Spore
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hat annyira hiresztelik hogy csak lesz belole valami....
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
ilyen típusú játéknál nem mindegy, hogy néz ki?
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.
Megjelenés 2006 3.negyedév....fog ez még változni ( amúgy nem különösebben izgat a progi) De majd meglátjuk
PSN ID.: Beegabor
hát..elég szarul néz ki... 😊)
Nem...nem...!!! Nem akarok Windows-os lélegeztetö gépet...!! SOF2, I my dying love - [H|R|S]SoF2 Team - War & Smoke - kertésznek kellett volna menni bazmeg...
Elszor is mindeki el van szalva ettol a jatektol ami majd csak kb egy jo ev mulva fog mejelenni. Alitolag sporakal es egyeb ilyen mikroszkopikus lenyekket kell majd iranyitani? Mar egy jo pont hogy a Maxis a feljeszto aki ugye a Sim City es a The Sims et is megalkotta.
Par kep:
Van itt egy kis erdekes filmecske rola amit erdemes megnezni. Oszinten az alapotlete a jateknak szerintem eleg erdekes.
SPORE
Regizni kell es aztan megtudgyuk nezni a filmet.

Par kep:
Van itt egy kis erdekes filmecske rola amit erdemes megnezni. Oszinten az alapotlete a jateknak szerintem eleg erdekes.
SPORE
Regizni kell es aztan megtudgyuk nezni a filmet.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"