8545
Spore
  • Carlos
    #8425
    Szépen bebukott igen... :(
  • Pluskast
    #8424
    Még jó hogy annak idején esküdöztek hogy egy rakás kieg meg minden franckarika ki fog jönni. Emlékszem az első bemutatókon még vizi fejlődés is volt. Nagy kár mert ez egy marha nagy ötlet volt....
  • Carlos
    #8423
    Le kell öldösnöd a többi lényt, hogy tudj belőle enni.
  • tajthy95
    #8422
    Őszintén szólva fogalmam sincs, de szerintem kompatibilitás! Anno nekem az F1 szimulátor csinálta ezt, hogy fekete képernyő és kidob! A kompatibilitást átállítottam Vistára és rendszergazdaként indítottam, úgy működött! Ez Win7-en volt nálam!

    Ha Vistát használsz, akkor állítsd Win98-ra a kompatibilitást és rendszergazdaként indítsd. Ha Win7, akkor Vistára állítsd (mindegy melyik) és ezt is rendszergazdaként. Ha XP vagy más, akkor nem tudom!

    De most nekem is help pls, #8420 :)
  • baly94
    #8421
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1118330487&no=8407]#8407[/URL] Valaki?:S
  • tajthy95
    #8420
    Üdv!
    Lenne egy kis gondom a játékkal. Kint vagyok a szárazföldön és húsevő lényem van. De halvány fingom sincs, hogy mit kéne ennem. Nem találok sehol húst, csak növényt. Ezért próbáltam más lényeket megenni, de mindegyiknél azt írja, hogy én húsevő vagyok, úgyhogy húst egyek (a lényem meg kiköpi). Mit kéne ennem? Lassan éhen döglik. :D

    Köszöntem a választ!
  • Rip
    #8419
    Igen (és MAC).
    Darkspore infók
  • Carlos
    #8418
    PC?
  • Rip
    #8417
    Jön a Dark Spore, de az valami Diablo szerű hentfesztnek tűnik a Spore világában (nem kieg, hanem külön játék).
  • Carlos
    #8416
    Hát igen... szerintem nem. Legalábbis nem hallottam semmit. Eléggé megült a dolog, még part kiegek sem jöttek az édes - rémes óta.
  • Pluskast
    #8415
    Nem lesz ennek valami folytatása?
  • Carlos
    #8414
    Mivel nem különálló kieg, ezért nem tudsz csak egy GK-okkal regelni. Asszem hozzá kell csapni az eredeti spore acchoz.
    De sajna nem vágom pontosan...
  • mial
    #8413
    Hello!

    Ha megveszem a Galaktikus kalandokat és beregisztrálok vele stb . de az alapjátékom nem eredeti akkor csak a Kalandokat használhatom teljesen ? (kalandok letöltése és használata) vagy az alapjátékhoz lévő épületeket , lényeket tudok letölteni és használni plusz a kalandok?
  • Carlos
    #8412
    Részben...
  • Nos
    #8411
    én most kezdtem el játszani vele, de úgy látom már igencsak túl van a csúcsán a fórum :)
    Nem rossz, de az űrben a stratégia lehetett volna kicsit jobban is megoldva.
    Pár csillag után stratégiai értelemben nincs kihívás, csak a küldik maradnak.
    Jól látom?
  • Nos
    #8410
    köszi, így megy
    de azért jobb lenne, ha nem egyenként kéne őket letöltögetni
    kár hogy nincs olyan pack, amiben van egy rakattal
  • Carlos
    #8409
    Kábé 1 millió kaland van. Csak le kell őket tölteni a hivatalos honlapról egy regisztráció után!
  • Nos
    #8408
    Hogy lehet kalandokat letölteni, vagy hol?

    Nincs valami kaland pack?

    Köszi
  • baly94
    #8407
    Sziasztok! A Spore Galatic Adventures-el can problémám, még pedig a bizonyos ACCESS_VIOLATION reading address 0x00000000. Láttam, hogy másnak is volt már ilyen problémája, és h drivert frissített v mi, énis letöltöttem a legújabb drivert de semmi, a fekete képernyőnél kidob. Több megoldást nem találtam itt, se máshol. Valaki tudna segíteni?
  • Dave8814
    #8406
    Úgy kell, hogy előszőr rámész a kunyhódra, ott az építésre, és ott lesz, h tudsz X fegyvert csinálni, felette meg ott kell lennie egy sátornak, amibe hangszer van. Azt megépíted, ezek után kijelölsz néhány törzstagot, és odaküldöd őket, hogy vegyék fel a hangszereket(bal v jobb klikk a sátorra, már nem tom:D) Az után elmész egy törzshöz, és rákattintasz az egyikre(ügyelj rá h ne a támadás legyen aktív ;) ) Aztán összegyűlnek, és majd kérik, h zenélj nekik. Majd ott alul kiválasztod azt a hagszert, amelyik képét látod a beszédbuborékban
  • terwet
    #8405
    Hali. Az lenne a kérdésem, hogy törzs fázisban hogy lehet a másik törzsnek zenélni? Sehogy nem akar összejönni... Köszi a választ
  • Dave8814
    #8404
    Én sehol nem kapok semmi féle leugró ablakot, biztos h az új játéknál kell?
  • Kicsikiraly
    #8403
    én arra emlékszem pedig, hogy abból az adatbázisból fogja a kreációkat szedni. valakinek ki kéne próbálnia, most nincs lehetőségem sporeozni :D
  • Carlos
    #8402
    Nono...az szerintem nem az!
    Bár még sose próbáltam ki, de annó valami olyasmi volt, hogy ha kiválasztod mondjuk X embert, akkor az ő lényeiből generál. Vagy valami ilyesmi.

    Elfelejtettem már.
  • Kicsikiraly
    #8401
    nem otthon vagyok, és nincs már fenn a játék. Amikor új bolygóra kattintasz, hogy elkezd, és válogatod ki hogy hús- vagy növényevő legyen, kapsz valahol egy lenyíló menüt, ahol kiválaszthatod
  • Carlos
    #8400
    Hát ezt nem tudtam. Tudnál küldeni egy shotot erről? :D
  • Kicsikiraly
    #8399
    a játék kezdeténél be lehet állítani hogy honnan szedje a lényeket. Összes, sporecastek, egyes felhasználók lényei, vagy csak a saját lényeid. Bár ez nem csak a lényeket befolyásolja, hanem az épületeket civben, a fajokat űrben, stbstb.
  • Carlos
    #8398
    Sajna azokat random dobálja. Minél több lényt csinálsz annál nagyobb az esélye, hogy megjelennek lényfázisban. Tudtommal nem lehet befolyásolni.
  • Dave8814
    #8397
    Hogyan lehet az általam készített lényeket beimportálni a játékomba, hogy mikor belépek a lényfázisba, akkor azok is benne legyenek
  • Carlos
    #8396
    nm
  • Drift Elek
    #8395
    ok akkor megveszem!:) köszi!
  • Carlos
    #8394
    Akkor asszem nem tudod játszani azt a küldetést.
  • Drift Elek
    #8393
    és ha valaki 1 olyan kalandot csinál amiben van édes és rémes testrész és én azt letöltöm?
  • Carlos
    #8392
    nem
  • Drift Elek
    #8391
    Szevasztok! warezom van de azon gondolkozom hogy megveszem az eredetit!
    a galaktikus kalandokhoz mindenképp kell az édes és rémes? Tudom csak egy 1000-es de akkor is

    köszi
  • Carlos
    #8390
    Igen lehet.
    Űrfázisban hologrammként, vagy ha megvan a kaland kieg, akkor úgy, mint a lényfázisban.
  • Fehercsoki
    #8389
    Creature phase után még lehet valahogy a lényt irányítani tps nézetben?Egyébként a spore supportjának vége/nem lesz több kiegészítő?
  • Carlos
    #8388
    Én egy időben túljátszottam magam vele.
  • Venom
    #8387
    Hát nemtudom, viszont én megint tolom mert nekem bejön és jól ellehet lenni vele.
  • Carlos
    #8386
    Pontosan!

    Amúgy miért nincsenek kiegek? Annyira azért mégsem jöhetett be a spore, hogy nem tolják az alkatrész kiegészítőket.