Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#415
Hát a megjelenést nem fogják összerakni az épp aktuális Sims 2 expansion megjelenésével,az szinte biztos,mert ez a játék is alázni fog mindent.Meg abban reménykedem még,hogy az íé a hungariant ebbQl sem felejti ki.

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

Hmuda
#414
Nagyon tuti, be is került. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Carlos
#413
Fú de nagyon király!!!

Þór vígi þessi rúnar

Fantos
#412
asszem akkor én megmaradok magamnak

Crokin
#411
De lehet. Nekem is bejön, grat rotator 😊

Repatarurgyán

Kmarha
#410
király, ez tetszik 😄 egyedi az már biztos! 😄 <#taps> Én erre szavazok! csak félek hogy flash-t nem lehet majd bannerba rakni

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

rotator
#409
Én is összedobtam egy bannerkezdeményt, hogy legyen alternatíva. 😊

ITT VAN

Fantos
#408
én szart csinálok emg a Gimp most befagyot szal csináljad

kas123
#407
de 😄

Malakai
#406
Én is nekikezdtem, de akkor ne strapáljam magam? 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

kas123
#405
😄, madj még fakítok rajta valamit, de inkább ma 1 tyúk, mint holnap 2 😄

Fantos
#404
hmm.. megelõztek 😛

Fantos
#403
na valamit összedobok

kas123
#402

sztem ez jó lesz addig amíg nincs rendes

Fantos
#401
én akarnék de nem tudok

kas123
#400
Ááá jelenjen már meg ez a játék =).
Nem akar valakit bannert csinálni?

#399
Spore trailer
Nem tudom,hogy láttátok-e már de nekem ez új.
rotator
#398
Én igazából a procedurális zenére lennék kíváncsi. A többit még valahogy el tudom képzelni. 😊

Malakai
#397
Sok helyen el lehet cseszni minden bizonnyal, sztem a törzsi (Tribe) korszakból kilépve is lehet, hogy teljesen erõs és jó, és a civilizáció kiépítésénél rontod el... De ezt úgyis tudja valszeg az ember, visszatekintve utólag, hogy hol rontotta el. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Carlos
#396
Én szerintem kezdeném elölrõl. Ha kipusztul a civilizációm, akkor nem képes a túlélésre, gyenge.
Kell fejleszteni jobbat. Mint az Evolúció...

Þór vígi þessi rúnar

ZsZso
#395
Na igen, több interjúban is elhangzott, hogy addig maradhatsz egy fáziban, amíg akarsz. Ha meg meg sikerül pusztulni egy fázisban, akkor az adott fázis elején találhatod magad, s kezdheted újra. (Tehát nem kell újra egyedfejlõdni, ha kihalt a civilizációd ... hála a jó égnek 😊

Annyi nyitott kérdés van még a játékkal kapcsolatban ... ez a hibrid MMO dolog is nagyon fúrja az oldalam.
Aki szeretne egy kicsit többet olvasni róla: 8 oldal interjú Will Wrighttal.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Hmuda
#394
Annyira nem nagy találat. Én is csak egy HW-s hírben találtam, ha nem járok oda akkor nem is tudnék róla. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Malakai
#393
Asszem nem kötelezõ átlépni a következõ fázisba, ha nem akarsz..
Annak rosszabb, akinek mondjuk csak a Civilizációs és az Ûr fázis tetszik...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

ZsZso
#392
Nagy találat! Köszönjük! Félelmetes pár perc volt 😉.

A videók láttán bennem is megfogalmazódott az a kérdés, amit már nem egy interjúban olvastam:
Annak a játékosnak akinek tetszik az amõba, esetleg még az egyedfejlõdéses korszak, tetszeni fog a kemény stratégiai résznek mondható tribe, illetve civilizációs korszak is? Roppant kíváncsi vagyok hogy hozzák ezt össze.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Carlos
#391
Nagyon király! Köszi!

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#390

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

ZsZso
#389
Na ne mond 😊

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Malakai
#388
Ezt amúgy se mondják nyár közepére, legkorábban õszre...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

hen-tes
#387
Az is 2007 második fele.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

ZsZso
#386
Újabb riport ... hihetetlen ... tavaly év vége óta nem változott Will álláspontja.

"Spore is currently set to ship in the latter half of 2007, and we're certainly looking forward to seeing more of it."
Azaz még mindig úgy hiszi, hogy 2007 második felében jön. Mért érzem én úgy, hogy ez nem július lesz, hanem inkább október, november, urambocsá' december? (és akkor még optimista voltam - hallom egyes topiklakók gondolatait 😊

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Carlos
#385
😊

Þór vígi þessi rúnar

rotator
#384
Van egy "pár" hozzászólás a forrásban a hírhez. 😊)

Fantos
#383
azta**** legalább megéri várakozni....

ZsZso
#382
Tény, hogy annó olyasmit mondtak, hogy "2007 márciusáig tuti nem látjuk a Spore-t a boltok polcain", de sajnos ez akkor is teljesül, hogy 2008 januárjában jön ki 😞.

No íme a szomorú tény: 2007 második feléig tuti nem jelenik meg.
forrás
(jobb oldalt klikk a media gombra, Will Wright ott beszélget Colberttel ...)

Idézet:
Colbert: When'll the Spore come out?
Will Wright: Second half of the next year.

Azaz...
Colbert: Mikor jelenik meg Spore?
Will Wright: Jövõre, az év második felében.

<#rinya>

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Fantos
#381
kopaszrobert beszélünk majd egyszer?

kopaszrobert
#380
Heh jó látni hogy a guid warsos játékosokat is vonza ez a játék😄

GW: Axino Hun;

kopaszrobert
#379
érdekes

GW: Axino Hun;

Carlos
#378

Þór vígi þessi rúnar

#377
Nics valami új infó???
Hmuda
#376
Szigorúan angolul tudóknak.

Nem is annyira a játékról, inkább a mögötte álló elképzelésekrõl és egyéb ezekkel kapcsolatos eszmefuttatásokról.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Fantos
#375
tavaszal jönnek a spórák is amivel tökömtelevan 😞

Carlos
#374
JaJa.
Nekem is elsõ dolgom lesz ha megjelenik, hogy megveszem!

Þór vígi þessi rúnar

Gerbill
#373
Az idõjárást tekintve sajnos tavasz van, de a naptár szerint még messze vagyunk tõle.

A jó kislány már nyolckor ágyban van... hogy tízre hazaérjen.

Fantos
#372
nemtom de gyakorlatilag már tavasz van

Malakai
#371
Jah, mert nekem is ez a "majdhakész" rémlett... 😞 Pedig aszittem örülhetek...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Hmuda
#370
Semennyire. Majd akkor lesz tuti ha Will mond valamit. Addig meg marad a nulla értékû újságok/webáruházak találgatása és a "majdhakész".

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Malakai
#369
A dátum mennyire tuti?
Én marhára örülnék neki persze. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Serpa
#368
igen?
bennem õsz-tél van.

no mind1, így jobb.

hen-tes
#367
Tehát tavasz?
Én eddig is így tudtam. :S

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Serpa
#366
2. negyedév