8545
Spore
  • Carlos
    #8465
    Sajna ezt nemtom. Én 0 nap vettem meg a collectors edition-t.
  • Dead
    #8464
    Amit még a törtben csináltam azt nem lehet vhogy belerakni?
    Mert a saját alkotásaimnál a szám (15) de csak egyedül a zene amit kikavartam van bent. Mégis 15öt ír... ?
  • Carlos
    #8463
    Szivesen!
  • Dead
    #8462
    Na kb 30. próbálkozásra beolvasta a DVD-t és gyorsan le is csaptam a lehetőségre, így már minden működik. Indulhat a felfedezés...

    Köszönöm a patches választ, nélküle nem jutottam volna semmire.
  • Dead
    #8461
    Valószínűleg működne a dolog...
    Végig felpatcheltem és elindult végre, aminek nagyon megörültem, de kéri a Galaktikus Kalandok DVD-jét, ami természetes, csakhogy...

    Pont rossz a DVD meghajtóm ezért a játékot a letöltött verzióval telepítettem, természetesen az eredeti CD-kulcsokkal és teljesen működőképes is lett, mivel amíg nem crack-kelem, addig ugyan az mint az eredeti.

    Ami egyedül nem megy, hogy a virtuális GA lemezt nem fogadja el a játék. Az eredeti lemezt meg a rossz lejátszó miatt nem tudom használni, így abban a PATT helyzetben vagyok, hogy a játék működik, csak egyedül a rossz DVD lejátszó állja az utamat. (nagy sóhaj )

    Erre nincs igai megoldás, csak ha megjavítattom a DvD lejátszót mi?
    Egy NO-DVD fix az már cracknek számít ugye?
  • Dead
    #8460
    OKé. Köszi megpróbálom. Utána jelentkezem.

    - Adás vége. -
  • Carlos
    #8459
    töltsd le a patch-eket külön. Gondolom le lehet. Aztán telepíted a játékot, elinditod a patch-eket szép sorban. Aztán hátha megy.
  • Dead
    #8458
    Hogy jönnének fel a patchek ha el sem indul?
  • Carlos
    #8457
    Hát nem hiszem.
    telepítés után a patch-ek felmentek?
  • Dead
    #8456
    Esetleg registryk szintjén lehet gond?
  • Dead
    #8455
    Rendes uninstallt használtam mind 3 részének a leszedéséhez. Szépen le is jöttek.
  • Carlos
    #8454
    Amint crack-et használsz nem tudsz majd kapcsolódni a szerverhez.
    Nem lehet, hogy összeakad a warezzal? Azt uninstalltad normálisan?
  • Dead
    #8453
    Feltelepítem az alapjátékot, beírom a kulcsot, fel is megy szépen, aztán mikor indítanám, akkor befeketedik a képernyő, mintha indulna, majd kidob, hogy a Spore működése leállt.

    Nem értem mi a baj. A tört verzió simán futott elsőre.
    Esetleg ha megcrackelem, és úgy belépne, akkor tudok regisztrálni belülről? Ha úgy működne, akkor nem lenne gond nem?
  • Carlos
    #8452
    Mi a gond?
  • Dead
    #8451
    Megvettem. Eddig kár volt. Az eredeti változat nem indul. Kész röhej. Képtelen vagyok megszerelni...
  • Dead
    #8450
    Indulás az határtalan égbolt felé

  • Dead
    #8449
    El jutottam az űrfázisba. Ez valami hihetetlen jó szerintem
    Mindenféle érdekes bolygót fel lehet fedezni a saját űrhajónkkal.


    Képet hogy lehet csinálni a Megosztás menüpont alatt, vagy hogy tudok az alkotásaimról valami közeli képet csinálni?
  • Carlos
    #8448
    lehet szűrni, hogy csak ismerősöktől vagy bizonyos emberektől töltsön le cuccokat. De le lehet szedni csak egyet is.
  • Dead
    #8447
    És hogy működik a lények/tárgyak letöltése? Lehet szabályozni. Gondolom nem szed le mindent csak úgy.
  • Carlos
    #8446
    megvenni mindenképpen érdekes.
    Több millió lény és küldetés amit csináltak a userek hosszú időre leköti az embert.
    Új kiegek szerintem (!!!) már nem lesznek sajnos. Valahogy lecsengett a dolog, énis lepődtem, hogy nem jöttek, pedig szivesen vettem volna.
  • Dead
    #8445
    Van értelme megvenni még egyáltalán?
    Már nem jön hozzá kieg?
  • Dead
    #8444
    Ez az a típusú lény, hogy mikor neki kezdtem még semmi elképzelésem nem volt, mivel elsőm, még a rendszert se nagyon értettem.
  • Carlos
    #8443
    aranyos volt a szárazföldi létének elején.
  • Dead
    #8442
    Ha már itt vagyok, akkor megosztom veletek azt, hogy hogyan is lett a sejtemből szárazföldi faj


    Valamint miként fest teljesen kifejlett formában
  • Dead
    #8441
    Nah, látom ritkásak az írások.

    Én most ismerekedtem meg a játékkal, és amellett, hogy a készítők tényleg törekedtek, hogy a fiatalabb korosztálynak kedvezzenek, és ne legyen túl bonyolult a játék, ami szerintem nem volt jó döntés, azon felül nekem eléggé bejön a játék.
    Természetesen még csak virágbolti a cuccom, és a civilizációs fázisnál járok, de ha az űrfázis meg a kieg jó lesz, akkor szerintem meg veszem, mert érdekelnek mások alkotásai, valamint a sajátjaimat is megosztanám a játékostáborral.

    Szóval nekem idáig végig tetszett, a törzsi fázis is bejött, ami a legtöbbek mumusa az itt olvasottak alapján. Még alig mentem az első fajommal, de már csinálnám a következőt :D
    Szóval sok újrajátszasi lehetőség van benne. Szerintem ezt a játékot nem elég játszani, ahnem kcisit bele is kell élni magunkat.

    Nem elég kifejleszteni egy fajt, hanem csodálni kell, ahogy egyetlen sejtünkből az galaxis urává válhatunk. Ha a megvalósítás nem is tökéletes az érzést mindenkinek magában kell érezni. Ha ez nincs meg, akkor a játék sem fog bejönni.

    Nah röviden ennyit az elemzésről és most lássuk az első "tank"-omat.

  • Carlos
    #8440
    A fórum nem kihalt, csak ez a topic.
  • Croano
    #8439
    de miért ilyen kihalt ez ajo forum?
  • Croano
    #8438
    myspore.hu
  • Carlos
    #8437
    Persze. :)
  • Geri98
    #8436
    ja bocs hogy te vagy a házigazda értem... akkor gondolom mindig rajta vagy a topikon :D
  • Geri98
    #8435
    köszi :D az utolsó üzenet beküldésének idejét elnézve nem hittem volna hogy válaszol valaki :)
  • Carlos
    #8434
    igen.
    Az alapjátékban van lénykreátor (kábé 5 féle), vizi jármű, szárazföldi jármű, légi jármű és űrhajó editor.
  • Geri98
    #8433
    hello!

    olvastam hogy a spore vehicle creator nem különálló mint a creature creator. akkor meglesz ha megvan a spore játék ?
  • polarka
    #8432
    én már régen játszottam, de szerintem a saját bolygó shopjánál lehet javíttatni
  • cipiko22
    #8431
    helló nekem az a bajom hogy az űr fázisban nem tudok életet szerezni segítsetek
  • martin4955
    #8430
    Üdv!
    Lehet hogy nekem is az a bajom amit az elöbb írtatok. Ha egyszerre van fent mind 2 kieg a játék nem akar elindulni csak kiírja hogy: Kivétel (ismeretlen szeftverkivétel (0xe06d7363)) történt az alkalmazásban a következő helyen: 0x7c812afb. Ha valakinek van ötlete, írjon!
  • baly94
    #8429
    Nekem is ugyanez a bajom de eddig semmi megoldást nem találtam.
  • Colt17
    #8428
    Hello!
    Az a problémám hogy az alapjáték hibátlanul megy, de ha a kiegészitőt indítom, fekete képernyő és kidob hibajelentéssel.
    Van erre valami megoldás?
  • baly94
    #8427
    *kompatibilitást, mindig ugyanaz* bocs véletlenül kitöröltem
  • baly94
    #8426
    Kösz a tippet, sajna XP-m van és úgy próbálhatok bármit állítani kompat
    ugyanaz. Am az exe-vel van baja asszem:
    [Exception info]
    date: 07-31-10
    time: 19.25.25
    type: ACCESS_VIOLATION reading address 0x00000000
    address: 0x007f0738 "J:\BALY\Spore Galaktikus Kalandok\SporebinEP1\SporeApp.exe":0x0001:0x003ef738