8545
Spore
  • Venom
    #8385
    Hát nekemis megérné :D
    Hmuda: megvan bocsájtva :)

    Enélkül a pakk nélkül kibírom de ha tényleg lessz valami megoldás akkor muszáj lessz beszerezni :D
  • Hmuda
    #8384
    Ja és bocs, hogy nem szóltam előbb. A ME2 kapcsán mélyedtem bele jobban a dologba és miután azt a három cuccot beszereztem, csak úgy extraként szereztem egy extra kódot a Spore-hoz. Annyira lefoglalt az ME2, hogy eszembe se jutott a dolog.
  • Carlos
    #8383
    Nekem is megérné...
    De nem fogok dr peppert rendelni amerikából. :D
    Ha találsz megoldást, hogy hogyan tudjuk megoldani írd meg please!
    Akár priviben is jöhet.
  • Hmuda
    #8382
    Amúgy olyan borzasztó sokat nem veszítettetek. Bárki felrakhatja magát a pakkot és használhatja is, csak feltölteni nem engedi a robotos dolgokat. Abból látni fogjátok, hogy csak a hozzám hasonló maximalistáknak éri meg a felhajtást.
  • Venom
    #8381
    Hát ja.
    Közben aztis sikerült kiderítenem hogy a választási lehetőség a kód beírása után jönne elő de mostmár csak ME2-ad ezért nincs választási lehetőség. Na mindegy ezmár úgyis lényegtelen.
  • Carlos
    #8380
    Bakker!
    Akkor nem kezdek neki a szenvedésnek!
  • Venom
    #8379
    Na egy másik spore fórumon irták hogy eza négy kód már nem jó sporehez :(
    Franc essen beléjük.
  • Venom
    #8378
    Hát az tuti mert egyik SPORE fórumon is panaszkodnak most néztem.
    Már a 7. accountot regisztráltam Dr.pepper oldalra és most egyenlőre várok hátha javításra kerül. Amúgy még mindíg nemtalálom hogy holis lehetne kiválasztani hogy melyik játékhoz akarom a cuccost a kódért.
    Se regisztráció után nem ad be választási lehetőséget se máshol az oldalon nincs ilyen, vagy legalábbis én nem találom.
  • Hmuda
    #8377
    Most direkt megnézetem és valamiért nem a teljes játéklistát adja be, de a három ME2 ajándék helyett is csak kettőt mutat. Vagy valamilyen ideiglenes hiba van, vagy valami más ami ellen fogalmam sincs mit lehetne tenni.
  • Venom
    #8376
    Ezen az oldalon? http://www.drpepper.com/promotions/ea/prizes/
    Mert máshol nemtalállok választási lehetősége, és ha itt kiválasztom akkor menjek az ENTERCODE opcióra?
  • Hmuda
    #8375
    Beregisztrálod és ott majd választhatsz, hogy melyik játékhoz akarod felhasználni.
  • Venom
    #8374
    De hol választok itt én Sporet? Semmien választási lehetőséget nemláttam :S
  • Hmuda
    #8373
    Mindegyik kód bárhova használható. Regisztrálás után ME2 helyett majd a Spore-t választod és kész.

    Cím meg nem olyan nagy vasziszdasz. Beírsz egy valós várost, valós utcát és házszámot, kikeresed az adott település körzetszámát és kész. :P
  • Venom
    #8372
    Nah közbe sikerült találnom egy leírást pont a spore miatt de mindenhol csak ugyanazt a 4 darab kódot találni azokra meg csak Mass Effect 2-höz ad cuccot :(
  • Venom
    #8371
    Légyszi segíts ebben a hiteles cím dologban mert én nem találok semmien US-címet googlen :( azért próbálkozok még közben de azért segíts kérlek.
  • Hmuda
    #8370
    Mint kiderült bárki beszerezheti. Keress rá google-ben és pillanatok alatt találsz kódokat (újra használhatók). Utána csak felmész a Dr. Pepper promóciós oldalára, regisztrálsz egy hiteles címet (a google itt is nagy segítség), beregisztrálod arra az accra a kódot, kiválasztod a Spore-cuccokat, hozzárendeled az EA fiókodhoz és kész is.

    A Spore mellett én a ME2 cuccokat is vígan használom és ha lenne Sims3-am és érdekelne a BFH, akkor azokat is probléma nélkül beszerezhettem volna.
  • Venom
    #8369
    Most nézek be a témába erre ekkora kicseszést látok :S
    Kár érte pedig jó cuccok vannak benne, legalábbis a képeket elnézve. :(
  • Carlos
    #8368
    Spore.
    A viva pinata nagyon debil dolog.
  • kisgabo
    #8367
    urak

    spore vagy viva pinata? ( 3990 vs 2790 )

    mindkettő bejön, de melyiket vennétek ti?
  • Carlos
    #8366
    A komplett könyvtárat ami sok giga?
    Elméletileg ott vannak ilyen pollination.* meg egyéb file-ok. Azok tartalmazzák a bolygóhoz tartozó lény mentést.
  • dezsőnéni
    #8365
    Ráadásul az az érdekes, hogy a saját lények listában pedig bent van a lényem, csak a bolygóimról tűnt el és egy másikkal lett helyettesítve. Ráadásul a bolygó neve is megváltozott.:(
  • dezsőnéni
    #8364
    Nem értem, mit kellett volna még menteni, én a komplett Spore mappát lementettem, ami a lejjebb említett helyen volt.
  • Carlos
    #8363
    Valószínű hogy nem mentettél el minden adatot.
    Voltak még ott file-ok amiket menteni kellett volna nem csak a savegame foldert.
    Ez bukta sajnos. (énis elbuktam igy a főkarimat annó)
  • dezsőnéni
    #8362
    Hali!
    Van egy nagy gondom. Letöröltem a Spore-t, de előtte eltettem a mentésemet a c:/dokumentumok/user/app.data/spore mappából. Amikor újra feltettem a játékot és visszaraktam a mentésemet, egy teljesen random lény lett a lényemből, pedig már az űrfázisnál vagyok. Hogy lehet visszahozni az eredeti lényt, amivel már az űrfázisig jutottam?
  • Carlos
    #8361
    OMG!
    Pffff...télleg. Megosztani csak a png másolgatós módszerrel lehet. De szánalmas!
  • Hmuda
    #8360
    Ahogy olvasom ha fel is települ, feltölteni nem enged cuccokat, mert hiányzik valamilyen kód.
  • Hmuda
    #8359
    Nem hivatalos, szóval csak óvatosan. Kinézem belőlük, hogy emiatt kicsesszenek bárkivel.
  • Carlos
    #8358
    Tölthető a patch!
  • Carlos
    #8357

    Ez annyira szánalmas!
    Aztán majd az ebay-en mennek a dr.pepper eladások ezerrel!
  • Hmuda
    #8356
    Ide is berakom:

    EAxis megint remekel. A legújabb botrány, hogy csináltak 14 új testrészt, mind mechanikus kinézetű, de csak a Dr.Pepper üdítőkhöz mellékelt kódokkal lehet őket beszerezni. Az egy dolog, hogy a világ nagy részén nem lehet kapni ezt a márkát (pedig baromi finom), de még ha lehet is kapni az adott országban, csak US polgárok vehetnek részt az akcióban.

    Megy is a nagy tüntetés/könyörgés a hivatalos fórumon (a legpopulárisabb alkotások szinte egytől-egyig "protest-creation-ök" ). Persze a szokásos kárörvendő magatartás is feltűnik, és az amerikai játékosok egy része nem tudja kihagyni, hogy a világ többi részének orra alá dörgölje az új cuccokat.
  • Hmuda
    #8355
    Akkor kapsz elismerést a bolygódon ha előtte megbíztak, hogy juss el a középpontba. Ha csak úgy önszorgalomból mentél el, akkor nem kapsz mást csak a pálcát.

    A fegyvert meg csak megnézed az eszközlistában, hogy mi az előfeltétele és azt megcsinálod.
  • triplet
    #8354
    Hali! Két kérdés:
    A my spore oldallal mi lett? nem nyitja meg nekem
    a másik kérdés az, hogy eljutottam a galaxis közepéig, meg kaptam az élet pálcáját, hazamentem az anyabólygómra és nem is adtak semmi jutalmat, sőt még annyit se mondtak hogy grat bazze hogy eljutottál meg vissza is jöttél élve. Holott, úgy emlékszem volt valami jutalom amikor visszamentem az anyabolygóra. Jah és azt a bolygó pusztitó fegyvert amivel felrobbantom a bolygókat, azokat mikor vagy hogy kapom meg?
  • Fabio Capello
    #8353
    Fura dolog történt... Játszom játszom, aztán egyszer csak minden eszközöm inaktívvá vált, még bolygón is. Egyszerűen semmi nem működik, se felsugárzás, se fegyverek, se kommunikáció...

    WTF?
  • Carlos
    #8352
    Nemtom. Sosem használom ezeket a modokat, szerintem hülyeség. Néz utána a hivatalos fórumon.
  • Pares
    #8351
    Betterspore 1.6 Moddal vagy a Bigger Planets folytatásával mi van? Elhalt a modding community is?
  • Falcon87
    #8350
    ok
  • Carlos
    #8349
    igen
  • Falcon87
    #8348
    Tudtátok, hogy film készül a játékból?
  • Rip
    #8347
    Úgy érezted hajnali fél3-kor, hogy ezt el kell itt mondanod?
    Persze szíved joga, csak fura :)
  • Carlos
    #8346
    Szerezd be a galaktikus kalandokat és tölts le 1000 tonna küldetést. Ennyi. Máris nem uncsik a küldik.