessek sérűlni, valos életben is megsérűl ha nekimész 1 fának... rombolható környezet az utcatábla:) nincs sok de ez is valami.
    9. bevallom én nem néztem, lehet tényleg nincs kiirva
    10. lehet igazad van, naés?:)
    11. elég az a 3 golyo, max többszőr kell lenyomni az egeret...
    12. ezzel nem értek egyet:)
  • kancsal456
    #26
    nekem is csak egy geforce fx 5200 van 128 rammal 512 memoria ez még a minimum se a játékban fölösleges volt letölteni
  • Herds
    #25
    nekem geforce ti4200 video karim van, ezt papirforma szerint nem tamogatja, felraktam a gemet es baszik elindulni, akkor valoszinusitheto hogy emiatt? nem lehet valahogy elinditani? emiatt nem fogok uj videokartyat neadjisten gepet venni, de azer megneztem volna ezt a kurva gemet, hmm...
  • Amon Serrano
    #24
    Benedekco-nak! Nem hiszem el!
  • Amon Serrano
    #23
    Ez benedektóbak ment!
  • Amon Serrano
    #22
    A téma a Battlefieldből való, egy kis arabos beütéssel, konga szerű dobokkal de néhol kissé disszonáns! a menüzene meg egyszerűen jellegtelen! Kár, hogy nem lehet járművekben zenét hallgatni, a Vietnámban jó poén volt egy ideig!
  • Myron
    #21
    vannak olyan M16-osok amiket úgy gyártottak hogy csak félautómata és 3-as sorozatot leadó módban tud tüzelni, lőszertakarékossági szempontok miatt. A tunknak úgysincs értelme. Célozz.
  • jefferson83
    #20
    Már megvan tényleg akinek van vasa az tudja is élvezni. nekem sajna full grafikával élvezhetetlenül szaggat szűk neki a videokarim :(
    Ammon Serranonak igaza van kipróbáltam online-ban és tényleg egy élmény. A BF2 fórumban sokan szídják a sérülésmodelt,ami szerintem nem lett olyan vészes. Mindent összevetve jó kis gamma.
  • Cicero
    #19
    Nézd meg a hivatalos oldalon, ott van vízről is kép. Egy alap shader semmi több. A fák egy 4 nézetből összeillesztett textúrák... Legalábbis egy-két képen
  • Benedekco
    #18
    most akkor jó vagy szar???? döntsétek már el... a zene milyen stílust képvisel?
  • Amon Serrano
    #17
    Mit akartok hasraesni a grafikától? Próbáljatok már egy kicsit elszakadni ettől! Ez egy online játék! WoW-nak sincs valami nagy szám grafja, mert nem is az a lényeg! Gyengébb gépen simán elfut, ilyen téren profin meg van írva! Jobban fut mint az ez elötti Battlefield Vietnam!

    Szerintem egy nagyon élvezetes, játékélményre koncentráló játék, lehet a hibákat keresni, van is, de mondjatok jobbat, fikázni a legkönnyebb!
  • jefferson83
    #16
    Első nekifutásra nem hinném,hogy a játék ilyen gépet igényelne. Mármint értem ezt arra,hogy a grafikától nem estem hasra bár a vizet még nem láttam. Mondom ezt 5 perc játék után,de 5 perc elég kéne legyen, hogy a grafikától hasraessek sztem. A Pacific Assault simán hozza ezt a szintet grafikában sőt..
  • ASUSI
    #15
    Rossz!Rossz!Rossz!Rossz!Rossz!Rossz!Rossz!Rossz!
  • Cicero
    #14
    Mellesleg nemhinném hogy 256mb-os videókártya kéne neki, csak úgy készítették el, hogy mondjuk ha a GeForce FX 5700 van a gépünkben, akkor lassuljon be... átb**ás az egész...
  • Cicero
    #13
    Azt hát...
  • Sly06
    #12
    nekem el sem indul 1szerűen már az install elején hibát ír
  • Keldor
    #11
    nekem bejön a játék
  • kancsal456
    #10
    igaz
  • Picador
    #9
    Akkor a tenyeket:

    1.) Foglalaskor nincs masodperc szamlalo
    2.) bazist nem lehet elfoglalni
    3.) sebzes nevetsegesen gyenge
    4.) a billentyuzet beallitas korulmenyes es nehezkes
    5.) altalaban a beallitasok korulmenyesek
    6.) a zene csapnivalo, sot palya vegen a nyertes zeneje egyszeruen nevetseges
    7.) A minimap valamiert nem igazan statikus, hanem minden mozog rajta
    8.) A pancelosok serulnek a fatol, en nem tapasztaltam romobolhato kornyezetet ( a hidat meg nem probaltam, de az nekem edeskeves)
    9.) fegyver vlasztasnal nincs kiirva a fegyver tipusa (ez nagyon nekem hianyzik)
    10.) az emberek ugy mozognak mintha egerek lennenek (cs:s feeling - balettlepesek)
    11.) valamiert az m16 csak max 3-as sorozatot bir loni (en ugy tudom hogy 1 vagy aut loves modjai vannak)
    12.) en valahogy a kornyezeti hangokkal sem vagyok kibekulve


    Ellenben:
    szep a grafika (a viz egyszeruen gyonyoru) -ami engem teljes hidegen hagy, mert ha valasztani kell, akkor inkabb BFV-zek tovabb, mint BF2-vel jatszom

    Roviden ennyi.
  • Sith
    #8
    Nah akkor most milyen a demo?

  • Picador
    #7
    EZ A DEMO SIRALMAS!!!!
  • DerYn
    #6
    Gyerekek ez nagyon kiraaaaly! :D
  • NEOreg3
    #5
    minimumnál 300 mhz-em több van, ramom minimumnak megfelelő, kártyámat nem támogatja, valszeg varezost szereznék be-> ezzel sem fogok játszani
  • Aradebil2
    #4
    1,5,és geforce 4200.....elkezdjem tölteni?:(
  • LiPTON
    #3
    én is így vagyok...minimumon...
  • kritttt
    #2
    Ezt sikertült jól belőni pont olyan agépem amin még futni fog habár elég lassú lesz ,de sebaly legalább futni fog
  • kancsal456
    #1
    apja faszát a gépigénynek