Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sephi
#9
Hat annyira hiresztelik hogy csak lesz belole valami....

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Glpetyus
#8
<#idiota><#eljen>

PResident Evil
#7
<#oooo>

peteragoston
#6
<#confused>

QuippeR
#5
ilyen típusú játéknál nem mindegy, hogy néz ki?

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Seth
#4
Megjelenés 2006 3.negyedév....fog ez még változni ( amúgy nem különösebben izgat a progi) De majd meglátjuk

PSN ID.: Beegabor

RIZLA
#3
hát..elég szarul néz ki... 😊)

Nem...nem...!!! Nem akarok Windows-os lélegeztetö gépet...!! SOF2, I my dying love - [H|R|S]SoF2 Team - War & Smoke - kertésznek kellett volna menni bazmeg...

maozedong
#2
<#wilting><#wilting><#nemtudom>

Resurrection!

Sephi
#1
Elszor is mindeki el van szalva ettol a jatektol ami majd csak kb egy jo ev mulva fog mejelenni. Alitolag sporakal es egyeb ilyen mikroszkopikus lenyekket kell majd iranyitani? Mar egy jo pont hogy a Maxis a feljeszto aki ugye a Sim City es a The Sims et is megalkotta.

Par kep:





Van itt egy kis erdekes filmecske rola amit erdemes megnezni. Oszinten az alapotlete a jateknak szerintem eleg erdekes.

SPORE

Regizni kell es aztan megtudgyuk nezni a filmet.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"