Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hen-tes
#365
Mit jelent a Q2?

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Serpa
#364
Release date: Q2 2007

nem évvégére ígérték?

Hmuda
#363
Jó olvasást.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kmarha
#362
Ezt vehetjük önkéntes jelentkezésnek? 😄 Ok, ez is meg van beszélve 😄

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

kopaszrobert
#361
LOL XD

GW: Axino Hun;

Kmarha
#360
mondjuk az, hogy ki tör be a készítõkhöz és lopja el a félkész játékot?! 😄

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Fantos
#359
oké ezt megbeszéltük következõ téma?

Kmarha
#358
még szép hogy nem az indiánokra.. az csak egy könnyen érthetõ példa volt 😄 A lényeg a lényeg: nem hiszem hogy az alkotok másodpercre ugyanolyan fejlödési lehetõségeket, irányt stb.-t csinálnának. Biztos lesz olyan bolygó melyen még csak épphogy kezd kialakulni az élet, és lesz olyan, ami már ezerszer fejlettebb lesz mint mi. Ha mégsem, akkor csalódok egy hatalmasat és küldök nekik egy csúnya csúnya levelecskét 😄

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Fantos
#357
jó de lehet az alkotók neméppen az indiánokra gondoltak na majd meglátjuk 😛

Kmarha
#356
gondolkodj!

az indiánok is fejlödtek az europai kulturákkal együtt. Csak nem igazán mindegy, milyen ütemben és milyen irányban. Pedig ezek ráadásul még egy bolygón is voltak 😄 nem fényévekkel távolabb 😊

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Fantos
#355
szerintem nem lessz primitív faj mer a többiek is fejlõdnek mint te

Sephi
#354
Oai , alig varom 😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#353
szerintem tök jó lesz hogy mész a világürben és találsz egy primitív fajt aztán jöhet a tüzijáték.
Megjelenhetne már végre.
Hmuda
#352
Nekem különösen a kiégett bolygó tetszik a legjobban. Az ilyet élvezet lesz terraformálni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

kopaszrobert
#351
Gyönörûek😊

GW: Axino Hun;

MadBence
#350
Jajj de szeressük ezt a gémet! 😊
Igazán elkészülhetne már!

this is madness. rly? http://madbence.freeblog.hu

MadBence
#349
Jajj de szeressük ezt a gémet! 😊
Igazán elkészülhetne már!

this is madness. rly? http://madbence.freeblog.hu

Carlos
#348
De rohadt szépek!
Megjelenhetne már!

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#347
Nem a legújabb képek, de itt még nem láttam õket.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#346
Az enyém attól függ hogy mitt találok a testrészekközt mert nem akarom a már létezõ lényekhez hasonlítani. Annyi bisztos hogy hús evõ lesz. De még gondolkozom.
kopaszrobert
#345
Jó a Videó

GW: Axino Hun;

#344
http://www.youtube.com/watch?v=RVY7Rj2ucx8&mode=related&search=
Új video,csak nem rég rakták fel az internetre.
#343
Amúgy ki milyen élõlényt fog csinálni.Én vagy egy farkas szerût vagy egy nagy ragadozó madár szerûséget.
Fantos
#342
Több hónapja más sem megy csak hogy "mikor készül el?" és rá hasonló értelmes postok

Carlos
#341
Ha elkészül.

Þór vígi þessi rúnar

#340
Mikor jelenik meg?

kopaszrobert
#339
Az még messze van

GW: Axino Hun;

#338
majjddd

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#337
hy nem tudjátok hogy mikor jelenik meg a spore demója?
Carlos
#336
Igaz... <#ravasz1>

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#335
Még az egyik videóban hallottam ha jól emlékszem. Bár szerintem teljesen logikus. Érdekesen is festene, ha egy tépõfogakkal kitûzdelt szájú lény nekiállna legelni a mezõn. <#idiota>

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Carlos
#334
Hmmm...ez új...
Akkor végülis te döntöd el.
Thx az infót!

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#333
Amilyen szájat raksz rá, annak megfelelõen fog enni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Carlos
#332
Meglátjuk majd...

Þór vígi þessi rúnar

Fantos
#331
vagy lehet fogazatban van valami hogy be lehet állítani

Carlos
#330
Azt nemtom. Lehet, hogy nem lehet.
Majd meglátjuk.

Þór vígi þessi rúnar

Fantos
#329
És hogy lehet megcsinálni hogy mindenevõ legyen?

Carlos
#328
Jaja...
Simán. Elkezdesz legelni növényt, akkor növényevö lesz. Ha kisállatot eszel, akkor ragadozó.

Þór vígi þessi rúnar

Serpa
#327
pesze, szépen megbuherálod a DNAt és pikk-pakk.

#326
Én arra lennék kiváncsi,hogy egyáltalán választhatunkm majd-e,hogy az állatunk növényevõ vagy ragadozó legyen.
#325
Ezeket én sem láttam de tetszik. Tényleg abban nem vagyok bisztos meg még nem is hallottam róla hogy van-e eleven szülés vagy csak tojással(szerintem bisztos hogy van). Ezekrõl a videókrol jutott eszembe.
kopaszrobert
#324
nah ezeket még én se láttam

GW: Axino Hun;

Carlos
#323
Aranyosak!

Þór vígi þessi rúnar

#322
Nem tudom,hogy láttátok e-már de nekem ezek új videok
Video1
Video2
Carlos
#321
jaja...
köszi!

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#320
Az egysejtûs az amikor a pocsolyában kell hamizni dolgokat, de még a GDC-s videón volt egy rész mikor a lény úszkált a vízben és Will mesélt a vizi életrõl, de ez a rész kimarad és a pocsolyából egyenesen a szárazfölre lépünk.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Carlos
#319
ööö...az egyselytü pálya az melyik? Aszittem a pocsolyában úszkálós az.

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#318
Eddig se akarták kivenni. Ne keverd a (többsejtû) viziélettel.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kmarha
#317
magyarán mégsem veszik ki az egysejtü életpályát? 😄 ennek örülnék

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

hen-tes
#316
A HARDWIRED-en még ezt írják hozzá:
A Montreal International Game Summit rendezvényen a Joystiq online legénysége készített interjút a Spore két fejlesztõjével, akik a Maxis fedélzetén már évek óta kalapálnak a korszakalkotó stratégiai alkotáson. Kezdetben nem volt igazi játék, csak 5-6 ember a projekten és a Spore szétszórt szimulációk formájában leledzett. Azóta befejezõdtek az elõmunkálatok és 80 fejlesztõ dolgozik éjt-nappallá téve a szépen formálódó mesterjátékon.

Érdekes tõlük hallani, hogy Will Wright félistenpápa és Szent Hódító mekkora esernyõt tart a fejük fölé, így az EA csuklyás-kiadó nem tudja õket rugdosni oly keményen, mint más csapatokat. Willnek már igazán nincs szüksége rá, hogy dolgozzon, hiszen elõzõ játékaival keresett pár fillért, amibõl élete végéig eltengõdhetne. Ettõl függetlenül Will szereti, amit csinál, ezért maradt az EA égisze alatt... a Spore készítõk nagy szerencséjére. A megkérdezett fejlesztõk egyike a Spore elsõ pályáján - The Cell Game - dolgozik, a másik vérprofi pedig az animációs részen és a második pályán - The Creature Level -, ahol már nem sejtek vagy spórák libegnek, hanem állatkák döcörésznek.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/