8545
Spore
  • sb1
    #8505
    Az lenne a kérdésem, hogy miután felraktam az 1,5-ös patch-et, a játék valami idióta nyelven indult el..hol tudom visszaállítani magyarra? sehol sem lelem....előre is köszönöm!
  • Carlos
    #8504
    Ha megveszed a játékot és a kiegeket akkor szép sorban kell felrakni.
    Tehát feltolod a spore alapot, elindítod, kéri a kódot, beirod, szöszmötöl, főmenü. Ekkor kilépsz a játékból feltolod a kieget, ugyanez.
    Egyszerre egyet tegyél fel, mert összehülyül...
  • Metalich
    #8503
    azt elfelejtettem hozzá tenni hogy azért kérdeztem itt és nem a warezes topicban, mert megakarom venni a játékot... de ha oda kellet volna akkor elnézést
  • Metalich
    #8502
    Üdv!

    Amikor felakarok menni a netre akkor egy kódot kér, ami ugye a doboz hátulján van... nos, mivel én warez-es verzióval játszok, ezért nem csodálkoztam... a kérdés: tegyük fel hogy alap+kieg van fent... akkor a legutolsó kieghez(ha van) vagy az alapjátékhoz tartozó kódot kell beírni?

    thx!
  • kisgabo
    #8501
    ja, ma én is láttam, a mediaban de 2490-ért.
  • Papa01 #8500
    Sziasztok!

    A Tesco-ban a Spore Electronic Arts Classics-os kiadásban (sárga dobozos) 789 ft!
  • JethroHUN
    #8499
    A galactic adventures, az most direckt ekkora nagy szar? Mert értelme nincs az egésznek, lehetetlenek a küldetések, idáig 3van és mindegyiket többször próbáltam mint 10 ... MIndegyik arról szól h menjek egyedül öljek le 100000 milló ellenfelet, amik 1 ütéssel kinyírnak, rosszabb esetben a pálya túlvégéből vmi kéziágyúval. Persze nekem fegyverem sincs lv1en... de mivel nem tudok szintet lépni, megcsinált küldetések nélkül így értelme nincs. Egyedül az X-5000 küldetés felét bírtam megcsinálni, de aztán ott is az van h menjek, harcolni... még a 990 ft se érte így meg :S
  • Carlos
    #8498
    Valahogy meg lehet, csináltam ilyet, de nem emléxem.
  • Geri98
    #8497
    aha köszi. és azt nem lehet megcsinálni hogy az első felvonásban vagy miben az emberek csak mondjuk állnak egyhelyben és a másik felvonásban meg már követnek ?
  • Carlos
    #8496
    szerintem elbújtatott portál.
  • Geri98
    #8495
    most már megoldódott egy patchel. de amúgy nem, nem volt. amúgy is mondom tehát amint lelőttem át lehetett rajta sétálni mint a hullán de egyébként is halottnak számított. és amúgy a laborokban amikor rákattintittam valamire a képességek közül nem csinálta meg. hiányoztak az animációk.

    és még azt akarom kérdezni, hogy az egyik gyorskalandban a kalandvárosos szarságban ott a galéria ajtaján hogy lehet bemenni ? mármint bemész és egy épületen belül vagy. ezt hogy lehet megcsinálni a kaland szerkesztőben ? vagy az csak egy sima elbújtatott portál ?
  • Carlos
    #8494
    hmmm...szerintem valamit rosszul állítottál be.
    Biztos nincs véletlen örökéleten?
  • Geri98
    #8493
    sziasztok !

    nem tudom hogy él e még ez a topik, és hogy a galactic adventures-ről lehet e kérdezni de kéne egy kis help.

    megcsináltam a kapitányom és rögtön mentem a kaland editor-ba mert már nagyon akartam én csinálni egyet. és amikor a plazma pulzerrel vagy mivel lelőttem egy odarakott karaktert és meghalt, nem feküdt el. és csak állt,(még lélegzett is) csak halottnak hitte a gép. de ha a villám késsel vagy mivel levágom akkor normálisan kinyiffan.

    valami ötlet ? (elég zavaró amikor csatában mindenki egyhelyben áll mikor lelőtték...)
  • kisgabo
    #8492
    790 v 2490 már mindegy, megvettem. sim3 -at vettem elárazásban 2990 ért... :D
  • a.carkey
    #8491
    790 forint volt. Campona v. Budaörs. A kettő közül valamelyikben, sajna már nincs meg a blokk, pontosabban odaadtam asszonynak, aki minden szar vásárlást le szokott könyvelni. Majd rákérdezek és pontosan meg tudom mondani. De nekem a Campona rémlik, mert oda is beugrottam hazafelé valami szarért, ami kimaradt a vásárlásból, és akkor láttam meg (az Alpha Protocolt akartam megvenni, de hagytam, pedig az sem volt túl drága). Volt hozzá a dobozán hirdetve egy két éve lejárt planetáriumi belépő is. :D

    Hívd fel mindnkettőt, megmondják ha még van! IFluidot vettem még aznap 150 forintért, de azt Budaörsön. Érdemes odafigyelni rájuk, mert szoktak elárazni is. A legutóbbi nagy fogás pl. egy Empire Total War/Napoleon közös kiadás volt, melyet egy barátomnak vettem meg szülinapja előtt két nappal, potom 1190 forintért, mert elárazták és lemaradt egy nulla. :)
  • kisgabo
    #8490
    2490 volt az, de igy is elkapkodták.
  • kisgabo
    #8489
    melyikben?
  • a.carkey
    #8488
    790 forintért láttam a Tescoban az alap Spore-t ....
  • Carlos
    #8487
    idővel hozzádcsapódnak, ha már kellően fejlett vagy.
  • csoly
    #8486
    Sziasztok. Napokban kipróbáltam a Spore-t, de lenne vele kapcsolatban egy kérdésem. Az űrfázisban hogyan tudok űrflottát csinálni? Mert nem tudok sehogyan se olyan hajót szerezni amilyen nekem is van. Előre is köszi a választ.
  • Carlos
    #8485
    Hát igen...
  • Fehercsoki
    #8484
    Tényleg jól el lett felejtve:S Darkspore meg teljesen más kategória.
  • Carlos
    #8483
    No igen.
    Azért a 10K szép lenne, de sajna nem jöttek hozzá kiegek, ahogy vártuk őket.
    1 "alkatrészes" volt és egy nagy. Úgy gondoltam/tuk, hogy ezis sims szerű lesz. 4-5 nagy és 4-5 kicsi. De nem...
  • Rip
    #8482
    Pörgött ez, mikor kijött a játék (meg előtte is már).
    Azért csak eljutott majd' 8500 kommenthez.
  • Dead
    #8481
    Nagyon ki van halva ez a topik.
  • kisgabo
    #8480
    egy időben 3990 volt a gém a cdgalaxis ban, most 7000... nem vettem, most várhatok újabb akcióra.
  • Carlos
    #8479
  • Dead
    #8478
    Igen, de ha több törzselem van akkor nem. És a pilótafülke sem.

    Na pár kép a játékból:

    LÉNYFÁZIS

    Fajom nemrég hagyta el a vizet. Értelemet nélkülöző agyában egyedül a táplálkozási és a szaporodási ösztönök működtek. Mindenevő lévén hol legelt, hol evolúciós hulladékokkal táplálkozott.


    Aztán ahogy növekedett agytérfogata, ráébredt, hogy bizony barátokat is lehet szerezni eme csodás élettel teli bolygón. Háttérben az anyabolygó egyetlen holdja látható.


    Idővel az álcázás nagymesterévé vált.


    Te jó ég! Micsoda hatalmas madár! Tüzet is okád! Jobb lesz fedezékből nézni mire készül.


    A fészek rejtekéből nézték, ahogy a jelenség szép lassan elhagyja a bolygót.


    Éppen az újdonsült falkával vándorolt egyikük, amikor egy irdatlan bömbölésre lett figyelmes. A zsúrnak vége lett. Irány a rejtekhely!


    ideje őrt állni a fészek felett, mert amennyi veszedelmet már látott-e faj, úgy annál elővigyázatosabbá vált.


    Új nap virradt rájuk. A nap mely során barátaik köréből kiléptek és egy új kultúrát alapítottak. Irány a törzs!
  • Carlos
    #8477
    ha a törzset mozgatod, akkor megy vele minden
  • Dead
    #8476
    Olyat lehet csinálni a járműszerkesztőben, hogy amit összeraktunk azt egészben lehessen elmozgatni?
    Jó lenne, mert még dogoznék a hátulján, de nincs hely ott. Az elején még van, és ha az egészet előre tudnám vinni, akkor tudnék még dolgozni a hátulján.
  • Dead
    #8475
    Egyébként nem találtalak meg. Esetleg egy e-mail címmel lehet jobban menne. Ha olyan jöhet PM-ben is. (Már ha ugyan az a címed mint akkor)
  • Carlos
    #8474
    Kész.
    Ez egy másik oldal, de hasznos.
  • Dead
    #8473
    Igen? Akkor aa FAQ linket meg kéne javítani
  • Carlos
    #8472
    Házigazda vagyok, ez a dolgom.
  • Dead
    #8471
    Jah, hogy te már nem foglalkozol vele. Persze régen volt az a 2 év.
    Szerencse, hogy a topikot figyelted
  • Carlos
    #8470
    felvehetsz.
    Hogy mi a nevem?
    Pfff...Franctudja már. Első körben Carlos-ra keress rá.
  • Dead
    #8469
    Neked mi a neved?
    Felvehetlek friendnek?
  • Carlos
    #8468
    csak warezba lehetett, de amikre feltetted, azokat a lényeket nem tudod megosztani, feltölteni.
  • Dead
    #8467
    Meg olvastam erről a robot kinézetű testrészekről, ami csak dr.Pepperel lehetett beszerezni. Azóta sem lehet valahonnan leszedni?
  • Dead
    #8466
    És a DVD-nek mindig bent kell lennie? Ezek után nem merem kivenni.