8545
Spore
  • Alanw
    #8545
    https://www.reddit.com/r/Spore/comments/cee2uu/spore_2_any_news/
  • Alanw
    #8544
    Azt hiszem mostmár az Origin alá tartozik.
  • JonasSandor
    #8543
    Az tök jó,hogy mindig frissítik, megnézném mai grafikával azért.
  • Rip
    #8542
    Sajnos semmi hír, pedig én is nagyon örülnék egy folytatásnak.
    Épp a minap kezdtem ismét egy kampányt, és kicsit meg is lepődtem, hogy még mennek a szerverek, és kerülnek fel friss alkotások is jócskán.
  • JonasSandor
    #8541
    Nem terveznek folytatást hozzá?
  • Alanw
    #8540
    Szinten
  • Carlos
    #8539
    Énis vagyok...
  • garadas20
    #8538
    Vannak még, bár régen játszottam a sporeral.
  • kis kindertojás
    #8537
    sziasztok valaki van még erre fele???
    (A spore 2 kellene nekem)
  • andris0404
    #8536
    Az nem lehet, hogy a kiegeket is regisztrálni kell valahova?
    Mert a spore.com angol változatán az owned games alatt csak az alapjátékot kátja, mitha csak az lenne meg
  • andris0404
    #8535
    Kár, mert ez egy elég idegesítő probléma.
  • Carlos
    #8534
    Akkor nemtom. :)
  • andris0404
    #8533
    Igen.
  • Carlos
    #8532
    Eredeti játékokról beszélünk?
  • andris0404
    #8531
    Hello!
    Van egy olyan problémám a játékkal, hogy nem tudom megosztani az olyan lényeket,amelyekben van édes és rémes elem, vagy galaktikus kalandok kiegészítő.Csak azokat tudom megosztani, amelyekhez csak az alapjátékot használtam.Valaki tudna megoldást??
  • Pluskast
    #8530
    Én is sajnálom, hogy nem lett folytatás, pedig szerintem simán sikeres lett volna. Bár én reménykedem, hogy egyszer hátha valaki felkarolja ezt a fantasztikus ötletet és megcsinálja kicsit komolyabb és kicsit komplexebb kiadásban.
  • andris0404
    #8529
    Hello!
    Nincs meg valakinek a Spore Galaktikus Kalandok kiegészítő eredetiben???
  • kisokka
    #8528
    Én úgy emlékszem, hogy ha csinálsz egy másik fajt, akkor az előző fajoddal csak névlegesen találkozol, tehát nem az a birodalom lesz ebben is, amit te elfoglaltál az előzőben, hanem mondjuk lesz egy bolygójuk és annyi. Ilyenkor értelemszerűen a grox is megmarad.
  • Carlos
    #8527
    Nem emléxem. Én kiirtottam a groxokat, de nem emléxem, hogy utána mi volt ha másik fajt inditottam.
    Szerintem olyankor az végleg ki van irtva. (de mintha kaptam volna olyan üzenetet, hogy a groxok rosszak, stb, de már nem volt ott grox a galaxis közepén).
  • Geri98
    #8526
    Én mindenesetre sajnálom hogy nem lett ebből egy egész franchise.

    egyébként ha én mondjuk az első fajommal kiírtom a groxokat, majd csinálok egy másik fajt akkor ott már nem lesznek jelen a groxok? csak mert ugye egy galaxisban játszódik az egész, és ha én elfoglalom az első fajjal xyz bolygót akkor ha azt a másik fajjal megtalálom akkor az már az első fajomhoz tartozik.
  • Carlos
    #8525
    Ez a játék sose a "felnőtt" játékosoknak készült. Mindig is a gyerekek kreativitását helyezte előtérbe.
    Azt én sem értem, hogy miért nem ért meg több kiegészítőt (asszem egy testrész és egy kalandkészítő kieg volt csak).
    Azt hittem ezis olyan lesz, mint a sims, telerakják új cuccokkal és lehet vele mókázni.
    Így sajna elég gyorsan kimerült.
  • Geri98
    #8524
    Sziasztok!

    csak én vagyok, vagy más is úgy gondolja hogy ez a játék annyival jobb lenne ha komolyabb lenne? mármint a játék így is nagyon jó, csak jó lenne ha csinálnának egy nem kisebbeknek készült spore-t. persze mnden maradhatna, csak ezeket a kisgyerekes elemeket vennék ki (főleg a kaland végi táncolást... jahjj...) elkeseredett próbálkozásom a komoly atmoszféra létrehozására mindig kudarcba fullad. még egy sovereign űrhajót is leszedtem, de a vicceskedés mellet ez nem megy.

    tudom hogy érthetetlen volt amit leírtam, csak annyit szerettem volna így puszta véleményként leírni, hogy jó lenne ha csinálnának egy nagyobbaknak készült spore-t is. főleg mert annyi fantázia van ebben a játékban, én nem értem hogy mért nem csináltak ebből többfélét is. helyette kaptunk diabló klónt sci fiben és ami a legnagyobb szívenszúrás hogy azt a jó kis editort kivették és csak a fegyókat lehet ezzel a módszerrel rápakolni az emberkédre. mondom ezt úgy hogy csak videókat láttam és kommenteket olvastam, de így már nem volt kedvem hozzá.
  • Muncut
    #8523
    Szevasztok!
    A civilizációs fázisban vagyok.Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet megvenni a városokat.már oda adtam nekik vagy 50000-60000 doollárt , már kedvelnek vagy 143%-ra de nem történt semmi.Ja és katonának állapított meg a gép.
  • Athletic  Bilbo
    #8522
    Repülőket lehet építeni vagy venni. Azokkal tudsz hódítani.
  • geo91
    #8521
    eljutottam a civilizációs fázisig, el is foglaltam a főszigetet ám a többit nem tudom meghódítani, mivel nem tudom átvinni a szárazföldi seregemet... :/ lehet hidat építeni vagy szállítóhajót gyártani? ha igen, hogyan?
  • Athletic  Bilbo
    #8520
    Jó lenne ha megírnád, mert én sem tudok belépni :(

    Köszi :)
  • Carlos
    #8519
    Mi volt a gond?
  • Dead
    #8518
    Ráleltem a megoldásra :)
  • Dead
    #8517
    Megtettem, de még nem válaszoltak, de akkor sem értem. Komolyan eredeti játékkal mindig több baj van mint warezzal.

    Eredetit kéne ingyen adni warezt meg árulni :)
  • Carlos
    #8516
    Próbálj meg írni a support-nak vagy a helpdesk-nek.
  • Dead
    #8515
    Sziasztok!

    A problémám az lenne, hogy nem tudok bejelentkezni a fiókomba, sem a Spore honlapján, sem in-game.

    A játékom természetesen eredeti.

    Kb egy éve tökéletesen működött minden, online tartalommal együtt, de most valamiért nem akar belépni. Kiírja, hogy csatoljam a játékot a fiókomhoz, de mikor leOKézom azt írja, hogy a termékkódom invalid, ezért nem tud belépni, holott az eredeti termékkódomat használtam a telepítésnél.

    Tud valaki erre valamiféle megoldást?
  • penge96
    #8514
    Sziasztok!
    A Vsync-ot nem lehet valahogy bekapcsolni a játékban?
  • Szycsu
    #8513
    Az megvan, köszi. Csak a gombokat nemtudom, hogy kell nyomkodni. Azt már kiokoskodtam, hogy a számokat kell használni, de hogy éppen melyiket kell lenyomni, azt nem tudom. Megérzésre kell alapozni? :D
  • Carlos
    #8512
    vegyél testrészeket, amik ezt a képességet adják.
  • Szycsu
    #8511
    Sziasztok. Az után érdeklődnék, hogyan kell énekelni, pózolni és hasonlók. Nem tudok rájönni és enélkül nehéz lesz falkát létrehozni. Előre is köszi
  • napoleon006
    #8510
    Sziasztok!
    Nekem egy problémám lenne,hogy ha le akarom magam transzportálni a bolygóra az még működik.De ha szépítőbe rá akarok rakni a lényemre valamilyen páncélt vagy fegyvert,akkor állandóan kilép.
    Már sok mindent próbáltam de nem segített.
  • Carlos
    #8509
    Tyű, bazira nem emléxem már ilyen részletekre. :)
  • pett3rson
    #8508
    Ja, bocsi, naprendszerre értettem :) mini-galaxisok :D

    szóval a különböző naprendszerek és azon belül a bolygók, ahol van a többi faj, azoknál van valamilyen jelzés, hogy milyen tipusúak? mert azt már láttam, hogy van egy csillag, abban egy szám - ahogy lényfázisnál is volt - hogy milyen fejlettségű az adott faj vagy nép vagy lény, mindegy.

    igazából most azt csinálom, hogy elrepülök mindenhova és belépek a kereskedésbe, aztán ott megnézem az árakat és kb tudom, hogy most az olcsó-e vagy sem.

    2-es kérdésem: saját bolygókon 30 fölé nem növelhető a max fűszertárolás?
    3 várost enged és egy fűszertárolót, míg a myspore szerint ez lehetne 100 is, csak az idegen fajokra vonatkozik gondolom.
  • Carlos
    #8507
    Nem igazán értem a kérdést!
    Mi az hogy, hogy különböző beállítottságú galaxisok?
    Egy galaxis van ahol a játék játszódik.
  • pett3rson
    #8506
    CSáó Carlos!

    Tőled kérdezem céltudatosan, ahogy látom nagy Spore szakértő vagy.

    Olvasgatom a myspore-t és más hasonló oldalakat, nemrég újrakezdtem ugyanis játszani ezzel a nagyszerű játékkal, frissítem a régi és a patch-ek óta kialakult infohalmazt.

    Amire egyelőre nem kaptam választ, hogy hogy tudom megkülönböztetni egymástól a Sámán, Lovag, Tudós, stb. beállítottságú galaxisokat?
    Elsősorban a különböző fejlesztések és egyéb cuccok megvásárlása miatt érdekelne, az űrhajós fázis elején még minden fillér számít.